Taksówka z lotniska Wenecja Marco Polo

Zarezerwuj taxi z lub do Port lotniczy Wenecja-Marco Polo (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Marco Polo w Wenecji

Jednym z najbardziej niesamowitych miast w Europie i na świecie jest Wenecja. Miasto na wodzie, pełne kościołów, katedr i kaplic. Miasto, w którym prawie każdy budynek ma wartość historyczną. Miliony marzą o zwiedzeniu tego centrum kultury i sztuki, a po przybyciu tam wystarczy zdecydować, jak dostać się z lotniska w Wenecji.

Koszt taksówek na lotnisko Wenecja-Marco Polo z wyprzedzeniem

Możliwość zaoszczędzenia czasu i dotarcia we właściwe miejsce z maksymalnym komfortem daje możliwość zamówienia transferu z lotniska w Wenecji. Już na godzinę przed przyjazdem kierowca będzie czekał z samochodem o wymaganej pojemności i komforcie. Po przylocie samolotu goście zostaną powitani w holu indywidualnym znakiem, na którym zostaną wskazane dane klienta.

Kierowca zawiezie Cię na parking i zawiezie do hotelu lub na lotnisko. określone miejsce tak szybko, jak to możliwe. Transfer z lotniska Marco Polo jest wygodny nie tylko dla grup, ale także dla pojedynczych podróżnych, ponieważ znacznie obniża koszty podróży. Tak więc transfer z lotniska w Wenecji do Cortiny d'Ampezzo będzie kosztował około 180 euro, czas podróży wyniesie około dwóch godzin.

Trzy godziny do Canazei to koszt około 250 euro. Transfer z lotniska Marco Polo jest dobry, ponieważ niezależnie od miejsca docelowego pasażerowie mają możliwość podziwiania piękna Wenecji podczas podróży. W przypadku wcześniejszej rejestracji usługi można zamówić rosyjskojęzycznego kierowcę, który podczas podróży opowie o zabytkach i historii Wenecji.

Lotnisko Marco Polo znajduje się na przedmieściach Wenecji, a jednym z najwygodniejszych sposobów dotarcia do centrum miasta jest taksówka. Biorąc pod uwagę ogromną liczbę turystów przybywających do miasta, taksówka z lotniska w Wenecji działa na pewnej zasadzie. Na przykład nie możesz wyjść z terminalu i po prostu wezwać taksówkę z lotniska Marco Polo.

Aby wynająć samochód, musisz udać się do biura rezerwacji, które znajduje się na pierwszym piętrze lotnisko. Przy kasie będziesz musiał podać ostateczny cel trasy i od razu za niego zapłacić. W ciągu kilku minut operator wystawi bilet z numerem samochodu na przejazd taksówką z lotniska w Wenecji, który trzeba będzie przekazać kierowcy samochodu. Na postój taksówek trzeba będzie dona podstawie danych z tablic informacyjnych, parking znajduje się sto metrów od wyjścia z terminalu.

Jedna z zasad obsługi taksówki z lotniska Lotnisko Marco Polo to brak możliwości zmiany płatnej trasy, kierowca nie zgodzi się na jazdę inną drogą lub postój nawet za dodatkową opłatą. Kolejną istotną wadą taksówki z lotniska w Wenecji jest koszt, podróż do centrum miasta będzie kosztować nie mniej niż 30 euro.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Wenecja Marco Polo?

Lotnisko Marco Polo to największe lotnisko w północnych Włoszech. Na terenie trzypiętrowego budynku znajdują się wszystkie niezbędne usługi i usługi zapewniające komfort podróżnym. Lotnisko w Wenecji słynie z wielu sklepów wolnocłowych, w których można kupić wszelkie towary wyprodukowane we Włoszech. W budynku lotniska znajdują się poczekalnie, pomieszczenie dla pasażerów z dziećmi i wiele więcej.

Nasze samochody we Włoszech

Zamawiając transfer we Włoszech z lotniska Marco Polo w Wenecji udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska Marco Polo w Wenecji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Marco Polo w Wenecji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Marco Polo w Wenecji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Marco Polo w Wenecji Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Port lotniczy Wenecja-Marco Polo na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

Znakomity, profesjonalny, uprzejmy, przyjazny kierowca. Dobry samochód, wysoka jakość usług. Dookoła świata sam, przyjaciele, w pracy, tylko z UniTaxi
RB
Rodion Bukachako
15 stycznia 2021
Bardzo sympatyczna osoba po drodze opowiedział wiele ciekawych rzeczy o Włoszech .Samochód jest czysty i bardzo klasa jakości ,dobrze samochód klasy executive.
JM
Doskonały. Młody człowiek był trochę za wcześnie, ale pomógł załadować nasze walizki do pojazdu. Pojazd był bez skazy, a kierowca tak miły na pewno skorzystałby ponownie?
Naprawdę podobała nam się usługa. Zostaliśmy powitani przez kobietę-kierowcę. Bardzo szybko i starannie dostarczona na plac i założona na łódkę. Tam szybko zabrano nas do San Marco. Obsługa na najwyższym poziomie. Podobali mi się kierowcy i organizacja wyjazdu.
Cieszymy się, że był wcześnie. Płynna jazda z Florencji na lotnisko w Pizie. Zupełnie nowy i czysty Mercedes Benz Van !!! Polecę znajomym. Dzięki!
CR
Claire Richardso
16 października 2020
Kierowca przybył około 10 minut wcześniej na odbiór i czekał na nas. Taksówka była czysta i przestronna z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu! Zaoszczędziłem około 200 euro na drodze powrotnej korzystając z UniTaxi, na pewno skorzystam ponownie :)
Świetna obsługa, doskonały kierowca.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.