Taksówka z lotniska Charles de Gaulle (Paryż)

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko Charles de Gaulle Paryż (Francja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Charles de Gaulle (Paryż)

Paryż to najbardziej romantyczne miasto na świecie, z którym łączą się marzenia milionów kochanków z całego świata! Aby na własne oczy zobaczyć ścianę z wyznaniami miłosnymi w 144 językach, musisz najpierw zdecydować, jak dostać się z lotniska Paryż-Charles de Gaulle.

Koszt taksówek na lotnisko «Charles de Gaulle» (Paryż) z wyprzedzeniem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Paryż-Charles de Gaulle jest zamówienie transferu. Ta usługa jest dostępna na etapie planowania podróży. Niektóre hotele w stolicy Francji oferują bezpłatne spotkanie i dowóz pasażerów na lotnisko. Samodzielna rezerwacja transferu z lotniska Paris-Charles-de-Gaul nie jest trudna.

Istnieje wiele popularnych usług, które pozwolą Ci znaleźć niedrogi i bezpieczny sposób na opuszczenie lotniska Roissy-Charles de Gaulle . Transfer z lotniska Paris-Charles-de-Gaul będzie opłacalny i wygodny dla tych, którzy po raz pierwszy są w stolicy Francji, ponieważ w samym budynku lotniska bardzo łatwo się zgubić. Zamawiając transfer z lotniska Paris-Charles-de-Gaul np. do Disneyland Paris, nie możesz się martwić, że droga do nadchodzącej rozrywki zajmie dużo wysiłku, czasu i pieniędzy. Usługa przewiduje indywidualne spotkanie podróżnych w hali przylotów. Kierowca będzie trzymał tabliczkę z nazwiskiem, poprowadzi Cię przez lotnisko do samochodu o wymaganej pojemności, pomoże z bagażem i zabierze Cię do miejsca docelowego.

Niektóre firmy świadczą usługi wynajmu kierowców, którzy są rodzimymi Osoby posługujące się językiem rosyjskim. Zamawiając transfer z lotniska Roissy-Charles-de-Gaul dla średniej lub dużej grupy, nie będziesz musiał czekać w kolejce do autobusu, kierowca od razu będzie gotowy do drogi. Oprócz wyraźnej, stałej ceny za transfer z lotniska Paryż-Charles de Gaulle, goście mogą otrzymać małe bonusy, takie jak zniżki na wycieczki i bilety do znanych miejsc, karty SIM lub coś innego.

To największy port lotniczy we Francji, na jego rozległym terytorium znajdują się trzy terminale, podzielone na kilka bloków. Wewnątrz każdego znajduje się postój taksówek, z którego można udać się w dowolnym kierunku. Taksówki z lotniska Paris-Charles-de-Gaul kursują przez całą dobę. Ważne zastrzeżenie: samochód będzie musiał czekać w kolejce co najmniej 20-30 minut. Koszt przejazdów taksówką z lotniska Paris-Charles-de-Gaul jest obliczany za pomocą licznika.

Istnieje jednak również podział na stawki dzienne. W dzień wycieczka będzie kosztować mniej, a nocą i w święta trzeba będzie zapłacić 40-50 proc. więcej. Na przykład taksówka z lotniska Paris-Charles-de-Gaul do centrum stolicy Francji można dopo południu za około pięćdziesiąt euro. Jeśli zamówisz taksówkę z lotniska Paris-Charles-de-Gaul z rosyjskojęzycznym kierowcą, będziesz musiał doliczyć kolejne dziesięć euro do całkowitego kosztu podróży. Wielu wybiera taksówkę jako sposób na dotarcie do innych węzłów komunikacyjnych miasta - na przykład na dworzec kolejowy Montparnasse i słynny dworzec Gare de Lyon w Lyonie.

Będziesz musiał zapłacić od dwóch euro, aby dostać do dowolnego samochodu, a jeśli weźmiesz taksówkę z lotniska lub dworca kolejowego Paris-Charles-de-Gaul, będziesz musiał dodać około jednego euro więcej. Nie zapomnij o napiwkach dla kierowcy, są one obowiązkowe w paryskiej taksówce i wahają się od jednego euro za przejazd.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Charles de Gaulle (Paryż)?

Port lotniczy Roissy-Charles-de-Gaul jest największym we Francji. Na terenie jego terminali znajdują się wszystkie niezbędne usługi, które mogą być potrzebne przylatującym pasażerom. Na lotnisku znajdują się sklepy, kawiarnie, poczekalnie, pokoje opieki nad dziećmi, a nawet wypożyczalnie wózków dziecięcych. Podróżni, którzy zamierzają zatrzymać się na lotnisku, mogą skorzystać z usług różnych salonów kosmetycznych i masażu.

Turyści z Rosji zwykle przyjeżdżają do drugiego terminalu. Bezpłatne wielokolorowe wahadłowce pomogą Ci dostać się we właściwe miejsce na terenie lotniska. Osobny budynek na lotnisku Paris-Charles de Gaulle to kompleks biur, centrów handlowych i hoteli, do których można również dobezpłatnym transportem lotniskowym.

Nasze samochody we Francji

Kiedy zamawiasz transfer we Francji z lotniska Charles de Gaulle (Paryż), dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w we Francji to doskonały wybór.

Taxi z lotniska Charles de Gaulle (Paryż) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Charles de Gaulle (Paryż) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Charles de Gaulle (Paryż) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Charles de Gaulle (Paryż) Taxi we Francji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko Charles de Gaulle Paryż na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Francji

Uwielbiam ten lśniący czarny samochód, wygląda bardzo fajnie i jest na tyle przestronny, że podczas podróży czuję się bardzo komfortowo. A kierowca jest bardzo uprzejmy i miły, pomagając mi i mojej matce przenieść bagaże z hotelu do jego samochodu. Wreszcie, Jego samochód jest szybki i stabilny.
Wszystko w porządku! Bardzo się martwiłam, bo byłam z małym dzieckiem i po raz pierwszy skorzystałam z usług serwisu. Ale doświadczenia poszły na marne. Zostaliśmy powitani przez rosyjskojęzycznego kierowcę i dowiezieni do celu. Dziękuję Ci)
Dziękuję, wycieczka była zorganizowana na najwyższym poziomie, wszystko zostało zrobione terminowo
Przemiły kierowca, na lotnisku zabrał walizkę od mojej towarzyszki, w trakcie podróży informował o godzinie przyjazdu, ostrożnie prowadził samochód w trudnym ruchu miejskim. Klasa komfortowy i czysty samochód. Nie pierwszy raz korzystam z usług tego przewoźnika, a na sto procent - nie ostatni.
Wszystko było świetne! Kierowca oddzwonił kilka minut przed umówioną godziną i uprzedził o dostawie auta. Samochód był duży, a Klasa wygodna. Kierowca był bardzo miły i poprawny. Bardzo nam się podobało i będziemy polecać UniTaxi naszym przyjaciołom i znajomym! Dziękuję Ci!
Taksówka przyjechała wcześnie. Prawie 15 minut. Kierowca jest bardzo uprzejmy. Dobrze rozumiałem angielski. Doprowadzone bezpośrednio do żądanego terminala. Nie ma żadnych skarg. Chociaż się martwiłem, ponieważ wyjazd był wcześnie, a taksówkę zamówiono przez internet o 4.15 rano.
SN
Bardzo dobry kierowca, zabiera nas wcześniej, jest szybki, ale nigdy nie jest niebezpieczny Bardzo płynna jazda (ja też jestem zawodowym kierowcą)
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.