Taksówka z nowego lotniska w Stambule (Stambuł)

Zarezerwuj taxi z lub do Nowe lotnisko w Stambule (Turcja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z nowego lotniska w Stambule (Stambuł)

Na naszej stronie internetowej możesz wezwać taksówkę z nowego lotniska w Stambule (ISL) do centrum miasta po niskich cenach! Zamówienie transferu do hotelu lub hotelu w Turcji (Turcja) z lotniska zajmuje 5 minut.

Koszt taksówek na lotnisko «New Istanbul Airport» (Stambuł) z wyprzedzeniem

Możesz dostać się na nowe lotnisko w Stambule z centrum miasta lub hotelu, wybierając jedną z poniższych opcji transferu.

Jak znaleźć i zamówić transfer z nowego lotniska w Stambule (Stambuł)?

W formularzu wyszukiwania określ swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu – lotnisko Novy, w polu «Do» – miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Turcji

Zamawiając transfer w Turcji z nowego lotniska w Stambule (Stambuł) udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z nowego lotniska w Stambule (Stambuł) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z nowego lotniska w Stambule (Stambuł) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z nowego lotniska w Stambule (Stambuł) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z nowego lotniska w Stambule (Stambuł) Taxi w Turcji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Nowe lotnisko w Stambule na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Turcji

SA
Subbotin Artem
31 stycznia 2021
Nie wiem co tam robiłeś, ale przyjechał po mnie Mikro BUS - limuzyna obszyta skórą iz kierowcą w kurtce. Było super! Jestem zachwycony! Dzięki chłopaki! Iżewsk na zawsze!
WS
Mamy szczęście z kierowcą! Dotarcie do hotelu z lotniska zajęło godzinę. Szybko i szczerze. Wielkie dzięki!
OK
Oksana Kipa
09 października 2020
Lubiliśmy! :) Zamówiliśmy minivana, ale przyjechał Mercedes Sprinter Mikrobus! Czysty, bardzo wygodny Klasa! Kierowca był zadbany, pomógł z bagażami, zabrał nas, przekazał do hotelu, zapytał i wyszedł :)
Dziękuję Ci. Wszystko w porządku. Świetny samochód. Kierowca przyjechał na czas, ale czekał przed hotelem i zaczęliśmy się martwić.. Musieliśmy wysłać SMS-a, że ​​tam jest. Potwierdzać..
SI
Serhiej Iwanow
29 października 2020
Super Spotkali nas doskonale, mimo że się spóźniliśmy Kierowca jest wspaniały, wielkie dzięki niemu.
IN
Incognita
21 października 2018
Wszystko w porządku - zlecenie zostało zrealizowane terminowo i wysokiej jakości. Brak pytań.
Jesteście najlepsi!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.