Taksówka W Dubaju

Zarezerwuj taxi z lub do Dubai (ZEA) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Dubaju

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z Dubaju po ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

151 km (100 minut)
od 140 €
100 km (90 minut)
od 174 €
od 74 €
150 km (120 minut)
od 154 €
135 km (85 minut)
od 163 €
60 km (50 minut)
od 87 €
140 km (140 minut)
od 154 €
179 km (130 minut)
od 132 €

Koszt taksówek do Dubaju z wyprzedzeniem

Do wyboru w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana po 19-miejscowy minibus. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan do Dubaju. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

151 km (100 minut)
od 167 €
od 74 €
100 km (90 minut)
od 140 €
60 km (50 minut)
od 134 €
135 km (85 minut)
od 147 €
140 km (140 minut)
od 134 €
179 km (130 minut)
od 154 €
150 km (120 minut)
od 140 €

Jak znaleźć i zamówić transfer W Dubaju?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Dubaj, w polu «Do» – miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (AE) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w ZEA

Zamawiając transfer w ZEA z Dubaju udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z Dubaju Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Dubaju Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Dubaju Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Dubaju Taxi w ZEA dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Dubai na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w ZEA

AS
Dziękuję Ci! Oba zlecenia zostały zrealizowane dokładnie i terminowo! Ceny są demokratyczne, opinie są dobrze ugruntowane. Posiadanie takiej usługi jest bardzo wygodne! Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą podczas naszej kolejnej podróży!
Dzień dobry zamówiłem taksówkę na dzień przyjazdu i dzień wyjazdu z ZEA. Szybkie potwierdzenie zamówienia. Spotkaliśmy się na czas, kierowcy są uważni, samochód jest czysty zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. W dniu wyjazdu pojawił się problem, że nie wiedziałem z którego terminalu lecieć. Kierowca bardzo szybko się zorientował. Bardzo dziękuję, na pewno polecę taksówkę moim znajomym.
Wieczorem przed wyjazdem zadzwonili do mnie i przypomnieli o godzinie przyjazdu samochodu. Dodatkowo otrzymałem SMS z imieniem i numerem telefonu kierowcy. Kierowca to bardzo miły młody człowiek. Dzięki za dobrą obsługę.
Niestety ilość bagażu nie została wzięta pod uwagę, musieliśmy złożyć krzesła i usiąść 12 osób w 10 miejscach….
Wszystkim to się podobało! Jedyną rzeczą jest niezgodność między kierowcą a przedstawicielem na lotnisku. Kiedy dotarliśmy do hotelu, zażądali ponownej zapłaty, po tym, jak zacząłem się oburzać, kierowca skontaktował się z przedstawicielem i problem został rozwiązany. Wszystko na czas, bez opóźnień, czysty samochód. Ogólnie dziękuję.
Doskonała wycieczka. Samochód jest czysty i klimatyzowany. Kierowca jest uprzejmy i uprzejmy. Wszystko w porządku. Dziękuję Ci.
Dobrze zorganizowana, czytelna wizytówka, została na czas i co ważne, przetransportowana fajnym SUV-em - Q5, Infiniti, przez uprzejmego kierowcę. Zostaliśmy ciepło przywitani w Dubaju. Świetna obsługa i gorąco polecam dla rodziny ..
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.