Transfer taksówką we Włoszech

Zarezerwuj transfer z lotniska Włochy lub z hotelu na lotnisko Włochy pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska we Włoszech z wyprzedzeniem

Na naszej stronie UniTaxi możesz szybko i łatwo zamówić przelew we Włoszech. Zlecając przelew na naszej stronie nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami czy nadpłatami np. za późne godziny dnia, ponieważ wszystkie ceny, które widzisz u nas są ostateczne i uzgodnione z przewoźnikami. Tym samym zamawiając u nas transfer oszczędzasz sobie bólu głowy związanego ze znalezieniem wygodnej taksówki po przylocie. Jeśli kierunek, który Cię interesuje nie znajduje się w naszym systemie, zostaw swoją prośbę, a w ciągu 24h poinformujemy Cię o cenie przelewu. Podczas rezerwacji płacisz kwotę przedpłaty, a resztę zapłacisz osobiście kierowcy będąc już we Włoszech.

od 91 €
od 77 €
od 259 €
od 182 €
od 72 €
od 259 €
od 541 €
od 179 €

Taksówka we Włoszech

Trzeba powiedzieć, że taksówki we Włoszech mogą być bardzo różne. Istnieją zarówno duże usługi taksówkowe, które mają stałe ceny na cały transport, jak i prywatni handlowcy lub małe firmy, które uwielbiają przewozić turystów po zawyżonych cenach.

Aby uchronić się przed niepotrzebnymi problemami, możesz zamówić transfer z wyprzedzeniem korzystając z naszej strony w domu. Możesz sam wybrać typ auta i wcześniej poznać jego charakterystykę, a także liczyć na spotkanie na lotnisku – jest to wliczone w cenę transferu. Nawet jeśli Twój lot się spóźnia, nasz kierowca na pewno na Ciebie zaczeka, ale oczywiście lepiej byłoby, gdybyś wcześniej powiadomił nas o opóźnieniu lotu.

Koszt taksówki we Włoszech zależy w regionie i znacznie się różni. Ceny transportu z lotniska są zwykle wyższe niż w mieście.

od 177 €
od 169 €
od 260 €
od 423 €
od 280 €
od 299 €
od 162 €

Notatki o kraju Włochy

Włochy to jeden z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych krajów na świecie. Zakochane pary z całego świata regularnie przyjeżdżają do Florencji i Wenecji, miłośnicy high fashion do Mediolanu i Bergamo, a miłośnicy architektury do Bolonii, Genui, Pizy i oczywiście do Rzymu.

Wakacje we Włoszech może być najbogatsza i najbardziej różnorodna ze względu na duży rozmiar kraju. Turysta zmęczony wakacjami na plaży może szybko dotrzeć do miasta lub wybrać się na ciekawą wycieczkę. Możliwa jest również opcja odwrotna, gdy urlopowicz, po zobaczeniu wszystkiego, co chciał, może szybko dostać się na plażę i bez problemu popływać w morzu.

Prawie każde włoskie miasto ma swoją historię pełną wydarzeń, w każdym mieście i miasteczku na pewno zobaczysz i nauczysz się czegoś nowego i niezwykłego. Włochy to piękny kraj, z którego nie chcesz wyjeżdżać i bez względu na to, jak długo potrwają twoje wakacje, nigdy nie wystarczy.

od 191 €
od 163 €
od 280 €
94 km (60 minut)
od 350 €
od 241 €
od 223 €
od 294 €

Samochody

Do wyboru we Włoszech 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi we Włoszech Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP we Włoszech Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy we Włoszech Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy we Włoszech Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów we Włoszech

AG
Agata Gubanowa
22 października 2019
Samochód przyjechał na czas, mimo wczesnej godziny (4:00) i tego, że ulica była zamknięta z powodu remontu. Kierowca specjalnie podjechał po drugiej stronie, aby wygodnie było nam jechać z rzeczami. Kierowca był uprzejmy i szybko przyjechał. Wszystkie porno
Samolot się spóźnił, ale czekali na nas, dotarliśmy idealnie, dziękuję.
GF
Netter Fahrer i perfekter Serwis. Alles ontime und sehr relaxt!
kierowca Alena nie tylko dobrze wykonał zlecenie, ale także ciekawie opowiadał o Mediolanie i całym kraju. Koszt jest znacznie bardziej opłacalny niż stawki za transfer lotniskowy i hotelowy. Dziękuję Ci!
było wspaniałym doświadczeniem. Odebrano mnie z lotniska i zabrano do hotelu, polecam usługę
Miły kierowca chętny do pomocy. Wysłano 8-osobowy minivan dla czterech osób. Dokładnie o wyznaczonej godzinie kierowca czekał na dole. Był dostępny przez WhatsApp.
Dziękuję Ci. Wszystko dobrze. Kierowca I. to fajny facet. To już trzecia podróż z nim. Poleciłem Twoją firmę innym.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.