Informacje o UniTaxi.pl

UniTaxi to międzynarodowy system rezerwacji i wyszukiwania transferu samochodu, dostępny na całym świecie. Mamy ogromne doświadczenie w transporcie od 2010 roku, więc zaufały nam tysiące turystów.

Dlaczego UniTaxi?

Podczas podróży ostatnią rzeczą, o której myślisz, jest to, jak dostać się z punktu A do punktu B. Zamiast złapać taksówkę na lotnisku lub poszukać autobusu, zostaw wszystko w UniTaxi i ciesz się wakacjami. p>

Wystarczy z wyprzedzeniem wybrać trasę i klasę samochodu, wskazać swoje kontakty i dokonać przedpłaty. I możesz być spokojny: kierowca spotka się z Tobą na czas i zawiezie we właściwe miejsce.

Dzięki UniTaxi nie ma potrzeby dostosowywania się do rozkładu jazdy, jest bezpieczna i niezawodna, a koszt podróży jest natychmiastowy.

Nasze samochody

We flocie UniTaxi znajduje się 5 klas aut: od ekonomicznych na podróże budżetowe po komfortowe minibusy dla grupy do 19 osób. Planując wyjazd z dziećmi, można również zarezerwować fotelik dla dziecka – kierowca zadba o jego montaż przed wyjazdem.

Bezpieczny

Płacąc za usługę online, pamiętaj o bezpieczeństwie swoich danych osobowych. UniTaxi przestrzega międzynarodowego standardu bezpieczeństwa PCI DSS 3.2, ustanowionego przez systemy płatności Visa i MasterCard

payment method

Dlaczego jest to wygodne?

Dostawa samochodu z wyprzedzeniem

Firma zna Twój numer lotu, więc samochód czeka na parkingu, a kierowca czeka na Ciebie w najbliższym możliwym punkcie Twojego wyjazdu. Te same zasady obowiązują w przypadku transferów z dworców, portów i hoteli – osoba, która spotka Cię ze znakiem, zaczeka na Ciebie z wyprzedzeniem i bezzwłocznie zawiezie Cię we właściwe miejsce. Nie musisz tracić czasu i wysiłku na szukanie lokalnej taksówki, uzgadnianie ceny i warunków przejazdu.

Szybszy niż inny transport

Z UniTaxi nie musisz czekać na przyjazd taksówki i dostosowywać się do rozkładu jazdy autobusów. Kierowca będzie czekał ze znakiem w ręku w wybranym przez Ciebie czasie.

Świadczenie usług dodatkowych

Na każdej wycieczce za niewielką opłatą możesz skorzystać z dodatkowych ofert - wydłużyć czas oczekiwania, wybrać rosyjskojęzycznego kierowcę, zakupić wodę itp.

Przewóz bagażu niestandardowego

Podczas rezerwacji po prostu podaj w aplikacji specyfikację swojego bagażu. Rezerwacja zostanie potwierdzona tylko wtedy, gdy firma będzie miała do tego odpowiedni samochód. Dzięki temu z góry będziesz wiedział, czy ta usługa jest dostępna w danym regionie.

Zapewnienie fotelika dla dziecka

Wystarczy wskazać przy zamówieniu potrzebę fotelików dziecięcych i ich wymagany numer, kierowca przyjedzie z już zamontowanymi akcesoriami. Nie musisz na miejscu przechodzić przez wiele opcji i szukać kierowcy, który zapewni bezpieczeństwo Twoim pociechom.

Możliwość odbycia mini-wycieczki

Transfer jest usługą turystyczną, dlatego do każdego zlecenia dobierani są kierowcy firmy z odpowiednią znajomością języka. Już od pierwszych minut podróży będziesz miał okazję zapoznać się ze specyfiką miasta i jego tradycjami w drodze do hotelu

Zweryfikowani partnerzy

Oferujemy transfery, hotele, wycieczki i wycieczki tylko od zaufanych partnerów. Największe kasy lotnicze, biura rezerwacji, touroperatorzy, przewoźnicy kolejowi i autobusowi.

Kiwitaxi
aviasales
intui
tripster
booking
cherehapa

Informacje zwrotne od naszych klientów

Wszystko w porządku! Wszystko jasne i na czas. Fajny kierowca, jestem zadowolony. Polecam.
IN
Zdecydowanie polecam usługę UniTaxi. Kierowca czekał na nas w strefie przyjazdu z nazwiskiem na tabliczce (łatwe do zlokalizowania)
OK
Oksana Kreizman
30 sierpnia 2020
Bardzo dziękuję za przelew. Szczególną wdzięczność pragnę wyrazić konsultantowi Dmitrijowi za jego profesjonalizm i szybkość reakcji.
Spotkałem rosyjskojęzycznego kierowcę, wszystko jest w porządku!
Najlepsza wycieczka! Szybko, Klasa wygodna! Dzięki Dmitrijowi!
Dziękuję Ci! Kierowca spotkał się z nami na czas i bez problemu zawiózł.
Wszystko poszło świetnie: taksówka przyjechała na czas, podróż była łatwa, bez komplikacji i incydentów. Kierowca okazał się nie tylko profesjonalistą w swojej dziedzinie, ale także zaskakująco ciekawą osobą, z którą komunikacja sprawiała, że ​​półtoragodzinna podróż była łatwa, a Klasa komfortowa. Wysoce zalecane!
Kierowca był bardzo uprzejmy i mieliśmy świetną rozmowę. To naprawdę uczyniło mój dzień! Dziękuję Ci!

Praca w UniTaxi.pl

  • Pełne możliwości pracy zdalnej
  • Wysokość wynagrodzenia od 5000 zł
  • Okazja do pracy nad fajnym projektem i znacznego ulepszenia swojego portfolio
  • Praca w zespole wysokiej klasy specjalistów i szerokiej wiedzy specjalistycznej
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.