Taksówka z lotniska im. Vaclava Havla (Praga)

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko Vaclava Havla Praga (Republika Czeska) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska im. Vaclava Havla (Praga)

Starożytne, brukowane, wąskie uliczki, wspaniałe katedry i place, bliskie w brzmieniu rosyjskiej mowy – to wszystko jest przytulną Pragą. Po wylądowaniu w Czechach pozostaje tylko wybrać, jak dostać się z lotniska w Pradze.

Koszt taksówek na lotnisko «Vaclaedem v Havel» (Praga) z wyprzedzeniem

Usługa transferu lotniskowego w Pradze jest uważana za znaną wielu podróżnym i wygodną dla początkujących. To co najmniej przyjemne, że w obcym kraju gość spotyka się osobiście, w hali przylotów, choć z tabliczką z imieniem i nazwiskiem podróżnika. Takie spotkanie wiąże się z zamówieniem transferu z lotniska w Pradze. Kierowca spotkania zaprowadzi Cię do samochodu, pomoże załadować walizki i torby oraz szybko zawiezie we właściwe miejsce. Koszt przejazdu nie ulegnie zmianie w zależności od ilości przejechanych kilometrów, pasażerowie płacą ściśle ustaloną kwotę.
Transfer jest dobry dla turystów podróżujących w małych grupach. Przewoźnik zapewni samochód o wymaganej pojemności, a koszt przejazdu będzie nawet niższy niż taksówką. Transfer z lotniska w Pradze jest również bardziej opłacalny dla tych, którzy po przylocie wyjeżdżają poza granice miasta.
Tak więc transfer z lotniska im. Vaclava Havla do ośrodka Szpindlerowy Młyn dla czterech pasażerów z bagażem dowolnej wielkości będzie kosztować około 9900 rubli w jedną stronę. Ta sama droga taksówką będzie kosztować znacznie więcej. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem, możesz dużo zaoszczędzić i wyz lotniska np. w Teplicach za jedyne 5400 rubli (cena może ulec zmianie). Z wyprzedzeniem i niedrogo można zarezerwować transfer powrotny - z miejsca wypoczynku lub hotelu na lotnisko.

Wynajęcie taksówki to naturalna myśl przy wyborze środka transportu z lotniska im. Vaclava Havla. Postoje dwóch oficjalnych taksówek na lotnisku w Pradze znajdują się bezpośrednio w budynku terminalu. Jeśli nie odwiedzasz Pragi po raz pierwszy, możesz z łatwością skorzystać z tej opcji, aby podróżować do miasta lub innego miejsca w kraju bez żadnych trudności i dodatkowego ruchu.
Taksówka z lotniska w Pradze dostarczy maksymalnie czterech pasażerów i niewielką ilość bagażu do miejsca docelowego za kwotę określoną licznikiem przebiegu. Na przykład podróż z lotniska Ruzyne do centrum Pragi kosztuje około 30 euro. A taksówka z lotniska w Pradze do Karlowych Warów kosztuje około stu euro za podróż. Jak mówią doświadczeni turyści, podróż taksówką z lotniska Ruzynė trwa znacznie dłużej niż innymi środkami transportu.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska im. Vaclava Havla (Praga)?

Lotnisko w Pradze zostało uznane kilka lat temu za najlepsze w Europie Środkowej i Zachodniej i jest największym węzłem komunikacyjnym w Czechach. Lotnisko wyposażone jest w cztery terminale zlokalizowane w różnych częściach budynku. W drugim terminalu znajduje się kino, w którym można oglądać filmy za darmo. Na terenie czeskiego lotniska możesz jeździć wygodnym autobusem z wycieczką, która zapozna Cię z pracą służb hubu lotniczego. W terminalach można znaleźć między innymi wszelkie niezbędne usługi, takie jak wynajem samochodów, sklepy wolnocłowe i restauracje.

Nasze samochody w Czechach

Kiedy zamawiasz transfer w Czechach z lotniska im. Vaclava Havla (Praga), dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Czechach to doskonały wybór.

Taxi z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) Taxi w Czechach dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko Vaclava Havla Praga na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Czechach

Witam! Wyjazd bardzo mi się podobał. Kierowca przyjechał wcześnie. Załadowany bagaż. Dostarczone szybko. Jedź profesjonalnie. Miło było porozmawiać. Ogólnie cała podróż była bardzo przyjemna. Wielkie dzięki. Na pewno następnym razem skorzystamy z Twojej firmy!
LM
Dzięki kierowcy! Uważny, wrażliwy, pomógł rozwiązać nasze problemy, powiedział nam, zorientował nas po mieście! Bardzo się cieszyliśmy z takiego spotkania z Pragą!
SK
Bardzo przyjazny kierowca - Wasilij. Udzielił dobrych informacji i dobrych rad.
Podróż poszła dobrze, Klasa wygodna. Bardzo dziękujemy za punktualność i uprzejmość kierowców.
FS
Fedułow Siergiej
05 listopada 2019
Używamy go od ponad roku w różnych krajach. Podejście zorientowane na klienta, dokładność realizacji zamówień, niskie ceny sprawiają, że jesteśmy zaangażowani w tę firmę! Dzięki za jakość!
IM
Inna Monaenkova
06 maja 2020
Kierowca przybył na czas. Samochód jest czysty. Przyjechaliśmy spokojnie. Wielkie podziękowania dla M. Polecam wszystkim tego kierowcę.
LS
Witam z Odessy !!! Skorzystałam z tej usługi po raz pierwszy zamawiając taksówkę przez internet i jestem bardzo zadowolona !!! Wszystko poszło idealnie! na czas uprzejmie i wielkie DZIĘKUJĘ dla kierowcy R.!!! Do zobaczenia !!!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.