Transfer taksówką w Turcji

Zarezerwuj transfer z lotniska Turcja lub z hotelu na lotnisko Turcja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Turcji z wyprzedzeniem

Czy zdecydowałeś się pojechać do Turcji? Możesz oczywiście wykupić wycieczkę all-inclusive i spokojnie iść ze swoją grupą. Ale jeśli jesteś osobą kreatywną, kreatywną, prawdopodobnie nie będziesz chciał żyć zgodnie z planem zapisanym na bilecie. Decydując się na samodzielną podróż, sam wybierzesz trasę, zarezerwujesz własne bilety lotnicze, zarezerwujesz pokój w hotelu i zastanowisz się, jak dostaniesz się z lotniska do wybranego miejsca docelowego.

Usługa UniTaxi zapewnimy Państwu w tym nieocenioną pomoc. Odwiedzając naszą stronę internetową, możesz zlecić przelew w Turcji za pomocą kilku kliknięć. W aplikacji wskażesz termin proponowanej podróży, a następnie numer lotu, liczbę osób i rozmiary bagażu. Na podstawie tych wszystkich danych zostanie wysłana kalkulacja kwoty, którą będziesz musiał zapłacić.

Usługa UniTaxi zadba o to, abyś spotkał się na lotnisku w wyznaczonym czasie i wygodnie przewiózł do Twój cel podróży. Będziesz musiał zapłacić kierowcy dokładnie tyle, ile zostało napisane na kuponie.

35 km (50 minut)
od 32 €
od 45 €
60 km (70 minut)
od 44 €
od 51 €
126 km (145 minut)
od 64 €
od 29 €
od 29 €
od 40 €
od 47 €

Taksówka w Turcji

Niewątpliwie najwygodniejszym i najtańszym środkiem transportu w Turcji jest taksówka. Można go zamówić telefonicznie o każdej porze dnia i zawiezie Cię tam, gdzie chcesz, ale często taksówkarze próbują oszukać turystów. Taksówka miejska w Turcji ma swoją specyfikę. Ma dwie stawki - dzień i noc. Stawka nocna jest o 50% droższa niż stawka dzienna. Dlatego wsiadając do taksówki, nie zapomnij sprawdzić, czy świeci się niebieskie światło taryfy nocnej.

Tureccy taksówkarze stosują różne sztuczki, aby oszukać naszego brata i zabrać więcej pieniędzy. Na pytanie, dlaczego licznik nie działa, patrząc na ciebie szczerymi oczami, mogą odpowiedzieć, że się zepsuł. Ale gdy tylko spróbujesz wydostać się z auta, taksometr cudem zaczyna działać. Mogą też powiedzieć, że wycieczka w konkretną okolicę jest droższa. I wielu odwiedzających często daje się nabrać na tę sztuczkę.

Korzystając z usługi UniTaxi, możesz być pewien swojego bezpieczeństwa i profesjonalizmu kierowców, a także zawieźć Cię w potrzebne miejsce i pomóc z bagażem.< /p>

Notatki o kraju Turcja

Turcja to niesamowity i piękny kraj, z własnymi zwyczajami i tradycjami. Zanim tam pojedziesz, musisz się trochę o nim dowiedzieć, przeczytać recenzje i rekomendacje. W przeciwnym razie możesz znaleźć się w niezręcznej sytuacji, zwłaszcza jeśli planujesz podróżować samodzielnie.

Pierwszą rzeczą, która zaczyna cię zaskakiwać, gdy tylko wysiądziesz z samolotu, jest to, że ludzie nie mają pospiesz się, bez obaw, nie mówi głośno. Życie płynie powoli. Wymierzony. Bez zamieszania i pośpiechu. Dla Rosjan na początku jest to bardzo niezwykłe, a czasami nawet irytujące dla niektórych. Ale stopniowo przyzwyczajasz się do tego i sam zaczynasz wpasowywać się w ten rytm.

Miło zaskakujące jest również to, że ceny wszystkiego tam są dość niskie w porównaniu z innymi krajami. Serwis i konserwacja w hotelach na wysokim poziomie. Doskonała czystość dookoła. I nie kradną! A w tym egzotycznym kraju, który zachował swoją oryginalność do dziś, jest o wiele więcej rzeczy niezwykłych i niezwykłych dla nas.

35 km (50 minut)
od 29 €
42 km (60 minut)
od 39 €
46 km (60 minut)
od 39 €
86 km (95 minut)
od 68 €
8 km (15 minut)
od 27 €
od 44 €
105 km (120 minut)
od 67 €
50 km (50 minut)
od 40 €
44 km (60 minut)
od 40 €
22 km (35 minut)
od 25 €

Samochody

Transfer lotniskowy w w Turcji oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Turcji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Turcji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Turcji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Turcji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Turcji

Prośba była doskonała. Samochód przyjechał z wyprzedzeniem, kabina była czysta, kierowca pomógł załadować/rozładować bagaż.
NK
Nikita Karina Av
03 października 2020
Kierowca przyjechał na czas, nawet trochę za wcześnie. Podróż trwała 2,5 godziny, podczas gdy kierowca jechał dość szybko i dokładnie. Nie mamy żadnych skarg, wszystko poszło świetnie!
KL
Kirsanova Lidia
09 stycznia 2021
To nie pierwszy raz, kiedy korzystamy z usług UniTaxi. Zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni. Auta zawsze czyste, kierowcy zadbani i uprzejmi. Przychodzą po klienta wcześniej i dostarczają na miejsce dokładnie i na czas. Wielkie dzięki dla nich. Jeśli wybierasz się w podróż, możesz skorzystać z tej taksówki. Nie pożałujesz!!!
FS
Fourmas Sofiane
29 października 2020
Tańsza cena za ekskluzywną usługę. Jestem w pełni usatysfakcjonowana taksówką, która odwozi mnie z lotniska w Bodrum do hotelu. Samochód był bardzo wygodny, a kierowca bardzo miły facet. Będę polecać Twoje usługi wszystkim moim znajomym i rodzinie.
LA
Kierowca czekał na lotnisku do ostatniego! Mówił po rosyjsku i był interesującym rozmówcą. Bardzo dobrze!
Aleksandr Żestk
03 listopada 2020
Przy wyjściu z lotniska powitał nas Twój przedstawiciel z tabliczką z nazwiskiem, wezwał kierowcę, który już na nas czekał. Kierowca jest bardzo uprzejmy i uprzejmy. Po godzinie byliśmy już w Kemer.
SR
Jak zwykle samochód został dostarczony terminowo, transport odbył się szybko, bezpiecznie i uprzejmie. Wielkie dzięki.
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.