Taksówka z lotniska w Katanii

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Katanii (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Katanii

Na naszej stronie możesz wezwać taksówkę z lotniska Katania Fontanarossa (CTA) do centrum miasta po niskich cenach! Zamówienie transferu do hotelu lub hotelu we Włoszech (Włochy) z lotniska zajmuje 5 minut.

od 101 €
od 94 €
od 48 €
od 104 €
od 120 €
od 60 €
78 km (55 minut)
od 144 €
od 144 €
od 120 €
od 204 €

Koszt taksówek na lotnisko w Katanii z wyprzedzeniem

Możesz dostać się na lotnisko Katania Fontanarossa z centrum miasta lub hotelu, wybierając jedną z poniższych opcji transferu.

od 101 €
od 94 €
od 48 €
od 104 €
78 km (55 minut)
od 144 €
od 101 €
od 120 €
od 144 €
od 60 €
110 km (105 minut)
od 188 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Katanii?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Lotnisko Catania, w polu «Do» – miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody we Włoszech

Kiedy zamawiasz transfer we Włoszech z lotniska w Katanii, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w we Włoszech to doskonały wybór.

Taxi z lotniska w Katanii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Katanii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Katanii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Katanii Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Katanii na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

IDEALNY! DZIĘKI WALTEROWI!!!
Doskonała obsługa, kierowca czekał na nas zgodnie z ustaleniami i bardzo bezpiecznie zawiózł nas do Wenecji (nie w typowym włoskim stylu)
EM
Evgenia Mineeva
11 grudnia 2020
Doskonała obsługa! kierowca spotkał się z tabliczką tuż przy wyjściu z lotniska, pomógł skontaktować się z właścicielem mieszkania i zameldować się. bardzo szczegółowo odpowiedziałeś na wszystkie pytania i poleciłeś miejsca do odwiedzenia?
JG
Jaci Griffin
23 października 2020
To było świetne i naprawdę odstresowało się podczas podróży. Mieliśmy gorączkowe 2 dni w Neapolu i spokojna podróż do Priano była świetna. Gorąco polecam jako opcję?
Wszystko jasne. Kierowca rosyjskojęzyczny i serwisowy, jeździł szybko i bezpiecznie. Foteliki dla dzieci są nowe i czyste. Samochód jest zadbany. Pełne pięć
Samochód przyjechał na czas. Samochód czysty, dobrej marki, kierowca schludny, przyjemny, pomagał pakować walizki i torby. Dotarliśmy szybko, z komfortem Klasy. Dziękuję bardzo! Z pewnością będę polecać Twoje usługi moim przyjaciołom i znajomym.
Niezawodna i terminowa obsługa bardzo przeze mnie doceniana, będąca pierwszym gościem we Włoszech. Mój kierowca był uprzejmy i przyjazny.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.