Transfer taksówką w Turcji

Zarezerwuj transfer z lotniska Turcja lub z hotelu na lotnisko Turcja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Turcji z wyprzedzeniem

Czy zdecydowałeś się pojechać do Turcji? Możesz oczywiście wykupić wycieczkę all-inclusive i spokojnie iść ze swoją grupą. Ale jeśli jesteś osobą kreatywną, kreatywną, prawdopodobnie nie będziesz chciał żyć zgodnie z planem zapisanym na bilecie. Decydując się na samodzielną podróż, sam wybierzesz trasę, zarezerwujesz własne bilety lotnicze, zarezerwujesz pokój w hotelu i zastanowisz się, jak dostaniesz się z lotniska do wybranego miejsca docelowego.

Usługa UniTaxi zapewnimy Państwu w tym nieocenioną pomoc. Odwiedzając naszą stronę internetową, możesz zlecić przelew w Turcji za pomocą kilku kliknięć. W aplikacji wskażesz termin proponowanej podróży, a następnie numer lotu, liczbę osób i rozmiary bagażu. Na podstawie tych wszystkich danych zostanie wysłana kalkulacja kwoty, którą będziesz musiał zapłacić.

Usługa UniTaxi zadba o to, abyś spotkał się na lotnisku w wyznaczonym czasie i wygodnie przewiózł do Twój cel podróży. Będziesz musiał zapłacić kierowcy dokładnie tyle, ile zostało napisane na kuponie.

35 km (50 minut)
od 52 €
od 78 €
60 km (70 minut)
od 78 €
od 80 €
126 km (145 minut)
od 119 €
od 39 €
od 39 €
od 65 €
od 85 €

Taksówka w Turcji

Niewątpliwie najwygodniejszym i najtańszym środkiem transportu w Turcji jest taksówka. Można go zamówić telefonicznie o każdej porze dnia i zawiezie Cię tam, gdzie chcesz, ale często taksówkarze próbują oszukać turystów. Taksówka miejska w Turcji ma swoją specyfikę. Ma dwie stawki - dzień i noc. Stawka nocna jest o 50% droższa niż stawka dzienna. Dlatego wsiadając do taksówki, nie zapomnij sprawdzić, czy świeci się niebieskie światło taryfy nocnej.

Tureccy taksówkarze stosują różne sztuczki, aby oszukać naszego brata i zabrać więcej pieniędzy. Na pytanie, dlaczego licznik nie działa, patrząc na ciebie szczerymi oczami, mogą odpowiedzieć, że się zepsuł. Ale gdy tylko spróbujesz wydostać się z auta, taksometr cudem zaczyna działać. Mogą też powiedzieć, że wycieczka w konkretną okolicę jest droższa. I wielu odwiedzających często daje się nabrać na tę sztuczkę.

Korzystając z usługi UniTaxi, możesz być pewien swojego bezpieczeństwa i profesjonalizmu kierowców, a także zawieźć Cię w potrzebne miejsce i pomóc z bagażem.

Notatki o kraju Turcja

Turcja to niesamowity i piękny kraj, z własnymi zwyczajami i tradycjami. Zanim tam pojedziesz, musisz się trochę o nim dowiedzieć, przeczytać recenzje i rekomendacje. W przeciwnym razie możesz znaleźć się w niezręcznej sytuacji, zwłaszcza jeśli planujesz podróżować samodzielnie.

Pierwszą rzeczą, która zaczyna cię zaskakiwać, gdy tylko wysiądziesz z samolotu, jest to, że ludzie nie mają pospiesz się, bez obaw, nie mówi głośno. Życie płynie powoli. Wymierzony. Bez zamieszania i pośpiechu. Dla Rosjan na początku jest to bardzo niezwykłe, a czasami nawet irytujące dla niektórych. Ale stopniowo przyzwyczajasz się do tego i sam zaczynasz wpasowywać się w ten rytm.

Miło zaskakujące jest również to, że ceny wszystkiego tam są dość niskie w porównaniu z innymi krajami. Serwis i konserwacja w hotelach na wysokim poziomie. Doskonała czystość dookoła. I nie kradną! A w tym egzotycznym kraju, który zachował swoją oryginalność do dziś, jest o wiele więcej rzeczy niezwykłych i niezwykłych dla nas.

35 km (50 minut)
od 52 €
42 km (60 minut)
od 69 €
46 km (60 minut)
od 73 €
86 km (95 minut)
od 104 €
od 77 €
8 km (15 minut)
od 0 €
105 km (120 minut)
od 143 €
50 km (50 minut)
od 65 €
44 km (60 minut)
od 62 €
22 km (35 minut)
od 0 €

Samochody

Do wyboru w Turcji 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Turcji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Turcji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Turcji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Turcji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Turcji

Zawsze spotykaj się, czekaj, jeśli lot jest opóźniony. Dobra robota. Brak komentarzy. Korzystałem z ich usług przez dwa lata z rzędu.
AS
Anna Smirnowa
21 października 2019
Przyjechała Bardzo Klasa komfortuno, samochód komfortowy, kierowca jest zawodowcem. Dzięki za wodę. Przybył jeszcze szybciej niż oczekiwano. Pomimo tego, że kierowca nie prowadził, ale jechał w normalnym trybie szybkim.
EZ
Elena Zasławskaj
14 sierpnia 2019
Dzięki!!! Wszystko super, kierowca mówił po rosyjsku - to bardzo ważne. Będziemy nadal korzystać z Twoich usług i na pewno będziemy polecać UniTaxi naszym znajomym.
DK
Dmitrij Kaulin
31 października 2020
Dziękuję, wszystko poszło dobrze: kierowca czekał ze znakiem, pomógł z walizką. Samochód jest czysty i bardzo zadbany. Zaoferował i rozdał butelkę zimnej wody, posadził mnie i zabrał do hotelu. Wysadzony w recepcji. Wielkie dzięki!!!
MA
Metelskaja Anast
04 września 2019
Wszystko jest bardzo dobre! Dziękuję Ci! Kierowca spotkał się, pomógł z bagażami, jechał szybko i dokładnie. Kierowca jest schludnie ubrany i uprzejmy. Samochód jest lepszy niż zamówiony. Bardzo mi się to podobało.
KI
Kałczewskaja Iri
12 stycznia 2021
Zamawiam 2 razy: wszystko bardzo jasne, przyjeżdżają na czas, bagaże załadowane, drzwi otwarte, Kabina czysta, wygodna Ogólnie rzecz biorąc wszystko profesjonalnie Dziękuję
SM
Sineva Margarita
14 stycznia 2021
Najlepsze, zawsze z tobą
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.