Taksówka z lotniska w Antalyi

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Antalyi (Turcja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Antalyi

Podróże do innych krajów są zawsze ekscytujące i interesujące, niezależnie od tego, czy są to wakacje, czy podróż służbowa. Kiedy samolot wyląduje w Turcji, pozostał tylko jeden krok do przygody – wybór sposobu dotarcia z lotniska w Antalyi.

35 km (50 minut)
od 45 €
od 60 €
60 km (70 minut)
od 72 €
od 86 €
126 km (145 minut)
od 96 €
od 44 €
od 38 €
od 62 €
od 72 €

Koszt taksówek na lotnisko w Antalyi z wyprzedzeniem

Początkującym podróżnikom zaleca się skorzystanie z usługi «Transfer z lotniska w Antalyi». Transfer pozwala znacznie zaoszczędzić czas, dokładnie znać koszt podróży i liczyć na określoną pojemność samochodu, ponieważ taksówką mogą wyjednocześnie tylko trzy osoby. Transfer z lotniska Antalya możesz zamówić samodzielnie w domu.

O określonej godzinie samochód będzie stał przy wyjściu z terminalu, a kierowca pomoże załadować bagaż i dostarczy go na we właściwym czasie na jasno ustaloną kwotę. Transfer z lotniska w Antalyi do miasta kosztuje 2156 rubli. Jednocześnie możesz zamówić transfer powrotny, transport dowiezie z hotelu na lotnisko we właściwym czasie. Usługa transferu jest wygodna i korzystna, ponieważ kierowca spotyka się z gościem w hali przylotów, który bezzwłocznie zaprowadzi Cię do samochodu i jak najszybciej dostarczy do wybranego miejsca. Między innymi transfer jest tańszy niż taksówka, ponieważ płaci się za cały samochód, a nie za każdego pasażera.

To tureckie miasto jest najbardziej znanym światowym centrum turystycznym, odwiedzanym przez miliony gości z całego świata. W pobliżu Antalyi jest wiele miejsc turystycznych i można do nich dotrzeć z lotniska na różne sposoby. Jednym z najłatwiejszych jest taksówka z lotniska w Antalyi. Samo lotnisko ma dwa terminale, a przy wyjściu z obu znajdują się postoje taksówek.

Taksówka z lotniska Antalya może zawieźć Cię na najbliższy przystanek komunikacji miejskiej. Dodatkowo taksówką z lotniska Antalya można wybrać się w daleką podróż, cenę przejazdu można znaleźć na specjalnych znakach zainstalowanych właśnie tam - na parkingu. Koszt podróży do wybranej lokalizacji jest obliczany na podstawie odczytu licznika.

Przeciętnie minimalna podróż będzie kosztować 60 USD. Jednocześnie przejazd taksówką z lotniska w Antalyi do Belek będzie kosztował nieco mniej niż sto dolarów. Do Kemeru można poza 150 dolarów, ale wycieczka do Alanyi kosztuje nie mniej niż kilkaset dolarów. Kierownik pomaga negocjować z kierowcą samochodu, który wsadza turystów do taksówki i całkiem znośnie tłumaczy po rosyjsku.

35 km (50 minut)
od 45 €
od 60 €
60 km (70 minut)
od 72 €
od 86 €
126 km (145 minut)
od 96 €
od 38 €
od 72 €
od 44 €
od 62 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Antalyi?

Lotnisko Antalya jest wyposażone w dwa terminale. To nowoczesny, piękny budynek, w którym znajdują się wszystkie niezbędne usługi - od sklepów wolnocłowych po palarnię. Podróżni, którzy preferują wygodę nawet na lotnisku, mogą skorzystać z uprzywilejowanego systemu usług, w tym szybkiej kontroli paszportowej, a także wyczarterować prywatny odrzutowiec na lotnisku w Antalyi.

Nasze samochody w Turcji

Zamawiając transfer w Turcji z lotniska w Antalyi udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska w Antalyi Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Antalyi Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Antalyi Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Antalyi Taxi w Turcji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Antalyi na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Turcji

Wszystko było na czas - kierowca zadzwonił z dużym wyprzedzeniem i określił godzinę i miejsce spotkania. A za cenę transferu ekonomicznego generalnie dostaliśmy Mikrobusa! Była to bardzo Klasa jakościbut z bagażem. Kierowca jechał ostrożnie i szybko. Dobra robota!
VF
Vadim Fenutins
07 października 2020
Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Wspaniały samochód. Responsywny i uważny kierowca. Świetna cena.
Podobało mi się wszystko !!! Kierowca jest super!!! Halę przylotów i nasz znak szybko znaleźliśmy na nowym lotnisku. Przybył świetnie! Wielkie dzięki!!! Zdecydowanie polecam Taxi UniTaxi.pl
SI
Swietłana Iwanow
01 sierpnia 2020
Dziękujemy za możliwość zorganizowania wyjazdu pomimo krótkiego terminu. Wszystko w porządku.
KI
Kałczewskaja Iri
12 stycznia 2021
Zamawiam 2 razy: wszystko bardzo jasne, przyjeżdżają na czas, bagaże załadowane, drzwi otwarte, Kabina czysta, wygodna Ogólnie rzecz biorąc wszystko profesjonalnie Dziękuję
Bardzo dziękujemy za sumienne podejście do pracy! Nasi turyści byli bardzo zadowoleni. Z Twoich usług skorzystamy w przyszłości!
IN
Wszystko jest w porządku, spełnione, dostarczone elegancko. Dziękuję Ci. Mamy nadzieję, że odwrotność również nie zawiedzie)
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.