Taksówka z lotniska Zaventem (Bruksela)

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko Zaventem w Brukseli (Belgia) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Zaventem (Bruksela)

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z lotniska Zaventem (Bruksela) po ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

od 114 €
od 172 €
od 184 €
od 153 €
od 114 €
od 121 €
od 114 €
od 342 €
od 348 €

Koszt taksówek na lotnisko Zaventem (Bruksela) z wyprzedzeniem

Do wyboru w Belgii (Belgia) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-miejscowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan na lotnisko Zaventem (Bruksela). Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

od 114 €
od 172 €
od 153 €
od 184 €
od 121 €
od 530 €
od 147 €
od 114 €
od 383 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Zaventem (Bruksela)?

W formularzu wyszukiwania wprowadź swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Lotnisko Zaventem w Brukseli, w polu «Do» – miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew w Belgii (BE) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Belgii

Zamawiając transfer w Belgii z lotniska Zaventem (Bruksela) udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska Zaventem (Bruksela) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Zaventem (Bruksela) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Zaventem (Bruksela) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Zaventem (Bruksela) Taxi w Belgii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko Zaventem w Brukseli na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Belgii

fantastyczna obsługa. Był tam, kiedy przyjechałem i zabrał mnie do hotelu. Byłem zadowolony. Dziękuję za miłą obsługę. Pracuj tak dalej
Bardzo dobra obsługa! Korzystałem z tych dwóch sposobów lotnisko-hotel-lotnisko i zawsze przychodziłem na czas. świetny serwis
Wszystko jest jak najlepiej - poznane, pokonywane trudną drogą za normalne pieniądze. Samochód w pełni zgodny z wnioskiem. Menedżerowie są w stałym kontakcie. Polecam wszystkim!
R. to doskonały i punktualny kierowca oraz prawdziwy koneser Belgii i Francji, aż do Lille było o czym opowiadać. :)
Jedyną rzeczą było złe miejsce spotkania, ale po usunięciu telefonu z powodu ponownego otwarcia lotniska.
Wszystko było świetne!!! Mieliśmy szczęście z kierowcą, który spotkał się z nami na czas na lotnisku, pomógł z bagażami i szybko pojechał do hotelu. W drodze dowiedzieliśmy się wielu przydatnych rzeczy o życiu miasta. Gorąco polecana usługa!
SI
Lot z Kijowa do Brukseli był 2 godziny opóźnienia, ale kierowca czekał na naszych turystów i wszystko było super! „Szczególne podziękowania dla kierowcy!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.