Taksówka z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków)

Zarezerwuj taxi z lub do Jana Pawła II Kraków Lotnisko (Polska) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków)

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) w ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

Koszt taksówek na lotnisko «Jan Paweł II» (Kraków) z wyprzedzeniem

Do wyboru w Polsce (Polska) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-osobowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Istnieje możliwość zamówienia przestronnego minivana na lotnisko Jan Paweł II (Kraków). Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków)?

W formularzu wyszukiwania określ swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków Airport, w polu «Do» - miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew w Polsce (PL) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Polsce

Zamawiając transfer w Polsce z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) Taxi w Polsce dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Jana Pawła II Kraków Lotnisko na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Polsce

Mimo opóźnienia lotu powitał nas w Warszawie bardzo imponujący mężczyzna z tabliczką (z nazwiskiem) w rękach. Na dobrym aucie zawiózł nas do mieszkania bez dodatkowych dopłat. Bardzo dziękuję za jakość usług. UniTaxi to nasza ulubiona.
Doskonale. Kierowca czekał w hali przylotów ze znakiem, pomagał z bagażami. Mówi dobrze po rosyjsku. Ładny, czysty samochód. Bardzo się cieszymy, dziękuję.
Kierowca czekał na nas z wyraźnym znakiem w umówionym miejscu. Samochód był zgodnie z żądaniem, z wystarczającą ilością miejsca dla wszystkich 5 osób i bagażu. Kierowca był uprzejmy, uprzejmy i jechał bezpiecznie. Bardzo dobra obsługa, dziękuję.
SA
Shybko Artsiom
18 stycznia 2021
Lotnisko Chrabrowo Kaliningrad - Gdańsk (RU), Klasa ekonomiczna
Podobała mi się podróż, zawodowy kierowca to miła kobieta i miła towarzyszka, czas od lotniska do miejsca przeznaczenia zleciał niezauważenie.
AS
Angelika Szkaltz
12 października 2020
Wszystko super długo nie mogliśmy zabrać bagażu, a kierowca czekał cierpliwie, był bardzo taktowny i uważny.Dziękuję bardzo
MB
Morena Barsky
07 marca 2020
Kierowca bardzo nam się podobał Samochód był zbyt wysoki, aby się wspiąć i wysiąść, a także nie był wygodny na długą jazdę Ale dobry kierowca był rekompensatą:)
Podróż była cudowna, zostaliśmy potraktowani przez taksówkarza na lotnisku, byli nawet bardzo uprzejmi, aby załadować nasz bagaż do pojazdu. Ogólnie podróż była doskonała.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.