Taksówka z lotniska w Larnace

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Larnace (Cypr) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Larnace

Piękne, gorące miasto Larnaka, położone na greckiej części wyspy Cypr, przyciąga miłośników plaży, wykwintnych wakacji do jej brzegów. Po dotarciu do miasta pozostaje tylko zdecydować, jak dostać się z lotniska w Larnace.

od 71 €
od 82 €
od 82 €
od 34 €
133 km (95 minut)
od 163 €
od 82 €
od 82 €
od 78 €
od 39 €
od 82 €

Koszt taksówek na lotnisko w Larnace z wyprzedzeniem

Dla większości turystów Larnaka jest tylko punktem tranzytowym, miejscem przyjazdu, więc wielu urlopowiczów woli dostać się do hotelu, zamawiając transfer z lotniska w Larnace. Wygodę i zalety tej usługi potwierdzają tysiące pozytywnych recenzji oraz szereg korzyści. Jednym z nich jest cena.

Transfer z lotniska w Larnace do sąsiedniego Limassol będzie kosztował około 55 euro, a podróż zajmie niecałą godzinę. Do pobliskiego Pafos można dow półtorej godziny, płacąc około 100 euro. Nie trzeba będzie dokonywać żadnych dodatkowych opłat, koszt będzie ostateczny już na etapie przedsprzedaży. Ponadto płatności można dokonać zarówno z góry, jak i po przyjeździe.

Ważnym czynnikiem jest możliwość wyboru auta o odpowiedniej wielkości i klasie oraz możliwość zamontowania fotelików samochodowych dla dzieci czy dodatkowej przestrzeni bagażowej. Jednym z głównych udogodnień transferu z lotniska w Larnace jest spotkanie gości w hali przylotów, gdzie kierowca będzie trzymał w rękach tabliczkę z nazwiskiem gościa, odprowadzi go do samochodu, załaduje jego bagaż i szybko dostarczy do żądany hotel.

Larnaka nie jest najpopularniejszym kierunkiem turystycznym, ale podróżnicy wybierają ją poza sezonem ze względu na jej intymność. Jednocześnie miasto jest uważane za wygodne, jeśli chodzi o podróżowanie z Larnaki do hotelu w pobliskim mieście. Odwiedzający często wybierają taksówkę z lotniska w Larnace jako sposób na dotarcie do celu. Ponieważ miasto jest uważane za bramę na Cypr, na lotnisku nie brakuje taksówek.

W budynku terminalu nie ma usług wysyłkowych ani okienek zajmujących się wynajmem taksówek, więc najłatwiej jest negocjować z kierowcą na parkingu, który znajduje się przy wyjściu z budynku. W zależności od pory roku, pory dnia i klasy samochodu koszt przejazdu taksówką z lotniska do Larnaki wyniesie od 25 do 40 euro. Droga do centrum miasta zajmie około piętnastu minut.

od 71 €
od 82 €
od 82 €
od 34 €
133 km (95 minut)
od 163 €
od 82 €
od 82 €
od 78 €
od 82 €
od 73 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Larnace?

Lotnisko w Larnace przyjmuje rocznie do siedmiu milionów turystów, dlatego około pięć lat temu podjęto decyzję o przebudowie terminalu i pasa startowego. Jednak ze względu na niestabilną sytuację gospodarczą w kraju odbudowa została wstrzymana. Mimo to w budynku terminalu Lotniska Larnaka pracują wszystkie niezbędne usługi i usługi, co w pełni zapewnia pasażerom komfort i bezpieczeństwo.

W budynku terminalu znajdują się sklepy wolnocłowe, kawiarnie, rekreacja obszary o różnym stopniu komfortu, punkt wymiany, wypożyczalnia samochodów i wiele innych. Charakterystyczną cechą tego lotniska jest obecność punktu kontroli zwierząt; ukochany zwierzak zostanie sprawdzony pod kątem wirusów i mikroorganizmów za pół godziny.

Nasze samochody na Cyprze

Zamawiając transfer na Cyprze z lotniska w Larnace udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska w Larnace Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Larnace Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Larnace Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Larnace Taxi na Cyprze dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Larnace na mapie

Recenzje transferów lotniskowych na Cyprze

Wszystko w porządku. Wyraźnie i szybko dojechaliśmy do celu, wszystkie parametry auta zostały spełnione, były dobre foteliki dla dzieci. Kierowca pomagał nawet po drodze kupić wodę ze sklepu.
AS
Kierowca spotkał się, pomógł wnieść walizkę, zaoferował wodę. Przybył szybko, wszystko było świetnie! Dziękuję bardzo!
Wszystko bardzo mi się podobało, kierowca przyjechał pół godziny wcześniej. Droga była fajna, ponieważ. Kierowca opowiadał różne historie. Dzięki
LR
Ludmiła Romasz
27 grudnia 2020
Wszystko było dobrze. Spotkałem się ze znakiem. Podróż przebiegła szybko, a nawet opowiedziała trochę o historii Cypru i okolic.. bardzo dziękuję!!!
TS
Tatiana Spivak
29 stycznia 2021
Wszystkim to się podobało. Kierowca przyjechał na umówioną godzinę, pomógł załadować bagaże, prowadził samochód perfekcyjnie! Należy zwrócić uwagę na uprzejmość i uważność kierowcy. Rodzina była zadowolona z przeniesienia. Dziękuję Ci!
AC
Aleksandr Czeren
20 czerwca 2020
Dziękuję Ci. Wszystko przeszło Klasę komfortuno. Szczególnie podobała mi się obsługa i profesjonalizm kierowcy auta (K.). Skorzystam z Twojej usługi w przyszłości podczas podróży.
Tyle że kierowca spóźnił się nie więcej niż 10 minut, bo inaczej w pełni się odkupił!!! Wesoły, pozytywny, bardzo responsywny. Nasza 6-letnia córka była zachwycona jego żartami!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.