Transfer taksówką Na Cyprze

Zarezerwuj transfer z lotniska Cypr lub z hotelu na lotnisko Cypr pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska Na Cyprze z wyprzedzeniem

Aby zamówić taksówkę na Cyprze, skorzystaj z UniTaxi. Wielu turystów doceniło już nasze atuty zlecania transferu lotniskowego za granicę. Za pomocą usługi łatwo i szybko zamówisz transfer na Cyprze z lotniska w dowolne miejsce w kraju. UniTaxi oszczędza czas potrzebny na znalezienie transportu do miejsca odpoczynku. Wybór interesującej Cię trasy nie będzie dla Ciebie trudny, a system od razu zaoferuje Ci wybór kilku opcji samochodu, wskaże datę i godzinę transferu, a także liczbę pasażerów. Jeśli potrzebna trasa nie znajduje się na stronie, możesz zostawić prośbę o obliczenie kosztów online, a nasz menedżer prześle naszą ofertę w ciągu 24 godzin.

Zamówienie przelewu na naszej stronie ma wiele zalet, w tym stała cena, spotkanie na lotnisku ze znakiem, brak bariery językowej, bo nie trzeba tłumaczyć kierowcy, dokąd należy Cię zawieźć, wszystkie informacje są już zawarte w voucherze.

od 69 €
od 76 €
od 76 €
od 33 €
133 km (95 minut)
od 156 €
od 76 €
od 76 €
od 70 €
od 37 €
od 76 €

Taksówka Na Cyprze

Aby podróżować po Cyprze, możesz wybrać transport publiczny, ale dla turysty jest to bardzo niewygodny i długi środek transportu. Lepiej wziąć taksówkę. Taksówki na Cyprze są szeroko rozpowszechnione, ale nie należy ufać niezweryfikowanym firmom, ponieważ istnieje ryzyko, że zostaną oszukani i zapłacą kilka razy więcej niż realny koszt. Koszt taksówki w północnej i południowej części Cypru jest bardzo zróżnicowany. Jeśli nadal zdecydujesz się na taksówkę na ulicy, nie bądź zbyt leniwy, aby z wyprzedzeniem omówić cenę i targować się.

W przeciwieństwie do lokalnej taksówki, UniTaxi oferuje stałą opłatę za trasę. Będziesz dokładnie wiedział, ile pieniędzy wydasz na drogę z punktu A do punktu B, niezależnie od korków i objazdów.

od 76 €
od 102 €
118 km (85 minut)
od 160 €
67 km (50 minut)
od 89 €
72 km (50 minut)
od 78 €
113 km (100 minut)
od 153 €
122 km (100 minut)
od 161 €
od 180 €
114 km (100 minut)
od 188 €
70 km (100 minut)
od 189 €

Notatki o kraju Cypr

Należy zauważyć, że podróżowanie po Cyprze jest bardzo interesujące i pouczające, ponieważ ta wyspa jest po prostu utkana z zabytków i niebiańskich miejsc, na które nie można się oprzeć, zwłaszcza że podróże UniTaxi nie wpłyną zbytnio na budżet rodzinny . Wydatki finansowe będą potrzebne na inne cele, ponieważ Cypr jest uważany za jeden z najjaśniejszych krajów, w których prawie zawsze panuje poczucie wakacji: niezapomniane, czarujące pokazy, luksusowe życie nocne, doskonała kuchnia śródziemnomorska i łagodne fale morza - to wszystko sprawia, że ​​przyjeżdżasz wracam tu znowu i znowu. Jeśli podoba Ci się chronologia historyczna tego kraju, to jest dla Ciebie wiele ciekawych miejsc: starożytne ruiny, twierdze z czasów naszych przodków i majestatyczne świątynie fascynują swoją wspaniałością.

Teren Cypru wynosi 9251 km2. km., co czyni ją trzecią co do wielkości ze wszystkich wysp Morza Śródziemnego, więc przyjeżdżając do tego kraju, jest wiele miast i prowincji, które po prostu trzeba odwiedzić, a to wymaga wysokiej jakości transportu i przybliżonej trasy niezapomniany pobyt na tej wspaniałej wyspie.

19 km (30 minut)
od 56 €
od 102 €
od 71 €
170 km (120 minut)
od 222 €
od 64 €
54 km (60 minut)
od 92 €
od 95 €
34 km (45 minut)
od 65 €
od 83 €
od 75 €

Samochody

Do wyboru Na Cyprze 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi Na Cyprze Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP Na Cyprze Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy Na Cyprze Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy Na Cyprze Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów Na Cyprze

KN
Kuźmina Nadieżda
11 grudnia 2021
Dziękuję UniTaxi! Naprawdę żałuję, że nie skontaktowałem się z Tobą wcześniej. Wszystko jest bardzo wygodne i Klasa komfortuno! Oraz miejsce i sposób zamawiania oraz ich transport! Profesjonalni i uprzejmi kierowcy! Często podróżujemy i mamy coś do porównania. A co najważniejsze za wysoką Klasę i wysoką jakość obsługi nie jest to wysoka cena! Jestem bardzo zadowolona i zawsze będę korzystała z ich usług podczas podróży.
LR
Ludmiła Romasz
27 grudnia 2020
Wszystko było dobrze. Spotkałem się ze znakiem. Podróż przebiegła szybko, a nawet opowiedziała trochę o historii Cypru i okolic.. bardzo dziękuję!!!
DM
Dmitrij Milkow
03 lipca 2020
Zamówienie zostało wykonane perfekcyjnie. Kierowca spotkał się przy wyjściu z hali przylotów i dostarczył do hotelu. Bez niespodzianek. Dziękuję Ci!
JC
Wszystko jest szybkie, uprzejme i dobry kierowca, był z dziećmi, pomagał w załadunku i rozładunku całego bagażu
AS
Tak, wszystko mi się podobało. Dziękuję Ci. Tylko cena 15 euro była napisana na stronie, a przy rezerwacji okazała się być 19. Nie chcę już takich dezinformacji.
Samochód był serwisowany do minuty. Cena przejazdu jest taka sama, jak cena minimalna dla lokalnych taksówek. Specjalne podziękowania dla kierowcy za komfortową podróż Klasą.
Wszystko w porządku. Wyraźnie i szybko dojechaliśmy do celu, wszystkie parametry auta zostały spełnione, były dobre foteliki dla dzieci. Kierowca pomagał nawet po drodze kupić wodę ze sklepu.
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.