Taksówka z lotniska w Katanii

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Katanii (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Katanii

Na naszej stronie możesz wezwać taksówkę z lotniska Katania Fontanarossa (CTA) do centrum miasta po niskich cenach! Zamówienie transferu do hotelu lub hotelu we Włoszech (Włochy) z lotniska zajmuje 5 minut.

od 111 €
od 102 €
od 54 €
od 117 €
od 125 €
od 73 €
78 km (55 minut)
od 234 €
od 253 €
od 133 €
od 264 €

Koszt taksówek na lotnisko w Katanii z wyprzedzeniem

Możesz dostać się na lotnisko Katania Fontanarossa z centrum miasta lub hotelu, wybierając jedną z poniższych opcji transferu.

od 111 €
od 102 €
od 54 €
od 117 €
od 110 €
78 km (55 minut)
od 234 €
od 125 €
od 253 €
od 73 €
110 km (105 minut)
od 203 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Katanii?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Lotnisko Catania, w polu «Do» – miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody we Włoszech

Zamawiając transfer we Włoszech z lotniska w Katanii udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska w Katanii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Katanii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Katanii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Katanii Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Katanii na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

Najlepsze!!! Aby spełnić, musisz wysłać rosyjskojęzycznych kierowców do rosyjskojęzycznych klientów. I każdy może śledzić. Jesteśmy w odwrotnej kolejności, ale też w porządku.
AK
Aleksiej Kiryush
05 marca 2020
Mile zaskoczony, że kierowca mówi po rosyjsku. Myślałem, że to będzie lokalne. Ponieważ jechaliśmy o 4 nad ranem, dojechaliśmy jeszcze szybciej niż planowaliśmy. Dziękuję Ci.
Z
Zlatica Gosheva
06 października 2020
Moja rodzina miała doskonały transfer z Treviso do Padwy iz powrotem! Zarezerwowaliśmy transfer ekonomiczny, ale mieliśmy bardzo komfortowy pojazd za tę samą cenę. Obaj kierowcy zdążyli na czas, bardzo dobrzy i bardzo mili. Dziękuję bardzo!
EN
Elena Nikołaenko
09 grudnia 2019
Wszystko w porządku. Kierowca czekał na zakończenie kontroli celnej (procedura ta była bardzo długa). Spotkałem się i pomogłem z bagażem. Dziękuje za wszystko !
Wszystko było jasne i profesjonalne. Spotkałem się i zabrano na miejsce. Zadowolona. Skontaktuję się w przyszłości.
WH
Wilbert Heimsoth
17 października 2020
Kierowca odebrał nas 5 minut przed godziną spotkania. Więc było idealnie. miły i kompetentny kierowca. Dzięki!
AO
Aleksander Owcza
01 listopada 2020
Podróż poszła świetnie. Samochód był z kategorii vip, a nie economy, jak zamówiono. Podobało mi się, że kierowca (Włoch) był w dobrym humorze i nam to przeszło, mimo że lecieliśmy z Rzymu.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.