Taksówka z lotniska im. Vaclava Havla (Praga)

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko Vaclava Havla Praga (Republika Czeska) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska im. Vaclava Havla (Praga)

Starożytne, brukowane, wąskie uliczki, wspaniałe katedry i place, bliskie w brzmieniu rosyjskiej mowy – to wszystko jest przytulną Pragą. Po wylądowaniu w Czechach pozostaje tylko wybrać, jak dostać się z lotniska w Pradze.

Koszt taksówek na lotnisko «Vaclaedem v Havel» (Praga) z wyprzedzeniem

Usługa transferu lotniskowego w Pradze jest uważana za znaną wielu podróżnym i wygodną dla początkujących. To co najmniej przyjemne, że w obcym kraju gość spotyka się osobiście, w hali przylotów, choć z tabliczką z imieniem i nazwiskiem podróżnika. Takie spotkanie wiąże się z zamówieniem transferu z lotniska w Pradze. Kierowca spotkania zaprowadzi Cię do samochodu, pomoże załadować walizki i torby oraz szybko zawiezie we właściwe miejsce. Koszt przejazdu nie ulegnie zmianie w zależności od ilości przejechanych kilometrów, pasażerowie płacą ściśle ustaloną kwotę.
Transfer jest dobry dla turystów podróżujących w małych grupach. Przewoźnik zapewni samochód o wymaganej pojemności, a koszt przejazdu będzie nawet niższy niż taksówką. Transfer z lotniska w Pradze jest również bardziej opłacalny dla tych, którzy po przylocie wyjeżdżają poza granice miasta.
Tak więc transfer z lotniska im. Vaclava Havla do ośrodka Szpindlerowy Młyn dla czterech pasażerów z bagażem dowolnej wielkości będzie kosztować około 9900 rubli w jedną stronę. Ta sama droga taksówką będzie kosztować znacznie więcej. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem, możesz dużo zaoszczędzić i wyz lotniska np. w Teplicach za jedyne 5400 rubli (cena może ulec zmianie). Z wyprzedzeniem i niedrogo można zarezerwować transfer powrotny - z miejsca wypoczynku lub hotelu na lotnisko.

Wynajęcie taksówki to naturalna myśl przy wyborze środka transportu z lotniska im. Vaclava Havla. Postoje dwóch oficjalnych taksówek na lotnisku w Pradze znajdują się bezpośrednio w budynku terminalu. Jeśli nie odwiedzasz Pragi po raz pierwszy, możesz z łatwością skorzystać z tej opcji, aby podróżować do miasta lub innego miejsca w kraju bez żadnych trudności i dodatkowego ruchu.
Taksówka z lotniska w Pradze dostarczy maksymalnie czterech pasażerów i niewielką ilość bagażu do miejsca docelowego za kwotę określoną licznikiem przebiegu. Na przykład podróż z lotniska Ruzyne do centrum Pragi kosztuje około 30 euro. A taksówka z lotniska w Pradze do Karlowych Warów kosztuje około stu euro za podróż. Jak mówią doświadczeni turyści, podróż taksówką z lotniska Ruzynė trwa znacznie dłużej niż innymi środkami transportu.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska im. Vaclava Havla (Praga)?

Lotnisko w Pradze zostało uznane kilka lat temu za najlepsze w Europie Środkowej i Zachodniej i jest największym węzłem komunikacyjnym w Czechach. Lotnisko wyposażone jest w cztery terminale zlokalizowane w różnych częściach budynku. W drugim terminalu znajduje się kino, w którym można oglądać filmy za darmo. Na terenie czeskiego lotniska możesz jeździć wygodnym autobusem z wycieczką, która zapozna Cię z pracą służb hubu lotniczego. W terminalach można znaleźć między innymi wszelkie niezbędne usługi, takie jak wynajem samochodów, sklepy wolnocłowe i restauracje.

Nasze samochody w Czechach

Zamawiając transfer w Czechach z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska im. Vaclava Havla (Praga) Taxi w Czechach dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko Vaclava Havla Praga na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Czechach

GG
Galina Gilenova
20 grudnia 2020
Kierowca przyjechał na czas, wsiadanie i załadunek bagażu był szybki, w Pradze dostarczył nas dokładnie pod adres, kabina była czysta, zapewniono wodę butelkowaną do picia
Wszystko poszło zgodnie z obietnicą. Kierowca spotkał się w miejscu spotkania, samochód odpowiadał zamówionemu. Dzięki, bardzo wygodne.
Podróż przebiegła pomyślnie, dotarła szybko, ale byłem bardzo spragniony, nie widziałem wody w samochodzie, ale wstydziłem się zapytać.
NM
Natalia Morozow
22 października 2020
Wszystko jest wspaniałe! Wspaniały kierowca spotkał mnie na czas, był bardzo uprzejmy, opowiedział mi o mieście, czysty samochód. Styl jazdy po torach tramwajowych jest niesamowity. Cudownie! Dziękuję!
AM
Wszystko znakomite, uprzejmy, schludny, rosyjskojęzyczny kierowca, wszystko taktowne i dyskretne, jednym słowem - najwyższy poziom!
MN
Podróż przebiegła idealnie.. Samochód okazał się więcej niż zamówiony. Salon jest czysty i wygodny. V. (taksówkarz) przybył na czas Doveza bez incydentów. Po drodze udzielił praktycznych rad dotyczących Pragi. Polecić
wszystko w porządku! wszyscy są szczęśliwi! jako bonus dostałem mini-wycieczkę po mieście! Dziękuję Ci!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.