Taksówka z lotniska w Zadarze

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Zadarze (Chorwacja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Zadarze

Możesz zamówić transfer taksówką na lotnisko w Zadarze w odpowiedniej cenie na stronie UniTaxi. Niska cena ze strony, a także zrozumiałe czasy podróży, a wszystkie stacje, porty, hotele i lotniska są do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto wybrać transfer zamiast codziennej taksówki na lotnisku? Najczęściej transfer taksówką okazuje się tańszy, bo cena w turystycznym zatłoczonym miejscu jest zwykle wysoka, a kierowca wita cię z tabliczką, nikogo nie szukasz, nie marniesz w kolejce, nie myśl o tym, jak wytłumaczyć kierowcy, dokąd masz i czy wezmą od Ciebie pieniądze za dodatkowe. bagaż, fotelik dziecięcy itp. Oznacza to, że po prostu wiesz z wyprzedzeniem wszystko o transferze taksówką na lotnisko w Zadarze i kontrolujesz wszystko, inspirowany nowymi krajobrazami.

13 km (20 minut)
od 46 €
od 72 €
od 57 €
od 46 €
od 126 €
od 185 €
27 km (30 minut)
od 65 €
od 159 €
od 176 €

Koszt taksówek na lotnisko w Zadarze z wyprzedzeniem

Po załatwieniu transportu, który zabierze Cię z wyprzedzeniem do hotelu, będziesz mógł się zrelaksować i odprężyć od pierwszych minut po przybyciu na chorwacką ziemię. Aby to wszystko mogło się spełnić, należy wejść na stronę serwisu UniTaxi i zamówić transfer na lotnisku w Zadarze, po uprzednim zapoznaniu się z cenami usługi i podjęciu decyzji o wyborze klasy samochodu, na którym będziecie dostarczone do hotelu. Należy od razu zauważyć, że ceny są znacznie niższe niż ceny taksówki na lotnisku w Zadarze. Znajdź swoje imię i nazwisko na znaku kierowcy po przybyciu na lotnisko i wakacje się rozpoczęły. Zrelaksuj się i odpręż, wyjrzyj przez okno i ciesz się krajobrazem. Kierowca odbierze bagaż i załaduje go do samochodu, a w hotelu pomoże go rozładować. Płatności dokonuje się bezpośrednio po przyjeździe do hotelu. Istnieje również możliwość zamówienia przelewu w obie strony, zostawiając kierowcę z zaliczką w wysokości 50% kosztów przelewu. Wszystkie samochody są klimatyzowane. Zalety przeniesienia są więcej niż oczywiste.

Usługi taksówkowe, które działają bezpośrednio na lotnisku, znacznie przekraczają koszt transferu, który zamówiłeś z wyprzedzeniem. Nie mając pewności co do kwalifikacji kierowcy i stanu technicznego auta przebywanie w obcym kraju jest po prostu niebezpieczne.

13 km (20 minut)
od 46 €
od 57 €
od 72 €
od 46 €
od 126 €
od 159 €
od 46 €
61 km (65 minut)
od 108 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Zadarze?

Odwiedzenie chorwackiego wybrzeża Adriatyku i spędzenie tu wakacji to świetny pomysł. Gdyby Twój wybór padł na któryś z tutejszych hoteli? i zdecydujesz się tam przylecieć samolotem, wtedy lądowanie odbędzie się na lotnisku Zadar w Zemuniku. Jest administracyjnym, kulturalnym, gospodarczym i politycznym centrum północnej Dalmacji. Zadar jest bardzo popularnym miejscem turystycznym.

Nasze samochody w Chorwacji

Kiedy zamawiasz transfer w Chorwacji z lotniska w Zadarze, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Chorwacji to doskonały wybór.

Taxi z lotniska w Zadarze Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Zadarze Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Zadarze Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Zadarze Taxi w Chorwacji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Zadarze na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Chorwacji

MC
Michele Costanti
05 sierpnia 2019
Ottimo rapporto qualita/prezzo..servizio impeccabile..guidatore molto professionale. Ottimo service mail e SMS. Da riutilizzare bezpieczne na przyszłość.
Aleksander Łapsz
31 grudnia 2020
Wszystko jest po prostu świetne. Spotkany na lotnisku ze znakiem. Pomoc z bagażem. Doskonały czysty komfortowy samochód Klasy. Bardzo uprzejmy i ostrożny kierowca.
Doskonała obsługa, wszystko szybko, bardzo dobry kierowca! 3 godziny w drodze przeleciały niezauważone)
Wszystko jest po prostu świetne! Prawidłowo, przyjaźnie, szybko! Świetny serwis! Zdecydowanie polecę Cię moim znajomym i sam skontaktuję się z Tobą ponownie! Dziękuję za spotkanie i staranną dostawę!
NE
Kierowca M. przyjechał 10 minut przed wyznaczonym czasem. Taxi - minivan z klimatyzacją. Kierowca umieścił na przedniej szybie znak wskazujący na pierwszeństwo przepustki (jechaliśmy na lotnisko). Już teraz polecam UniTaxi moim znajomym. Dzięki Natalii
Wszystko poszło dobrze: kierowca przyjechał jeszcze trochę wcześniej, samochód świetny, leciałeś na wietrze?
ET
Elena Trofimowa
29 lipca 2019
Kierowca nie mógł znaleźć miejsca, do którego musimy być dostarczeni. Przez długi czas kręcili się w jednym miejscu. W rezultacie musieliśmy zadzwonić do właścicieli naszych mieszkań, aby dowiedzieć się, jak się tam dostać. Wszystko inne było w porządku. Samochód Klasa jest wygodny.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.