Opinie

Poniżej znajdziesz opinie turystów na temat usługi transferu na całym świecie z UniTaxi.pl. Ocena pracy serwisu i jakości świadczonych usług.

Wielkie dzięki!!! Wszystko poszło bardzo dobrze, samochód został dostarczony na czas, kierowca jest niezwykle miłą osobą i mówi po rosyjsku, dobra komunikacja na drodze była dla nas miłym zaskoczeniem. Nienaganna obsługa!
Spotkał nas wtedy kierowca A. Samochód był mercedesem, chociaż zamówili najtańszą opcję. Byliśmy mile zaskoczeni i bardzo szybko zawiózł nas do Disneylandu. Dziękuję bardzo. Będziemy korzystać z UniTaxi, ponieważ upewniłem się, że działa bez oszukiwania.
Kierowca był rosyjskojęzyczny, uprzejmy, odpowiadał na nasze pytania dotyczące miasta, jechał ostrożnie, samochód był czysty bez obcych zapachów. Wszystko ułożone
Kierowca czekał na mnie w hali przylotów. Uprzejmie poczęstował mnie w czasie podróży butelką wody mineralnej.
LA
Luiz A Balestrer
03 października 2020
Ten sam kierowca czekał dokładnie na czas przy bramce przylotów. Był uprzejmy i pomocny. Podróż była prawie idealna poza brakiem klimatyzacji w samochodzie. Dziękuję wszystkim za pomoc.
bardzo punktualna. Kierowca spotkał się z nami dokładnie w miejscu podanym na voucherze. UniTaxi wysyła wielokrotne wiadomości, aby poinformować mnie o numerze kontaktowym taksówkarza. Rezerwuję mini vana, jest wart swojej ceny.
Świetnie, szybko pojechaliśmy nocą z hotelu na lotnisko w Paryżu. Kierowca przyjechał wcześnie i czekał przed hotelem. Ładowałem rzeczy, było miło i uprzejmie, pozostały tylko pozytywne emocje) Byliśmy z tą firmą już 2 razy i wszystko się udało) autem był minivan / Mikrobus marki Mercedes.
LA
Lyazzat Abikesho
06 czerwca 2020
Wszystko w porządku! Przybył na czas i dostarczony bez problemów! Bardzo się martwiłem, ale wszystko poszło dobrze. Chyba już nie skorzystam z twoich usług. Dziękuję Ci!
DG
Dmitrij Grigoren
21 września 2020
Dziękuję, kierowca poznany, uprzejmie mówił po rosyjsku, wjechał z Klasą jakości do hotelu. Dziękuję Ci!
SE
Doskonały?
GA
doskonały kierowca. Dokładne na czas, miła postawa i pomoc i mówi bardzo dobrze po angielsku. Samochód jest również doskonały i z łatwością zabrał wszystkie nasze torby i wszystkie rodzaje fotelików dziecięcych. . . Doskonała obsługa ogólnie
DK
Kierowca spóźnił się z powodu korka o pół godziny, ale jechał idealnie i bez problemów)
EK
Evgeniya Kudyako
15 stycznia 2020
Flaine - Genewa (FR), Minibus 7 pas
Tym razem wszystko poszło świetnie! Kierowca przyjechał na czas, w aucie były foteliki dla dzieci, dziewczyna bardzo ostrożnie prowadziła samochód, na lotnisko dojechaliśmy na czas. Dziękujemy za zwracanie uwagi na komentarze klientów i bardzo szybkie reagowanie na nie!
Kierowca przybył wcześnie na umówione miejsce i był łatwy do zidentyfikowania. Pojazd był nowy i wygodny, z łatwością mieszczący naszą 6-osobową imprezę z 6 walizkami. Kierowca jechał ostrożnie i dotarliśmy do terminalu w odpowiednim czasie. Ogólne doświadczenie było doskonałe.
DK
Denis Khoroshilo
09 czerwca 2020
Kierowca przyjechał do hotelu z wyprzedzeniem. Siedziałem spokojnie czekając na nasze pojawienie się. Uprzejmie się spotkałem, załadowałem bagaże. Samochód jest czysty, Klasa wygodna. Prowadził nas ostrożnie, odpowiadając na wszystkie nasze pytania.
Po prostu świetny kierowca! Obojętny i serdeczny. Jeździ świetnym samochodem i dba o to, aby klient był zadowolony! Wyraża się z uznaniem o swojej firmie. Prawdziwy profesjonalista!
Dziękuję za znakomitą organizację transferu. Kierowca czekał przy wyjściu z hali odbioru bagażu i szybko dostarczył pod wskazany adres.
Auto wygodne, kierowca znakomity, wszystko na czas, wszystko jest jak należy! Dziękuję Ci!
Dziękuję bardzo. D. była śliczna, czekała na mnie i bardzo profesjonalna. Miło było go tam mieć po tak długim locie. Merci Beaucoup.
Dziękuję Ci. Wszystko było idealne. Nasz kierowca [ten sam kierowca w obu przejazdach] był naprawdę dobrym kierowcą i przemiłą osobą. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z obsługi. Z UniTaxi skorzystamy ponownie iz pewnością będziemy go gorąco polecać naszym znajomym.
NT
Nasonowa Tatiana
04 września 2020
Wszystko było w porządku, żadnych skarg. Zamówiliśmy standard, a przyjechał po nas minivan, jak zaznaczyli w komentarzach, że przewozimy narty.
Wszystko jest cudowne, uprzejmy, rosyjskojęzyczny, pysznie pachnący kierowca spotkał mnie znakiem i od razu zabrał moją ciężką walizkę. Dostarczone do hotelu szybko iz komfortem Klasy. Dzięki!!!
HS
Haley Sonne
01 listopada 2020
Nasz kierowca był absolutnie cudowny! Od razu się z nami skontaktował i przybył wcześnie. Był przyjazny, miły i pomocny. Wyszedł dla nas ponad wszystko. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z UniTaxi, ale po tak wspaniałym doświadczeniu będziemy z niego korzystać ponownie!
Wycieczka poszła świetnie! Kierowca jest responsywny , miły , opowiedział nam trochę o Francji w trasie , nie nudziliśmy się wcale ! Podobało mi się to bardzo! Wykorzystamy Twoją firmę w przyszłości!
Dziękuję, wszystko poszło dobrze, kierowca nas spotkał, dojechaliśmy bardzo szybko. Bardzo wygodna obsługa.))
Absolutnie fantastyczna obsługa, był pełen obaw jako użytkownik po raz pierwszy, ale kierowca przybył 5 minut wcześniej, nie mieliśmy żadnego problemu z transferem powrotnym z Paris CDG do naszego hotelu. Dziękuję Ci
Kierowca był pomocny, dobrze ubrany, uprzejmy i przybył nieco wcześniej niż planowano. Udało mi się dotrzeć na lotnisko nieco wcześnie, więc jest świetnie.
Znakomity rosyjskojęzyczny kierowca, bardzo odpowiedzialny i profesjonalny. Jechałem z lotniska Charles de Gaulle na Orly na czas na następny lot za godzinę i trochę rano w dzień powszedni. Troszczył się o nas bardziej niż my. Tacy kierowcy budują reputację firmy!
SS
Shirley S.
23 października 2020
Ramatuelle - Port lotniczy Prowansja Marsylia (FR), Klasa komfortu
Kierowca był bardzo przyjazny i robił co w jego mocy, aby zdążyć na mój lot, pomimo ogromnego ruchu, i udało mi się! Pomogłem również z moim bagażem aż do stanowiska odprawy :) Dziękuję!!
Wszystko poszło dobrze, bardzo uprzejmy taksówkarz, rodak, opowiedział wiele przydatnych i ciekawych rzeczy. Nie tanie, ale jest to problem w całej Europie, a zwłaszcza we Francji. W takim przypadku, według licznika, najprawdopodobniej byłby jeszcze droższy. I tutaj spotkali się i powiedzieli, że wszyscy pokazali, super.
Dziękuję, wycieczka była zorganizowana na najwyższym poziomie, wszystko zostało zrobione terminowo
Mieliśmy szczęście z kierowcą. Pomógł nam w kilku punktach informacyjnych, które nas interesowały. Odprowadzony do hotelu. W sumie była to z nim bardzo przyjemna podróż.
Dziękuję Ci! Polecimy kierowcę A.!
doskonała obsługa. Dobrze ubrany kierowca. czysty samochód. 100% będzie korzystać z UniTaxi tylko tam, gdzie podróżujemy jako rodzina.
Mimo opóźnienia lotu kierowca spotkał się tuż przy wyjściu, bardzo uprzejmy, czysty, schludny samochód, pomógł zameldować się w hotelu (w nocy), wyjechał dopiero, gdy był przekonany, że wszystko jest w porządku. Dziękuję bardzo, świetna robota.
NB
Natalia Baszyrow
26 października 2020
Serdeczne podziękowania dla kierowcy Artura za uwagę, cierpliwość i pomoc w znalezieniu mieszkania! Mamy nadzieję, że wszyscy inni pracownicy wyróżniają się ludzkością i dbałością o nas podróżnych!
Przybył na czas, dobry uprzejmy kierowca, który jechał bezpiecznie i miał miejsce na dużo bagażu. 10pkt. Halvor
Taksówka była fantastyczna od początku do końca. Kierowca przybył 5 minut wcześniej, pojazd był czysty i wygodny, a podróż bardzo przyjemna. Kiedy dotarliśmy na lotnisko, kierowca powiedział nam, gdzie musimy się udać. Doskonały
Wszystko poszło dobrze, spotkaliśmy się na czas, dobry, komfortowy samochód Klasa, kierowca przekazał dużo ciekawych informacji, kierowca też był bardzo uprzejmy, następnym razem skorzystamy z UniTaxi
Witam tak, kierowca powitał nas na wyjeździe ze znakiem! Samochód miał bardzo wysoką jakośćnaya. Zabrano nas do celu! Dziękuję bardzo! Za kilka dni odwiozą Cię z powrotem na lotnisko!
Wszystko jest bardzo, bardzo dobre. Bardzo dziękuję za znakomicie wykonaną pracę (spotkanie i transfer) Na pewno skontaktuję się z Tobą ponownie i nie raz! Powodzenia i pomyślności dla Twojej firmy. Z poważaniem Elena i Paweł. (Moskwa-Paryż)
Jak zawsze wszystko jest na topie!
Rosyjskojęzyczni kierowcy. Wszystko na czas. Duży autobus. Uprzejmy i dokładny. Cieszymy się, że skorzystaliśmy z Twojej usługi taksówkowej.
Jestem mile zaskoczona wysoką jakością obsługi. Kierowca czekał na opóźnienie mojego lotu, okazał się rosyjskojęzyczny i bardzo uprzejmy. Świetny samochód, przybył bardzo szybko.
MG
Wszystko w porządku!!!! Autobus przyjechał 15 minut przed odjazdem. Kierowca mówił po rosyjsku, był uśmiechnięty i przyjazny. Przybył bardzo szybko i bez incydentów.
Mile zaskoczeni! Spotkanie na lotnisku we Francji, cały czas, kierowca śledził lot, spotkał się ze znakiem... po prostu super obsługa!
Bardzo podobał mi się kierowca D.,przyjazny,przyjemny,przywitał nas bez zwłoki,przejechał ostrożnie. Wielkie dzięki
Bardzo na czas, kochany człowiek z Gruzji. Miałem prezent dla mojego 7-latka. Była w siódmym niebie. Dziękuję za bezproblemową podróż. Poleci ci.
Wszystko naprawdę dobrze działało, dziękuję.
Samolot był opóźniony o dwie godziny. Kierowca czekał na nas, był miły i niespodzianką było dla nas, że mówi po rosyjsku. Zapomniałem aparatu w samochodzie, wrócił do hotelu, aby nam go oddać. Dziękuję bardzo!!!
Kierowca. Samochód. Usługa. 10.10.10.!!!Wspaniale!!!
RC
Kierowca jechał szybko i dokładnie, wszystkie życzenia zostały uwzględnione. Dobra obsługa, wszystkim się podobało. Dziękuję Ci!
Wszystkim to się podobało. Wielkie dzięki. Kierowca, jak poprosiliśmy, był rosyjskojęzyczny.
DK
Denis Khoroshilo
08 czerwca 2020
Spotkałem się i zabrano we właściwe miejsce. Rosyjskojęzyczny kierowca. Wszystko jasne i żadnych problemów.
Kierowca był na czas, bardzo dobra obsługa Ale poprosiłem o mały samochód, a on przyjechał z dużym dla 6 osób W każdym razie wspaniale było zauważyć, że bierzesz moją rezerwację online i będąc tam dla mnie, moje imię zostało napisane i nadal będę zarezerwować usługę podczas mojej podróży
Samochód przyjechał na czas, bardzo uprzejmy kierowca. Wielkie dzięki! Następnym razem zlecimy przelew tylko z UniTaxi.
IA
Samochód został dostarczony na czas, podróż była doskonała. Przyjechaliśmy szybko i bardzo Poziom jakości. Świetny kierowca. Wysoce zalecane.
Wszystko było świetne. Spotkaliśmy się, odłożyliśmy bagaże, pojechaliśmy z klasą wysokiegoom na miejsce. Dziękuję Ci.
Podróż była świetna! Obsługa jest niesamowita! Kierowca jest po prostu świetny! Pomógł się osiedlić, były problemy z mieszkaniem, pomógł je rozwiązać, zaopiekował się nami, Bardzo dziękuję!
IJ
Iryna Jermakowa
15 września 2019
Ogromne podziękowania dla Twojej firmy za kierowcę. To bardzo inteligentny, odpowiedzialny, uprzejmy i kulturalny człowiek. Podróż dzięki niemu zamieniła się w ciekawą podróż z lotniska do Paryża. Z pozdrowieniami, pasażerowie (7 osób).
XV
Xavier Vilades
20 kwietnia 2020
Z powodu późnego przylotu nasz lot został przekierowany do Charles De Gaule. Nasz kierowca śledzi informacje o locie i odbiera nas na drugim lotnisku, pomimo prawie 2 godzinnego opóźnienia!. świetny serwis
Spotkaliśmy się z bardzo uprzejmym i przyjemnym kierowcą z bardzo komfortowym autem Klasy. Jechałem bardzo szybko i dokładnie, po drodze opowiedział mi o niektórych zabytkach miasta. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno ponownie skorzystamy z Państwa usług.
VD
Valeria Dudanova
04 grudnia 2020
Wspaniała kompania. Przelew dotarł na czas, miał wszystko, czego potrzebujesz - dwa foteliki dziecięce. Kierowca jest schludny, ale nie powolny jak ślimak. I nadal zadowolony z dobrej muzyki w samochodzie ?? Odezwiemy się ponownie!
Bardzo zadowolony z wyjazdu. Samochód został dostarczony dokładnie we wskazanym czasie, kierowca - uprzejmy młody człowiek, mówiący po rosyjsku, tak jak zamówiliśmy, pomógł przywieźć i zapakować bagaże do taksówki. Podróż odbyła się na lotnisko Charles de Gaulle. Zawieźli mnie prosto do naszego terminalu i wysadzili w pobliżu windy. Musieliśmy tylko pojechać windą do samego terminalu. Samochód jest w dobrym stanie z czystym wnętrzem. Rozsądny stosunek ceny do jakości. Z przyjemnością ponownie skorzystamy z Twoich usług, jeśli przyjedziemy do Paryża!
AS
Aleksander Sazon
13 grudnia 2020
Co powiesz na masło??
GP
Byliśmy bardzo zadowoleni z transferu. Kierowca spotkał mnie na czas, rosyjskojęzyczny, bardzo miło się z nim rozmawiało, podróż udała się super. Na pewno skorzystamy z Twoich usług następnym razem.
Byliśmy zadowoleni z transferu. Kierowca bezzwłocznie spotkał się w umówionym miejscu. Kierowca jest ostrożny. Samochód jest czysty, Klasa wygodna. Jakość jest wyższa niż cena. POLECIĆ!
Podróż jest świetna! Kierowca jest uprzejmy i czujny. Wszystko po prostu świetnie! Chętnie skontaktujemy się z Tobą ponownie!
Trwało to dłużej niż oczekiwano, ale to tylko kwestia ruchu. Kierowca był tam, aby się z nami spotkać, a znak, który trzymał, był widoczny?
Doskonały. Kierowca był tam 15 minut przed wyznaczonym czasem, nawet przy odbiorze o 4 nad ranem. Był bardzo pomocny i jechał bardzo ostrożnie. Już poleciliśmy Twoją usługę
Świetny serwis. Wszystko jasne, rosyjskojęzyczny kierowca spotkał się z nami uprzejmie, pomógł z bagażem. Czystym, przestronnym autem Mercedes pojechał do hotelu z mini wycieczką :) po mieście. Bardzo dziękujemy za Państwa obsługę i podziękowania dla kierowcy. Podobało mi się wszystko! Klasa czuła się komfortowo i bezpiecznie.
Szybki, wygodny, przyjazny! Serdeczne podziękowania dla kierowcy - była to dla nas najlepsza znajomość nowego miasta.
Najlepsze opinie o kierowcy i firmie!! Bardzo dziękujemy, byliśmy zadowoleni, będziemy polecać Wasze usługi wszystkim! Wszystko jest po prostu idealne!
Wszystko w porządku!!!! W samą porę!
Fajny pojazd, kompetentny kierowca i szybka jazda. To dobra usługa!
AP
Aleksiej Pawliuk
20 października 2020
Dziękuję Ci. Kierowca czekał na nas, gdy staliśmy w ogromnej kolejce do kontroli paszportowej. Zatrzymaliśmy się na ponad godzinę.
Znakomity, kierowca był na czas i bardzo przyjemny. Następnym razem, gdy odwiedzisz europejskie miasto, UniTaxi z pewnością zostanie wykorzystany do wszystkich moich transferów, dziękuję
Kierowca czekał na mnie długo, niósł moje ciężkie bagaże i dawał z siebie wszystko, chociaż ruch w Paryżu był wczoraj szalony z powodu zamknięcia ulic policyjnych. Jest zawodowym kierowcą. Bardzo się cieszę, że go poznałem i wybrałem UniTaxi. Polecam UniTaxi moim znajomym.
fantastyczna obsługa. Znowu skorzystam z UniTaxi - to na pewno.
Dzięki UniTaxi ????
Wszystko poszło idealnie. Dużym plusem była znajomość języka rosyjskiego przez kierowcę. Dziękuję Ci!
Kierowca przyjechał 5 minut przed wyznaczonym czasem, był miły. Dotarliśmy na lotnisko punktualnie, zgodnie z planem, bez żadnych problemów. Dzięki za dobrą robotę.
Niezawodny kierowca (jeździł jeden kierowca tam iz powrotem). Wszystko ok. Dzięki
Usługa transferu działała świetnie. Był w hotelu przed zaplanowanym czasem i zabrał nas na lotnisko. Doceniam usługę i polecam ją każdemu.
UniTaxi.pl użyty po raz pierwszy. Transfery w obie strony odbyły się terminowo, po zadeklarowanym koszcie. Brak dodatkowych opłat itp. Polecam." """
Doskonała obsługa, a kierowca był szybki, przyjazny i bardzo pomocny. Bardzo zadowolony, że zarezerwowałem z UniTaxi.
Wyjazd był udany, bardzo dziękuję. Kierowca mnie spotkał, nawet komunikacja po angielsku i trochę po rosyjsku była miłym zaskoczeniem. Skorzystałem z taksówki na lotnisko z powrotem, również dobrze. Dzięki
Wszystko w porządku! Kierowca czekał, chociaż lot był opóźniony)))
Wszystko w porządku. Doskonały kierowca. Podczas jazdy mieliśmy całą wycieczkę, dużo opowiedzieliśmy o mieście. Bardzo zadowolony.
Kierowca był przyjazny i pomocny i był na czas, kiedy dotarliśmy na lotnisko. ????
Wszystkim to się podobało. Mimo opóźnienia lotu kierowca czekał na nas. Kierowca okazał się rosyjskojęzyczny, co jest zdecydowanym plusem dla turystów ze słabą znajomością języków. Będę polecać waszą usługę moim znajomym.
Na lotnisku spotkałem się z kierowcą rosyjskojęzycznym, jechaliśmy z klasą komfortuom iw miłej przyjaznej atmosferze kierowca pomógł nam dotrzeć do celu. Dali mi też butelkę wody. Dzięki, jestem bardzo zadowolona.
Wszystko poszło bardzo sprawnie!! Spotkałem kierowcę A. - pomógł w rzeczach, bardzo towarzyski, świetny kierowca i osoba! Dzięki UniTaxi i osobno A. za usługę Na pewno skorzystamy ponownie z Twojej usługi! Dzięki
Mimo miejskich korków kierowca wykonał swoją pracę bez zarzutu. Jazda jest spokojna i pewna. Przyjemny rozmówca. Nasze wrażenia są najlepsze. Dziękuję Ci. Valery i Oksana. Ukraina
Dziękuję bardzo, kierowca przyjechał na czas, pomógł mi z walizką i torbą, zabrał mnie na lotnisko i pokazał mi w jakim kierunku mam jechać!Wielkie dzięki za to?
to był pierwszy raz, kiedy korzystałem z tej usługi. na pewno skorzystam z niej ponownie!
Pomimo tego, że lot był opóźniony o godzinę, a dodatkowo na bagaż musieliśmy czekać około 40 minut, czekał na nas kierowca. Wyjazd wypadł dobrze ,szybko i Klasa komfortuno.
Wszystko w porządku. Spotkałem się szybko. Zabrali to szybko. Bardzo podobała mi się organizacja transferu i miły rosyjskojęzyczny kierowca.
Wszystko w porządku! Ostrożny, uprzejmy kierowca. Samochód jest czysty. Miłą niespodzianką było to, że kierowca mówił po rosyjsku.
Powiem tylko, że wszystko mi się podobało! Taksówka przyjechała bez zwłoki, nawet wcześniej. Kierowca był taki sam, jak spotkał. Byliśmy mile zaskoczeni spotkaniem, podzieliliśmy się wrażeniami z podróży, rozmawiając, droga na lotnisko przeleciała niezauważona! Dziękujemy za nienaganną organizację usług! Polecić ?
Serdeczne podziękowania dla UniTaxi za znakomitą organizację spotkania pasażerów i dowóz do hotelu.
Wszystko poszło bardzo dobrze. Kierowca musiał długo czekać, bo przed odprawą paszportową była akurat ogromna kolejka, nie sprawiało to jednak żadnych problemów. Ponadto kierowca mówił po rosyjsku, co było szczególnie miłe. Dziękujemy za dobrą organizację wyjazdu!
Bardzo podobała mi się rozmowa z kierowcą - w ciągu 20 minut dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o Paryżu. Dziękuję bardzo! Dużo podróżujemy i teraz na pewno skorzystamy z Twoich usług.
Wszystko poszło idealnie. Przybył szybko i bez problemów. Po drodze kierowca opowiedział wiele ciekawych i przydatnych rzeczy o mieście.
Po przyjeździe do Paryża na wyjeździe czekał na nas młody człowiek z tabliczką, po czym szybko wsiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy na miejsce, wszystko mi się podobało, będę dalej korzystał z tej taksówki, zamówię rewers transwer!
Kierowca przybył wcześnie, aby załadować samochód i umożliwić ruch. Dotarliśmy bezpiecznie i na czas
DK
Dmitrij Kowalen
23 sierpnia 2020
Wielkie podziękowania dla M. Znakomity kierowca, nowy samochód. Możemy tylko polecić M.!
Doskonały. Kierowca spotkał się z nami i zabrał bezpośrednio do hotelu. To pierwszy tytuł, z którego korzystałem, ale na pewno nie ostatni.
Wszystko w porządku! Wszystko jasne i na czas. Fajny kierowca, jestem zadowolony. Polecam.
Wszystko bardzo mi się podobało, kierowca już na mnie czekał, gdy wysiadałem, jechał szybko, bez problemów. Bardzo uprzejmy kierowca.
Dziękuję Ci! Świetna robota menedżerów i kierowców! Wszystko jest szybkie, punktualne, pouczające! Najlepszy stosunek jakości do ceny! Polecam wszystkim!
Na czas fajna muzyka w aucie, wszystko dobrze!!!!
Byliśmy bardzo zadowoleni z transferu! Musieliśmy dwa razy zmienić czas i miejsce przyjazdu... co tam, trzy razy zmienić czas i miejsce przyjazdu i dyspozytorzy szybko i bez problemów wyszli nas na spotkanie, a kierowcy okazali się bardzo sympatyczni i uprzejmi! Dziękuję Ci! Dzięki tobie nasz przyjazd i wyjazd był łatwy i relaksujący!
Dzięki, świetna podróż. Wszystkim to się podobało. Proszę o przesłanie czeku, jest to bardzo potrzebne do raportowania.
Wszystko poszło świetnie: taksówka przyjechała na czas, podróż była łatwa, bez komplikacji i incydentów. Kierowca okazał się nie tylko profesjonalistą w swojej dziedzinie, ale także zaskakująco ciekawą osobą, z którą komunikacja sprawiała, że ​​półtoragodzinna podróż była łatwa, a Klasa komfortowa. Wysoce zalecane!
Wszystko poszło jeszcze lepiej niż planowałem! Przyjemny rosyjskojęzyczny Kierowca spotkał się z nami w Nicei, po dwukrotnym zadzwonieniu ze szczegółowymi wyjaśnieniami, gdzie na nas czekał. Po drodze dyskretnie opowiedział mi o ośrodku i jego okolicach.
Podróż poszła świetnie. Kierowca nie tylko dobrze jeździł samochodem, ale także przyjemnie się z nim rozmawiało. Ponadto zapewniłem sobie wi-fi, aby skontaktować się z krewnymi, którzy mnie spotkali. Wielkie dzięki!
MP
Maksym Podberezn
12 lipca 2020
Kierowca był bardzo przyjazny i uprzejmy. Auto przyjechało do hotelu dokładnie o wyznaczonej godzinie i dojechało na lotnisko ze spokojem i klasą komfortuno. Następnym razem skorzystam z usługi UniTaxi
Przybył do Paryża zgodnie z harmonogramem, nie było żadnych opóźnień. Przy wyjściu powitał nas kierowca ze znakiem w języku rosyjskim. Kierowca mówił po rosyjsku. Zabrał nas do hotelu i odpowiedział na nasze pytania. Wszystko poszło idealnie. Dziękuję Ci.
Przemiły kierowca, na lotnisku zabrał walizkę od mojej towarzyszki, w trakcie podróży informował o godzinie przyjazdu, ostrożnie prowadził samochód w trudnym ruchu miejskim. Klasa komfortowy i czysty samochód. Nie pierwszy raz korzystam z usług tego przewoźnika, a na sto procent - nie ostatni.
J
John Diamantara
23 sierpnia 2020
Lotnisko we Frankfurcie - Główny dworzec kolejowy w Strasburgu (DE), Klasa ekonomiczna
Doskonały samochód. Bardzo uprzejmy i ostrożny kierowca. Był na czas bardzo pomocny i zrobił wszystko, co było możliwe, aby nam pomóc Na pewno ponownie skorzystamy z twoich usług Dziękuję
Bardzo zadowolony z transferu! Samochód przyjechał przed umówionym czasem, kierowca już czekał. Zamówiłem ekonomię i złożyłem minivana. Bardzo ładne :) Dostarczone szybko. Kierowca jest bardzo uprzejmy, pomógł nawet odnaleźć drogę na lotnisku. Zdecydowanie polecę UniTaxi moim znajomym!
Podróż była doskonała, rosyjskojęzyczny kierowca, reprezentacyjny samochód, bezpłatna woda na transfer, przyjechał z wyprzedzeniem. Wszystko w porządku!
Pierwszy raz skorzystałem z usług UniTaxi. Podobało mi się to bardzo. Wszystko było szybkie, jasne, wygodne. Wspaniała, słodka, rosyjskojęzyczna kierowca, ze swoimi rekomendacjami i urokiem sprawiła, że ​​nasze spotkanie z Paryżem było jeszcze przyjemniejsze. Polecam UniTaxi wszystkim
Transfer poszedł świetnie. Zostaliśmy przywitani znakiem przy wyjściu. Dogodnie umieszczony. Szybko zabrany do celu. Polecam UniTaxi.
Fantastyczny. Kierowca przyjechał wcześnie, ale nie przeszkadzał nam. Wyszliśmy z hotelu na czas i dotarliśmy na lotnisko w odpowiednim czasie. Pojazd był czysty i schludny, a kierowca bardzo przyjazny. Z pewnością użyje tej witryny ponownie.
Wszystko poszło dobrze! Samochód przyjechał na czas. Podczas wyjazdu otrzymaliśmy od kierowcy wiele ciekawych informacji o Lazurowym Wybrzeżu. Dziękuję bardzo. Doskonale wykonał swoją pracę!
Dziękuję, wszystko jest super. Po przyjeździe czekał na nas kierowca, który miał w rękach tabliczkę z moim imieniem. W ciągu kilku minut dotarliśmy do celu.
Dziękuję bardzo!!!! Przekroczył wszelkie oczekiwania!!!! Bardzo uprzejmy i profesjonalny kierowca !!!!!
Najlepsze wyczucie czasu. Wszystko było świetne!
Wszystko w porządku. Kierowca spotkał mnie, od razu zabrał walizkę, auto było tuż przy wyjeździe i jeździło samochodem perfekcyjnie.
Powitał nas wspaniały kierowca, doskonale nas zawiózł, odpowiedział na wszystkie pytania, a nawet zgodził się zrobić z nami zdjęcie!)) Byliśmy bardzo zadowoleni!
Dziewczyna kierowcy jest świetna! Mistrz!!
Podróż poszła świetnie. Yana jest po prostu wspaniałym kierowcą i osobą. Spotkałem się, powiedziałem wszystko, pokazałem. Dobrze zna miasto. Przeniósł nas jak cenny ładunek. Dzięki Janowi i Twojej firmie.
Punktualność jest cechą niezbędną każdemu, kto ma do czynienia z wyjazdami i macie tę jakość na 100% !!!!!!! Doceniam, szanuję i będę polecać i kontaktować się, ponieważ jestem zapalonym podróżnikiem. Powodzenia i wzrostu!!!
Serdeczne podziękowania dla kierowcy, który spotkał się z nami na lotnisku w Nicei. Nie tylko zabrał nas do apartamentów z Klasą komfort, ale również skontaktował się z właścicielem wynajmowanego przez nas mieszkania i, jak mówią, przekazywał z rąk do rąk. Na pewno skorzystamy z usług UniTaxi.
Wszystko mi się podobało. Kierowca przybył na czas, pomocny z bagażem. Bez zbędnych rozmów i nagabywania dostarczony na lotnisko. Podwiozłem pod samo wejście do terminalu, ponownie pomogłem z bagażami i życzyłem miłego lotu i pożegnałem się. Wszystko jest na górze.
IS
inna sushina
21 kwietnia 2020
Bardzo dziękujemy za terminowe zrealizowanie zamówienia! Dostarczony bardzo szybko na lotnisko! Jestem zadowolona i planuję skorzystać z Waszych usług w przyszłości!
Zarezerwowaliśmy transfer lotnisko-hotel, bardzo zadowoleni. Wszystko jasne, przy wyjściu z lotniska spotkaliśmy się z tabliczką, bardzo sympatyczny kierowca. Doskonały stosunek jakości do ceny.
Thierry (tak nazywa się kierowca) jest bardzo punktualną, odpowiedzialną, towarzyską i miłą osobą. To był jeden z najlepszych transferów w historii. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Kierowca spotkał się z nami 10 minut przed umówioną godziną, przyjechaliśmy z klasą wysokiegoom, na lotnisku skierował nas w kierunku wyjazdu do stanowiska odpraw. Wszystko w porządku!
Podobało mi się wszystko! Mam szczęście, myślę, że możesz skorzystać z usług swojej taksówki! Zostaliśmy odebrani z hotelu na czas, zadzwonili, aby dać im znać, że przyjeżdżają! Dziękuję Ci
RF
Rozalia Friedman
06 sierpnia 2020
Jestem bardzo wdzięczny! Dwukrotnie korzystałem z usług UniTaxi: spotkali mnie, odprowadzili. Ostatni jest o 03.03. Nie czekałem ani minuty - czekali na mnie! Obaj kierowcy (nie znam ich nazwisk niestety) byli rozmowni, przyjaźni i pozostawili najpiękniejsze wrażenie. Dziękuję bardzo, jestem bardzo zadowolona.
Tak bardzo polubiłem kierowcę! Dziękuję Ci!
Taksówka przyjechała na czas. Bardzo miły kierowca. Na lotnisko dotarliśmy na czas. Bardzo dziękujemy za tak wygodny transfer.
AA
Aleksei Aprintse
14 września 2020
Kierowca przyjechał na czas. Samochód był czysty. Kierowcę prosimy o udanie się do agencji mieszkaniowej, klucze należy zostawić. On nam pomaga. Zdążylibyśmy na lotnisko na czas. Dziękuję Ci!
BC
Bent Christensen
26 grudnia 2020
Wszystko zadziałało idealnie. Idealny kierowca bez pośpiechu. Bardzo uprzejmy i bardzo nastawiony na obsługę. Samochód nowy i czysty.????
Wielkie dzięki! Samolot był opóźniony o 45 minut. Kierowca zdołał wsiąść na następny lot. Wszystko w porządku!
Nasz kierowca czekał na nas, gdy opuszczaliśmy odbiór bagażu. Był bardzo miły, przedstawił się i pomógł nam z bagażami do taksówki. Jazda do celu była wygodna. Gorąco polecam UniTaxis i na pewno skorzystam ponownie.
Dziękuję bardzo. Samochód przyjechał na czas. Kierowca poinformował o swoim przybyciu. Transport zapewnił jeszcze wyższą klasę niż oczekiwano. Polecić.
Dobry kierowca. Spotkany na lotnisku, odpiłowany. Mówił po rosyjsku. Dziękuję bardzo! Polecić!
MS
Marina Sushkova
20 października 2020
Dziękuję, podróż była tak wygodna i komfortowa, jak to tylko możliwe. Na moją prośbę o obniżenie temperatury w kabinie kierowca zareagował natychmiast.
Szybko spotkany, uprzejmy kierowca. Z wyjazdu były same pozytywne emocje! Polecam wszystkim.
WB
Podróż poszła świetnie. Przemiły kierowca rozśmieszył mnie zabawnymi historyjkami i anegdotami, dostarczony na czas i zawiózł do hotelu!!!!
RB
Richard Barnaby
12 lutego 2021
obsługa była fantastyczna. Nasz kierowca był profesjonalny, wczesny i niezwykle pomocny. Pojazd był czysty iw świetnym stanie. Polecam UniTaxi każdemu, kto podróżuje. Nie możemy się doczekać naszej następnej podróży do Charles De Gaul w przyszłym tygodniu.
Kierowca przyjechał wcześniej, bardzo uprzejmy, przyjechał szybko! Pomimo tego, że w Paryżu był strajk i zwykłe taksówki nie jechały na lotnisko, kierowca bez problemu dowiózł mnie. Dziękuję bardzo za tak wspaniałą obsługę!
SE
Wspaniały?
Serdeczne podziękowania dla kierowcy V. za uprzejmość, szybkość i fascynującą opowieść o Paryżu! :)
RJ
Roberto Jr Galan
29 grudnia 2019
Saint-Cyr-l'Ecole - Lotnisko Charles de Gaulle Paryż (FR), Klasa ekonomiczna
Kierowca przyjechał na czas. Uprzejmy i bardzo uprzejmy, mieliśmy świetną wycieczkę. Ta usługa zdecydowanie uratowała mnie przed przegapieniem zaplanowanego lotu. Dziękuję bardzo!
Paryż. Lotnisko Charles de Gaulle. Wyszliśmy z hali odbioru bagażu, kierowca już czekał. Bardzo miły, mówiący po rosyjsku młodzieniec. Uważny. Dostaliśmy komfort z Klasą. Dziękuję Ci. Skorzystam z usługi.
AJ
Alina Juozapavic
28 października 2020
Dzień dobry! Facet był świetny! Wdaliśmy się w rozmowę, bardzo klasa jakościno i super, dotarliśmy szybko))) Dzięki niemu! Z poważaniem,
Spotkany na lotnisku, zabrany na miejsce. Nowy samochód, sedan klasy biznes. Przyjazny kierowca, rozmawiając, nie zauważył, jak dotarliśmy. Wszystkim to się podobało. Polecić
MP
Maksym Podberezn
10 lipca 2020
Kierowca pracował kiedyś na trasach turystycznych i po drodze opowiadał wiele ciekawych rzeczy oczywiście po rosyjsku. Naprawdę nam się podobało! Mamy nadzieję, że znów wrócimy z nim na lotnisko.
Dziekuje Ci ze jestes! Wszyscy kierowcy mówili po rosyjsku i bardzo czyste i zadbane samochody! Skorzystam ponownie z Twoich usług i polecę znajomym
KD
Keith Dalious
13 września 2020
Kierowca był na czas, bardzo pomocny z torbami i zabrał nas do hotelu wcześnie. dobre doświadczenie.
GR
Galina Razorenow
04 czerwca 2020
Wszystko było na najwyższym poziomie. Kierowca był bardzo uprzejmy, przybył na czas, pomógł z bagażem. Na lotnisku pomógł mi znaleźć licznik TAX FREE.Dzięki kierowcy i Twojej firmie. Doradzę moim przyjaciołom.
Kierowca musiał czekać na nas około 50 minut, ponieważ odbiór bagażu był opóźniony. Nawet lekko wątpiłem, że będzie na nas czekać. Generalnie spotkał nas tak jak powinien, na czas podróży proponował każdemu pasażerowi butelkę wody. Kierowca pozostawił bardzo dobre wrażenie!
Taksówka przyjechała wcześnie. Prawie 15 minut. Kierowca jest bardzo uprzejmy. Dobrze rozumiałem angielski. Doprowadzone bezpośrednio do żądanego terminala. Nie ma żadnych skarg. Chociaż się martwiłem, ponieważ wyjazd był wcześnie, a taksówkę zamówiono przez internet o 4.15 rano.
Wszystko jest bardzo dobre, na czas i przejrzyście. Znakomity kierowca, szybko jeździł, dzwonił, gdy przyjeżdżał, pomagał z bagażami. Czysty, wygodny samochód. Byli bardzo zadowoleni.
TK
Tatiana Karasjew
05 kwietnia 2020
Wszystko w porządku, otrzymałem wcześniej kilka SMS-ów od kierowcy, spotkałem się w głównym holu lotniska, kierowca jest bardzo przyjazny i uważny. Odprowadził mnie do samego hotelu, ponieważ nie można było podjechać, za co mu szczególne podziękowania!
EC
Eliana Castelbra
17 stycznia 2021
Obsługa była doskonała. Łatwy zakup i szybkie potwierdzenie. Dobra cena za tę usługę ze zniżką na zwrot. Żadnych opóźnień, kierowca był bardzo ciepły i miły. Podróż przebiegła gładko i w porządku.
Wszystko było na czas i jasne. Dziękuję kierowcy A. za miłą rozmowę. Wszystko w porządku!
Transfer został wykonany bezbłędnie. Specjalne podziękowania dla kierowcy za uprzejmość i punktualność. Bardzo mi się wszystko podobało, spotkaliśmy się na czas, kierowca mówił dobrze po rosyjsku, pomagał z bagażami. Wszystko w porządku! Dziękuję! Polecam znajomym.
AS
Andrey Sehovich
17 kwietnia 2020
Bardzo dobrze. Kierowca mówił po rosyjsku iz przyjemnością opowiadał o Paryżu.
Dziękuję Ci! Kierowca spotkał się z nami na czas i bez problemu zawiózł.
Podróż przebiegła pomyślnie, wszystko było w porządku. Samochód przyjechał zgodnie z zamówieniem - co do minuty. 5+
Wszystko poszło dobrze, kierowca spotkał się o określonej godzinie, pomógł z bagażami i opowiedział trochę o Paryżu.
Spotkałem się szybko, uprzejmy kierowca, szybki płynny transfer.
Wszystko poszło dobrze, od spotkania na Gare de Bercy, przez uroczego kierowcę, który przejął kontrolę nad wszystkimi ciężkimi torbami, po czysty i wygodny samochód, jazdę i przybycie do CdG. doskonała obsługa.
SM
Jest bardzo wygodny, wygodny i wart swojej ceny. Kierowca przywozi nas wcześnie/na czas. Ponownie skorzystam z tej usługi podczas następnej podróży. Dziękuję Ci.
Bardzo punktualny, pomocny, uprzejmy kierowca. Pomógł nam z bagażem i podpowiedział, odpowiedział na kilka pytań związanych z podróżą do Paryża.
Nie ma żadnych skarg. Zostaliśmy powitani bez zwłoki (pomimo tego, że przez długi czas przeszliśmy kontrolę) i szybko zostaliśmy zabrani. Po drodze dostaliśmy wskazówki dotyczące zwiedzania Paryża. Ogólnie byliśmy zadowoleni.
Nasz kierowca spotkał się z nami na lotnisku, pomógł z bagażami i ostrożnie pojechał do celu. Samochód (minivan) był wygodny, sama podróż była raczej przyjemna. Dziękuję bardzo, chętnie poleciłbym usługę innym podróżnikom, przynajmniej we Francji.
AS
Andriej Sechowic
20 kwietnia 2020
Podobało mi się to bardzo. Z usług firmy korzystaliśmy po raz drugi i ponownie transfer był na wysokim poziomie. Przyjazny, pomocny kierowca. Komfortowy samochód klasy.
MV
Maxim Vorobev
14 września 2020
Wszystko w porządku, wszystko na czas, kierowca nawet znał nasz język. Wszystko dobrze, wszystko szybko dziękuję bardzo
Kierowca opowiedział nam o lokalizacji głównych atrakcji. Po drodze mówił o budynkach.
HB
Hossein Boozari
27 października 2020
Wszystko super, fajnie, że kierowca mówił po rosyjsku, dziękuję
Byliśmy z dwójką dzieci, kierowca pomógł załadować cię załadować i pojechał po wózek, jesteśmy bardzo zadowoleni
SS
Bardzo dziękujemy naszemu kierowcy, który nas spotkał, czekał z nami ponad godzinę, ponieważ proces przechodzenia kontroli granicznej z naszymi przyjaciółmi był bardzo długi. Uprzejmy, sympatyczny i profesjonalny kierowca, dobry samochód. Polecam UniTaxi moim znajomym.
Dziękuję Ci. Doskonała organizacja. Kierowca zadzwonił wcześniej, spotkał się przy wyjściu, jak było napisane w instrukcji do vouchera. Przyjechaliśmy spokojnie. Chętnie skorzystam ponownie z tej usługi.
Wszystko poszło idealnie, czekaliśmy na nas pomimo opóźnienia lotu o 30 minut.
Dzięki, podobała mi się podróż. Samochód przyjechał na czas. To bardzo wygodne, że możesz zamówić taksówkę z wyprzedzeniem
SV
Miejsce spotkania nie zostało ustalone i doprowadziło do opóźnień w wejściu na pokład. Nie było dla nas jasne, jaka jest szwajcarska czy francuska strona spotkania. We wniosku zaproponowano wskazanie godziny spotkania jako godziny przybycia, bez uwzględnienia odbioru bagażu i ewentualnych opóźnień.
Kierowcę spotkałem na wyjściu, wygodnie było porozmawiać, bo był rosyjskojęzycznym, przestronnym i wygodnym Mikrobusem Klasy (choć liczyliśmy na mini transport), bez problemu dowieziony pod wejście do hotelu. Dziękuję Ci
Bardzo uprzejmy kierowca mówiący po angielsku. Świetny samochód.
świetny serwis. Kierowca był bardzo przyjazny i cierpliwy. . czekał długo, ponieważ nasze torby były opóźnione. Stał z afiszem w odpowiednim miejscu, z którego wyszliśmy.
Kierowca był bardzo miły, przyjazny i uprzejmy! Dziękuję Ci!
Witam Kierowca odebrał na czas 3 pasażerów z pola namiotowego i transfer do CdG był w porządku. dobra obsługa, polecę znajomym. Dziękuję Ci. Jocelyne Hollingworth
TP
Świetna taksówka, spotkana na czas. Taksówkarz jest bardzo miłym młodym człowiekiem, mówił po rosyjsku, pomógł w rozpoczęciu mieszkania. Dziękuję, zamówimy więcej.
SA
Starikow Andrzej
10 lutego 2020
Wielkie dzięki! Samochód przyjechał na umówioną godzinę, kierowca był uprzejmy i pomocny. Wszystko było bardzo dobre. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla firmy.
Dziękuję, wycieczka mi się podobała, szybko dotarliśmy do hotelu. Kierowca czekał na nas mimo opóźnienia lotu o 6 godzin.
Kierowca spotkał się ze mną na czas w hali przylotów. Mówi po rosyjsku. Auto klasy wyższej niż deklarowana (duży Mikrobus zamiast auta klasy ekonomicznej!). Przyjechaliśmy szybko. Wszystko w porządku.
Polecam, świetny kierowca, ciekawy gawędziarz, po prostu dobra osoba
doskonała obsługa. Kierowca był dokładnie na czas i dostarczył nas do celu przed terminem. Samochód był czysty, a kierowca był bardzo przyjazny i uważny na nasze potrzeby. Na pewno skorzystam i polecam ponownie.
Znakomita obsługa. Nasz lot był opóźniony o prawie trzy godziny. Kierowca zadzwonił i spotkał się bez problemów. Wielkie dzięki. Zawsze będę korzystał tylko z Twojej taksówki. Polecić
BC
Beth Cooper
18 grudnia 2020
Port lotniczy Prowansja Marsylia - Aigues Mortes (FR), Klasa ekonomiczna
Nasz kierowca był szybki i bardzo przyjazny. Zapewnił wodę, był uprzejmy i dobrze jeździł. Samochód był czysty i wygodny. Wszystko poszło zgodnie z planem. Byłem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia z UniTaxi.
Usługa została zakończona pięcioma gwiazdkami. Kierowca przybył na lotnisko punktualnie i spotkał się przy prawym zjeździe. Nie ma żadnych skarg.
OK
Oksana Kreizman
30 sierpnia 2020
Bardzo dziękuję za przelew. Szczególną wdzięczność pragnę wyrazić konsultantowi Dmitrijowi za jego profesjonalizm i szybkość reakcji.
Wszystko w porządku. Spotkaliśmy się na czas, kierowca był doskonały, auto stało przy zjeździe, bardzo wygodne.
Wszystko w porządku! Spotkałem się u kierowcy na lotnisku. Załadowałem bagaż. Szybko pojechałem do hotelu, znajdującego się w 8. dzielnicy Paryża. Po drodze bardzo szczegółowo odpowiadał na pytania dotyczące Paryża.
Tak, był transfer. Wszystko ok,dzięki podwyższeniu klasy auta autobus był bardzo Klasa komfortuny
EM
Elena Martyniuk
14 września 2020
Pierwszy raz korzystasz z Twojej usługi. Byłem bardzo zadowolony! Kierowca spotkał się z nami i po drodze przekazał nam wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszego pobytu w Paryżu. Natychmiast zarezerwowałem z nim transfer powrotny. Jestem bardzo zadowolona i polecę!
Spotkałem rosyjskojęzycznego kierowcę, wszystko jest w porządku!
Wielkie dzięki! Czy jesteśmy bardzo zadowoleni? Wszystko jest perfekcyjne!
Transfer został wykonany bezbłędnie. Specjalne podziękowania dla kierowcy za uprzejmość i punktualność. Bardzo mi się wszystko podobało, spotkaliśmy się na czas, kierowca mówił dobrze po rosyjsku, pomagał z bagażami. Wszystko w porządku! Dziękuję! Polecam znajomym.
WS
Walerij Savin
28 kwietnia 2020
Wysoki poziom odpowiedzialności. Przyjazd był opóźniony o około 2 godziny, kolejka do kontroli paszportowej była ogromna, jednak kierowca ze znakiem spotkał nas na wyjeździe. Dziękuję Ci.
Piękny samochód, uprzejmy i sympatyczny kierowca Specjalne podziękowania dla firmy dla rosyjskojęzycznego kierowcy.
AB
Na czas taksówkarz wysłał SMS-a z wyprzedzeniem i zadzwonił pół godziny przed transferem. Na lotnisko dotarliśmy w godzinę, czyli jeszcze szybciej niż wskazano w rezerwacji. Bardzo miły kierowca i dobra obsługa. Polecić!
AC
Auto jest pojemne, dostawa na czas, kierowca uprzejmy, cena rozsądna. Dziękuję Ci!
AG
Aleksiej Gorocho
28 września 2020
Używamy nie pierwszy raz wszystko jest w porządku! Ceny też są świetne! Szkoda, że ​​wcześniej nie wiedzieliśmy o Waszej usłudze
Bardzo przyjazny, pomocny kierowca. Poczęstował dzieci słodyczami, wodą dla każdego pasażera. Pomógł mi się zorientować, kiedy przybyłem na lotnisko. Muzyka w samochodzie miała odpowiednią głośność. Wszystko w porządku. Wielkie dzięki.
Poziom usług jest na najwyższym poziomie! Kierowca przyjechał z wyprzedzeniem, był uprzejmy, uprzejmy, szybko i bezpiecznie dostarczony prawie bezpośrednio do recepcji) Dziękuję!
Żadnych skarg na kierowcę. Wielkie dzięki za dobrze wykonaną pracę!
Usługa była na czas. Samochody były przestronne i czyste. Kierowcy byli sprawni i uprzejmi. To była świetna usługa i gorąco polecam zarówno w interesach, jak i dla przyjemności.
Obsługa bardzo mi się podobała. ??Użyłem UniTaxi trzy razy we Francji w ciągu tygodnia!?? Komentarze, żadnych skarg. Ogromnym plusem jest to, że taksówkarz rozumie i mówi po rosyjsku! A dla mnie było to bezcenne przeżycie. Polecam znajomym i rodzinie i na pewno skorzystam z usługi ponownie.
Wszystko poszło idealnie. Na lotnisku kierowca czekał nie więcej niż 5 minut. Kierowca pomógł wnieść cały bagaż, Mikrobus jest czysty, jest WiFi. Polecić
Bardzo dziękujemy za taksówkę! Kierowca przybył na czas! A to jest o 3:45 rano! Maszyna jest nowa i czysta. Kierowca pomógł z bagażem, co jest ważne. Dzięki, skontaktujemy się!
GT
W porządku! Przyjazny, uprzejmy kierowca. W odpowiednim czasie! :) Komfortowe wnętrze auta Klasy. A także kierowca zaproponował pomoc w rejestracji w hotelu (!) Przyjechał z nami, potem okazało się, że obsługa mówi po rosyjsku i pomoc nie była przydatna :)
Podróż poszła świetnie. Kierowca jest kompetentny i uprzejmy. Byliśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi i na pewno skorzystamy z usług Państwa firmy na innych wyjazdach po Europie.
SMS o przybyciu auta pod wjazd przyszedł dokładnie na minutę przed wyznaczoną godziną.
ID
Dzięki!!! Wszystko jasne!!! Bardzo dobrze!!!
Obsługa była doskonała. Ruch był powolny, ale to nie była wina kierowcy!
Dziękuję bardzo! To mój trzeci raz z Waszych usług i nigdy tego nie żałowałem. W Paryżu spotkałem się z rosyjskojęzycznym kierowcą, który spotkał się z nami bardzo serdecznie, opowiedział wiele ciekawych i przydatnych rzeczy o Paryżu i pomógł wnieść rzeczy do recepcji w hotelu.
Nie mam wielu rzeczy do powiedzenia. Samochód był bardzo komfortowy, kierowca miły, punktualny i świetny fachowiec, więc jestem bardzo zadowolony z Waszych usług i zamierzam z nich korzystać za każdym razem, gdy będę potrzebować jakiegokolwiek przesiadki. Pozdrawiam Antonio
VS
Vadim Saltykov
07 września 2020
Kierowca spotkał się na lotnisku, pojechał do hotelu, po drodze opowiedział o zabytkach i cechach pobytu. Rosyjskojęzyczny kierowca. Wszystko w porządku, polecam.
Wszystko poszło idealnie. Kierowca i samochód na najwyższym poziomie. Kierowca spotkał się na lotnisku, pomógł z bagażami i pokazał Montmart. Radzę wszystkim.
RP
Rafael Peiro Bui
03 marca 2020
Bardzo, bardzo perfekcyjnie. kierowca samochodu. Wszystko fantastyczne.
Rosyjskojęzyczny kierowca V., spotkał się na czas, opowiedział wiele ciekawych rzeczy, przejechał bez incydentów po uzgodnionej cenie. Bardzo zadowolony! Dzięki niemu i firmie.
Podróż poszła świetnie. Spotkaliśmy się z rosyjskojęzyczną dziewczyną. Klasą komfort pojechałem na lotnisko. Na pewno będę korzystał z tej usługi jeszcze raz.
Jak zawsze! To znaczy, świetnie! Niedługo polecimy do Azji i znowu z Wami!)
kierowca przyjechał na czas 'bardzo miła czysta kabina doskonała jazda cudowne wielkie dzięki?
Kierowca D. był bardzo miły, uprzejmy i pomocny. Zapewniona dodatkowa pomoc na lotnisku. Chętnie ponownie skorzystamy z usługi!
EI
Elizaveta Ignaty
08 stycznia 2021
Lotnisko w Zurychu - Colmar (CH), Minivan
Wszystko poszło idealnie. O wyznaczonej godzinie powitał nas bardzo miły i uczynny kierowca. Zawiózł nas do hotelu komfortowym autem Klasy. Czas podróży z Zurychu do Colmar właśnie minął. Świetny serwis
kierowca, którego mieliśmy, był bardzo cierpliwy i udało mu się zawieźć nas do ośrodka pomimo bardzo złej pogody i strasznego ruchu. skorzystam i ponownie poleci UniTaxi! Dziękuję i pozdrawiam
Dzięki, bardzo mi się podobało. Dwukrotnie wzięliśmy transfer - z lotniska do hotelu iz powrotem. Zamówione na tydzień. Samochody zostały dostarczone na czas, uprzejmi kierowcy spotkali się z nami, pomogli wnieść rzeczy, odprowadzili nas, pomogli wytłumaczyć się w hotelu. Świetny! Polecamy wszystkim!
Spotkaliśmy się na czas, bardzo uważną rosyjskojęzyczną dziewczynę-kierowcę, dostarczoną sprawnie i szybko. Chcielibyśmy odbyć z nią kolejny lot.
Bardzo zadowolony, wszystko jasne i na czas, znakomity kierowca, schludnie ubrany. Samochód obsługiwał mercedes, chociaż zamówiłem ekonomiczny, był bardzo fajny.
Wszystko bardzo mi się podobało, kierowca dobrze nas spotkał, nawet poczekał, aż bagaż zostanie odebrany, dojechaliśmy szybko. Zlecę przelew zwrotny i będę z niego korzystać w przyszłości! Dziękuję Ci!
BS
Beverly Spiller
26 grudnia 2020
Nasz kierowca odebrał nas na czas był przyjazny, zapewnił nam wodę i lizaki, co zostało docenione. Samochód pięknie się prezentował. Czy skorzystałbym z tej usługi ponownie?
To był najlepszy transfer, jaki kiedykolwiek widziałem. Bardzo przyjemny kierowca! Opowiedział wiele ciekawych i ważnych informacji o mieście. Spotkałem się na czas. Jeździłem bezpiecznie iz maksymalną klasą komfortu. Polecę znajomym i wykorzystam w przyszłości. Dzięki!!!
Duże korki, ale to nie zależało od kierowcy, uczciwie starał się je ominąć.
Doskonała obsługa i kierowca był bardzo pomocny, ponieważ byłem o kulach. Miły kontakt z wodą i słodyczami zdecydowanie polecam i skorzystam ponownie.
Transfer oceniam jako znakomicie: auto dostarczono na czas, zgodnie z zamówieniem, fotelik był obecny i wygodny, kierowca był uprzejmy i bardzo ostrożny w prowadzeniu.
Wszystko w porządku...uprzejmość, terminowość, pomoc...dziękujemy za udostępnienie rosyjskojęzycznego kierowcy!!!!!
Nasz kierowca był doskonały. Był bardzo profesjonalny, szybko reagował na kontakt i był pomocny i przyjazny. Był bardzo spokojny i bardzo dobrze poradził sobie z faktem, że na autostradzie był długi korek, co wydłużyło czas podróży z 20 minut do około 1 godziny !!
Kierowca przybył na czas. Samochód okazał się większy niż zamówiliśmy za tę samą cenę. Wszystko w porządku. Polecić.
Tak. spisałeś się bardzo dobrze. imponuję naszą obsługą. dziękuję bardzo.
Kierowca był super przyjazny, zdecydowanie polecam tę usługę moim znajomym.
Rosyjskojęzyczny kierowca przyjechał 10 minut przed wyznaczonym czasem. Załadowany i rozładowany bagaż. Szybko iz klasą komfortu pojechaliśmy na lotnisko.
Wszystko było po prostu idealne!Nasz lot był opóźniony o prawie 2 godziny, ale mieliśmy numer kierowcy i jest bardzo wygodna komunikacja!Kierowca był bardzo miły, pomógł we wszystkim, minivan był przestronny, darmowe wifi, wszystko było super, dziękuję !!
Jestem bardzo zadowolona z tej usługi, otrzymuję e-mail i sms na telefon przed rozpoczęciem usługi. Jestem również bardzo zadowolony z prawdziwego profesjonalnego szofera, który był tam nawet przed planowanym czasem. Ładny samochód i naprawdę czysty! Na pewno skorzystam ponownie z tej usługi
Wszystko poszło idealnie. Dzięki kierowcy przyjechał nawet 20 minut wcześniej. Na początku czytałem kontrowersyjne recenzje i martwiłem się, czy zamówić, ale nadal dobra obsługa, radzę!
Kierowca jest cudowny! Spotkałem, czekałem, wziąłem. Wiele powiedział.
Doskonale. Kierowca spotkał się, mimo opóźnienia z naszej strony. Wszystko jest bardzo jasne i szybkie. Bardzo mi się podobało
Bardzo uprzejmy kierowca, wygodny samochód, spotkany od razu, super cena! Dla 6 osób wyszło taniej niż metro
Kierowca był bardzo pomocny i uprzejmy, nawet gdy musieliśmy zrobić awaryjny postój w toalecie. Kierowca był bardzo spokojny we wczesnym porannym pośpiechu i dowiózł nas do celu w odpowiednim czasie. świetny serwis.
Znakomity samochód klasy biznes klasy komfortowy, mimo że zajęli się ekonomią. Rosyjskojęzyczny kierowca
wszystko było dobrze. Podobało mi się, że samochód był duży, a kierowca mówił po rosyjsku. dziękować!
Wszystko super : spotkałam rosyjskiego kierowcę ze znakiem , bardzo sympatyczna i uważna , dojechaliśmy szybko i Klasa jakościno. Dziękuję bardzo!
JM
Jewgienij Miachi
30 sierpnia 2020
Super świetnie. Samochód jest jeszcze wyższej klasy niż zarezerwowany. Kierowca zadzwonił i stanął z tabliczką, pomógł wnieść taczkę z bagażami do auta, sam ładował i rozładowywał wszystko w hotelu. Z Orly do centrum dojechaliśmy w zaledwie 40 minut. Polecamy tę usługę wszystkim.
Wszystko super, kierowca poznany, opowiedziany po drodze i miasto w miarę możliwości. Dzięki za usługę.
Kierowca był właściwie 10 minut wcześniej i byliśmy gotowi, więc kiedy zadzwonił, poszliśmy na dół. Był dobrze ubrany i uprzejmy. Samochód był bez skazy iw krótkim czasie byliśmy na lotnisku. Naszą kolejną wizytę na pewno zadzwonimy do UniTaxi, aby uzyskać idealną jazdę! Dziękuję Ci!
Bardzo łatwo zarezerwować taksówkę, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy podróżujesz do Francji z innego kraju. Masz możliwość zapłaty niewielkiej kwoty i pozostałej po skorzystaniu z usługi gotówką. Kierowca będzie czekał na Ciebie w punkcie informacyjnym na lotnisku. Polecam UniTaxi.
TL
Troy Lavin
15 października 2020
Kierowca był dziesięć minut wcześniej, znał drogę i robił wszystko sprawnie. Polecić.
SK
Siergiej Kharlam
06 września 2020
Kierowca czekał na nas w punkcie informacyjnym. Ładowały się szybko. Do Chamonix dotarliśmy w godzinę. Wszystko w porządku. Brak komentarzy.
uprzejmy kierowca. Wybrałem szybką trasę, aby uniknąć korków. idealny.
Jazda z bardzo przyjaznym i uprzejmym kierowcą niezwykle wygodnym samochodem była przyjemnością. Biorąc pod uwagę, że to mój pierwszy raz w Lyonie, czułam się bezpiecznie i mile widziana! :)
Świetny kierowca! Wszystko jest na topie!
Podróż poszła świetnie. Kierowca V. nie tylko starannie i szybko przywiózł nas na lotnisko, ale także powiedział nam jak i gdzie lepiej się odprawić, złożyć wniosek o zwolnienie z podatku itp. Dziękujemy za dobrą obsługę!
W porządku! Na czas, szybko i wygodnie Klasa. Specjalne podziękowania dla kierowcy!
Byliśmy grupą 6 osób. Bardzo dobra obsługa. Dobra cena w porównaniu do innych opcji. Ładny i czysty Van. Korzystaliśmy z nich z lotniska i na lotnisko. Zawodowy kierowca przyjechał wcześnie. Zdecydowanie polecam każdemu.
Świetne spotkanie! Kierowca czekał, aż przeszliśmy przez kontrolę paszportową na lotnisku przez godzinę, a potem również odebraliśmy nasz bagaż… Spotkał nas, zawiózł na miejsce, dał nam trochę wody, której nie mogliśmy znaleźć gdzie kupić lotnisko. Bardzo zadowolony, bardzo dziękuję!!!
Zadowolony z transferu zarówno do Juan Les Pins z lotniska jak i dzisiejszej dostawy od Juan Les Pens na lotnisko. Dziękuję obu kierowcom za komfortowy transfer Klasą.
DK
Diana Krawcow
23 czerwca 2020
Wycieczka poszła świetnie! Rosyjskojęzyczny kierowca opowiedział ciekawie o zabytkach Paryża i pokazał wszystko) Tak powinna zacząć się idealna podróż! Dziękuję UniTaxi!!
Samochód został dostarczony na czas. Kierowca mówił po rosyjsku (czego nawet się nie spodziewano), pomagał załadować/rozładować walizki, dostarczone w wyznaczonym czasie. Usługa jest wysokiej jakości. Wykorzystam go podczas kolejnych wyjazdów za granicę.
Jakiej opinii szukasz? Z Tobą w dowolnym kraju świata - nie ma problemu! Wszystko jasne, punktualne, grzeczne! Uwielbiam Cię!
Byłem bardzo zadowolony. Kierowca czekał na nas na czas. Był bardzo szarmancki i cichy. Poczułam się uratowana i w dobrych rękach
Świetna obsługa, świetny kierowca!
Idealny od rezerwacji do zwrotu. Łatwa rezerwacja online na dzień przed podróżą, najniższa wycena, kierowca czekający z wyraźnym znakiem bezpośrednio przy bramce przylotu, pomoc w sprawach, prosto do hotelu, bez problemów. wysoce polecany.
Wszystko poszło dobrze, miły kierowca, łatwo go zauważył, dotarł do celu na czas nawet przy dużym zatłoczeniu, polecam usługę wszystkim podróżującym służbowo i niebiznesowo
Kierowca spotkał się ze znakiem na wyjeździe, pomógł z bagażami, szybko pojechał do hotelu. Wszystko bardzo mi się podobało
Dziękuję, wszystko jest bardzo wygodne i jasne! Kierowca zadzwonił, powiedział dokładnie, gdzie będzie czekał, spotkał się i dostarczył na miejsce. Klasa jest wygodna. Przed wyjazdem pojawiło się pytanie, wysłałem je e-mailem do UniTaxi, szybko odpowiedzieli. Polecić!
Wszystko poszło dobrze, kierowca spotkał się z nami na lotnisku. Wszystko jest na czas. Bardzo dobry kierowca. Zatrzymałem się po drodze, pomogłem zorientować się na miejscu. Oddaliśmy nawet telefon, żeby zadzwonić, gdyż nie znaliśmy numeru mieszkania.
To była bardzo płynna podróż - kierowca czekał na lotnisku, który był bardzo pomocny z torbami. Dziękuję bardzo!
LM
Ludmiła Muchina
13 kwietnia 2020
Witam! Podróż zakończona! Przywitał nas kierowca R. Wysoki, przystojny mężczyzna mówiący po rosyjsku. Przyjechaliśmy szybko, radośnie i szczerze! Wynik 5+
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze spotkania. Kierowca długo czekał, aż otrzymamy bagaż, pomógł nam zameldować się w hotelu. Wielkie dzięki!
Linie lotnicze zgubiły bagaż musiały zostać opóźnione .Kierowca czekał a potem pomógł kupić karnet Navigo .Serdeczne dzięki za dobrą robotę Powrót na lotnisko na pewno pojedzie z Tobą
Wielkie podziękowania dla UniTaxi i kierowcy. Jestem pewien, że jeszcze nie raz będę korzystał z Twoich usług!
Wielkie dzięki za dostarczonego rosyjskojęzycznego kierowcę, spotkanie przebiegło idealnie. W drodze do hotelu kierowca był uprzejmy i uprzejmy. Dziękuję, następnym razem na pewno skorzystam z usług.
Szanowni Państwo, Dziękuję bardzo za dobrą obsługę. Zamówienie zostało zrealizowane kompletnie, jeszcze bardziej :). A o kierowcy można powiedzieć, że jest po prostu CUDEM :) Na pewno zamówimy transport powrotny. :)
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.