Transfer taksówką Na Cyprze

Zarezerwuj transfer z lotniska Cypr lub z hotelu na lotnisko Cypr pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska Na Cyprze z wyprzedzeniem

Aby zamówić taksówkę na Cyprze, skorzystaj z UniTaxi. Wielu turystów doceniło już nasze atuty zlecania transferu lotniskowego za granicę. Za pomocą usługi łatwo i szybko zamówisz transfer na Cyprze z lotniska w dowolne miejsce w kraju. UniTaxi oszczędza czas potrzebny na znalezienie transportu do miejsca odpoczynku. Wybór interesującej Cię trasy nie będzie dla Ciebie trudny, a system od razu zaoferuje Ci wybór kilku opcji samochodu, wskaże datę i godzinę transferu, a także liczbę pasażerów. Jeśli potrzebna trasa nie znajduje się na stronie, możesz zostawić prośbę o obliczenie kosztów online, a nasz menedżer prześle naszą ofertę w ciągu 24 godzin.

Zamówienie przelewu na naszej stronie ma wiele zalet, w tym stała cena, spotkanie na lotnisku ze znakiem, brak bariery językowej, bo nie trzeba tłumaczyć kierowcy, dokąd należy Cię zawieźć, wszystkie informacje są już zawarte w voucherze.

od 71 €
od 82 €
od 82 €
od 34 €
133 km (95 minut)
od 163 €
od 82 €
od 82 €
od 78 €
od 39 €
od 82 €

Taksówka Na Cyprze

Aby podróżować po Cyprze, możesz wybrać transport publiczny, ale dla turysty jest to bardzo niewygodny i długi środek transportu. Lepiej wziąć taksówkę. Taksówki na Cyprze są szeroko rozpowszechnione, ale nie należy ufać niezweryfikowanym firmom, ponieważ istnieje ryzyko, że zostaną oszukani i zapłacą kilka razy więcej niż realny koszt. Koszt taksówki w północnej i południowej części Cypru jest bardzo zróżnicowany. Jeśli nadal zdecydujesz się na taksówkę na ulicy, nie bądź zbyt leniwy, aby z wyprzedzeniem omówić cenę i targować się.

W przeciwieństwie do lokalnej taksówki, UniTaxi oferuje stałą opłatę za trasę. Będziesz dokładnie wiedział, ile pieniędzy wydasz na drogę z punktu A do punktu B, niezależnie od korków i objazdów.

od 82 €
od 141 €
118 km (85 minut)
od 175 €
67 km (50 minut)
od 98 €
72 km (50 minut)
od 86 €
113 km (100 minut)
od 166 €
122 km (100 minut)
od 175 €
114 km (100 minut)
od 203 €
od 195 €
70 km (100 minut)
od 205 €

Notatki o kraju Cypr

Należy zauważyć, że podróżowanie po Cyprze jest bardzo interesujące i pouczające, ponieważ ta wyspa jest po prostu utkana z zabytków i niebiańskich miejsc, na które nie można się oprzeć, zwłaszcza że podróże UniTaxi nie wpłyną zbytnio na budżet rodzinny . Wydatki finansowe będą potrzebne na inne cele, ponieważ Cypr jest uważany za jeden z najjaśniejszych krajów, w których prawie zawsze panuje poczucie wakacji: niezapomniane, czarujące pokazy, luksusowe życie nocne, doskonała kuchnia śródziemnomorska i łagodne fale morza - to wszystko sprawia, że ​​przyjeżdżasz wracam tu znowu i znowu. Jeśli podoba Ci się chronologia historyczna tego kraju, to jest dla Ciebie wiele ciekawych miejsc: starożytne ruiny, twierdze z czasów naszych przodków i majestatyczne świątynie fascynują swoją wspaniałością.

Teren Cypru wynosi 9251 km2. km., co czyni ją trzecią co do wielkości ze wszystkich wysp Morza Śródziemnego, więc przyjeżdżając do tego kraju, jest wiele miast i prowincji, które po prostu trzeba odwiedzić, a to wymaga wysokiej jakości transportu i przybliżonej trasy niezapomniany pobyt na tej wspaniałej wyspie.

19 km (30 minut)
od 60 €
od 141 €
od 77 €
170 km (120 minut)
od 241 €
od 69 €
54 km (60 minut)
od 99 €
od 104 €
34 km (45 minut)
od 71 €
od 90 €
od 132 €

Samochody

Do wyboru Na Cyprze 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi Na Cyprze Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP Na Cyprze Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy Na Cyprze Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy Na Cyprze Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów Na Cyprze

PP
Polina Prokofiew
10 stycznia 2021
Wielokrotnie zlecałem przelew z Twojej firmy. Zimą jedziemy na kolejną wyprawę. Na pewno ponownie skorzystamy z Twoich usług. Polecany znajomym i oni również byli zadowoleni. Dziękuję Ci!
NK
Natalia Kuzniec
02 listopada 2020
Z hotelu w Limassol pojechaliśmy na lotnisko w Larnace. Uprzejmy kierowca, czysty samochód z klimatyzacją. Kierowca przyjechał na czas, pomógł z walizkami, w aucie była woda. Zadowolony z podróży.
DG
David Garrett
25 czerwca 2020
Lot wylądował wcześnie, a ja miałem tylko bagaż podręczny, więc szybko opuściłem lotnisko. Kierowca czekał na mnie, a ja wróciłem do domu w rekordowym czasie. Wielkie dzięki, z pewnością wykorzystam Cię ponownie podczas przyszłych podróży na lotnisko.
DD
Diana Derevianki
15 kwietnia 2020
Czwarty raz w tygodniu dzwonię po taksówkę w różnych krajach, wszystko jasne i szybkie. Dziękuję Ci. Następne zamówienie jest niedaleko))
PZ
Piotr Zawiałow
19 września 2019
Wielkie dzięki! Wszystko poszło super, kierowca spotkał mnie na lotnisku, szybko i dokładnie zawiózł do hotelu, po drodze zapoznał mnie z życiem na Cyprze. Jeszcze raz dziękuję Tobie i kierowcy
VD
Doskonały kierowca. Punktualnie, znalazłem dom z trudnym adresem. Jechałem szybko i ostrożnie. Auto było czyste i fajne - jak na dworze jest +31 to ważne. Bardzo zadowolony z transferu.
AP
Arkadij Pierewoz
04 września 2019
Podobała mi się wycieczka. Przybył szybko i bez incydentów. Odbyliśmy bardzo miłą pogawędkę z kierowcą w trasie o Cyprze i nie tylko. Dziękuję Ci!
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.