Transfer taksówką we Francji

Zarezerwuj transfer z lotniska Francja lub z hotelu na lotnisko Francja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska we Francji z wyprzedzeniem

Na naszej stronie możesz szybko i łatwo zamówić transfer we Francji, wybierając trasę, odpowiednią klasę samochodu i kilka innych ważnych opcji. Nasza firma zorganizuje dla Ciebie spotkanie na lotnisku i terminowe dotarcie do celu. Korzystając z naszych usług zawsze możesz poznać cenę transportu do dowolnego miejsca we Francji, nawet jeśli nie ma go w naszej bazie - w takim przypadku zostaw nam zapytanie o kalkulację, a my wyślemy Ci ofertę.

Taksówka we Francji

Francja jest uważana za przodka europejskich taksówek, więc transport pasażerski ma tutaj długą i bogatą tradycję. Oczywiście Brytyjczycy, odwieczni rywale Francuzów, również twierdzą, że są pionierami w tej dziedzinie, ale przyznają, że to właśnie w Paryżu powstały podwaliny biznesu taksówkarskiego. Taxi we Francji jest jedną z najdroższych w Europie, oprócz płacenia za kilometr, są dopłaty za lądowanie, bagaż, spotkanie na lotnisku, korki, jazdę nocą, wymagane są napiwki. Podróż z lotniska do miasta może kosztować około 70 euro.

od 84 €
od 138 €
od 146 €
od 123 €
od 244 €
od 261 €
od 138 €

Notatki o kraju Francja

Francja to ulubiony kraj poetów i artystów na całym świecie. Od zawsze przyciąga turystów swoim romantyzmem i spokojnym, miarowym rytmem życia. Francja ma bardzo bogatą historię, która rozpoczęła się dawno temu - w epoce Cesarstwa Rzymskiego, kiedy na obecnym terytorium kraju istniała dość duża rzymska prowincja.

Wiele osób kocha Francję za jej luksusowe wina i niezwykłe przysmaki, podczas gdy inni po prostu uwielbiają spokojne, romantyczne francuskie wieczory. W każdym razie każdy turysta, który przyjedzie do Francji, na zawsze zapamięta niepowtarzalną atmosferę jej miast i piękno przyrody. Na każdym kroku w tym cudownym kraju możesz spotkać ciekawą osobę, w której możesz znaleźć przyjaciela lub bratnią duszę.

Historia Francji jest zawsze nierozerwalnie związana z imieniem wielkiego dowódcy Napoleona, ale nawet wcześniej mieszkali tu Galowie (oni Celtowie), którzy na ogół stoją u początków kraju. W tych odległych czasach terytorium Francji było podzielone na związki plemienne, ale wkrótce przybyły wojska rzymskie, a Galowie, zjednoczywszy się przeciwko nim, założyli państwo. Wielu królów zmieniło się w historii Francji, ale nikomu nie udało się pozostawić takiego śladu w historii świata jak Napoleon Bonaparte. Został pierwszym cesarzem, a Francja po raz pierwszy została nazwana imperium. Bonaparte podbił wiele ludów i zdobył rozległe terytoria, które nadal są częścią tego wspaniałego kraju.

Klimat we Francji jest bardzo łagodny - ciepłe lata i ciepłe zimy z rzadkimi i krótkotrwałymi przymrozkami i niewielką ilością śniegu . Wiele rzek w całym kraju odgrywa ogromną rolę w rozwoju gospodarczym Francji, a mianowicie w rozwoju żeglugi i komunikacji wodnej.

Najpopularniejsze miasta to Paryż, St. Tropez, Lyon, Bordeaux, Cannes i Marsylia. W tych miastach bardzo rozwinięte jest malarstwo, muzyka, kino i ogólnie wszelka sztuka. Tak wielu artystów i muzyków stworzyło tutaj swoje arcydzieła, inspirowane pięknem paryskich ulic lub widokami Lazurowego Wybrzeża.

Francja jest prawdopodobnie najbardziej pożądanym i najciekawszym krajem w całej Europie, tam jest co zobaczyć, prawie każde miasto ma swoją historyczną część z bogatą historią i licznymi atrakcjami. Będzie też ciekawie dla dzieci we Francji - Disneyland i Parc Asterix nikogo nie zawiodły.

Samochody

Do wyboru we Francji 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi we Francji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP we Francji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy we Francji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy we Francji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów we Francji

RC
Kierowca jechał szybko i dokładnie, wszystkie życzenia zostały uwzględnione. Dobra obsługa, wszystkim się podobało. Dziękuję Ci!
Dzięki, podobała mi się podróż. Samochód przyjechał na czas. To bardzo wygodne, że możesz zamówić taksówkę z wyprzedzeniem
RF
Rozalia Friedman
06 sierpnia 2020
Jestem bardzo wdzięczny! Dwukrotnie korzystałem z usług UniTaxi: spotkali mnie, odprowadzili. Ostatni jest o 03.03. Nie czekałem ani minuty - czekali na mnie! Obaj kierowcy (nie znam ich nazwisk niestety) byli rozmowni, przyjaźni i pozostawili najpiękniejsze wrażenie. Dziękuję bardzo, jestem bardzo zadowolona.
Kierowca czekał na nas, mimo że nasz lot był bardzo opóźniony. Samochód był piękny, Mercedes-Benz, czysty i piękny, dziewczyna-kierowca była bardzo uprzejma i uważna. transfer super, szybko zostaliśmy i Klasa jakościno wywieziona z lotniska do hotelu.
Mile zaskoczeni! Spotkanie na lotnisku we Francji, cały czas, kierowca śledził lot, spotkał się ze znakiem... po prostu super obsługa!
Doskonała obsługa, wcześniej wysłali SMS-a z numerem kierowcy. Kierowca czekał na wyjeździe i od razu wszedł do samochodu. Pojechałam szybko, zaoferowałam wodę i prezent dla dziecka, drobiazg, ale bardzo miły. Super, polecam wszystkim.
Kierowca czekał na nas na lotnisku z tabliczką, spotkał się z nami, pomógł wnieść walizki do samochodu, samochód czysty, kierowca był uprzejmy, mówiący po rosyjsku, co było szczególnie miłe. Zaproponowano klasę komfortuom wody pitnej. Bardzo wygodna taksówka, na każdy poziom dochodów.
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.