Taksówka z lotniska w Burgas

Zarezerwuj taxi z lub do Port lotniczy Burgas (Bułgaria) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Burgas

Istnieją doskonałe połączenia komunikacyjne między lotniskiem Burgas a centrum miasta, a także innymi popularnymi kurortami w Bułgarii. Każdy gość z kraju będzie mógł wybrać dla siebie najlepszą opcję.

od 39 €
od 39 €
od 40 €
od 27 €
od 40 €
od 29 €
od 42 €
od 40 €
od 57 €
od 62 €

Koszt taksówek na lotnisko w Burgas z wyprzedzeniem

Zarezerwowany samochód ma wiele zalet. Po pierwsze, będziesz mógł z góry doprecyzować taryfę, co jest niezwykle ważne. Po drugie, będziesz miał możliwość transferu z lotniska w Burgas samochodem, który w pełni spełnia Twoje wymagania pod względem liczby miejsc, pojemności bagażnika, dostępności fotelików dziecięcych itp.

Zawodowy kierowca spełni na lotnisku, do samochodu i z wiatrem dowieziemy do centrum lub do dowolnego innego kurortu - zarówno do pobliskiego Słonecznego Brzegu, jak i do tego samego odległego Hissara.

Bez obaw o znalezienie samochód, którego potrzebujesz, bez niespodzianek cenami. Wszystko jest kulturalne, proste, wygodne i szybkie. Ponadto transfer z lotniska w Burgas będzie w większości przypadków kosztował znacznie mniej niż usługi taksówkarzy. Po przyjeździe możesz również zamówić transfer powrotny na lotnisko w Burgas z hotelu.

Taksówka - choć nie najtańsza, ale jednocześnie najłatwiejszy sposób dotarcia z lotniska do dowolnego miejsca. Lotnisko znajduje się 15 km od miasta, dzięki czemu podróż do centrum Burgas nie potrwa długo – około 8-10 minut. Za to będziesz musiał zapłacić od 1600 rubli i więcej.

Jeśli nie planujesz zostać na wakacjach w samym Burgas, zawsze możesz zamówić taksówkę z lotniska w Burgas do małego przytulnego miasteczka Pomorie .

Odległość z lotniska do tego ośrodka jest podobna do odległości do Burgas, więc koszt tranzytu będzie taki sam. Ale za taksówkę z lotniska w Burgas do bardziej odległej Byali trzeba się przygotować, aby zapłacić więcej - od około 3800 rubli. Wycieczka do Hisar będzie jeszcze droższa - od 11,5 tysiąca rubli. Jednocześnie ceny mogą łatwo okazać się znacznie wyższe - w zależności od polityki firmy transportowej i życzeń samego kierowcy.

Jeśli nie jesteś gotowy zapłacić tak wysoką cenę za usługi taksówkowe z lotniska w Burgas, warto zarezerwować transfer w szanowanej firmie, która gwarantuje nie tylko stałe ceny, ale także maksymalny komfort.

od 39 €
od 39 €
od 40 €
od 40 €
od 27 €
od 57 €
od 42 €
od 29 €
od 40 €
od 63 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Burgas?

Postoje taksówek i transferów znajdują się przed terminalem przylotów, więc nie będziesz musiał daleko. Lotnisko posiada przechowalnie bagażu, sklepy i kawiarnie, Wolne od cła. Można skorzystać z usług przytulnej sali VIP z bezpłatnym Wi-Fi i TV, pokoju zabaw dla dzieci. Różnica czasu między Moskwą a Burgas wynosi 1 godzinę w Bułgarii.

Nasze samochody w Bułgarii

Kiedy zamawiasz transfer w Bułgarii z lotniska w Burgas, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Bułgarii to doskonały wybór.

Taxi z lotniska w Burgas Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Burgas Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Burgas Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Burgas Taxi w Bułgarii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Port lotniczy Burgas na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Bułgarii

IN
Incognita
30 października 2020
Nasz kierowca I. odebrał nas z hotelu na czas i zawiózł do celu. Był uprzejmy, przyjazny i uczynny. Nie zawaham się ponownie skorzystać z jego usług i polecić UniTaxi innym, którzy potrzebują transportu. Byliśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług.
Transfer był świetny! Kierowca czekał na nas na lotnisku z moim imieniem, żebym bez problemu znalazła właściwego faceta. Był również miły i pomocny z naszymi bagażami. Zamówiłem też fotelik dla dzieci i też było w porządku. Zdecydowanie polecam!
II
Irina Ibrishim
11 października 2020
Kierowca, zawodowiec) spotkałem się, pomógł z bagażem, ostrożnie prowadziłem samochód (miałem ze sobą 3 dzieci)), zaproponowałem małe postoje, ogólnie wszystko ok!
MK
Mariia Khondoga
04 października 2021
Niesamowita obsługa i super profesjonalny kierowca. Uwielbialiśmy każdą minutę drogi. A samochód był bardzo wygodny, przestronny i czysty. Zdecydowanie polecam i użyję go ponownie.
RW
Kierowca skontaktował się z nami dzień przed transferem. Jego angielski był bardzo dobry, samochód w idealnym stanie i był idealnie na czas. Zarezerwowalibyśmy firmę ponownie. Wielkie dzięki!! Z poważaniem Rolf Widerberg
OS
Oleg Suchanow
21 sierpnia 2020
Lotnisko Płowdiw - Bansko (BG), Minibus 7 pas
Wycieczka poszła świetnie! Dziękuję Ci ! Kierowca spotkał się z tabliczką, jechał ostrożnie, postój na żądanie)) Jesteśmy bardzo zadowoleni! Ponownie zamówimy u Ciebie taksówki!
Kierowca był bardzo miły, ale nie mówił po angielsku. . . podróż trwała nieco dłużej niż podano, ale furgonetka była czysta i wygodna?
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.