Transfer taksówką w Turcji

Zarezerwuj transfer z lotniska Turcja lub z hotelu na lotnisko Turcja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Turcji z wyprzedzeniem

Czy zdecydowałeś się pojechać do Turcji? Możesz oczywiście wykupić wycieczkę all-inclusive i spokojnie iść ze swoją grupą. Ale jeśli jesteś osobą kreatywną, kreatywną, prawdopodobnie nie będziesz chciał żyć zgodnie z planem zapisanym na bilecie. Decydując się na samodzielną podróż, sam wybierzesz trasę, zarezerwujesz własne bilety lotnicze, zarezerwujesz pokój w hotelu i zastanowisz się, jak dostaniesz się z lotniska do wybranego miejsca docelowego.

Usługa UniTaxi zapewnimy Państwu w tym nieocenioną pomoc. Odwiedzając naszą stronę internetową, możesz zlecić przelew w Turcji za pomocą kilku kliknięć. W aplikacji wskażesz termin proponowanej podróży, a następnie numer lotu, liczbę osób i rozmiary bagażu. Na podstawie tych wszystkich danych zostanie wysłana kalkulacja kwoty, którą będziesz musiał zapłacić.

Usługa UniTaxi zadba o to, abyś spotkał się na lotnisku w wyznaczonym czasie i wygodnie przewiózł do Twój cel podróży. Będziesz musiał zapłacić kierowcy dokładnie tyle, ile zostało napisane na kuponie.

35 km (50 minut)
od 32 €
od 45 €
60 km (70 minut)
od 40 €
od 57 €
126 km (145 minut)
od 66 €
od 27 €
od 27 €
od 42 €
od 54 €

Taksówka w Turcji

Niewątpliwie najwygodniejszym i najtańszym środkiem transportu w Turcji jest taksówka. Można go zamówić telefonicznie o każdej porze dnia i zawiezie Cię tam, gdzie chcesz, ale często taksówkarze próbują oszukać turystów. Taksówka miejska w Turcji ma swoją specyfikę. Ma dwie stawki - dzień i noc. Stawka nocna jest o 50% droższa niż stawka dzienna. Dlatego wsiadając do taksówki, nie zapomnij sprawdzić, czy świeci się niebieskie światło taryfy nocnej.

Tureccy taksówkarze stosują różne sztuczki, aby oszukać naszego brata i zabrać więcej pieniędzy. Na pytanie, dlaczego licznik nie działa, patrząc na ciebie szczerymi oczami, mogą odpowiedzieć, że się zepsuł. Ale gdy tylko spróbujesz wydostać się z auta, taksometr cudem zaczyna działać. Mogą też powiedzieć, że wycieczka w konkretną okolicę jest droższa. I wielu odwiedzających często daje się nabrać na tę sztuczkę.

Korzystając z usługi UniTaxi, możesz być pewien swojego bezpieczeństwa i profesjonalizmu kierowców, a także zawieźć Cię w potrzebne miejsce i pomóc z bagażem.< /p>

Notatki o kraju Turcja

Turcja to niesamowity i piękny kraj, z własnymi zwyczajami i tradycjami. Zanim tam pojedziesz, musisz się trochę o nim dowiedzieć, przeczytać recenzje i rekomendacje. W przeciwnym razie możesz znaleźć się w niezręcznej sytuacji, zwłaszcza jeśli planujesz podróżować samodzielnie.

Pierwszą rzeczą, która zaczyna cię zaskakiwać, gdy tylko wysiądziesz z samolotu, jest to, że ludzie nie mają pospiesz się, bez obaw, nie mówi głośno. Życie płynie powoli. Wymierzony. Bez zamieszania i pośpiechu. Dla Rosjan na początku jest to bardzo niezwykłe, a czasami nawet irytujące dla niektórych. Ale stopniowo przyzwyczajasz się do tego i sam zaczynasz wpasowywać się w ten rytm.

Miło zaskakujące jest również to, że ceny wszystkiego tam są dość niskie w porównaniu z innymi krajami. Serwis i konserwacja w hotelach na wysokim poziomie. Doskonała czystość dookoła. I nie kradną! A w tym egzotycznym kraju, który zachował swoją oryginalność do dziś, jest o wiele więcej rzeczy niezwykłych i niezwykłych dla nas.

35 km (50 minut)
od 32 €
42 km (60 minut)
od 37 €
46 km (60 minut)
od 42 €
86 km (95 minut)
od 75 €
od 50 €
8 km (15 minut)
od 30 €
105 km (120 minut)
od 65 €
50 km (50 minut)
od 46 €
44 km (60 minut)
od 38 €
22 km (35 minut)
od 29 €

Samochody

Transfer lotniskowy w w Turcji oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Turcji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Turcji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Turcji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Turcji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Turcji

Kierowca przybył we właściwe miejsce przed zaplanowanym czasem i był niezwykle pomocny. Na pewno skorzystam z tej usługi ponownie i polecam ją innym!
MR
Przelew był na czas, skontaktowaliśmy się dzień wcześniej i ponownie wszystko wyjaśniliśmy. 5 minut przed przybyciem transferu, a jest to o 05:55 rano komunikat, że kierowca się zbliża. Powrót, już o 23:45, ten sam schemat. Mikroavtobus, zamówiony dla firmy, doskonała jakość, z eleganckim wnętrzem. Dzięki!!
Excellente prestation: le véhicule, le szofer, la ponctualité, l'efficacite. Brawo!
MOGĘ TYLKO POWIEDZIEĆ, ŻE JEST ŚWIETNA I WSPANIAŁA OBSŁUGA
ON
Ochremczuk Natal
19 grudnia 2020
Wszystko w porządku ! Wielkie dzięki ! Zostaliśmy zabrani z komfortem Klasy! Bardzo szybki ! Odbiór z hotelu o 22.45, na lotnisku o 23.20. Nie spodziewałem się nawet, że tak szybko dowiozą je na miejsce! Po drodze słuchałem bardzo przyjemnej muzyki !!!!
Dziękujemy, transfer został wykonany w wyznaczonym terminie wygodnym autem i wykwalifikowanym kierowcą! Bardzo nam się podobało, na pewno ponownie skorzystamy z usług UniTaxi i polecimy Cię znajomym i znajomym.
IM
Inna Mulihina
03 stycznia 2021
Zlecenie zostało zrealizowane na bardzo wysokim poziomie) mimo opóźnienia lotu 5h auto było na miejscu, nie było dodatkowej opłaty za oczekiwanie, hotel został dostarczony szybko, auto Klasa jest wygodne, kierowca jest profesjonalny) Dziękuję ty bardzo)
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.