Informacje o UniTaxi.pl

UniTaxi to międzynarodowy system rezerwacji i wyszukiwania transferu samochodu, dostępny na całym świecie. Mamy ogromne doświadczenie w transporcie od 2010 roku, więc zaufały nam tysiące turystów.

Dlaczego UniTaxi?

Podczas podróży ostatnią rzeczą, o której myślisz, jest to, jak dostać się z punktu A do punktu B. Zamiast złapać taksówkę na lotnisku lub poszukać autobusu, zostaw wszystko w UniTaxi i ciesz się wakacjami.

Wystarczy z wyprzedzeniem wybrać trasę i klasę samochodu, wskazać swoje kontakty i dokonać przedpłaty. I możesz być spokojny: kierowca spotka się z Tobą na czas i zawiezie we właściwe miejsce.

Dzięki UniTaxi nie ma potrzeby dostosowywania się do rozkładu jazdy, jest bezpieczna i niezawodna, a koszt podróży jest natychmiastowy.

Nasze samochody

We flocie UniTaxi znajduje się 5 klas aut: od ekonomicznych na podróże budżetowe po komfortowe minibusy dla grupy do 19 osób. Planując wyjazd z dziećmi, można również zarezerwować fotelik dla dziecka – kierowca zadba o jego montaż przed wyjazdem.

Bezpieczny

Płacąc za usługę online, pamiętaj o bezpieczeństwie swoich danych osobowych. UniTaxi przestrzega międzynarodowego standardu bezpieczeństwa PCI DSS 3.2, ustanowionego przez systemy płatności Visa i MasterCard

payment method

Dlaczego jest to wygodne?

Dostawa samochodu z wyprzedzeniem

Firma zna Twój numer lotu, więc samochód czeka na parkingu, a kierowca czeka na Ciebie w najbliższym możliwym punkcie Twojego wyjazdu. Te same zasady obowiązują w przypadku transferów z dworców, portów i hoteli – osoba, która spotka Cię ze znakiem, zaczeka na Ciebie z wyprzedzeniem i bezzwłocznie zawiezie Cię we właściwe miejsce. Nie musisz tracić czasu i wysiłku na szukanie lokalnej taksówki, uzgadnianie ceny i warunków przejazdu.

Szybszy niż inny transport

Z UniTaxi nie musisz czekać na przyjazd taksówki i dostosowywać się do rozkładu jazdy autobusów. Kierowca będzie czekał ze znakiem w ręku w wybranym przez Ciebie czasie.

Świadczenie usług dodatkowych

Na każdej wycieczce za niewielką opłatą możesz skorzystać z dodatkowych ofert - wydłużyć czas oczekiwania, wybrać rosyjskojęzycznego kierowcę, zakupić wodę itp.

Przewóz bagażu niestandardowego

Podczas rezerwacji po prostu podaj w aplikacji specyfikację swojego bagażu. Rezerwacja zostanie potwierdzona tylko wtedy, gdy firma będzie miała do tego odpowiedni samochód. Dzięki temu z góry będziesz wiedział, czy ta usługa jest dostępna w danym regionie.

Zapewnienie fotelika dla dziecka

Wystarczy wskazać przy zamówieniu potrzebę fotelików dziecięcych i ich wymagany numer, kierowca przyjedzie z już zamontowanymi akcesoriami. Nie musisz na miejscu przechodzić przez wiele opcji i szukać kierowcy, który zapewni bezpieczeństwo Twoim pociechom.

Możliwość odbycia mini-wycieczki

Transfer jest usługą turystyczną, dlatego do każdego zlecenia dobierani są kierowcy firmy z odpowiednią znajomością języka. Już od pierwszych minut podróży będziesz miał okazję zapoznać się ze specyfiką miasta i jego tradycjami w drodze do hotelu

Zweryfikowani partnerzy

Oferujemy transfery, hotele, wycieczki i wycieczki tylko od zaufanych partnerów. Największe kasy lotnicze, biura rezerwacji, touroperatorzy, przewoźnicy kolejowi i autobusowi.

Kiwitaxi
aviasales
intui
tripster
booking
cherehapa

Informacje zwrotne od naszych klientów

Polecam, świetny kierowca, ciekawy gawędziarz, po prostu dobra osoba
Piękny samochód, uprzejmy i sympatyczny kierowca Specjalne podziękowania dla firmy dla rosyjskojęzycznego kierowcy.
Kierowca był rosyjskojęzyczny, uprzejmy, odpowiadał na nasze pytania dotyczące miasta, jechał ostrożnie, samochód był czysty bez obcych zapachów. Wszystko ułożone
Spotkałem się szybko, uprzejmy kierowca, szybki płynny transfer.
Doskonały. Kierowca był tam 15 minut przed wyznaczonym czasem, nawet przy odbiorze o 4 nad ranem. Był bardzo pomocny i jechał bardzo ostrożnie. Już poleciliśmy Twoją usługę
Zadowolony z transferu zarówno do Juan Les Pins z lotniska jak i dzisiejszej dostawy od Juan Les Pens na lotnisko. Dziękuję obu kierowcom za komfortowy transfer Klasą.
KW
Karen Walker
08 grudnia 2020
Kierowca był bardzo uprzejmy i pomocny. Był na czas, ładnie się prezentował, a samochód był czysty. Jestem bardzo zadowolona z tej usługi i będę ją polecać. Nie mam żadnych skarg. Dziękuję za wspaniałą obsługę.
IS
inna sushina
21 kwietnia 2020
Bardzo dziękujemy za terminowe zrealizowanie zamówienia! Dostarczony bardzo szybko na lotnisko! Jestem zadowolona i planuję skorzystać z Waszych usług w przyszłości!

Praca w UniTaxi.pl

  • Pełne możliwości pracy zdalnej
  • Wysokość wynagrodzenia od 5000 zł
  • Okazja do pracy nad fajnym projektem i znacznego ulepszenia swojego portfolio
  • Praca w zespole wysokiej klasy specjalistów i szerokiej wiedzy specjalistycznej
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.