Taksówka z lotniska w Burgas

Zarezerwuj taxi z lub do Port lotniczy Burgas (Bułgaria) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Burgas

Istnieją doskonałe połączenia komunikacyjne między lotniskiem Burgas a centrum miasta, a także innymi popularnymi kurortami w Bułgarii. Każdy gość z kraju będzie mógł wybrać dla siebie najlepszą opcję.

od 41 €
od 42 €
od 40 €
od 27 €
od 40 €
od 42 €
od 29 €
od 40 €
od 57 €
od 62 €

Koszt taksówek na lotnisko w Burgas z wyprzedzeniem

Zarezerwowany samochód ma wiele zalet. Po pierwsze, będziesz mógł z góry doprecyzować taryfę, co jest niezwykle ważne. Po drugie, będziesz miał możliwość transferu z lotniska w Burgas samochodem, który w pełni spełnia Twoje wymagania pod względem liczby miejsc, pojemności bagażnika, dostępności fotelików dziecięcych itp.

Zawodowy kierowca spełni na lotnisku, do samochodu i z wiatrem dowieziemy do centrum lub do dowolnego innego kurortu - zarówno do pobliskiego Słonecznego Brzegu, jak i do tego samego odległego Hissara.

Bez obaw o znalezienie samochód, którego potrzebujesz, bez niespodzianek cenami. Wszystko jest kulturalne, proste, wygodne i szybkie. Ponadto transfer z lotniska w Burgas będzie w większości przypadków kosztował znacznie mniej niż usługi taksówkarzy. Po przyjeździe możesz również zamówić transfer powrotny na lotnisko w Burgas z hotelu.

Taksówka - choć nie najtańsza, ale jednocześnie najłatwiejszy sposób dotarcia z lotniska do dowolnego miejsca. Lotnisko znajduje się 15 km od miasta, dzięki czemu podróż do centrum Burgas nie potrwa długo – około 8-10 minut. Za to będziesz musiał zapłacić od 1600 rubli i więcej.

Jeśli nie planujesz zostać na wakacjach w samym Burgas, zawsze możesz zamówić taksówkę z lotniska w Burgas do małego przytulnego miasteczka Pomorie .

Odległość z lotniska do tego ośrodka jest podobna do odległości do Burgas, więc koszt tranzytu będzie taki sam. Ale za taksówkę z lotniska w Burgas do bardziej odległej Byali trzeba się przygotować, aby zapłacić więcej - od około 3800 rubli. Wycieczka do Hisar będzie jeszcze droższa - od 11,5 tysiąca rubli. Jednocześnie ceny mogą łatwo okazać się znacznie wyższe - w zależności od polityki firmy transportowej i życzeń samego kierowcy.

Jeśli nie jesteś gotowy zapłacić tak wysoką cenę za usługi taksówkowe z lotniska w Burgas, warto zarezerwować transfer w szanowanej firmie, która gwarantuje nie tylko stałe ceny, ale także maksymalny komfort.

od 41 €
od 42 €
od 40 €
od 40 €
od 57 €
od 27 €
od 42 €
od 29 €
od 63 €
od 40 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Burgas?

Postoje taksówek i transferów znajdują się przed terminalem przylotów, więc nie będziesz musiał daleko. Lotnisko posiada przechowalnie bagażu, sklepy i kawiarnie, Wolne od cła. Można skorzystać z usług przytulnej sali VIP z bezpłatnym Wi-Fi i TV, pokoju zabaw dla dzieci. Różnica czasu między Moskwą a Burgas wynosi 1 godzinę w Bułgarii.

Nasze samochody w Bułgarii

Kiedy zamawiasz transfer w Bułgarii z lotniska w Burgas, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Bułgarii to doskonały wybór.

Taxi z lotniska w Burgas Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Burgas Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Burgas Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Burgas Taxi w Bułgarii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Port lotniczy Burgas na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Bułgarii

MB
Maria Belyanchik
23 kwietnia 2020
Bardzo dziękujemy kierowcy Nikołaja - wszystko było lenistwem zawodowo ,bez zwłoki ,szybko, Klasa jakościno!
Wszystko w porządku, byłoby lepiej, gdyby kierowca miał nawigatora. Zrobiłem trochę informacji na temat adresu. A więc wszystko o Kay.
BS
Kierowca był punktualny, przyjazny i jechał bezpiecznie. Na pewno skorzystam z usługi ponownie.
MR
Marina Ritwińska
10 października 2020
Doskonała wycieczka. Idealny samochód na wszystkie nasze życzenia. Bardzo uprzejmy uprzejmy kierowca. Chętnie skorzystamy w przyszłości i polecamy naszym znajomym.
SZ
Siergiej Zarubin
08 grudnia 2020
Przyjechaliśmy świetnie. Kierowca jest doświadczony, znał drogę z zamkniętymi oczami i prowadził samochód bardzo klasą komfortuno. Samochód jest czysty zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Specjalne podziękowania za oczekiwanie na lotnisku, nasz lot był opóźniony o prawie godzinę.
JJ
Janne Jensen
21 października 2020
Lotnisko w Warnie - Aheloy (BG), Klasa ekonomiczna
Nasz lot był spóźniony o godzinę, ale kierowca czekał w hali przylotów z tabliczką znamionową. Był bardzo miłym człowiekiem, wydawał się wiarygodny. W samochodzie było trochę bałaganu, ale poza tym dobrze. Poleciłbym go i nie miałbym problemu z wykorzystaniem go później.
MK
Mariia Khondoga
04 października 2021
Niesamowita obsługa i super profesjonalny kierowca. Uwielbialiśmy każdą minutę drogi. A samochód był bardzo wygodny, przestronny i czysty. Zdecydowanie polecam i użyję go ponownie.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.