Taksówka w Mediolanie

Zarezerwuj taxi z lub do Mediolan (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Mediolanu

Czy stolica mody już na Ciebie czeka? W takim razie powinieneś zająć się taksówką w Mediolanie! Nawet w tak dużym i rozwiniętym gospodarczo mieście czasem znalezienie darmowego samochodu na wycieczkę może być trudne. Bądź ostrożny i nie trać czasu - zarezerwuj z wyprzedzeniem niedrogą taksówkę z UniTaxi.ru!

od 148 €
od 189 €
od 84 €
50 km (70 minut)
od 180 €
85 km (85 minut)
od 246 €
54 km (45 minut)
od 203 €
85 km (100 minut)
od 198 €
150 km (120 minut)
od 336 €
od 226 €

Koszt taksówek do Mediolanu z wyprzedzeniem

Możesz zamówić transfer w Mediolanie za:

  • transport krajowy na terenie miasta - z lotniska do centrum, do atrakcji, do hotelu itp.;
  • wycieczki we Włoszech - do innego miasta, regionu, regionu: do Nicei, Genui itp.;
  • transport z jednego lotniska na drugie lub na stację (na przykład podczas podróży tranzytem).

Możesz zamówić transfer z/na dowolne z trzech lotnisk w Mediolanie: Malpense, Linate i im. Caravaggia. Abyś mógł wygodnie tam, gdzie potrzebujesz, przyjedzie do Ciebie kierowca z doskonałymi wrażeniami z jazdy. Zabierze Cię do miejsca docelowego i pobierze dokładnie taką kwotę, jaka została pierwotnie uzgodniona.

od 148 €
od 189 €
od 84 €
50 km (70 minut)
od 180 €
150 km (120 minut)
od 336 €
85 km (100 minut)
od 198 €
54 km (45 minut)
od 203 €
85 km (85 minut)
od 246 €

Jak znaleźć i zamówić transfer w Mediolanie?

Jeśli po przyjeździe zaczniesz szukać prywatnego kierowcy i jednocześnie nie będziesz koncentrować się na rzeczywistych cenach za transport, istnieje szansa, że ​​cena będzie zbyt wysoka. Podobnie jak w innych krajach, kierowcy wykorzystują tu ignorancję turystów i doliczają do kosztów «bonus» w postaci dopłaty za wieczorną/nocną porę, duży bagaż itp. Również w Mediolanie istnieje tradycja przechylanie kierowcy.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, wystarczy do nas zadzwonić i zamówić nasze usługi! W takim przypadku koszt taksówki w Mediolanie będzie dość przystępny i absolutnie przejrzysty. Dokładną cenę możesz dowiedzieć się od naszych konsultantów lub zobaczyć na tej stronie witryny.

Lot samolotem do Mediolanu trwa zwykle co najmniej cztery godziny. Zmęczony drogą, prawdopodobnie chcesz od razu znaleźć się w hotelu, aby oddalić się od trudnego lotu. Zarezerwuj z wyprzedzeniem transfer z lotniska Mediolan-Malpensa na UniTaxi.RU — i od pierwszej minuty pobytu w obcym mieście ciesz się podróżą, zamiast wędrować w poszukiwaniu samochodu! Gwarantujemy niezawodność, terminowość i pełne bezpieczeństwo!

Nasze samochody we Włoszech

Zamawiając transfer we Włoszech z Mediolanu udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z Mediolanu Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Mediolanu Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Mediolanu Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Mediolanu Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Mediolan na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane. Złożyliśmy zamówienie, w ciągu godziny otrzymaliśmy potwierdzenie, opłaciliśmy część zamówienia io wyznaczonej godzinie samochód już na nas czekał. Podróż była wygodna. Dzięki za pracę!
JD
Julia Dziejkała
25 września 2020
nasz kierowca, jego samochód i cała organizacja wyjazdu – po prostu idealnie, dziękujemy!
NC
Natasha Curry
18 grudnia 2020
Kierowca był punktualny i uprzejmy. Sprawdził, że dzieci zostały przypięte pasami na przewidzianych siedzeniach. Kierowca, który odebrał nas w zeszłym tygodniu, przyjechał życzyć nam udanej podróży. W sumie dobre doświadczenie.
Nie dotarłem do celu, bo droga była zamknięta dla śniegu. Zresztą to nie wina kierowcy. Obsługa była doskonała.
JO
przyjazny kierowca. Ogromna taksówka?
Miły kierowca chętny do pomocy. Wysłano 8-osobowy minivan dla czterech osób. Dokładnie o wyznaczonej godzinie kierowca czekał na dole. Był dostępny przez WhatsApp.
Cieszymy się, że był wcześnie. Płynna jazda z Florencji na lotnisko w Pizie. Zupełnie nowy i czysty Mercedes Benz Van !!! Polecę znajomym. Dzięki!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.