Taksówka z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków)

Zarezerwuj taxi z lub do Jana Pawła II Kraków Lotnisko (Polska) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków)

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) w ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

Koszt taksówek na lotnisko «Jan Paweł II» (Kraków) z wyprzedzeniem

Do wyboru w Polsce (Polska) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-osobowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Istnieje możliwość zamówienia przestronnego minivana na lotnisko Jan Paweł II (Kraków). Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków)?

W formularzu wyszukiwania określ swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków Airport, w polu «Do» - miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew w Polsce (PL) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Polsce

Zamawiając transfer w Polsce z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska «Jan Paweł II» (Kraków) Taxi w Polsce dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Jana Pawła II Kraków Lotnisko na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Polsce

Kierowca był przyjazny mimo opóźnienia lotu. W drodze do hotelu opowiedział mi o zabytkach Warszawy. Wywarł bardzo dobre wrażenie.
Wszystko poszło dobrze! Jedyną rzeczą jest to, że na lotnisku były dwa wyjścia, a my trochę omijaliśmy :( Kierowca podwiózł nas szybko i dokładnie.
Kierowca czekał na nas z wyraźnym znakiem w umówionym miejscu. Samochód był zgodnie z żądaniem, z wystarczającą ilością miejsca dla wszystkich 5 osób i bagażu. Kierowca był uprzejmy, uprzejmy i jechał bezpiecznie. Bardzo dobra obsługa, dziękuję.
AS
Angelika Szkaltz
12 października 2020
Wszystko super długo nie mogliśmy zabrać bagażu, a kierowca czekał cierpliwie, był bardzo taktowny i uważny.Dziękuję bardzo
Wszystko bardzo gładkie. S. to świetny kierowca!
Wspaniałe doświadczenie! Rezerwacja była bezbłędna, potwierdzenie zostało wysłane smsem i e-mailem, świetna cena i taksówka na czas! Zalecana.
Na czas, bardzo przyjazny i bezpieczny kierowca. Dziękuję Ci.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.