Taksówka z lotniska w Zadarze

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Zadarze (Chorwacja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Zadarze

Możesz zamówić transfer taksówką na lotnisko w Zadarze w odpowiedniej cenie na stronie UniTaxi. Niska cena ze strony, a także zrozumiałe czasy podróży, a wszystkie stacje, porty, hotele i lotniska są do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto wybrać transfer zamiast codziennej taksówki na lotnisku? Najczęściej transfer taksówką okazuje się tańszy, bo cena w turystycznym zatłoczonym miejscu jest zwykle wysoka, a kierowca wita cię z tabliczką, nikogo nie szukasz, nie marniesz w kolejce, nie myśl o tym, jak wytłumaczyć kierowcy, dokąd masz i czy wezmą od Ciebie pieniądze za dodatkowe. bagaż, fotelik dziecięcy itp. Oznacza to, że po prostu wiesz z wyprzedzeniem wszystko o transferze taksówką na lotnisko w Zadarze i kontrolujesz wszystko, inspirowany nowymi krajobrazami.

13 km (20 minut)
od 46 €
od 73 €
od 58 €
od 46 €
od 130 €
od 169 €
27 km (30 minut)
od 65 €
od 156 €
od 186 €

Koszt taksówek na lotnisko w Zadarze z wyprzedzeniem

Po załatwieniu transportu, który zabierze Cię z wyprzedzeniem do hotelu, będziesz mógł się zrelaksować i odprężyć od pierwszych minut po przybyciu na chorwacką ziemię. Aby to wszystko mogło się spełnić, należy wejść na stronę serwisu UniTaxi i zamówić transfer na lotnisku w Zadarze, po uprzednim zapoznaniu się z cenami usługi i podjęciu decyzji o wyborze klasy samochodu, na którym będziecie dostarczone do hotelu. Należy od razu zauważyć, że ceny są znacznie niższe niż ceny taksówki na lotnisku w Zadarze. Znajdź swoje imię i nazwisko na znaku kierowcy po przybyciu na lotnisko i wakacje się rozpoczęły. Zrelaksuj się i odpręż, wyjrzyj przez okno i ciesz się krajobrazem. Kierowca odbierze bagaż i załaduje go do samochodu, a w hotelu pomoże go rozładować. Płatności dokonuje się bezpośrednio po przyjeździe do hotelu. Istnieje również możliwość zamówienia przelewu w obie strony, zostawiając kierowcę z zaliczką w wysokości 50% kosztów przelewu. Wszystkie samochody są klimatyzowane. Zalety przeniesienia są więcej niż oczywiste.

Usługi taksówkowe, które działają bezpośrednio na lotnisku, znacznie przekraczają koszt transferu, który zamówiłeś z wyprzedzeniem. Nie mając pewności co do kwalifikacji kierowcy i stanu technicznego auta przebywanie w obcym kraju jest po prostu niebezpieczne.

13 km (20 minut)
od 46 €
od 58 €
od 73 €
od 46 €
od 130 €
od 156 €
61 km (65 minut)
od 101 €
od 46 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Zadarze?

Odwiedzenie chorwackiego wybrzeża Adriatyku i spędzenie tu wakacji to świetny pomysł. Gdyby Twój wybór padł na któryś z tutejszych hoteli? i zdecydujesz się tam przylecieć samolotem, wtedy lądowanie odbędzie się na lotnisku Zadar w Zemuniku. Jest administracyjnym, kulturalnym, gospodarczym i politycznym centrum północnej Dalmacji. Zadar jest bardzo popularnym miejscem turystycznym.

Nasze samochody w Chorwacji

Zamawiając transfer w Chorwacji z lotniska w Zadarze udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska w Zadarze Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Zadarze Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Zadarze Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Zadarze Taxi w Chorwacji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Zadarze na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Chorwacji

Mieliśmy dwóch bardzo uprzejmych i profesjonalnych kierowców. Oba dojechały na czas, a samochody były przestronne i czyste. świetny serwis.
TA
Tatiana Anochina
30 maja 2020
Byliśmy bardzo zadowoleni ze spotkania: nazwisko na tabliczce zostało wydrukowane i dobrze przeczytane. (To ważne w pierwszych minutach.) Kierowca pomocny, uprzejmy, odpowiadał na wszystkie nasze pytania, profesjonalny. Dajemy Ci najwyższy wynik! Dziękuję Ci!
JG
Przyjemny i profesjonalny kierowca. Wygodny pojazd. Nie ma problemów z przekroczeniem granicy chorwacko-czarnogórskiej. doskonała obsługa
MV
Mireille Van Den
20 czerwca 2020
Bardzo miły kierowca. Nasz lot był opóźniony o 5 godzin i czekał na nas. Również ludzie przez telefon byli bardzo pomocni.
Doskonała obsługa: łatwość zamówienia, wiele opcji płatności, wybór samochodu
TG
Tatiana Gorbach
05 października 2020
pozytywny kierowca , w aucie było wi-fi , wycieczka była Klasa jakościno
AS
Andrey Shnayder
03 sierpnia 2019
Wszystko dokładnie na czas, spotkało się ze znakiem. Kierowca mówił po rosyjsku. Zasugerował, aby nie jechać główną drogą, aby uniknąć kolejki na granicy. Rzeczywiście, nie było kolejki, a my też oglądaliśmy widoki jadąc przez góry wzdłuż morza.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.