Transfer taksówką w ZEA

Zarezerwuj transfer z lotniska ZEA lub z hotelu na lotnisko ZEA pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w ZEA z wyprzedzeniem

Po przybyciu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich przygotuj się, że będziesz musiał zorganizować dalszy transfer z lotniska do hotelu. Możesz oczywiście skorzystać z metra, które posiada specjalne wagony dla kobiet i dzieci lub autobusu. Ale zdecydowanie odradzamy podróżowanie kobietom bez opieki środkami transportu publicznego. UniTaxi sprawi, że Twoja podróż po Zjednoczonych Emiratach Arabskich będzie bezpieczna. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wcześniejsze zaplanowanie podróży – wystarczy kilka minut, aby samodzielnie wybrać trasę po Zjednoczonych Emiratach Arabskich na stronie UniTaxi lub dodatkową konsultację online z organizatorami transferów. Określ trasę, liczbę pasażerów, czas, a od razu poznasz koszt transferu. Po złożeniu zamówienia na UniTaxi wyruszasz w podróż z pełnym przekonaniem, że zostaniesz zaopiekowany.

Taksówka w ZEA

Taksówki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są własnością państwa, koszt ich usług jest obliczany ściśle według licznika. Wycieczka po mieście będzie kosztować całkiem tolerowane, ale bądź gotów zapłacić znaczną kwotę, jeśli musisz podróżować poza miasto. W większości przypadków taksówkę zobaczysz przed swoim hotelem, ale jeśli zatrzymasz się w hotelu dwu- lub trzygwiazdkowym, nie powinieneś na to liczyć. Korzystając z usług UniTaxi, Twój osobisty wygodny samochód będzie na Ciebie czekał w dowolnym miejscu, które określisz. Zabierzemy Cię na wybraną trasę za z góry ustalonym kosztem. Z UniTaxi masz zagwarantowane bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. A komfort i koszt usług mile Cię zaskoczą.

151 km (100 minut)
od 128 €
od 128 €
od 145 €
od 137 €
od 147 €
od 145 €
od 128 €
od 145 €

Notatki o kraju ZEA

Zjednoczone Emiraty Arabskie to cudowna kraina czystych piaszczystych plaż i jasnego, ciepłego słońca. Turyści z całego świata przyjeżdżają tu, by zapomnieć o szarych biurach i niekończących się rozmowach telefonicznych. Tak, to właśnie w tutejszych hotelach bogaci i potężni tego świata jedzą leniwe śniadanie na śnieżnobiałym balkonie. Najwięcej wczasowiczów przyjeżdża tu od września do maja, bo latem słońce jest tu zbyt gorące, a wilgotność bardzo wysoka. Jest mało prawdopodobne, że są to sprzyjające warunki klimatyczne do przyjemnych wakacji.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to niezwykle bogata kraina szejków i cudów światowej sławy. W zaskakujący sposób łączy nowoczesne wieżowce i konstrukcje z tajemniczą muzułmańską architekturą. Wakacje tutaj to nie tylko relaks na plaży, jest tu mnóstwo legendarnych atrakcji, mnóstwo rozrywki, wysokiej jakości wakacje wellness i wiele centrów handlowych dla zapalonych zakupoholików. Ostatnio popularne stało się otwieranie specjalnej wizy na leczenie na okres trzech miesięcy. Osiągnięcia medycyny tego stanu znane są na całym świecie i jej rozwój nie ustaje. A po powrocie do domu możesz kupić na pamiątkę wszystko, co tylko zechcesz: od breloczka po piękną, niepowtarzalną biżuterię lub wysokiej jakości płaszcz z norek.

100 km (90 minut)
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
256 km (170 minut)
od 216 €
od 248 €

Samochody

Do wyboru w ZEA 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w ZEA Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w ZEA Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w ZEA Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w ZEA Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w ZEA

Kierowca zadzwonił po wylądowaniu, wyjaśnił, czy wszystko jest w porządku, spotkał się z tabliczką, był schludnie ubrany, uprzejmy. Auto jest w doskonałym stanie, klasa komfortowa jazda. Po drodze kierowca dał kilka przydatnych zaleceń. Pozostały tylko pozytywne emocje, dziękuję :)
Kierowca czekał na nas godzinę, bo tak długo trzeba było czekać na przepustkę. Był bardzo przyjazny i pomocny! Mieliśmy bardzo wygodną i bezpieczną jazdę! Cieszymy się, że ponownie zarezerwowaliśmy Państwu drogę powrotną. Wszystko było idealne i łatwe!
Spotkałem się w wyznaczonym czasie ze znakiem przy wyjściu. Samochód Klasa jest wygodny, duży dla 4 osób, 2 dorosłych i 2 dzieci w wieku 6 i 1 roku. Krzesła zostały dostarczone zgodnie z zamówieniem. Polecamy tę taksówkę, wszystko jasne i szybkie
Dziękuję Ci! Mój kierowca musiał czekać na mnie około 30 minut, ponieważ roszczenia były powolne, więc dziękuję, czekał na mnie, a bagaż podróży był doskonały! Bez zarzutów.
Znakomity transfer, zamówiona Klasa jakości, przyjechała do nas na Infiniti QX 70!!! Miła niespodzianka. Kierowca jest niezwykle uprzejmy, kabina czysta. Wielkie dzięki!
Dziękuję bardzo ! Wszystko w porządku ! Nowy Mikrobus, dobry kierowca! Zamówimy więcej. Z poważaniem, Walentyno!
Bardzo fajny kierowca. Pomógł nam z naszym zgubionym kluczem w samolocie.
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.