Transfer taksówką we Francji

Zarezerwuj transfer z lotniska Francja lub z hotelu na lotnisko Francja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska we Francji z wyprzedzeniem

Na naszej stronie możesz szybko i łatwo zamówić transfer we Francji, wybierając trasę, odpowiednią klasę samochodu i kilka innych ważnych opcji. Nasza firma zorganizuje dla Ciebie spotkanie na lotnisku i terminowe dotarcie do celu. Korzystając z naszych usług zawsze możesz poznać cenę transportu do dowolnego miejsca we Francji, nawet jeśli nie ma go w naszej bazie - w takim przypadku zostaw nam zapytanie o kalkulację, a my wyślemy Ci ofertę.

Taksówka we Francji

Francja jest uważana za przodka europejskich taksówek, więc transport pasażerski ma tutaj długą i bogatą tradycję. Oczywiście Brytyjczycy, odwieczni rywale Francuzów, również twierdzą, że są pionierami w tej dziedzinie, ale przyznają, że to właśnie w Paryżu powstały podwaliny biznesu taksówkarskiego. Taxi we Francji jest jedną z najdroższych w Europie, oprócz płacenia za kilometr, są dopłaty za lądowanie, bagaż, spotkanie na lotnisku, korki, jazdę nocą, wymagane są napiwki. Podróż z lotniska do miasta może kosztować około 70 euro.

Notatki o kraju Francja

Francja to ulubiony kraj poetów i artystów na całym świecie. Od zawsze przyciąga turystów swoim romantyzmem i spokojnym, miarowym rytmem życia. Francja ma bardzo bogatą historię, która rozpoczęła się dawno temu - w epoce Cesarstwa Rzymskiego, kiedy na obecnym terytorium kraju istniała dość duża rzymska prowincja.

Wiele osób kocha Francję za jej luksusowe wina i niezwykłe przysmaki, podczas gdy inni po prostu uwielbiają spokojne, romantyczne francuskie wieczory. W każdym razie każdy turysta, który przyjedzie do Francji, na zawsze zapamięta niepowtarzalną atmosferę jej miast i piękno przyrody. Na każdym kroku w tym cudownym kraju możesz spotkać ciekawą osobę, w której możesz znaleźć przyjaciela lub bratnią duszę.

Historia Francji jest zawsze nierozerwalnie związana z imieniem wielkiego dowódcy Napoleona, ale nawet wcześniej mieszkali tu Galowie (oni Celtowie), którzy na ogół stoją u początków kraju. W tych odległych czasach terytorium Francji było podzielone na związki plemienne, ale wkrótce przybyły wojska rzymskie, a Galowie, zjednoczywszy się przeciwko nim, założyli państwo. Wielu królów zmieniło się w historii Francji, ale nikomu nie udało się pozostawić takiego śladu w historii świata jak Napoleon Bonaparte. Został pierwszym cesarzem, a Francja po raz pierwszy została nazwana imperium. Bonaparte podbił wiele ludów i zdobył rozległe terytoria, które nadal są częścią tego wspaniałego kraju.

Klimat we Francji jest bardzo łagodny - ciepłe lata i ciepłe zimy z rzadkimi i krótkotrwałymi przymrozkami i niewielką ilością śniegu . Wiele rzek w całym kraju odgrywa ogromną rolę w rozwoju gospodarczym Francji, a mianowicie w rozwoju żeglugi i komunikacji wodnej.

Najpopularniejsze miasta to Paryż, St. Tropez, Lyon, Bordeaux, Cannes i Marsylia. W tych miastach bardzo rozwinięte jest malarstwo, muzyka, kino i ogólnie wszelka sztuka. Tak wielu artystów i muzyków stworzyło tutaj swoje arcydzieła, inspirowane pięknem paryskich ulic lub widokami Lazurowego Wybrzeża.

Francja jest prawdopodobnie najbardziej pożądanym i najciekawszym krajem w całej Europie, tam jest co zobaczyć, prawie każde miasto ma swoją historyczną część z bogatą historią i licznymi atrakcjami. Będzie też ciekawie dla dzieci we Francji - Disneyland i Parc Asterix nikogo nie zawiodły.

Samochody

Do wyboru we Francji 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi we Francji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP we Francji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy we Francji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy we Francji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów we Francji

Wszystko naprawdę dobrze działało, dziękuję.
Kierowca przybył na czas. Samochód okazał się większy niż zamówiliśmy za tę samą cenę. Wszystko w porządku. Polecić.
Bardzo uprzejmy kierowca mówiący po angielsku. Świetny samochód.
Wszystko było świetne! Kierowca oddzwonił kilka minut przed umówioną godziną i uprzedził o dostawie auta. Samochód był duży, a Klasa wygodna. Kierowca był bardzo miły i poprawny. Bardzo nam się podobało i będziemy polecać UniTaxi naszym przyjaciołom i znajomym! Dziękuję Ci!
Kierowca był właściwie 10 minut wcześniej i byliśmy gotowi, więc kiedy zadzwonił, poszliśmy na dół. Był dobrze ubrany i uprzejmy. Samochód był bez skazy iw krótkim czasie byliśmy na lotnisku. Naszą kolejną wizytę na pewno zadzwonimy do UniTaxi, aby uzyskać idealną jazdę! Dziękuję Ci!
Spotkaliśmy się na czas, mimo że samolot był spóźniony. Bardzo uprzejmy i uważny kierowca, po drodze opowiadał o tym, dokąd jedziemy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i dziękujemy naszemu kierowcy.
Doskonała obsługa, wcześniej wysłali SMS-a z numerem kierowcy. Kierowca czekał na wyjeździe i od razu wszedł do samochodu. Pojechałam szybko, zaoferowałam wodę i prezent dla dziecka, drobiazg, ale bardzo miły. Super, polecam wszystkim.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.