Taksówka w Warszawie

Zarezerwuj taxi z lub do Warszawa (Polska) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Warszawy

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z Warszawy w ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

od 67 €
od 24 €
295 km (250 minut)
od 325 €
od 28 €
400 km (540 minut)
od 0 €
131 km (90 minut)
od 208 €
od 58 €
230 km (205 minut)
od 702 €

Koszt taksówek do Warszawy z wyprzedzeniem

Do wyboru w Polsce (Polska) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-osobowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Istnieje możliwość zamówienia pojemnego minivana do Warszawy. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

od 67 €
od 28 €
od 24 €
295 km (250 minut)
od 325 €
od 32 €
450 km (330 minut)
od 600 €

Jak znaleźć i zamówić transfer w Warszawie?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Z» wpisz miejsce wyjazdu Warszawa, w polu «Do» – miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew w Polsce (PL) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Polsce

Zamawiając transfer w Polsce z Warszawy udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z Warszawy Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Warszawy Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Warszawy Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Warszawy Taxi w Polsce dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Warszawa na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Polsce

WM
Wasilij Meshcher
16 czerwca 2020
Lotnisko Chrabrowo Kaliningrad - Gdańsk (RU), Klasa komfortu
Wszystko zgodnie z planem, kierowca A. jeździł dobrym czystym samochodem, ciekawe rozmowy, Klasa komfortowe przejście graniczne. Wielkie dzięki.
Podobało mi się v. bardzo specjalnie proszę o kierowcę. dwa razy w tym czasie było inaczej, a jego motywem było v. ostrożnie i jest dobrym kierowcą
Świetny kierowca, idealny samochód! Wszystko na czas i bardzo szybko :)
AS
Angelika Szkaltz
12 października 2020
Wszystko super długo nie mogliśmy zabrać bagażu, a kierowca czekał cierpliwie, był bardzo taktowny i uważny.Dziękuję bardzo
Kierowca czekał na nas z wyraźnym znakiem w umówionym miejscu. Samochód był zgodnie z żądaniem, z wystarczającą ilością miejsca dla wszystkich 5 osób i bagażu. Kierowca był uprzejmy, uprzejmy i jechał bezpiecznie. Bardzo dobra obsługa, dziękuję.
Belavia leciała, długo czekała na drabinę i bagaż, czekał kierowca, zawołał. mówi po rosyjsku, próbował coś powiedzieć. super!!! jechał ostrożnie
Kierowca był na czas, bardzo uprzejmy, a samochód czysty i wygodny. Dotarliśmy na lotnisko wcześniej niż się spodziewaliśmy. Doskonały!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.