Taksówka z lotniska w Katanii

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Katanii (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Katanii

Na naszej stronie możesz wezwać taksówkę z lotniska Katania Fontanarossa (CTA) do centrum miasta po niskich cenach! Zamówienie transferu do hotelu lub hotelu we Włoszech (Włochy) z lotniska zajmuje 5 minut.

od 101 €
od 94 €
od 48 €
od 104 €
od 120 €
78 km (55 minut)
od 144 €
od 60 €
od 204 €
od 120 €
od 144 €

Koszt taksówek na lotnisko w Katanii z wyprzedzeniem

Możesz dostać się na lotnisko Katania Fontanarossa z centrum miasta lub hotelu, wybierając jedną z poniższych opcji transferu.

od 101 €
od 94 €
od 48 €
od 104 €
od 101 €
78 km (55 minut)
od 144 €
od 120 €
od 144 €
od 60 €
110 km (105 minut)
od 188 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Katanii?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Lotnisko Catania, w polu «Do» – miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody we Włoszech

Kiedy zamawiasz transfer we Włoszech z lotniska w Katanii, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w we Włoszech to doskonały wybór.

Taxi z lotniska w Katanii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Katanii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Katanii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Katanii Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Katanii na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

Samochód przyjechał na czas. Dostarczona na lotnisko bez komentarza. Wszystko w porządku. Wielkie dzięki. To nie pierwszy raz, kiedy korzystamy z Twoich usług. Czekamy na dalszą współpracę.
JN
James Nangeroni
31 października 2020
Doskonała i szybka obsługa. Samochód czysty i sprawny. Kierowca był profesjonalny i uprzejmy. Ustalenie rezerwacji łatwe i szybkie dzięki szybkim i częstym potwierdzeniom. Chciałbym skorzystać z usługi ponownie bez ciepła?
AA
Aleksandr Aniko
15 września 2019
Wszystko w porządku. Samochód został dostarczony lepiej niż zamówiono - wcześniej zarezerwowano minivana dla 4 osób dorosłych, ale otrzymałem 7-osobowy. Na lotnisku długo czekali na bagaż, kierowca cały czas czekał przy wyjściu.
LL
Kierowca był bardzo pomocny i nawet zatrzymał się w miejscu, gdzie mogliśmy zrobić niesamowite zdjęcie! Bardzo łatwa obsługa.
CP
Christopher Park
21 maja 2020
Przyjazna, wydajna i wygodna ,polecana obsługa! Kierowca dostarczył również po jednej butelce wody, co zostało docenione w bardzo upalny dzień.
KM
Kazunari Mizuno
11 listopada 2020
Nasz strach spóźnił się około godziny. Cieszyliśmy się, że znaleźliśmy naszego kierowcę z naszą tabliczką znamionową na dziwnym lotnisku. Dziękuję Ci.
MC
Mari Carmen Palo
15 października 2020
Muy puntual, muy amable y conducia muy bien. Genialny UniTaxi!!!!!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.