Transfer taksówką w Austrii

Zarezerwuj transfer z lotniska Austria lub z hotelu na lotnisko Austria pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Austrii z wyprzedzeniem

Oczywiście, aby podróżować po Austrii, możesz skorzystać z pociągów. W tym kraju są bardzo szybkie i wygodne. Nie ma jednak możliwości dojazdu pociągiem w dowolne miejsce, mogą być wymagane przesiadki. Jeśli chcesz wynająć samochód, pamiętaj, że będziesz potrzebować międzynarodowego prawa jazdy. Ponadto prawo jazdy mogą prowadzić tylko osoby, które ukończyły 21 rok życia. I nie zdziw się, że autostrady i autostrady w Austrii są płatne, a koszt paliwa przekracza 1,5 euro za litr.

Można zorganizować swoją podróż bez żadnych niedogodności i trudności. Rezerwacja transferu w Austrii zajmie Ci tylko kilka minut. Usługa UniTaxi zrobi wszystko za Ciebie. Wystarczy wskazać na oficjalnej stronie miejsce wyjazdu i miejsce przyjazdu, wybrać odpowiedni typ auta i złożyć zamówienie. Upewnij się, że UniTaxi zadba o Ciebie i sprawi, że Twoja podróż będzie wygodna i przyjemna. A wszystko to po wstępnie zatwierdzonej cenie.

Taksówka w Austrii

Taksówki w Austrii można zobaczyć wszędzie. Stoją w pobliżu lotnisk, dworców kolejowych, hoteli i restauracji. Wszystkie taksówki są pomalowane na jasnożółto i wyposażone w liczniki. W Austrii nie ma prywatnych taksówek, a jeśli machasz ręką na drodze, możesz być pewien, że nikt nie zatrzyma się w pobliżu, dlatego taksówki należy zamawiać z wyprzedzeniem. Koszt taksówki w Austrii to od 1,5 € za 1 kilometr + lądowanie 2,5 €. Istnieje jednak możliwość zaoszczędzenia pieniędzy zamawiając transfer do UniTaxi.

Może się okazać, że siedząc w taksówce na lotnisku i kalkulując koszt przejazdu według wskazanych w niej taryf, będziesz niemile zaskoczony, gdy pod koniec wycieczki licznik pokaże Ci znacznie więcej. Tego scenariusza można uniknąć, składając zamówienie na naszej stronie internetowej, ponieważ koszt wycieczki jest stały! Nasza firma zapewni transfer z lotniska w dowolne miejsce po wcześniej skalkulowanej cenie. UniTaxi to pewność, dokładność i komfort podróży do dowolnego odległego zakątka Austrii. Zapewnimy Ci wysokiej jakości usługi o każdej porze dnia.

243 km (210 minut)
od 218 €
65 km (60 minut)
od 120 €
od 120 €
331 km (210 minut)
od 395 €
197 km (170 minut)
od 204 €
296 km (180 minut)
od 389 €
55 km (65 minut)
od 0 €
400 km (260 minut)
od 424 €

Notatki o kraju Austria

Austria to kraj malowniczych górskich krajobrazów i chłodnych jezior. Alpejskie szczyty, gęste lasy i zielone łąki Cię podbiją. Miłośnicy aktywnego i ekstremalnego wypoczynku przyjeżdżają tu, by zaspokoić potrzebę duszy i ciała na zapierające dech w piersiach doznania. Oto najlepsze ośrodki narciarskie z doskonałą obsługą pierwszej klasy. Trasy przeznaczone są zarówno dla początkujących narciarzy, jak i doświadczonych profesjonalistów, których trudno czymś zaskoczyć. A wieczory można spędzić w nowoczesnym, komfortowym pokoju hotelowym lub poczuć prawdziwego ducha austriackiej gościnności w małym domku w pobliskiej wiosce.

Chociaż ferie narciarskie są znakiem rozpoznawczym Austrii, jej urok się nie kończy tam. W końcu ten kraj jest kulturalnym sercem Europy. Jej starożytne miasta żyją w spokojnym i pogodnym rytmie, zrozumiałym tylko dla ich mieszkańców. Wydaje się, że czas się zatrzymał, aw powietrzu dyskretnie słychać odległe dźwięki walca. To tutaj pracowali wielcy kompozytorzy Mozart, Brahms i Schubert. Opera Wiedeńska to miejsce, które musisz odwiedzić przynajmniej raz w życiu. A jeśli przyjedziesz do Wiednia, nie możesz nie odwiedzić jednego z luksusowych pałaców lub twierdz, galerii sztuki lub po prostu spacerować malowniczymi uliczkami i napić się wiedeńskiej kawy w spokoju.

160 km (120 minut)
od 302 €
od 376 €
od 186 €

Samochody

Transfer lotniskowy w w Austrii oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Austrii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Austrii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Austrii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Austrii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Austrii

Dziękuję Ci! W taksówce zapomniałem garnituru - kierowca uprzejmie przywiózł więcej i przeprosił. Za moje zapomnienie.
świetny serwis. Łatwa rezerwacja, a kierowcy zawsze pojawiają się na czas. Drugi raz użyłem UniTaxi i nie zawahałbym się ponownie użyć jako bardzo wydajnego.
Wielkie dzięki! Taksówka przyjechała o wyznaczonej godzinie. Kierowca był uważny, pomógł z bagażem i wyjaśnił, gdzie się udać na lotnisko. Z poważaniem, Yanova Galina
Wielkie dzięki! Kierowca jest niesamowity, bardzo nam pomógł, dziękuję, dziękuję
doskonała obsługa. Kierowca był przyjazny i bardzo dobrze znał okolicę - prawie tak, jakbyśmy byli na wycieczce z przewodnikiem. Dziękuję za wspaniałą obsługę.
Świetny samochód i kierowca. Wszystko na czas iz możliwością czekania.
OG
Olga Głuchowskaj
20 września 2019
Podróż była bardzo przyjemna. Kierowca przybył na czas, pojechał na miejsce i pomógł znaleźć hotel w nieznanym mieście. Dzięki za dobrą robotę.
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.