Taksówka z lotniska w Zadarze

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Zadarze (Chorwacja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Zadarze

Możesz zamówić transfer taksówką na lotnisko w Zadarze w odpowiedniej cenie na stronie UniTaxi. Niska cena ze strony, a także zrozumiałe czasy podróży, a wszystkie stacje, porty, hotele i lotniska są do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto wybrać transfer zamiast codziennej taksówki na lotnisku? Najczęściej transfer taksówką okazuje się tańszy, bo cena w turystycznym zatłoczonym miejscu jest zwykle wysoka, a kierowca wita cię z tabliczką, nikogo nie szukasz, nie marniesz w kolejce, nie myśl o tym, jak wytłumaczyć kierowcy, dokąd masz i czy wezmą od Ciebie pieniądze za dodatkowe. bagaż, fotelik dziecięcy itp. Oznacza to, że po prostu wiesz z wyprzedzeniem wszystko o transferze taksówką na lotnisko w Zadarze i kontrolujesz wszystko, inspirowany nowymi krajobrazami.

13 km (20 minut)
od 53 €
od 84 €
od 66 €
od 53 €
od 150 €
od 210 €
27 km (30 minut)
od 76 €
od 180 €
od 176 €

Koszt taksówek na lotnisko w Zadarze z wyprzedzeniem

Po załatwieniu transportu, który zabierze Cię z wyprzedzeniem do hotelu, będziesz mógł się zrelaksować i odprężyć od pierwszych minut po przybyciu na chorwacką ziemię. Aby to wszystko mogło się spełnić, należy wejść na stronę serwisu UniTaxi i zamówić transfer na lotnisku w Zadarze, po uprzednim zapoznaniu się z cenami usługi i podjęciu decyzji o wyborze klasy samochodu, na którym będziecie dostarczone do hotelu. Należy od razu zauważyć, że ceny są znacznie niższe niż ceny taksówki na lotnisku w Zadarze. Znajdź swoje imię i nazwisko na znaku kierowcy po przybyciu na lotnisko i wakacje się rozpoczęły. Zrelaksuj się i odpręż, wyjrzyj przez okno i ciesz się krajobrazem. Kierowca odbierze bagaż i załaduje go do samochodu, a w hotelu pomoże go rozładować. Płatności dokonuje się bezpośrednio po przyjeździe do hotelu. Istnieje również możliwość zamówienia przelewu w obie strony, zostawiając kierowcę z zaliczką w wysokości 50% kosztów przelewu. Wszystkie samochody są klimatyzowane. Zalety przeniesienia są więcej niż oczywiste.

Usługi taksówkowe, które działają bezpośrednio na lotnisku, znacznie przekraczają koszt transferu, który zamówiłeś z wyprzedzeniem. Nie mając pewności co do kwalifikacji kierowcy i stanu technicznego auta przebywanie w obcym kraju jest po prostu niebezpieczne.

13 km (20 minut)
od 53 €
od 66 €
od 84 €
od 53 €
od 150 €
od 180 €
od 53 €
61 km (65 minut)
od 117 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Zadarze?

Odwiedzenie chorwackiego wybrzeża Adriatyku i spędzenie tu wakacji to świetny pomysł. Gdyby Twój wybór padł na któryś z tutejszych hoteli? i zdecydujesz się tam przylecieć samolotem, wtedy lądowanie odbędzie się na lotnisku Zadar w Zemuniku. Jest administracyjnym, kulturalnym, gospodarczym i politycznym centrum północnej Dalmacji. Zadar jest bardzo popularnym miejscem turystycznym.

Nasze samochody w Chorwacji

Zamawiając transfer w Chorwacji z lotniska w Zadarze udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska w Zadarze Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Zadarze Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Zadarze Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Zadarze Taxi w Chorwacji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Zadarze na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Chorwacji

GL
Galina Lawrence
01 października 2020
Nasz kierowca M. był fantastyczny, spóźniliśmy się na nasz pierwszy pociąg i zmienił rozkład tak, aby odebrać nas godzinę później niż planowaliśmy. Był bardzo przyjazny i dobrze poinformowany o Chorwacji i nie zawaham się ponownie zarezerwować u ciebie.
MA
Michaił Afanasen
29 marca 2020
Wygodne jest, że kierowca mówi po rosyjsku.
TG
Tatiana Gorbach
05 października 2020
pozytywny kierowca , w aucie było wi-fi , wycieczka była Klasa jakościno
Kierowca pomógł załadować bagaż, szybko pojechał na miejsce (lotnisko Split - mała wioska Poljica), pomógł znaleźć odpowiedni dom, chociaż tego domu nie było na mapie nawigatora.
LO
Laura Orsak
23 października 2020
Mieliśmy przyjemny i bezpieczny transfer. Pogoda nie pozwalała na minibus, więc podjęli inicjatywę, aby zapewnić nam mniejsze pojazdy, abyśmy mogli bezpiecznie podróżować. Byliśmy bardzo zadowoleni.
Spotkałem się ze znakiem na czas. Zamówiłem zwykłego 7-miejscowego minivana, przyjechał mercedes klasy V. Kierowca był przyjazny i wyglądał schludnie. Po przyjeździe do pensjonatu zadzwoniłam do właścicieli i poprosiłam ich o spotkanie. Zadowolona z obsługi, polecam
Bardzo pod wrażeniem obsługi. Łatwa rezerwacja online z doskonałym wsparciem za pośrednictwem funkcji czatu. Kierowca był punktualny na lotnisku, był przyjazny i rozmowny przez całą podróż. Samochód był w wysokim standardzie. I dotarłem do celu w Bled dokładnie zgodnie z planem. Zdecydowanie polecam UniTaxi.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.