Informacje o UniTaxi.pl

UniTaxi to międzynarodowy system rezerwacji i wyszukiwania transferu samochodu, dostępny na całym świecie. Mamy ogromne doświadczenie w transporcie od 2010 roku, więc zaufały nam tysiące turystów.

Dlaczego UniTaxi?

Podczas podróży ostatnią rzeczą, o której myślisz, jest to, jak dostać się z punktu A do punktu B. Zamiast złapać taksówkę na lotnisku lub poszukać autobusu, zostaw wszystko w UniTaxi i ciesz się wakacjami.

Wystarczy z wyprzedzeniem wybrać trasę i klasę samochodu, wskazać swoje kontakty i dokonać przedpłaty. I możesz być spokojny: kierowca spotka się z Tobą na czas i zawiezie we właściwe miejsce.

Dzięki UniTaxi nie ma potrzeby dostosowywania się do rozkładu jazdy, jest bezpieczna i niezawodna, a koszt podróży jest natychmiastowy.

Nasze samochody

We flocie UniTaxi znajduje się 5 klas aut: od ekonomicznych na podróże budżetowe po komfortowe minibusy dla grupy do 19 osób. Planując wyjazd z dziećmi, można również zarezerwować fotelik dla dziecka – kierowca zadba o jego montaż przed wyjazdem.

Bezpieczny

Płacąc za usługę online, pamiętaj o bezpieczeństwie swoich danych osobowych. UniTaxi przestrzega międzynarodowego standardu bezpieczeństwa PCI DSS 3.2, ustanowionego przez systemy płatności Visa i MasterCard

payment method

Dlaczego jest to wygodne?

Dostawa samochodu z wyprzedzeniem

Firma zna Twój numer lotu, więc samochód czeka na parkingu, a kierowca czeka na Ciebie w najbliższym możliwym punkcie Twojego wyjazdu. Te same zasady obowiązują w przypadku transferów z dworców, portów i hoteli – osoba, która spotka Cię ze znakiem, zaczeka na Ciebie z wyprzedzeniem i bezzwłocznie zawiezie Cię we właściwe miejsce. Nie musisz tracić czasu i wysiłku na szukanie lokalnej taksówki, uzgadnianie ceny i warunków przejazdu.

Szybszy niż inny transport

Z UniTaxi nie musisz czekać na przyjazd taksówki i dostosowywać się do rozkładu jazdy autobusów. Kierowca będzie czekał ze znakiem w ręku w wybranym przez Ciebie czasie.

Świadczenie usług dodatkowych

Na każdej wycieczce za niewielką opłatą możesz skorzystać z dodatkowych ofert - wydłużyć czas oczekiwania, wybrać rosyjskojęzycznego kierowcę, zakupić wodę itp.

Przewóz bagażu niestandardowego

Podczas rezerwacji po prostu podaj w aplikacji specyfikację swojego bagażu. Rezerwacja zostanie potwierdzona tylko wtedy, gdy firma będzie miała do tego odpowiedni samochód. Dzięki temu z góry będziesz wiedział, czy ta usługa jest dostępna w danym regionie.

Zapewnienie fotelika dla dziecka

Wystarczy wskazać przy zamówieniu potrzebę fotelików dziecięcych i ich wymagany numer, kierowca przyjedzie z już zamontowanymi akcesoriami. Nie musisz na miejscu przechodzić przez wiele opcji i szukać kierowcy, który zapewni bezpieczeństwo Twoim pociechom.

Możliwość odbycia mini-wycieczki

Transfer jest usługą turystyczną, dlatego do każdego zlecenia dobierani są kierowcy firmy z odpowiednią znajomością języka. Już od pierwszych minut podróży będziesz miał okazję zapoznać się ze specyfiką miasta i jego tradycjami w drodze do hotelu

Zweryfikowani partnerzy

Oferujemy transfery, hotele, wycieczki i wycieczki tylko od zaufanych partnerów. Największe kasy lotnicze, biura rezerwacji, touroperatorzy, przewoźnicy kolejowi i autobusowi.

Kiwitaxi
aviasales
intui
tripster
booking
cherehapa

Informacje zwrotne od naszych klientów

IN
Zdecydowanie polecam usługę UniTaxi. Kierowca czekał na nas w strefie przyjazdu z nazwiskiem na tabliczce (łatwe do zlokalizowania)
SC
Siergiej Chafetu
27 września 2020
Wszystko było po prostu świetne! Miły, punktualny kierowca, wspaniały nowy samochód. Dziękuję, UniTaxi-TAXI!!!
WB
Podróż poszła świetnie. Przemiły kierowca rozśmieszył mnie zabawnymi historyjkami i anegdotami, dostarczony na czas i zawiózł do hotelu!!!!
EK
Evgeniya Kudyako
15 stycznia 2020
Flaine - Genewa (FR), Minibus 7 pas
Tym razem wszystko poszło świetnie! Kierowca przyjechał na czas, w aucie były foteliki dla dzieci, dziewczyna bardzo ostrożnie prowadziła samochód, na lotnisko dojechaliśmy na czas. Dziękujemy za zwracanie uwagi na komentarze klientów i bardzo szybkie reagowanie na nie!
Witam tak, kierowca powitał nas na wyjeździe ze znakiem! Samochód miał bardzo wysoką jakośćnaya. Zabrano nas do celu! Dziękuję bardzo! Za kilka dni odwiozą Cię z powrotem na lotnisko!
Kierowca punktualnie przyjechał po mnie z miejsca spotkania. Był miły i pouczający, dowiózł mnie bezpiecznie do celu. Samochód był czysty i przyjemny. Bardzo zadowalający.
Wszystko poszło bardzo dobrze. Kierowca musiał długo czekać, bo przed odprawą paszportową była akurat ogromna kolejka, nie sprawiało to jednak żadnych problemów. Ponadto kierowca mówił po rosyjsku, co było szczególnie miłe. Dziękujemy za dobrą organizację wyjazdu!
EM
Elena Martyniuk
14 września 2020
Pierwszy raz korzystasz z Twojej usługi. Byłem bardzo zadowolony! Kierowca spotkał się z nami i po drodze przekazał nam wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszego pobytu w Paryżu. Natychmiast zarezerwowałem z nim transfer powrotny. Jestem bardzo zadowolona i polecę!

Praca w UniTaxi.pl

  • Pełne możliwości pracy zdalnej
  • Wysokość wynagrodzenia od 5000 zł
  • Okazja do pracy nad fajnym projektem i znacznego ulepszenia swojego portfolio
  • Praca w zespole wysokiej klasy specjalistów i szerokiej wiedzy specjalistycznej
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.