Transfer taksówką w ZEA

Zarezerwuj transfer z lotniska ZEA lub z hotelu na lotnisko ZEA pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w ZEA z wyprzedzeniem

Po przybyciu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich przygotuj się, że będziesz musiał zorganizować dalszy transfer z lotniska do hotelu. Możesz oczywiście skorzystać z metra, które posiada specjalne wagony dla kobiet i dzieci lub autobusu. Ale zdecydowanie odradzamy podróżowanie kobietom bez opieki środkami transportu publicznego. UniTaxi sprawi, że Twoja podróż po Zjednoczonych Emiratach Arabskich będzie bezpieczna. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wcześniejsze zaplanowanie podróży – wystarczy kilka minut, aby samodzielnie wybrać trasę po Zjednoczonych Emiratach Arabskich na stronie UniTaxi lub dodatkową konsultację online z organizatorami transferów. Określ trasę, liczbę pasażerów, czas, a od razu poznasz koszt transferu. Po złożeniu zamówienia na UniTaxi wyruszasz w podróż z pełnym przekonaniem, że zostaniesz zaopiekowany.

Taksówka w ZEA

Taksówki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są własnością państwa, koszt ich usług jest obliczany ściśle według licznika. Wycieczka po mieście będzie kosztować całkiem tolerowane, ale bądź gotów zapłacić znaczną kwotę, jeśli musisz podróżować poza miasto. W większości przypadków taksówkę zobaczysz przed swoim hotelem, ale jeśli zatrzymasz się w hotelu dwu- lub trzygwiazdkowym, nie powinieneś na to liczyć. Korzystając z usług UniTaxi, Twój osobisty wygodny samochód będzie na Ciebie czekał w dowolnym miejscu, które określisz. Zabierzemy Cię na wybraną trasę za z góry ustalonym kosztem. Z UniTaxi masz zagwarantowane bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. A komfort i koszt usług mile Cię zaskoczą.

151 km (100 minut)
od 105 €
od 105 €
od 105 €
od 105 €
od 105 €
od 105 €
od 105 €
od 105 €

Notatki o kraju ZEA

Zjednoczone Emiraty Arabskie to cudowna kraina czystych piaszczystych plaż i jasnego, ciepłego słońca. Turyści z całego świata przyjeżdżają tu, by zapomnieć o szarych biurach i niekończących się rozmowach telefonicznych. Tak, to właśnie w tutejszych hotelach bogaci i potężni tego świata jedzą leniwe śniadanie na śnieżnobiałym balkonie. Najwięcej wczasowiczów przyjeżdża tu od września do maja, bo latem słońce jest tu zbyt gorące, a wilgotność bardzo wysoka. Jest mało prawdopodobne, że są to sprzyjające warunki klimatyczne do przyjemnych wakacji.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to niezwykle bogata kraina szejków i cudów światowej sławy. W zaskakujący sposób łączy nowoczesne wieżowce i konstrukcje z tajemniczą muzułmańską architekturą. Wakacje tutaj to nie tylko relaks na plaży, jest tu mnóstwo legendarnych atrakcji, mnóstwo rozrywki, wysokiej jakości wakacje wellness i wiele centrów handlowych dla zapalonych zakupoholików. Ostatnio popularne stało się otwieranie specjalnej wizy na leczenie na okres trzech miesięcy. Osiągnięcia medycyny tego stanu znane są na całym świecie i jej rozwój nie ustaje. A po powrocie do domu możesz kupić na pamiątkę wszystko, co tylko zechcesz: od breloczka po piękną, niepowtarzalną biżuterię lub wysokiej jakości płaszcz z norek.

od 115 €
100 km (90 minut)
od 102 €
od 89 €
od 127 €
od 127 €
od 127 €
256 km (170 minut)
od 203 €
od 254 €

Samochody

Transfer lotniskowy w w ZEA oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w ZEA Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w ZEA Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w ZEA Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w ZEA Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w ZEA

Wszystko mi się podobało. Kierowca samochód był jeszcze lepszy niż zamówiony. Wielkie dzięki! Teraz będę pracować z Tobą w przyszłości! Jesteś najlepszy!!!
Fantastyczna obsługa, kierowca stał w hali przylotów z tabliczką z nazwiskiem. Zdecydowanie polecam innym. Kierowca był najbardziej pomocnym i przyjaznym szczęśliwym facetem.
Znowu działał bardzo dobrze. Bardzo miły i bardzo dobry kierowca. Miałem też znowu bardzo przyjemny styl jazdy, co nie zawsze jest oczywistością, szkoda, że ​​przy podwójnej rezerwacji (1x podróż w obie strony i 1x powrót) dwukrotnie poniosłem opłaty bankowe. nie jest w porządku
Dzień dobry, spotkanie i wyjazd przebiegły bardzo dobrze. Dziękuję za jakość i dobrą obsługę.
Wszystko poszło dobrze, kierowca przyjechał na czas, wszystkie nasze prośby zostały spełnione bez żadnych problemów: płatność w lokalnej walucie (bon był tylko w dolarach), po drodze musieliśmy też zrobić dodatkowy postój na 10-15 minut. Wszystko zostało zrobione
Kierowca był miły. Na życzenie zabrał nas do kantoru, aby zaoszczędzić pieniądze, a także zaproponował, że zabierze nas po jedzenie. Bardzo przychylny?
Nie od razu znalazłem kierowcę w miejscu spotkania
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.