Transfer taksówką w Czechach

Zarezerwuj transfer z lotniska Republika Czeska lub z hotelu na lotnisko Republika Czeska pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Czechach z wyprzedzeniem

Jeśli planujesz wypoczynek w Czechach, ale jeszcze nie zdecydowałeś, jak wygodniej i szybciej będzie Ci się dostać z lotniska do hotelu, zapraszamy na naszą stronę internetową! U nas w kilka kliknięć zlecisz przelew w Czechach, nie obciążając się problemami ze znalezieniem auta na miejscu i wymianą pieniędzy na lotnisku na opłacenie transportu. Dodatkowo w cenie jest spotkanie na lotnisku, które odbędzie się nawet w przypadku opóźnienia samolotu. Oczywiście będziemy bardzo wdzięczni za wcześniejsze poinformowanie nas o swoim spóźnieniu.

Taksówka w Czechach

W krajach popularnych wśród turystów często zdarza się, że taksówkarze zarabiają na łatwowiernych wczasowiczach, a Czech nie można nazwać wyjątkiem. Jeśli nie uzgodnisz z wyprzedzeniem ceny z taksówkarzem, możesz przepłacić za tani transfer po wygórowanych cenach, dlatego kwestie kosztowe zawsze należy rozwiązywać natychmiast. Jeśli kierowca zgodzi się na twoją cenę, ale pod koniec podróży nieoczekiwanie ją zawyży, możesz zażądać paragonu, z reguły chłodzi on podekscytowanych taksówkarzy i zachęca do obopólnie korzystnego kompromisu. Dlatego uważaj na taksówkę w Czechach.

Zamawiając u nas transfer, masz możliwość wyboru klasy samochodu, kosztu transportu i innych szczegółów. Dlatego jeśli jesteś zwolennikiem komfortowych i wcześniej zaplanowanych wakacji, zdecydowanie powinieneś wcześniej zamówić samochód.

od 33 €
130 km (120 minut)
od 156 €
od 33 €
130 km (110 minut)
od 137 €
331 km (210 minut)
od 409 €
381 km (240 minut)
od 372 €
151 km (110 minut)
od 158 €
355 km (250 minut)
od 401 €

Notatki o kraju Republika Czeska

Czechy słusznie należą do tytułu architektonicznego centrum Europy Wschodniej. Burzliwa historia kraju, liczne wojny i przewroty miały ogromny wpływ na jego język i kulturę. Tylko w Czechach można zobaczyć niesamowicie harmonijne połączenie gotyckich budowli i ultranowoczesnych budowli, tylko tutaj będziesz mógł zanurzyć się w średniowiecznej atmosferze, wystarczy wjechać na praskie Stare Miasto.

Oprócz wartości kulturowych Czechy słyną z kuchni i oczywiście piwa, które warzy się tu od ponad tysiąca lat. Smaku czeskich napojów piwnych nie da się porównać z niczym, to prawdziwe arcydzieła piwowarstwa.

Jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie i po prostu odpocząć w spokoju i komforcie, przyjedź do Karlowych Warów lub Mariańskich Łaźni! Tutaj, w otoczeniu naturalnych źródeł mineralnych, można łatwo odzyskać dawną energię i dobre samopoczucie.

Czechy są również dobre, ponieważ można tu wypoczywać przez cały rok dzięki bardzo łagodnemu klimatowi: lata są ciepło, ale nie gorąco, a zima jest chłodna, z bardzo rzadkimi mrozami.

Samochody

Do wyboru w Czechach 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Czechach Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Czechach Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Czechach Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Czechach Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Czechach

Czy kierowca wykonał krótką wycieczkę?
Miła obsługa bez bałaganu na czas, uprzejmy kierowca, nieskazitelna taksówka i prosto do drzwi naszego hotelu za 22 euro. Nie ma autobusu, potem tramwaju, a potem włóczę się po ciemności w poszukiwaniu hotelu, czego nie lubić?
IK
Zamówiliśmy samochód z Pragi na lotnisko. Kierowca przyjechał na czas i pomógł z bagażem. Przyjechaliśmy szybko. Wszystko w porządku!
BA
Lot był opóźniony o 10 godzin, ale kierowca i tak się spotkał. Dziękuję - wszystko świetnie!
AA
Spotkany na lotnisku ze znakiem. Kierowca był rosyjskojęzyczny, co też jest plusem. Dotarliśmy za 50 minut, ogólnie mi się podobało.
SK
Bardzo przyjazny kierowca - Wasilij. Udzielił dobrych informacji i dobrych rad.
Postanowiliśmy zmienić termin wyjazdu.Skontaktowaliśmy się z dyspozytorem i przekazaliśmy naszą prośbę.Nie więcej niż 10 minut później oddzwonili i udzielili pozytywnej odpowiedzi.Wszystko super,polecam wszystkim tą firmę.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.