Taksówka z lotniska w Katanii

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Katanii (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Katanii

Na naszej stronie możesz wezwać taksówkę z lotniska Katania Fontanarossa (CTA) do centrum miasta po niskich cenach! Zamówienie transferu do hotelu lub hotelu we Włoszech (Włochy) z lotniska zajmuje 5 minut.

od 102 €
od 96 €
od 48 €
od 108 €
od 116 €
78 km (55 minut)
od 216 €
od 60 €
od 244 €
od 123 €
od 192 €

Koszt taksówek na lotnisko w Katanii z wyprzedzeniem

Możesz dostać się na lotnisko Katania Fontanarossa z centrum miasta lub hotelu, wybierając jedną z poniższych opcji transferu.

od 102 €
od 96 €
od 48 €
od 108 €
od 101 €
78 km (55 minut)
od 216 €
od 116 €
od 192 €
od 60 €
110 km (105 minut)
od 188 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Katanii?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Lotnisko Catania, w polu «Do» – miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody we Włoszech

Zamawiając transfer we Włoszech z lotniska w Katanii udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska w Katanii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Katanii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Katanii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Katanii Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Katanii na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

LA
Kierowca jest bardzo przyjazny i punktualny, w drodze do hotelu zrobiłem kilka przystanków i pokazałem miasto. Dziękuję bardzo!
FT
Flyura Tyumentse
19 czerwca 2020
Spotkaliśmy się na czas, po prostu wspaniały Kierowca, który opowiedział o niektórych ulicach i budynkach po drodze, jechał szybko i ostrożnie! Z wyjazdu były same pozytywne wrażenia!
Dziękujemy, regularnie korzystamy z Twoich usług! Wszystko jak zawsze super!
Spotkaliśmy się na lotnisku z tabliczką, pomogliśmy toczyć rzeczy i po cichu i spokojnie dotarliśmy do hotelu w Padwie :) Pomogliśmy rozładować :) Bardzo dziękuję!
NC
Natasha Curry
18 grudnia 2020
Kierowca był punktualny i uprzejmy. Sprawdził, że dzieci zostały przypięte pasami na przewidzianych siedzeniach. Kierowca, który odebrał nas w zeszłym tygodniu, przyjechał życzyć nam udanej podróży. W sumie dobre doświadczenie.
Kierowca, Mladen, jest bardzo szybki i profesjonalny. Zdecydowanie ponownie korzystamy z UniTaxi z powodu Mladena.
IK
Inessa Kozyrewa
24 listopada 2020
Podobało mi się wszystko: samochód, styl jazdy, uprzejmość i uprzejmość kierowcy. Jego wygląd, życzliwość. Bez uwag. Wszystko jest bardzo dobre. Dziękuję Ci.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.