Taksówka w Rzymie

Zarezerwuj taxi z lub do Rzym (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Rzymu

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z Rzymu po ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

od 90 €
od 90 €
od 65 €
90 km (80 minut)
od 180 €
71 km (60 minut)
od 198 €
24 km (35 minut)
od 84 €
281 km (180 minut)
od 660 €
5 km (20 minut)
od 60 €
35 km (45 minut)
od 90 €
230 km (150 minut)
od 557 €

Koszt taksówek do Rzymu z wyprzedzeniem

Twój wybór we Włoszech (Włochy) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-miejscowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan do Rzymu. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

od 90 €
od 90 €
od 65 €
90 km (80 minut)
od 180 €
35 km (45 minut)
od 90 €
55 km (50 minut)
od 84 €
285 km (220 minut)
od 570 €
34 km (45 minut)
od 184 €
281 km (180 minut)
od 660 €

Jak znaleźć i zamówić transfer w Rzymie?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wyjazdu Rzym, w polu «Do» – miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew we Włoszech (IT) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody we Włoszech

Zamawiając transfer we Włoszech z Rzymu udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z Rzymu Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Rzymu Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Rzymu Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Rzymu Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Rzym na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

Kierowca był cudowny, bardzo pomocny, pokazał nam nawet, dokąd jedziemy, kiedy trafiliśmy na lotnisko. Nieskazitelna taksówka, a kierowca był wydajny i przyjazny. Przybył wcześniej niż zarezerwował i zapewnił bezstresową podróż, aby dotrzeć na lotnisko na czas. Zdecydowanie polecam.
GC
To już trzeci raz, kiedy korzystam z Twojej firmy i był to najlepszy z trzech transferów, na które Cię zarezerwowałem. Dziękuję Ci
Witam! Serdeczne podziękowania dla kierowcy D.N. za doskonały transfer w obie strony!!! Powodzenia, dobrobytu i dobrych dróg! Nadal będę korzystał z usługi UniTaxi!
Wielkie dzięki za wykonaną usługę. Wszystko było na czas, Klasa wygodna i za z góry ustaloną cenę! Dzięki za profesjonalizm!
Spotkaliśmy się od razu przy wyjściu ze znakiem, tj. Nie musiałem na nikogo szukać ani czekać. Bardzo uprzejmy kierowca. Wspaniały samochód. Z lotniska w Rzymie do hotelu w centrum poleciałem w 15 minut. Bardzo zadowolony, dziękuję!
fantastyczna obsługa. Mój kierowca był niezwykle profesjonalny, przyjazny i punktualny. Gorąco polecam usługę. Było to również tańsze niż sugerowany przez hotel serwis samochodowy.
AJ
Na czas Jakość obsługi Profesjonalista Dobra cena Do następnego wyjazdu Pozdrawiam, Anna
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.