Taksówka w Paryżu

Zarezerwuj taxi z lub do Paryż (Francja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Paryża

Możesz zamówić transfer w Paryżu z lotniska do dowolnego miejsca w mieście i poza nim, a także z Francji z dowolnego miejsca na lotnisko. Do obsługi klientów służą wygodne samochody kilku klas: od ekonomicznej opcji dla jednej osoby lub małej rodziny po minibusy mieszczące grupy do 13 turystów.

od 88 €
od 113 €
92 km (80 minut)
od 169 €
od 54 €
30 km (35 minut)
od 95 €
53 km (60 minut)
od 95 €
39 km (40 minut)
od 88 €
35 km (55 minut)
od 108 €

Koszt taksówek do Paryża z wyprzedzeniem

Na naszych stronach możesz zamówić taksówkę do Paryża po niskich cenach! Zamówienie przelewu do Paryża (Francja) online zajmuje 5 minut.

Popularnymi opcjami tras z lotniska są Disneyland, lotniska Orly i inne francuskie terminale lotniskowe, Wersal, Fontainebleau, różne wycieczki krajoznawcze do zabytków miasta i kraju. Jak to jest w zwyczaju na całym świecie, kierowca spotyka się z klientami w hotelach, na lotnisku i w innych punktach odlotów, trzymając w rękach plakat z ich nazwiskami.

od 88 €
92 km (80 minut)
od 169 €
od 113 €
od 54 €
53 km (60 minut)
od 95 €
30 km (35 minut)
od 95 €
od 68 €
70 km (60 minut)
od 223 €

Jak znaleźć i zamówić transfer w Paryżu?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wyjazdu Paryż, w polu «Do» - miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody we Francji

Zamawiając transfer we Francji z Paryża udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z Paryża Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Paryża Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Paryża Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Paryża Taxi we Francji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Paryż na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Francji

IN
Zdecydowanie polecam usługę UniTaxi. Kierowca czekał na nas w strefie przyjazdu z nazwiskiem na tabliczce (łatwe do zlokalizowania)
Wszystko mi się podobało. Kierowca przybył na czas, pomocny z bagażem. Bez zbędnych rozmów i nagabywania dostarczony na lotnisko. Podwiozłem pod samo wejście do terminalu, ponownie pomogłem z bagażami i życzyłem miłego lotu i pożegnałem się. Wszystko jest na górze.
Bardzo dziękujemy za taksówkę! Kierowca przybył na czas! A to jest o 3:45 rano! Maszyna jest nowa i czysta. Kierowca pomógł z bagażem, co jest ważne. Dzięki, skontaktujemy się!
Bardzo uprzejmy kierowca mówiący po angielsku. Świetny samochód.
Powiem tylko, że wszystko mi się podobało! Taksówka przyjechała bez zwłoki, nawet wcześniej. Kierowca był taki sam, jak spotkał. Byliśmy mile zaskoczeni spotkaniem, podzieliliśmy się wrażeniami z podróży, rozmawiając, droga na lotnisko przeleciała niezauważona! Dziękujemy za nienaganną organizację usług! Polecić ?
OR
Olga Ramenskaja
25 stycznia 2020
Wspaniałe spotkanie i wyjazd do celu, czas leciał szybko i super.Dużo się nauczyłem.Dziękuję
DK
Denis Khoroshilo
09 czerwca 2020
Kierowca przyjechał do hotelu z wyprzedzeniem. Siedziałem spokojnie czekając na nasze pojawienie się. Uprzejmie się spotkałem, załadowałem bagaże. Samochód jest czysty, Klasa wygodna. Prowadził nas ostrożnie, odpowiadając na wszystkie nasze pytania.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.