Transfer z Wiednia
do Bratysławy

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Wiednia → Bratysława.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Wiednia do Bratysławy jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 60 minut i kosztuje od 137 EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 3 klasy samochodów: od niedrogich "Klasa ekonomiczna" dla 4 osób i 7-osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Wiednia do Bratysławy

Odległość: 65 km. Czas podróży: 60 min.
Economy Skoda Octavia, Toyota Corolla, Hyundai Elantra, Ford Focus itp.
Klasa ekonomiczna
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Ekonomiczna opcja dla maksymalnie 3-4 osób.
137 €
Minivan 4pax VW Touran, Ford Galaxy, Opel Zafira, Peugeot 807 itp.
Minivan
passangers 4
bagage 4
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Kompromis między pojemnością a komfortem.
172 €
Minibus 7pax Toyota Hiace, Opel Vivaro, Hyundai H-1 itp.
Minibus 7 pas
passangers 7
bagage 7
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Dla grupy 4-7 osób lub dużego bagażu.
206 €
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi w Wiedniu?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Austrii z Wiednia do Bratysławy o dowolnej pojemności - od taniego Klasa ekonomiczna dla 4 osób do 7-osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Austrii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Austrii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Żyła → Bratysława

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

123 opinie ze średnią oceną 4.71 na 5

doskonała obsługa. Kierowca był przyjazny i bardzo dobrze znał okolicę - prawie tak, jakbyśmy byli na wycieczce z przewodnikiem. Dziękuję za wspaniałą obsługę.
AY
Albert Yip
08 sierpnia 2020
Königssee - Salzburg (DE), Klasa komfortu
Uwielbiam kierowcę, który dostosowuje się do naszych potrzeb, takich jak postój na toaletę i robienie zdjęć, najlepsze n mądre decyzje dotyczące rezerwacji za pośrednictwem UniTaxi. Bez żalu, od: Albert z Singapuru
OG
Olga Głuchowskaj
20 września 2019
Podróż była bardzo przyjemna. Kierowca przybył na czas, pojechał na miejsce i pomógł znaleźć hotel w nieznanym mieście. Dzięki za dobrą robotę.
SL
Suhorukova Laris
13 grudnia 2019
Wszystko poszło idealnie. Kierowca jest wykwalifikowany, przyjazny, bardzo uprzejmy. Miałam operację w klinice Imst z powodu złamanej prawej nogi, wypadku na stoku narciarskim, więc był bardzo pomocny w doborze odpowiedniej pozycji nogi w samochodzie. Dziękuję bardzo.
Po prostu świetnie! Kierowca mówił po rosyjsku, co było dla nas zaskoczeniem. Spotkanie przebiegło sprawnie, zgodnie z opisem. Czysty, nowoczesny samochód z klimatyzacją. Przyjemny, uprzejmy kierowca. Pomógł wnieść rzeczy do samochodu. Dzięki za usługę!!! Polecam.
Dziękuję Ci ! Pierwszy raz korzystam z Twoich usług i bardzo zadowolony! Cena, obsługa, dokładność - wszystko na wierzchu
Kierowca spotkał się w hali przylotów. Był uprzejmy. Mówił po rosyjsku, co było dużym plusem. Samochód wysokiej klasy, czysty. Przelew trwał w czasie podanym w momencie rezerwacji. Byli bardzo zadowoleni. Kierowca odpowiadał na wszystkie zadawane pytania, był uprzejmy i kompetentny. Była to bardzo Klasa jakościno.
Na pewno sam skorzystam z usługi i polecę znajomym! Kierowca spotkał się we wskazanym miejscu, pomógł wnieść walizkę do samochodu. A szczególnie zadowolony - kierowca mówił po rosyjsku! Dziękuję Ci!
Transfer poszedł świetnie. Punktualnie, do minuty, kierowca napisał wiadomość i pomógł załadować i rozładować walizki. Zamówiłem budżetową taksówkę, Mikrobus przyjechał bardzo wygodnie.
EP
Edwarda Paszkieg
06 grudnia 2020
Po przybyciu na lotnisko w Monachium odebrałem telefon od kierowcy. Spotkałem się szybko i bez zwłoki. Kierowca jest rosyjskojęzyczny, co też jest świetne, nawet opowiadał o zabytkach po drodze. Szczerze, jestem szczęśliwy.
Wyrazić opinię

Transport z Wiednia

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z Wiednia do Bratysławy. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Wiednia powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Wiednia jest dostępna w 38 kierunkach:

243 km (210 minut)
od 208 €
65 km (60 minut)
od 137 €
od 137 €
331 km (210 minut)
od 429 €
197 km (170 minut)
od 215 €
296 km (180 minut)
od 422 €
97 km (70 minut)
od 176 €
128 km (110 minut)
od 155 €

Transfer taksówką do Bratysławy

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Bratysławy - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Bratysławy jest dostępne z 12 punktów:

od 42 €
65 km (60 minut)
od 137 €
200 km (140 minut)
od 189 €
52 km (45 minut)
od 97 €
22 km (30 minut)
od 90 €
od 88 €
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.