Taksówka z lotniska Wenecja Marco Polo

Zarezerwuj taxi z lub do Port lotniczy Wenecja-Marco Polo (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Marco Polo w Wenecji

Jednym z najbardziej niesamowitych miast w Europie i na świecie jest Wenecja. Miasto na wodzie, pełne kościołów, katedr i kaplic. Miasto, w którym prawie każdy budynek ma wartość historyczną. Miliony marzą o zwiedzeniu tego centrum kultury i sztuki, a po przybyciu tam wystarczy zdecydować, jak dostać się z lotniska w Wenecji.

Koszt taksówek na lotnisko Wenecja-Marco Polo z wyprzedzeniem

Możliwość zaoszczędzenia czasu i dotarcia we właściwe miejsce z maksymalnym komfortem daje możliwość zamówienia transferu z lotniska w Wenecji. Już na godzinę przed przyjazdem kierowca będzie czekał z samochodem o wymaganej pojemności i komforcie. Po przylocie samolotu goście zostaną powitani w holu indywidualnym znakiem, na którym zostaną wskazane dane klienta.

Kierowca zawiezie Cię na parking i zawiezie do hotelu lub na lotnisko. określone miejsce tak szybko, jak to możliwe. Transfer z lotniska Marco Polo jest wygodny nie tylko dla grup, ale także dla pojedynczych podróżnych, ponieważ znacznie obniża koszty podróży. Tak więc transfer z lotniska w Wenecji do Cortiny d'Ampezzo będzie kosztował około 180 euro, czas podróży wyniesie około dwóch godzin.

Trzy godziny do Canazei to koszt około 250 euro. Transfer z lotniska Marco Polo jest dobry, ponieważ niezależnie od miejsca docelowego pasażerowie mają możliwość podziwiania piękna Wenecji podczas podróży. W przypadku wcześniejszej rejestracji usługi można zamówić rosyjskojęzycznego kierowcę, który podczas podróży opowie o zabytkach i historii Wenecji.

Lotnisko Marco Polo znajduje się na przedmieściach Wenecji, a jednym z najwygodniejszych sposobów dotarcia do centrum miasta jest taksówka. Biorąc pod uwagę ogromną liczbę turystów przybywających do miasta, taksówka z lotniska w Wenecji działa na pewnej zasadzie. Na przykład nie możesz wyjść z terminalu i po prostu wezwać taksówkę z lotniska Marco Polo.

Aby wynająć samochód, musisz udać się do biura rezerwacji, które znajduje się na pierwszym piętrze lotnisko. Przy kasie będziesz musiał podać ostateczny cel trasy i od razu za niego zapłacić. W ciągu kilku minut operator wystawi bilet z numerem samochodu na przejazd taksówką z lotniska w Wenecji, który trzeba będzie przekazać kierowcy samochodu. Na postój taksówek trzeba będzie dona podstawie danych z tablic informacyjnych, parking znajduje się sto metrów od wyjścia z terminalu.

Jedna z zasad obsługi taksówki z lotniska Lotnisko Marco Polo to brak możliwości zmiany płatnej trasy, kierowca nie zgodzi się na jazdę inną drogą lub postój nawet za dodatkową opłatą. Kolejną istotną wadą taksówki z lotniska w Wenecji jest koszt, podróż do centrum miasta będzie kosztować nie mniej niż 30 euro.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Wenecja Marco Polo?

Lotnisko Marco Polo to największe lotnisko w północnych Włoszech. Na terenie trzypiętrowego budynku znajdują się wszystkie niezbędne usługi i usługi zapewniające komfort podróżnym. Lotnisko w Wenecji słynie z wielu sklepów wolnocłowych, w których można kupić wszelkie towary wyprodukowane we Włoszech. W budynku lotniska znajdują się poczekalnie, pomieszczenie dla pasażerów z dziećmi i wiele więcej.

Nasze samochody we Włoszech

Kiedy zamawiasz transfer we Włoszech z lotniska Marco Polo w Wenecji, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w we Włoszech to doskonały wybór.

Taxi z lotniska Marco Polo w Wenecji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Marco Polo w Wenecji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Marco Polo w Wenecji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Marco Polo w Wenecji Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Port lotniczy Wenecja-Marco Polo na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

Kierowca przybył na czas. Powiadomiony przez SMS. Samochód jest elegancki (Chrysler). Bardzo uprzejmy kierowca. Dziękuję Ci. Na pewno skorzystamy z usługi ponownie.
Podobało mi się wszystko, kierowca opowiedział podstawowe zasady ruchu drogowego w kraju, bo wynajmowaliśmy samochód, restauracje i centra handlowe
Mieliśmy trudną podróż: najpierw linie lotnicze zgubiły nasz bagaż, a później zachorował jeden z pasażerów taksówki. Kierowca Andrei przez cały czas wykazywał niesamowitą reakcję i uczestnictwo! Bardzo ci za to dziękuję
świetny serwis. Z pewnością polecę Twoje usługi taksówkowe maltańczykom odwiedzającym Twój kraj! Tak trzymaj
EM
Evgenia Mineeva
11 grudnia 2020
Doskonała obsługa! kierowca spotkał się z tabliczką tuż przy wyjściu z lotniska, pomógł skontaktować się z właścicielem mieszkania i zameldować się. bardzo szczegółowo odpowiedziałeś na wszystkie pytania i poleciłeś miejsca do odwiedzenia?
KR
Katerina Rusakov
25 lipca 2020
Wszystko było idealne. Zgodnie z ustaleniami kierowca czekał na nas w strefie przylotów lotniska w Bergamo i zabrał nas do naszego hotelu w Mediolanie w niecałe 50 minut.
OF
Olga Fiodorowicz
31 października 2020
Tutto bene! Wspaniały kierowca, pojechał, pomógł z bagażem, czekał, aż czekaliśmy na przyjaciela.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.