Taksówka z lotniska w Katanii

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Katanii (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Katanii

Na naszej stronie możesz wezwać taksówkę z lotniska Katania Fontanarossa (CTA) do centrum miasta po niskich cenach! Zamówienie transferu do hotelu lub hotelu we Włoszech (Włochy) z lotniska zajmuje 5 minut.

od 101 €
od 94 €
od 50 €
od 104 €
od 116 €
od 60 €
78 km (55 minut)
od 144 €
od 144 €
od 123 €
od 204 €

Koszt taksówek na lotnisko w Katanii z wyprzedzeniem

Możesz dostać się na lotnisko Katania Fontanarossa z centrum miasta lub hotelu, wybierając jedną z poniższych opcji transferu.

od 101 €
od 94 €
od 50 €
od 104 €
od 101 €
78 km (55 minut)
od 144 €
od 116 €
od 144 €
od 60 €
110 km (105 minut)
od 188 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Katanii?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Lotnisko Catania, w polu «Do» – miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody we Włoszech

Kiedy zamawiasz transfer we Włoszech z lotniska w Katanii, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w we Włoszech to doskonały wybór.

Taxi z lotniska w Katanii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Katanii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Katanii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Katanii Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Katanii na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

świetna obsługa, doskonała jazda, doskonały czas
Wszystko było idealne! Kierowca był bardzo profesjonalny i uprzejmy. Dał nam też butelki wody i cukierki, kiedy szliśmy do samochodu. Na pewno zaproponuję tę usługę moim znajomym i rodzinie.
Wszystko jasne, na czas, samolot z Helsinek się spóźnił, kierowca czekał! Polecieliśmy z powrotem do Helsinek, kierowca przyjechał na czas. To jedyne taksówki, z których będę korzystał. Wielkie dzięki . Swietłana .
AD
Arianne Delos Sa
23 października 2020
Absolutnie idealna obsługa Kierowca był na czas i przyjazny Nawet pomógł nam włożyć cały bagaż do przestronnego i wygodnego samochodu transportowego. Na pewno skorzystam z tej usługi ponownie i polecam znajomym! Dziękujemy za bezproblemową podróż do domu!
JE
Javier Espinosa
29 czerwca 2020
Świetny facet, świetna obsługa.
MZ
dobra wycieczka. Kierowca sprawny, uprzejmy i punktualny. doskonała obsługa
RA
Świetny kierowca!! Bardzo szybka i przyjazna. Do naszego użytku miał wodę, przekąski i ładowarki do telefonów. Otrzymaliśmy świetną obsługę...Dziękuję.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.