Taksówka z lotniska Palma de Mallorca

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko Palma de Mallorca (Hiszpania) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Palma de Mallorca

Na naszej stronie internetowej możesz wezwać taksówkę z lotniska Palma de Mallorca (PMI) do centrum miasta po niskich cenach! Zamówienie transferu do hotelu lub hotelu w Hiszpanii (Hiszpania) z lotniska zajmuje 5 minut.

Koszt taksówek na lotnisko Palma de Mallorca z wyprzedzeniem

Możesz dostać się na lotnisko Palma de Mallorca z centrum miasta lub hotelu, wybierając jedną z poniższych opcji transferu.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Palma de Mallorca?

W formularzu wyszukiwania wprowadź swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Lotnisko Palma de Mallorca, w polu «Do» - miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Hiszpanii

Zamawiając transfer w Hiszpanii z lotniska Palma de Mallorca udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska Palma de Mallorca Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Palma de Mallorca Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Palma de Mallorca Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Palma de Mallorca Taxi w Hiszpanii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko Palma de Mallorca na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Hiszpanii

MB
Kierowca spotkał Mówi dobrze po rosyjsku, bardzo uprzejmy. Szybko dotarliśmy do hotelu. Pomógł z bagażem, czekał, aż się zamelduję. Po długim locie wygodnie jest, gdy ktoś cię spotyka. Dziękuję Ci.
Doskonała obsługa. Kierowca był świetny!
Wszystko było bardzo dobre: ​​miły, bardzo dobrze ubrany kierowca, który pomagał przynosić rzeczy. Ładny samochód z wifi. Po wejściu do samochodu kierowca wręczył nam butelkę wody. Wszystko to składa się na bardzo przyjemne wrażenia z podróży.
Na lotnisku spotkał mnie rosyjskojęzyczny taksówkarz K. Bardzo towarzyski, przyjazny kierowca. Odpowiadał na wszystkie moje pytania dotyczące Alicante, z dostawą do hotelu, mżyło, ale miał parasol, pomógł mi z walizką. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. dziękuję bardzo
Bardzo dziękujemy za doskonałą obsługę! Jakość obsługi zasługuje na najwyższą pochwałę. Będę polecać Twoją firmę wszystkim moim znajomym podróżującym po Europie.
Miałem uroczą panią kierowcę, która czekała na mnie, kiedy zeszłam na dół o 11.30 (przyjechała trochę wcześnie i znalazła miejsce parkingowe) i pomogła mi z walizką. Całą drogę rozmawiała i sprawiła, że ​​podróż była bardzo przyjemna. Jej angielski był genialny!
Proces rezerwacji był łatwy, a aktualizacja statusu była jasna. Mój kierowca przyjechał po odbiór z wyprzedzeniem, przywitał mnie uprzejmie i pomógł szybko załadować bagaż. Jazda na lotnisko była płynna i wygodna, dawała mi spokój. Gorąco polecam UniTaxi.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.