Taksówka z lotniska im. Vaclava Havla (Praga)

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko Vaclava Havla Praga (Republika Czeska) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska im. Vaclava Havla (Praga)

Starożytne, brukowane, wąskie uliczki, wspaniałe katedry i place, bliskie w brzmieniu rosyjskiej mowy – to wszystko jest przytulną Pragą. Po wylądowaniu w Czechach pozostaje tylko wybrać, jak dostać się z lotniska w Pradze.

Koszt taksówek na lotnisko «Vaclaedem v Havel» (Praga) z wyprzedzeniem

Usługa transferu lotniskowego w Pradze jest uważana za znaną wielu podróżnym i wygodną dla początkujących. To co najmniej przyjemne, że w obcym kraju gość spotyka się osobiście, w hali przylotów, choć z tabliczką z imieniem i nazwiskiem podróżnika. Takie spotkanie wiąże się z zamówieniem transferu z lotniska w Pradze. Kierowca spotkania zaprowadzi Cię do samochodu, pomoże załadować walizki i torby oraz szybko zawiezie we właściwe miejsce. Koszt przejazdu nie ulegnie zmianie w zależności od ilości przejechanych kilometrów, pasażerowie płacą ściśle ustaloną kwotę.
Transfer jest dobry dla turystów podróżujących w małych grupach. Przewoźnik zapewni samochód o wymaganej pojemności, a koszt przejazdu będzie nawet niższy niż taksówką. Transfer z lotniska w Pradze jest również bardziej opłacalny dla tych, którzy po przylocie wyjeżdżają poza granice miasta.
Tak więc transfer z lotniska im. Vaclava Havla do ośrodka Szpindlerowy Młyn dla czterech pasażerów z bagażem dowolnej wielkości będzie kosztować około 9900 rubli w jedną stronę. Ta sama droga taksówką będzie kosztować znacznie więcej. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem, możesz dużo zaoszczędzić i wyz lotniska np. w Teplicach za jedyne 5400 rubli (cena może ulec zmianie). Z wyprzedzeniem i niedrogo można zarezerwować transfer powrotny - z miejsca wypoczynku lub hotelu na lotnisko.

Wynajęcie taksówki to naturalna myśl przy wyborze środka transportu z lotniska im. Vaclava Havla. Postoje dwóch oficjalnych taksówek na lotnisku w Pradze znajdują się bezpośrednio w budynku terminalu. Jeśli nie odwiedzasz Pragi po raz pierwszy, możesz z łatwością skorzystać z tej opcji, aby podróżować do miasta lub innego miejsca w kraju bez żadnych trudności i dodatkowego ruchu.
Taksówka z lotniska w Pradze dostarczy maksymalnie czterech pasażerów i niewielką ilość bagażu do miejsca docelowego za kwotę określoną licznikiem przebiegu. Na przykład podróż z lotniska Ruzyne do centrum Pragi kosztuje około 30 euro. A taksówka z lotniska w Pradze do Karlowych Warów kosztuje około stu euro za podróż. Jak mówią doświadczeni turyści, podróż taksówką z lotniska Ruzynė trwa znacznie dłużej niż innymi środkami transportu.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska im. Vaclava Havla (Praga)?

Lotnisko w Pradze zostało uznane kilka lat temu za najlepsze w Europie Środkowej i Zachodniej i jest największym węzłem komunikacyjnym w Czechach. Lotnisko wyposażone jest w cztery terminale zlokalizowane w różnych częściach budynku. W drugim terminalu znajduje się kino, w którym można oglądać filmy za darmo. Na terenie czeskiego lotniska możesz jeździć wygodnym autobusem z wycieczką, która zapozna Cię z pracą służb hubu lotniczego. W terminalach można znaleźć między innymi wszelkie niezbędne usługi, takie jak wynajem samochodów, sklepy wolnocłowe i restauracje.

Nasze samochody w Czechach

Zamawiając transfer w Czechach z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) Taxi w Czechach dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko Vaclava Havla Praga na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Czechach

AK
Wszystkim bardzo się podobało! Wyjazd okazał się Klasą nie tylko wygodną, ​​ale i pouczającą. Kierowca nie tylko czekał na mnie na lotnisku dodatkową godzinę, ale po drodze opowiedział mi wiele ciekawostek o mieście! Dziękuję Ci)
Prawidłowy kierowca, czysty samochód, czego jeszcze potrzebujesz?
doskonały transfer - spotkanie na dworcu i wyjazd na lotnisko. dziękować!
Kierowca spotkał się z nami w hotelu i pomógł nam wnieść bagaże do samochodu. Po przybyciu na lotnisko pomógł wnieść rzeczy do budynku na lotnisku, wyjaśnił, gdzie wszystko jest.
Zostaliśmy poznani, klasa jakości ale zabrana. Kierowca jest bardzo miły i uczynny. Naprawdę nam się podobało!
Dziękuję Ci! Wszystko było świetne! Na pewno skontaktuję się z Tobą w przyszłości! Kierowca jest bardzo pozytywny, uprzejmy i pomocny! Spotkałem się na dworcu na czas i dostarczyłem na lotnisko na czas, bez niego mógłbym przegapić lot! Dzięki jeszcze raz!
Kierowca jest schludny, schludnie ubrany i miły w rozmowie, pomógł z bagażem, poradził dobre miejsce na lunch w pobliżu hotelu, ostrzegał o niuansach wymiany walut i rozprowadzanym Wi-Fi, samochód Shkoda Superb jest w doskonałym stanie z wszystko, czego potrzebujesz na komfortową podróż Klasą.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.