Taksówka z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków)

Zarezerwuj taxi z lub do Jana Pawła II Kraków Lotnisko (Polska) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków)

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) w ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

Koszt taksówek na lotnisko «Jan Paweł II» (Kraków) z wyprzedzeniem

Do wyboru w Polsce (Polska) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-osobowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Istnieje możliwość zamówienia przestronnego minivana na lotnisko Jan Paweł II (Kraków). Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków)?

W formularzu wyszukiwania określ swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków Airport, w polu «Do» - miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew w Polsce (PL) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Polsce

Kiedy zamawiasz transfer w Polsce z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków), dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Polsce to doskonały wybór.

Taxi z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) Taxi w Polsce dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Jana Pawła II Kraków Lotnisko na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Polsce

Ogromne podziękowania dla Alexeya, który spotkał się z nami późno w nocy na lotnisku w Poznaniu! Znakomity kierowca! Byliśmy bardzo zadowoleni z naszej nocnej podróży z lotniska do hotelu. Dziękuję Ci. Polecimy Cię naszym bliskim i znajomym. Życzę Ci sukcesu.
MB
Morena Barsky
07 marca 2020
Kierowca bardzo nam się podobał Samochód był zbyt wysoki, aby się wspiąć i wysiąść, a także nie był wygodny na długą jazdę Ale dobry kierowca był rekompensatą:)
Kierowca był bardzo miły i pomocny. Spotkaliśmy się z nami na czas i bezpiecznie pojechaliśmy. Samochód był czysty i świetnie wyglądał. doskonała obsługa! Wielkie podziękowania dla naszego kierowcy.
Na czas, bardzo przyjazny i bezpieczny kierowca. Dziękuję Ci.
Kierowca był na czas, bardzo uprzejmy, a samochód czysty i wygodny. Dotarliśmy na lotnisko wcześniej niż się spodziewaliśmy. Doskonały!
Na lotnisko dotarliśmy w 20 minut, szybko iz Klasą komfortuom eleganckim Mercedesem. Kierowca jest bardzo uprzejmy i punktualny. Wszyscy są po prostu zachwyceni!
Podróż była cudowna, zostaliśmy potraktowani przez taksówkarza na lotnisku, byli nawet bardzo uprzejmi, aby załadować nasz bagaż do pojazdu. Ogólnie podróż była doskonała.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.