Taksówka w Rzymie

Zarezerwuj taxi z lub do Rzym (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Rzymu

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z Rzymu po ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

od 91 €
od 90 €
od 55 €
90 km (80 minut)
od 195 €
71 km (60 minut)
od 199 €
24 km (35 minut)
od 81 €
281 km (180 minut)
od 715 €
5 km (20 minut)
od 65 €
35 km (45 minut)
od 72 €
230 km (150 minut)
od 541 €

Koszt taksówek do Rzymu z wyprzedzeniem

Twój wybór we Włoszech (Włochy) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-miejscowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan do Rzymu. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

od 91 €
od 90 €
od 55 €
90 km (80 minut)
od 195 €
35 km (45 minut)
od 72 €
55 km (50 minut)
od 81 €
285 km (220 minut)
od 622 €
281 km (180 minut)
od 715 €
34 km (45 minut)
od 146 €

Jak znaleźć i zamówić transfer w Rzymie?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wyjazdu Rzym, w polu «Do» – miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew we Włoszech (IT) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody we Włoszech

Zamawiając transfer we Włoszech z Rzymu udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z Rzymu Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Rzymu Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Rzymu Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Rzymu Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Rzym na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

Podróżuję z dzieckiem. Przyjechałem do Wenecji nocą z dzieckiem, transfer obejmował taksówkę wodną, ​​czytałem negatywne recenzje w Internecie, zacząłem się martwić, torturowałem operatorów telefonami i głupimi pytaniami. Cierpliwie odpowiadał na pytania. WSZYSTKO ZROBIŁO SIĘ SZYBKO NA WYSOKIM POZIOMIE, DZIĘKUJĘ
SH
Steve Hackney
10 lipca 2020
Spotkaliśmy się na czas przez bardzo miłego przedstawiciela Państwa firmy, który miał tabliczkę z moim imieniem i nazwiskiem wyraźnie widocznym. Wszystko działało idealnie… dziękuję.
Wycieczka poszła świetnie! Kierowca spotkał mnie przy wyjściu ze znakiem, pomógł z bagażem. Podczas samej wycieczki opowiadał o tym, jakie miejsca warto odwiedzić w Mediolanie. Bardzo taktowny. Dotarliśmy szybko i Klasa komfortuno.
Wyjazd bardzo mi się podobał. Bardzo dziękuję S. (kierowca) wszystko zrozumiałe i opowiadał o Włoszech, bardzo pomógł w komunikacji z administratorem w hotelu, ponieważ nie znał angielskiego i rosyjskiego, więc nie mieliśmy żadnych problemów z rozliczeniem
AD
Arianne Delos Sa
23 października 2020
Absolutnie idealna obsługa Kierowca był na czas i przyjazny Nawet pomógł nam włożyć cały bagaż do przestronnego i wygodnego samochodu transportowego. Na pewno skorzystam z tej usługi ponownie i polecam znajomym! Dziękujemy za bezproblemową podróż do domu!
NS
Norbert Schulz
08 stycznia 2021
Mesyna - Katania (IT), Klasa ekonomiczna
Obsługa była doskonała. Kierowca był na czas i uprzejmy. Samochód był klasy premium (Mercedes), czysty iw idealnym stanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podróży.
WW
Wiktoria Wołowa
11 listopada 2019
Dziękujemy za zorganizowanie transferu! Wszystko jest na czas. Uważny kierowca, spotkał się, pomógł z bagażem, WI-FI w samochodzie! Fajnie, gdy wszystko jest na równi! Wielkie dzięki. Będę Cię polecać wszystkim moim znajomym. Dobrobyt i dobrobyt dla ciebie
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.