Transfer taksówką w Polsce

Zarezerwuj transfer z lotniska Polska lub z hotelu na lotnisko Polska pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Polsce z wyprzedzeniem

Pomimo tego, że Polska ma bardzo dobrze rozwinięty system taksówek, transfer z lotniska w Warszawie lub z dowolnego innego będzie bardzo wygodną opcją dla każdego turysty. Przyjeżdżając do Polski możesz napotkać barierę językową, ponieważ nie wszyscy w tym kraju znają angielski, ale zlecając transfer w Polsce nie musisz niczego tłumaczyć swojemu kierowcy, on już będzie miał wszystkie potrzebne informacje i będzie zabierze Cię do miejsca docelowego. Niestety pomimo tego, że Polska jest rozwiniętym państwem europejskim, jest dość wysoki wskaźnik przestępczości, dlatego zawsze lepiej postawić na siebie i zarezerwować transfer w Polsce, ponieważ wszyscy nasi kierowcy to zawodowi przewoźnicy z licencją. Transfer z dowolnego lotniska w Polsce możesz zamówić o dowolnej porze dnia i nocy za jedną cenę, ponieważ wszystkie ceny tras są stałe i nie zależą od pory dnia, obecności płatnych dróg i czasu oczekiwania. Kierowca spotka się z Tobą o określonej godzinie z tabliczką z Twoim imieniem i zawiezie pod wskazany adres.

Taksówka w Polsce

W Polsce możesz zamówić taksówkę o każdej porze dnia. Cena taksówki w Polsce zależy od wielu czynników. Zamówienie taksówki w nocy lub w święta będzie znacznie droższe niż w dzień lub w dni powszednie. Cena taksówki w Polsce przy wyjeździe z miasta jest wyższa niż taksówki po mieście, a taksówka między miastami w Polsce będzie kosztować prawie 2 razy więcej, ze względu na to, że faktycznie trzeba zapłacić za taksówkę z powrotem. Zamawiając u nas transfer w Polsce, od razu zobaczysz stałą cenę, która nie zależy od pory dnia i zawsze ma jedną taryfę zarówno w obrębie miasta, jak i pomiędzy miastami w Polsce. Ponadto, jeśli podróżujesz w dużej grupie, koszt lądowania i przebiegu w taksówce będzie znacznie wyższy niż zwykle, a cena na koniec podróży może Cię niemile zaskoczyć, dlatego radzimy zarezerwować transfer dla grupy turystów w Polsce z nami w stałej cenie. p>

od 67 €
od 24 €
295 km (250 minut)
od 325 €
od 28 €
400 km (540 minut)
od 0 €
od 32 €
230 km (205 minut)
od 389 €
131 km (90 minut)
od 208 €

Notatki o kraju Polska

Polska jest dość popularnym miejscem wypoczynku w Europie. Możesz odwiedzić wybrzeże Bałtyku, a także dobrze wyposażone ośrodki narciarskie. W Polsce jest sporo średniowiecznych zamków, w których można zapomnieć o zgiełku współczesnego świata i poczuć spokojną atmosferę średniowiecza. Jeśli nudzą Cię gorące plaże, w Polsce jest wiele pięknych rezerwatów przyrody z krystalicznie czystymi jeziorami. Możesz wędrować po górach i cieszyć się czystym górskim powietrzem. W miastach Polski panuje szczególna atmosfera społeczeństwa europejskiego zmieszana z oryginalnymi polskimi tradycjami. Nie zapomnij spróbować polskiej kuchni, która słynie z bogactwa i wspaniałego smaku. Pomożemy Ci w podróży, jeśli zarezerwujesz transfer z lotniska w Polsce. Zorganizujemy transfer do Twojego hotelu w Polsce i nie będziesz musiał się martwić o znalezienie taksówki na miejscu.

Samochody

Do wyboru w Polsce 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Polsce Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Polsce Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Polsce Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Polsce Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Polsce

Kierowca był na czas, bardzo uprzejmy, a samochód czysty i wygodny. Dotarliśmy na lotnisko wcześniej niż się spodziewaliśmy. Doskonały!
Idealny kierowca czekał już 15 minut przed czasem bardzo przyjazny i pomocny Zalecane?
Bardzo dobra obsługa. Kierowca przyjechał 15 minut wcześniej, co było bardzo dobre. Jechał bezpiecznie, a ja przybyłem na lot w odpowiednim czasie.
DA
Damaris
28 maja 2020
Swietłogorsk, obwód kaliningradzki - Lech Wałęsa Lotnisko Gdańsk (RU), Minibus 7 pas
Transfer naszej rodziny ze Swietłogorska (obwód kaliningradzki) na lotnisko w Gdańsku był znakomity! Kierowca był przyjazny i punktualny, bezpieczny kierowca w nowym samochodzie. Naprawdę idealne!
Byłem mile zaskoczony poziomem obsługi. Bardzo nam pomogli z przesiadką w nieznanym mieście. Dziękuję bardzo, że jesteś sobą!
AS
Ash
04 maja 2020
Kraków - Oświęcim (PL), Klasa ekonomiczna
Kierowca był naprawdę miłym facetem, odebrał nas na zewnątrz. Naprawdę wygodna podróż. Dał nam dobre informacje o tym, dokąd jedziemy.
SA
Shybko Artsiom
18 stycznia 2021
Lotnisko Chrabrowo Kaliningrad - Gdańsk (RU), Klasa ekonomiczna
Podobała mi się podróż, zawodowy kierowca to miła kobieta i miła towarzyszka, czas od lotniska do miejsca przeznaczenia zleciał niezauważenie.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.