Taksówka z lotniska w Burgas

Zarezerwuj taxi z lub do Port lotniczy Burgas (Bułgaria) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Burgas

Istnieją doskonałe połączenia komunikacyjne między lotniskiem Burgas a centrum miasta, a także innymi popularnymi kurortami w Bułgarii. Każdy gość z kraju będzie mógł wybrać dla siebie najlepszą opcję.

od 36 €
od 39 €
od 36 €
od 22 €
od 43 €
od 27 €
od 46 €
od 36 €
od 51 €
od 58 €

Koszt taksówek na lotnisko w Burgas z wyprzedzeniem

Zarezerwowany samochód ma wiele zalet. Po pierwsze, będziesz mógł z góry doprecyzować taryfę, co jest niezwykle ważne. Po drugie, będziesz miał możliwość transferu z lotniska w Burgas samochodem, który w pełni spełnia Twoje wymagania pod względem liczby miejsc, pojemności bagażnika, dostępności fotelików dziecięcych itp.

Zawodowy kierowca spełni na lotnisku, do samochodu i z wiatrem dowieziemy do centrum lub do dowolnego innego kurortu - zarówno do pobliskiego Słonecznego Brzegu, jak i do tego samego odległego Hissara.

Bez obaw o znalezienie samochód, którego potrzebujesz, bez niespodzianek cenami. Wszystko jest kulturalne, proste, wygodne i szybkie. Ponadto transfer z lotniska w Burgas będzie w większości przypadków kosztował znacznie mniej niż usługi taksówkarzy. Po przyjeździe możesz również zamówić transfer powrotny na lotnisko w Burgas z hotelu.

Taksówka - choć nie najtańsza, ale jednocześnie najłatwiejszy sposób dotarcia z lotniska do dowolnego miejsca. Lotnisko znajduje się 15 km od miasta, dzięki czemu podróż do centrum Burgas nie potrwa długo – około 8-10 minut. Za to będziesz musiał zapłacić od 1600 rubli i więcej.

Jeśli nie planujesz zostać na wakacjach w samym Burgas, zawsze możesz zamówić taksówkę z lotniska w Burgas do małego przytulnego miasteczka Pomorie .

Odległość z lotniska do tego ośrodka jest podobna do odległości do Burgas, więc koszt tranzytu będzie taki sam. Ale za taksówkę z lotniska w Burgas do bardziej odległej Byali trzeba się przygotować, aby zapłacić więcej - od około 3800 rubli. Wycieczka do Hisar będzie jeszcze droższa - od 11,5 tysiąca rubli. Jednocześnie ceny mogą łatwo okazać się znacznie wyższe - w zależności od polityki firmy transportowej i życzeń samego kierowcy.

Jeśli nie jesteś gotowy zapłacić tak wysoką cenę za usługi taksówkowe z lotniska w Burgas, warto zarezerwować transfer w szanowanej firmie, która gwarantuje nie tylko stałe ceny, ale także maksymalny komfort.

od 36 €
od 39 €
od 43 €
od 36 €
od 22 €
od 51 €
od 46 €
od 27 €
od 36 €
od 68 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Burgas?

Postoje taksówek i transferów znajdują się przed terminalem przylotów, więc nie będziesz musiał daleko. Lotnisko posiada przechowalnie bagażu, sklepy i kawiarnie, Wolne od cła. Można skorzystać z usług przytulnej sali VIP z bezpłatnym Wi-Fi i TV, pokoju zabaw dla dzieci. Różnica czasu między Moskwą a Burgas wynosi 1 godzinę w Bułgarii.

Nasze samochody w Bułgarii

Zamawiając transfer w Bułgarii z lotniska w Burgas udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska w Burgas Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Burgas Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Burgas Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Burgas Taxi w Bułgarii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Port lotniczy Burgas na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Bułgarii

EA
Elena Aleksandro
05 czerwca 2020
Kierowca spotkał się z nami przy wyjściu z hali przylotów z tabliczką, na której widniało moje imię i nazwisko. Kierowca był bardzo pomocny i pomógł nam załadować i rozładować bagaż. Samochód jest duży i czysty. Wielkie dzięki. Byłem bardzo zadowolony z transferu.
DK
Denis Kursantow
23 października 2020
Wszystko zgodnie z planem i na czas. Obsługa jest na najwyższym poziomie. Oczywiste jest, że prawdopodobnie taniej jest zamówić lokalną taksówkę. Ale odkąd byłam z małym synem, ważniejsza była dla mnie dokładność i wygoda. Fotelik dla dziecka oraz spotkanie z tabliczką i pomoc z bagażem do samochodu. Dziękuję Ci. Wszystko w porządku.
OR
Ołeksandr Rozum
06 grudnia 2020
Bardzo dobra i odpowiedzialna obsługa! Jedyni, którzy mogli nam pomóc o północy, niecałe 9 godzin przed przyjazdem do obcego kraju! Dobre czyste, nie zadymione samochody. Kierowcy reagują! Za przelew powrotny nie wzięli nawet zaliczki i dali zniżkę
DM
Dmitrij Miroszni
07 kwietnia 2020
Kierowca spotkał się ze znakiem. Jazda według znaków. Wszystkim to się podobało. Samochód jest czysty
Dzięki, wszystko świetnie. Kierowca czekał tam, gdzie było to uzgodnione... ze znakiem. Przybył dobrze i szybko. Pomógł w różnych sprawach. Jeszcze raz dziękuję
DM
Dmitrij Miroszni
07 kwietnia 2020
Dziękuję Ci . Samochód przyjechał na czas. Samochód jest czysty. Kierowca milczy. Na lotnisko dotarliśmy na czas.
AT
Aleksandra Tyulk
03 czerwca 2020
Wszystko w porządku! Dopasowane, dostarczone w najlepszy możliwy sposób! Wcześniej mój mąż używał go dwa razy po przyjeździe na weekend, bez komentarzy! Polecić!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.