Transfer taksówką w Chorwacji

Zarezerwuj transfer z lotniska Chorwacja lub z hotelu na lotnisko Chorwacja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Chorwacji z wyprzedzeniem

Usługa UniTaxi pozwala zamówić taksówkę na dowolne lotnisko w Chorwacji z wyprzedzeniem i mieć pewność, że kierowca będzie na Ciebie czekał w wyznaczonym czasie w wyznaczonym miejscu.

od 37 €
od 85 €
od 208 €
od 212 €
od 32 €
od 37 €
od 46 €
od 98 €
od 102 €
od 234 €

Taksówka w Chorwacji

Koszt taksówki w Chorwacji różni się w różnych regionach kraju – najtańsza w Zagrzebiu, najdroższa w Dubrowniku. Większość firm taksówkarskich w Chorwacji to małe, rodzinne firmy transportowe z niewielką flotą pojazdów. Złapanie taksówki na ulicy w Chorwacji nie jest zwyczajem - musisz zadzwonić po taksówkę. W sezonie turystycznym pojawiają się problemy z dostępnością darmowych samochodów i taksówki trzeba czekać dość długo. Dlatego jeśli zdecydujesz się zamówić taksówkę na lotnisko, radzimy zrobić to wcześniej, aby nie spóźnić się na lot.

od 37 €
100 km (120 minut)
od 208 €
230 km (180 minut)
od 293 €
101 km (110 minut)
od 247 €
104 km (110 minut)
od 212 €
50 km (60 minut)
od 123 €
92 km (100 minut)
od 247 €
od 375 €
124 km (135 minut)
od 375 €
140 km (190 minut)
od 195 €

Notatki o kraju Chorwacja

Chorwacja posiada rozwiniętą infrastrukturę drogową i lotniczą. Międzynarodowe porty lotnicze obejmują lotnisko w Zagrzebiu, lotnisko w Splicie, lotnisko w Dubrowniku.

System autostrad w Chorwacji jest niewątpliwie dumą kraju. Na przykład z głównego chorwackiego lotniska w Zagrzebiu na wybrzeże Adriatyku można dostać się w zaledwie kilka godzin. UniTaxi sprawia, że ​​poruszanie się po Chorwacji jest nie tylko szybkie, ale także niedrogie. Oferujemy świetne ceny za transfery na najpopularniejszych trasach. Dzięki naszemu systemowi wstępnej rezerwacji klienci mogą zarezerwować transfer z wyprzedzeniem, co gwarantuje: stały koszt podróży, spotkanie na lotnisku w dniu przyjazdu, odpowiednią klasę auta. Niezależnie od ilości pasażerów UniTaxi zorganizuje Twój transfer w Chorwacji na wysokim poziomie.

Samochody

Do wyboru w Chorwacji 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Chorwacji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Chorwacji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Chorwacji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Chorwacji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Chorwacji

Przeniesienie się odbyło! Kierowca spotkał się ze mną na lotnisku na czas! W drodze było deklarowane 75 minut! Wszystko na wysokim poziomie. Szczególnie chcę zwrócić uwagę na życzliwość kierowcy !!!!!
Wszystko w porządku! Wyszliśmy i od razu zobaczyliśmy tabliczkę z moim imieniem. Samochód był jeszcze lepszy, niż się spodziewałem po opcji ekonomicznej. Kierowca jest uprzejmy i mówi dobrze po angielsku. W drodze powrotnej koniecznie zamów UniTaxi
Podobało mi się wszystko! Zostaliśmy powitani przez bardzo miłego, spokojnego i przyjaznego kierowcę, pomimo dwugodzinnego opóźnienia lotu. Samochód jest czysty i zadbany
Świadomość, że masz zapewniony transfer i pewność, że nie będzie niespodzianek, bardzo pomaga podczas wakacji. Punktualność kierowcy była przyjemna, przyjechał o wyznaczonej godzinie, starannie odprowadził samochód i dostarczył na lotnisko na czas.
Samochód został dostarczony na czas, kierowca czekał z tabliczką na wyjeździe, mercedes ze skórzanym wnętrzem (było to od nas zamówienie ekonomiczne), kierowca był uprzejmy i przyjazny, przyjechaliśmy z wiatrem, będę polecam moim znajomym.
TA
Tatiana Anochina
30 maja 2020
Byliśmy bardzo zadowoleni ze spotkania: nazwisko na tabliczce zostało wydrukowane i dobrze przeczytane. (To ważne w pierwszych minutach.) Kierowca pomocny, uprzejmy, odpowiadał na wszystkie nasze pytania, profesjonalny. Dajemy Ci najwyższy wynik! Dziękuję Ci!
EN
Elena Nikitina
16 października 2020
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu. Kierowca o imieniu Marco przybył na czas. Wykazał się uwagą i troską przez całą podróż – prowadził matkę z dwójką dzieci. Dziękuję bardzo!)
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.