Taksówka z lotniska w Burgas

Zarezerwuj taxi z lub do Port lotniczy Burgas (Bułgaria) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Burgas

Istnieją doskonałe połączenia komunikacyjne między lotniskiem Burgas a centrum miasta, a także innymi popularnymi kurortami w Bułgarii. Każdy gość z kraju będzie mógł wybrać dla siebie najlepszą opcję.

od 48 €
od 51 €
od 46 €
od 31 €
od 40 €
od 29 €
od 51 €
od 39 €
od 62 €
od 57 €

Koszt taksówek na lotnisko w Burgas z wyprzedzeniem

Zarezerwowany samochód ma wiele zalet. Po pierwsze, będziesz mógł z góry doprecyzować taryfę, co jest niezwykle ważne. Po drugie, będziesz miał możliwość transferu z lotniska w Burgas samochodem, który w pełni spełnia Twoje wymagania pod względem liczby miejsc, pojemności bagażnika, dostępności fotelików dziecięcych itp.

Zawodowy kierowca spełni na lotnisku, do samochodu i z wiatrem dowieziemy do centrum lub do dowolnego innego kurortu - zarówno do pobliskiego Słonecznego Brzegu, jak i do tego samego odległego Hissara.

Bez obaw o znalezienie samochód, którego potrzebujesz, bez niespodzianek cenami. Wszystko jest kulturalne, proste, wygodne i szybkie. Ponadto transfer z lotniska w Burgas będzie w większości przypadków kosztował znacznie mniej niż usługi taksówkarzy. Po przyjeździe możesz również zamówić transfer powrotny na lotnisko w Burgas z hotelu.

Taksówka - choć nie najtańsza, ale jednocześnie najłatwiejszy sposób dotarcia z lotniska do dowolnego miejsca. Lotnisko znajduje się 15 km od miasta, dzięki czemu podróż do centrum Burgas nie potrwa długo – około 8-10 minut. Za to będziesz musiał zapłacić od 1600 rubli i więcej.

Jeśli nie planujesz zostać na wakacjach w samym Burgas, zawsze możesz zamówić taksówkę z lotniska w Burgas do małego przytulnego miasteczka Pomorie .

Odległość z lotniska do tego ośrodka jest podobna do odległości do Burgas, więc koszt tranzytu będzie taki sam. Ale za taksówkę z lotniska w Burgas do bardziej odległej Byali trzeba się przygotować, aby zapłacić więcej - od około 3800 rubli. Wycieczka do Hisar będzie jeszcze droższa - od 11,5 tysiąca rubli. Jednocześnie ceny mogą łatwo okazać się znacznie wyższe - w zależności od polityki firmy transportowej i życzeń samego kierowcy.

Jeśli nie jesteś gotowy zapłacić tak wysoką cenę za usługi taksówkowe z lotniska w Burgas, warto zarezerwować transfer w szanowanej firmie, która gwarantuje nie tylko stałe ceny, ale także maksymalny komfort.

od 48 €
od 51 €
od 40 €
od 46 €
od 31 €
od 57 €
od 51 €
od 29 €
od 39 €
od 64 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Burgas?

Postoje taksówek i transferów znajdują się przed terminalem przylotów, więc nie będziesz musiał daleko. Lotnisko posiada przechowalnie bagażu, sklepy i kawiarnie, Wolne od cła. Można skorzystać z usług przytulnej sali VIP z bezpłatnym Wi-Fi i TV, pokoju zabaw dla dzieci. Różnica czasu między Moskwą a Burgas wynosi 1 godzinę w Bułgarii.

Nasze samochody w Bułgarii

Zamawiając transfer w Bułgarii z lotniska w Burgas udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska w Burgas Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Burgas Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Burgas Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Burgas Taxi w Bułgarii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Port lotniczy Burgas na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Bułgarii

MI
Mikhail
04 października 2020
Bardzo spokojna wycieczka, pomimo dużej odległości (podróżowałam z dwójką dzieci). Kierowca był miły i mieliśmy świetną rozmowę.
JJ
Janne Jensen
21 października 2020
Lotnisko w Warnie - Aheloy (BG), Klasa ekonomiczna
Nasz lot był spóźniony o godzinę, ale kierowca czekał w hali przylotów z tabliczką znamionową. Był bardzo miłym człowiekiem, wydawał się wiarygodny. W samochodzie było trochę bałaganu, ale poza tym dobrze. Poleciłbym go i nie miałbym problemu z wykorzystaniem go później.
RW
Kierowca skontaktował się z nami dzień przed transferem. Jego angielski był bardzo dobry, samochód w idealnym stanie i był idealnie na czas. Zarezerwowalibyśmy firmę ponownie. Wielkie dzięki!! Z poważaniem Rolf Widerberg
MD
Madalina Dimache
10 lipca 2021
Lotnisko w Sofii - Lotnisko Henri Coanda Bukareszt (BG), Klasa ekonomiczna
Nasz kierowca był dokładnie tym, na co liczyliśmy, a nawet trochę więcej: punktualny, odpowiedzialny przez cały czas naszej podróży, wyrozumiały i sprawny, ogólnie bardzo sprawny. Również dzięki zespołowi wsparcia, który bardzo skutecznie pomógł nam zlokalizować naszego kierowcę po przylocie (to był nasz pierwszy raz w Bułgarii i trochę zagubiliśmy się w tłumaczeniu). Dziękuję Ci!
MB
Maria Belyanchik
23 kwietnia 2020
Bardzo dziękujemy kierowcy Nikołaja - wszystko było lenistwem zawodowo ,bez zwłoki ,szybko, Klasa jakościno!
MK
Mariia Khondoga
04 października 2021
Niesamowita obsługa i super profesjonalny kierowca. Uwielbialiśmy każdą minutę drogi. A samochód był bardzo wygodny, przestronny i czysty. Zdecydowanie polecam i użyję go ponownie.
BS
Kierowca był punktualny, przyjazny i jechał bezpiecznie. Na pewno skorzystam z usługi ponownie.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.