Taksówka z lotniska w Podgoricy

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Podgoricy (Czarnogóra) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Podgoricy

Możesz kupić transfer taksówką na lotnisko w Podgoricy po uczciwej cenie za pośrednictwem strony internetowej UniTaxi. Niska cena na stronie, a także z góry ustalony czas dojazdu oraz wszystkie lotniska, dworce, porty i hotele są do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto wybrać transfer, a nie codzienną taksówkę po przyjeździe? Zwykle transfer jest tańszy, bo cena taksówki w hotelu jest nieuzasadniona, a pracownik UniTaxi cię spotyka, niczego nie szukasz, nie marudzisz w kolejce, nie wymyślaj jak wytłumaczyć się kierowcy dokąd jedziesz i czy wezmą od Ciebie pieniądze na bagaż, fotelik dziecięcy itp. Oznacza to, że po prostu wiesz z wyprzedzeniem wszystko o transferze taksówką na lotnisko w Podgoricy i kontrolujesz wszystko, ciesząc się nowymi miastami i widokami.

od 52 €
od 52 €
od 85 €
od 52 €
od 20 €
od 85 €
od 52 €
46 km (55 minut)
od 52 €
od 85 €
od 52 €

Koszt taksówek na lotnisko w Podgoricy z wyprzedzeniem

Lotnisko w Podgoricy znajduje się w pewnej odległości od kurortów i najbliższego miasta. Dlatego wszyscy goście Czarnogóry muszą jakoś dotrzeć do celu.

Oczywiście można to zrobić autobusem lub minibusem. Kursują zgodnie z harmonogramem co godzinę. Jednak nie zawsze wygodnie jest poszukać przystanku minibusa na lotnisku i czekać na przybycie następnego pojazdu.
Najwygodniejszą opcją jest zamówienie transferu. Firma UniTaxi oferuje niedrogie usługi transferu samochodów. W zależności od destynacji transfer z lotniska w Podgoricy kosztuje od 15 euro. Usługę należy zamówić z wyprzedzeniem. I wtedy nie musisz się martwić. Kierowca spotka się ze swoimi pasażerami w hali przylotów, pomoże wnieść bagaż do samochodu i podjedzie na miejsce wygodnym samochodem.

Taksówka na lotnisku w Podgoricy nie ma jednej opłaty. Warto pamiętać, że bezpośrednio po przyjeździe od razu może być trudno znaleźć samochód. Ponadto nie zaleca się korzystania z usług prywatnych taksówek. Turysta, który nie zna języka, może dać się wciągnąć w przynętę nieuczciwych taksówkarzy.
Możesz mieć stuprocentową pewność, zlecając przelew do UniTaxi. Wystarczy złożyć zamówienie na usługę i wydrukować voucher. Kierowca spotka się z Tobą w hali przylotów i zawiezie na miejsce. Koszt transferu jest znany z góry i nie ulegnie zmianie nawet w przypadku niewielkiego opóźnienia lotu. Płatność z kierowcą odbywa się po przybyciu do miejsca docelowego.

od 85 €
od 85 €
od 119 €
od 20 €
od 85 €
od 119 €
od 85 €
od 85 €
od 136 €
46 km (55 minut)
od 69 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Podgoricy?

W formularzu wyszukiwania określ swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Lotnisko Podgorica, w polu «Do» – miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Czarnogórze

Zamawiając transfer w Czarnogórze z lotniska w Podgoricy udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska w Podgoricy Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Podgoricy Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Podgoricy Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Podgoricy Taxi w Czarnogórze dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Podgoricy na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Czarnogórze

Kierowca czekał na nas na samym wyjściu z tabliczką i nie musieliśmy go szukać, dojechaliśmy szybko. Bardzo przyjemny kierowca. Dziękuję Ci!
EW
Poza niewielkim opóźnieniem w zlokalizowaniu naszego kierowcy na lotnisku, podróż była dobrze zorganizowana, taksówka zabrała nas do granicy z Chorwacją, a po krótkim spacerze czekała na nas kolejna taksówka, która zabrała nas z granicy z Czarnogórą, co znacznie skróciło przejście graniczne .
Podróż przebiegała przez tunel, ale kierowca nie wziął dodatkowej opłaty (odmówił), dojechaliśmy bardzo szybko, kierowca jest bardzo pozytywnie nastawiony, auto jest bardzo komfortowe. Takie wydarzenia sprawiają, że za każdym razem kochasz Czarnogórę coraz bardziej! Podziękowania dla kierowcy i UniTaxi za takie możliwości planowania!
MC
Michele Costanti
05 sierpnia 2019
Ottimo rapporto qualita/prezzo..servizio impeccabile..guidatore molto professionale. Ottimo service mail e SMS. Da riutilizzare bezpieczne na przyszłość.
AP
Dobry kierowca, jechał spokojnie i bezpiecznie, z odpowiednią prędkością, a my szybko dojechaliśmy
AL
Aleksandra Ledne
27 października 2020
Kierowca czekał na nas na lotnisku, mimo że lot był opóźniony o ponad pół godziny. Tabliczka znamionowa była jasnożółta i wyróżniała się spośród dziesiątek innych. Sama podróż przebiegła pomyślnie, żadnych skarg.
Wiktoria Łysikow
14 kwietnia 2020
A. jest osobą bardzo miłą, taktowną, otwartą i miłą, rozstał się jak z własną. Bardzo dziękuję!)))) Wspominam ciepło.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.