Taksówka z lotniska Wenecja Marco Polo

Zarezerwuj taxi z lub do Port lotniczy Wenecja-Marco Polo (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Marco Polo w Wenecji

Jednym z najbardziej niesamowitych miast w Europie i na świecie jest Wenecja. Miasto na wodzie, pełne kościołów, katedr i kaplic. Miasto, w którym prawie każdy budynek ma wartość historyczną. Miliony marzą o zwiedzeniu tego centrum kultury i sztuki, a po przybyciu tam wystarczy zdecydować, jak dostać się z lotniska w Wenecji.

Koszt taksówek na lotnisko Wenecja-Marco Polo z wyprzedzeniem

Możliwość zaoszczędzenia czasu i dotarcia we właściwe miejsce z maksymalnym komfortem daje możliwość zamówienia transferu z lotniska w Wenecji. Już na godzinę przed przyjazdem kierowca będzie czekał z samochodem o wymaganej pojemności i komforcie. Po przylocie samolotu goście zostaną powitani w holu indywidualnym znakiem, na którym zostaną wskazane dane klienta.

Kierowca zawiezie Cię na parking i zawiezie do hotelu lub na lotnisko. określone miejsce tak szybko, jak to możliwe. Transfer z lotniska Marco Polo jest wygodny nie tylko dla grup, ale także dla pojedynczych podróżnych, ponieważ znacznie obniża koszty podróży. Tak więc transfer z lotniska w Wenecji do Cortiny d'Ampezzo będzie kosztował około 180 euro, czas podróży wyniesie około dwóch godzin.

Trzy godziny do Canazei to koszt około 250 euro. Transfer z lotniska Marco Polo jest dobry, ponieważ niezależnie od miejsca docelowego pasażerowie mają możliwość podziwiania piękna Wenecji podczas podróży. W przypadku wcześniejszej rejestracji usługi można zamówić rosyjskojęzycznego kierowcę, który podczas podróży opowie o zabytkach i historii Wenecji.

Lotnisko Marco Polo znajduje się na przedmieściach Wenecji, a jednym z najwygodniejszych sposobów dotarcia do centrum miasta jest taksówka. Biorąc pod uwagę ogromną liczbę turystów przybywających do miasta, taksówka z lotniska w Wenecji działa na pewnej zasadzie. Na przykład nie możesz wyjść z terminalu i po prostu wezwać taksówkę z lotniska Marco Polo.

Aby wynająć samochód, musisz udać się do biura rezerwacji, które znajduje się na pierwszym piętrze lotnisko. Przy kasie będziesz musiał podać ostateczny cel trasy i od razu za niego zapłacić. W ciągu kilku minut operator wystawi bilet z numerem samochodu na przejazd taksówką z lotniska w Wenecji, który trzeba będzie przekazać kierowcy samochodu. Na postój taksówek trzeba będzie dona podstawie danych z tablic informacyjnych, parking znajduje się sto metrów od wyjścia z terminalu.

Jedna z zasad obsługi taksówki z lotniska Lotnisko Marco Polo to brak możliwości zmiany płatnej trasy, kierowca nie zgodzi się na jazdę inną drogą lub postój nawet za dodatkową opłatą. Kolejną istotną wadą taksówki z lotniska w Wenecji jest koszt, podróż do centrum miasta będzie kosztować nie mniej niż 30 euro.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Wenecja Marco Polo?

Lotnisko Marco Polo to największe lotnisko w północnych Włoszech. Na terenie trzypiętrowego budynku znajdują się wszystkie niezbędne usługi i usługi zapewniające komfort podróżnym. Lotnisko w Wenecji słynie z wielu sklepów wolnocłowych, w których można kupić wszelkie towary wyprodukowane we Włoszech. W budynku lotniska znajdują się poczekalnie, pomieszczenie dla pasażerów z dziećmi i wiele więcej.

Nasze samochody we Włoszech

Zamawiając transfer we Włoszech z lotniska Marco Polo w Wenecji udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska Marco Polo w Wenecji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Marco Polo w Wenecji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Marco Polo w Wenecji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Marco Polo w Wenecji Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Port lotniczy Wenecja-Marco Polo na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

Kierowca był na czas. Bardzo pomocna i załadowana nasza walizka. Przyjemna jazda i zawiozła nas na czas poza terminal lotniska.
To było bardzo profesjonalne. Nie mieliśmy żadnych problemów, a kierowca był bardzo delikatny. Następnym razem, gdy pojedziemy do Włoch, na pewno ponownie skorzystamy z usługi. Wielkie dzięki!
AD
Andrea Degraff
03 listopada 2020
Kierowca był na czas i był bardzo miły. Po wyjściu z lotniska musieliśmy zatrzymać się na jedzenie, a on łaskawie na nas czekał. Jego jazda była doskonała!
MZ
Bardzo uprzejmy, punktualny i sprawny kierowca. Dziękuję Ci.
JK
Jana Konowałowa
01 listopada 2020
Bardzo zadowolony z usługi. Począwszy od komunikacji z operatorem, a skończywszy na podróży taksówką. Wszystko jasne, zrozumiałe, bezproblemowe i na czas. Na pewno skorzystam ponownie i polecam znajomym.
Przyjazny kierowca seigneur, spotkał się na czas i szybko dostarczony do hotelu pięknym samochodem, gracja!?
Najlepsza jazda w historii! Nawet Wifi na pokładzie, żebym mógł popracować nad moją prezentacją :-)
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.