Taksówka w Mediolanie

Zarezerwuj taxi z lub do Mediolan (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Mediolanu

Czy stolica mody już na Ciebie czeka? W takim razie powinieneś zająć się taksówką w Mediolanie! Nawet w tak dużym i rozwiniętym gospodarczo mieście czasem znalezienie darmowego samochodu na wycieczkę może być trudne. Bądź ostrożny i nie trać czasu - zarezerwuj z wyprzedzeniem niedrogą taksówkę z UniTaxi.ru!

od 132 €
od 132 €
od 93 €
50 km (70 minut)
od 120 €
85 km (85 minut)
od 210 €
54 km (45 minut)
od 120 €
85 km (100 minut)
od 126 €
150 km (120 minut)
od 228 €
141 km (90 minut)
od 276 €

Koszt taksówek do Mediolanu z wyprzedzeniem

Możesz zamówić transfer w Mediolanie za:

  • transport krajowy na terenie miasta - z lotniska do centrum, do atrakcji, do hotelu itp.;
  • wycieczki we Włoszech - do innego miasta, regionu, regionu: do Nicei, Genui itp.;
  • transport z jednego lotniska na drugie lub na stację (na przykład podczas podróży tranzytem).

Możesz zamówić transfer z/na dowolne z trzech lotnisk w Mediolanie: Malpense, Linate i im. Caravaggia. Abyś mógł wygodnie tam, gdzie potrzebujesz, przyjedzie do Ciebie kierowca z doskonałymi wrażeniami z jazdy. Zabierze Cię do miejsca docelowego i pobierze dokładnie taką kwotę, jaka została pierwotnie uzgodniona.

od 132 €
od 132 €
od 93 €
50 km (70 minut)
od 120 €
150 km (120 minut)
od 228 €
85 km (100 minut)
od 126 €
85 km (85 minut)
od 210 €
54 km (45 minut)
od 120 €

Jak znaleźć i zamówić transfer w Mediolanie?

Jeśli po przyjeździe zaczniesz szukać prywatnego kierowcy i jednocześnie nie będziesz koncentrować się na rzeczywistych cenach za transport, istnieje szansa, że ​​cena będzie zbyt wysoka. Podobnie jak w innych krajach, kierowcy wykorzystują tu ignorancję turystów i doliczają do kosztów «bonus» w postaci dopłaty za wieczorną/nocną porę, duży bagaż itp. Również w Mediolanie istnieje tradycja przechylanie kierowcy.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, wystarczy do nas zadzwonić i zamówić nasze usługi! W takim przypadku koszt taksówki w Mediolanie będzie dość przystępny i absolutnie przejrzysty. Dokładną cenę możesz dowiedzieć się od naszych konsultantów lub zobaczyć na tej stronie witryny.

Lot samolotem do Mediolanu trwa zwykle co najmniej cztery godziny. Zmęczony drogą, prawdopodobnie chcesz od razu znaleźć się w hotelu, aby oddalić się od trudnego lotu. Zarezerwuj z wyprzedzeniem transfer z lotniska Mediolan-Malpensa na UniTaxi.RU — i od pierwszej minuty pobytu w obcym mieście ciesz się podróżą, zamiast wędrować w poszukiwaniu samochodu! Gwarantujemy niezawodność, terminowość i pełne bezpieczeństwo!

Nasze samochody we Włoszech

Kiedy zamawiasz transfer we Włoszech z Mediolanu, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w we Włoszech to doskonały wybór.

Taxi z Mediolanu Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Mediolanu Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Mediolanu Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Mediolanu Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Mediolan na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

Naprawdę podobała nam się usługa. Zostaliśmy powitani przez kobietę-kierowcę. Bardzo szybko i starannie dostarczona na plac i założona na łódkę. Tam szybko zabrano nas do San Marco. Obsługa na najwyższym poziomie. Podobali mi się kierowcy i organizacja wyjazdu.
Podobało mi się wszystko, szybko iz Klasą wysokiegoom zostaliśmy zabrani do hotelu. Pogoda była pochmurna, spotkaliśmy się z parasolem.
JM
Doskonały. Młody człowiek był trochę za wcześnie, ale pomógł załadować nasze walizki do pojazdu. Pojazd był bez skazy, a kierowca tak miły na pewno skorzystałby ponownie?
Po przyjeździe na miejsce przylotu kierowca już tam był z moim imieniem. Z łatwością go zlokalizowałem, w ogóle nie czekałem, a jazda była płynna. Samochód był również nowy i mieliśmy komfortową jazdę do hotelu.
Nie mogę znaleźć żadnej winy. Miałem tego samego kierowcę do iz lotniska. Czekał na nas na lotnisku i na czas w Wenecji. Samochód czysty i bardzo pomocny. Podobały mi się również przypomnienia tekstowe przed odbiorem. Użyję ponownie
Dziękuję za tak szybką i bezproblemową obsługę. Nasz kierowca był bardzo punktualny, pomocny i przyjemny. Jego samochód był nieskazitelny i musiałbym go polecić i obsługę.
IK
Igor Kołtygin
07 kwietnia 2020
Wycieczka odbyła się. Gdy chciałem wyjaśnić, że kierowca do nas jedzie i jak długo na niego czekać, to nikt nie odpowiadał o podanym numerze telefonu. Samochód spóźnił się 10 minut. W przeciwnym razie wszystko jest w porządku.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.