Transfer taksówką w Turcji

Zarezerwuj transfer z lotniska Turcja lub z hotelu na lotnisko Turcja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Turcji z wyprzedzeniem

Czy zdecydowałeś się pojechać do Turcji? Możesz oczywiście wykupić wycieczkę all-inclusive i spokojnie iść ze swoją grupą. Ale jeśli jesteś osobą kreatywną, kreatywną, prawdopodobnie nie będziesz chciał żyć zgodnie z planem zapisanym na bilecie. Decydując się na samodzielną podróż, sam wybierzesz trasę, zarezerwujesz własne bilety lotnicze, zarezerwujesz pokój w hotelu i zastanowisz się, jak dostaniesz się z lotniska do wybranego miejsca docelowego.

Usługa UniTaxi zapewnimy Państwu w tym nieocenioną pomoc. Odwiedzając naszą stronę internetową, możesz zlecić przelew w Turcji za pomocą kilku kliknięć. W aplikacji wskażesz termin proponowanej podróży, a następnie numer lotu, liczbę osób i rozmiary bagażu. Na podstawie tych wszystkich danych zostanie wysłana kalkulacja kwoty, którą będziesz musiał zapłacić.

Usługa UniTaxi zadba o to, abyś spotkał się na lotnisku w wyznaczonym czasie i wygodnie przewiózł do Twój cel podróży. Będziesz musiał zapłacić kierowcy dokładnie tyle, ile zostało napisane na kuponie.

35 km (50 minut)
od 45 €
od 60 €
60 km (70 minut)
od 72 €
od 86 €
126 km (145 minut)
od 96 €
od 44 €
od 38 €
od 62 €
od 72 €

Taksówka w Turcji

Niewątpliwie najwygodniejszym i najtańszym środkiem transportu w Turcji jest taksówka. Można go zamówić telefonicznie o każdej porze dnia i zawiezie Cię tam, gdzie chcesz, ale często taksówkarze próbują oszukać turystów. Taksówka miejska w Turcji ma swoją specyfikę. Ma dwie stawki - dzień i noc. Stawka nocna jest o 50% droższa niż stawka dzienna. Dlatego wsiadając do taksówki, nie zapomnij sprawdzić, czy świeci się niebieskie światło taryfy nocnej.

Tureccy taksówkarze stosują różne sztuczki, aby oszukać naszego brata i zabrać więcej pieniędzy. Na pytanie, dlaczego licznik nie działa, patrząc na ciebie szczerymi oczami, mogą odpowiedzieć, że się zepsuł. Ale gdy tylko spróbujesz wydostać się z auta, taksometr cudem zaczyna działać. Mogą też powiedzieć, że wycieczka w konkretną okolicę jest droższa. I wielu odwiedzających często daje się nabrać na tę sztuczkę.

Korzystając z usługi UniTaxi, możesz być pewien swojego bezpieczeństwa i profesjonalizmu kierowców, a także zawieźć Cię w potrzebne miejsce i pomóc z bagażem.

Notatki o kraju Turcja

Turcja to niesamowity i piękny kraj, z własnymi zwyczajami i tradycjami. Zanim tam pojedziesz, musisz się trochę o nim dowiedzieć, przeczytać recenzje i rekomendacje. W przeciwnym razie możesz znaleźć się w niezręcznej sytuacji, zwłaszcza jeśli planujesz podróżować samodzielnie.

Pierwszą rzeczą, która zaczyna cię zaskakiwać, gdy tylko wysiądziesz z samolotu, jest to, że ludzie nie mają pospiesz się, bez obaw, nie mówi głośno. Życie płynie powoli. Wymierzony. Bez zamieszania i pośpiechu. Dla Rosjan na początku jest to bardzo niezwykłe, a czasami nawet irytujące dla niektórych. Ale stopniowo przyzwyczajasz się do tego i sam zaczynasz wpasowywać się w ten rytm.

Miło zaskakujące jest również to, że ceny wszystkiego tam są dość niskie w porównaniu z innymi krajami. Serwis i konserwacja w hotelach na wysokim poziomie. Doskonała czystość dookoła. I nie kradną! A w tym egzotycznym kraju, który zachował swoją oryginalność do dziś, jest o wiele więcej rzeczy niezwykłych i niezwykłych dla nas.

35 km (50 minut)
od 45 €
42 km (60 minut)
od 62 €
46 km (60 minut)
od 60 €
86 km (95 minut)
od 86 €
8 km (15 minut)
od 29 €
od 83 €
105 km (120 minut)
od 84 €
50 km (50 minut)
od 60 €
44 km (60 minut)
od 51 €
22 km (35 minut)
od 33 €

Samochody

Do wyboru w Turcji 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Turcji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Turcji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Turcji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Turcji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Turcji

Transfer przebiegł bez zarzutu - samochód był w świetnym stanie, na lotnisku zostaliśmy przyjęci zgodnie z oczekiwaniami, jazda przebiegła szybko i sprawnie, a kierowca był miły. Świetny serwis!
IN
Incognita
12 października 2020
Tak, podróż odbyła się. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zabrano nas szybko iz komfortem Klasy. Zaproponowali butelkę wody, co było bardzo pomocne. Dziękuję bardzo!
WI
Kierowca czekał na wyjeździe z tabliczką, pomagał nosić walizki, w aucie działała klimatyzacja, kierowca proponował wodę. Samochód był czysty, a Klasa wygodna. Jechałem bardzo ostrożnie i szybko dojechałem do hotelu. Nie mogę się doczekać spotkania w sprawie transferu powrotnego. Dziękuję bardzo!
Obsługa była dobra. Kierowca był czasowy i pełen szacunku. Miał przyjemne usposobienie i nie rozmawiał, dopóki nie porozmawiano z nim. Dowieźliśmy nas na lotnisko w odpowiednim czasie, a taksówka była czysta i schludna. Byliśmy tylko 2 pasażerami i była to wygodna jazda na lotnisko.
ŻA
Żyrnow Andrzej
10 października 2020
Minivan został doręczony na czas. Zostaliśmy przywitani na lotnisku znakiem przy wyjściu. Samochód był czysty wewnątrz i na zewnątrz, kierowca był przyjazny, pomagał przy załadunku i rozładunku bagażu, po drodze oferował poczęstunek. Bardzo wysoka jakość usług.
Wszystko w porządku!!! Dzień wcześniej koordynowaliśmy czas. Samochód był serwowany co do minuty. Doskonały kierowca. Dziękuję UniTaxi.pl-taxi!!!
MF
Marina Frolowa
10 sierpnia 2019
Dziękuję Ci. Wszystko poszło idealnie. Na pewno skorzystam następnym razem.
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.