Taksówka z lotniska w Antalyi

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Antalyi (Turcja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Antalyi

Podróże do innych krajów są zawsze ekscytujące i interesujące, niezależnie od tego, czy są to wakacje, czy podróż służbowa. Kiedy samolot wyląduje w Turcji, pozostał tylko jeden krok do przygody – wybór sposobu dotarcia z lotniska w Antalyi.

35 km (50 minut)
od 32 €
od 37 €
60 km (70 minut)
od 37 €
od 49 €
126 km (145 minut)
od 60 €
od 27 €
od 27 €
od 38 €
od 49 €

Koszt taksówek na lotnisko w Antalyi z wyprzedzeniem

Początkującym podróżnikom zaleca się skorzystanie z usługi «Transfer z lotniska w Antalyi». Transfer pozwala znacznie zaoszczędzić czas, dokładnie znać koszt podróży i liczyć na określoną pojemność samochodu, ponieważ taksówką mogą wyjednocześnie tylko trzy osoby. Transfer z lotniska Antalya możesz zamówić samodzielnie w domu.

O określonej godzinie samochód będzie stał przy wyjściu z terminalu, a kierowca pomoże załadować bagaż i dostarczy go na we właściwym czasie na jasno ustaloną kwotę. Transfer z lotniska w Antalyi do miasta kosztuje 2156 rubli. Jednocześnie możesz zamówić transfer powrotny, transport dowiezie z hotelu na lotnisko we właściwym czasie. Usługa transferu jest wygodna i korzystna, ponieważ kierowca spotyka się z gościem w hali przylotów, który bezzwłocznie zaprowadzi Cię do samochodu i jak najszybciej dostarczy do wybranego miejsca. Między innymi transfer jest tańszy niż taksówka, ponieważ płaci się za cały samochód, a nie za każdego pasażera.

To tureckie miasto jest najbardziej znanym światowym centrum turystycznym, odwiedzanym przez miliony gości z całego świata. W pobliżu Antalyi jest wiele miejsc turystycznych i można do nich dotrzeć z lotniska na różne sposoby. Jednym z najłatwiejszych jest taksówka z lotniska w Antalyi. Samo lotnisko ma dwa terminale, a przy wyjściu z obu znajdują się postoje taksówek.

Taksówka z lotniska Antalya może zawieźć Cię na najbliższy przystanek komunikacji miejskiej. Dodatkowo taksówką z lotniska Antalya można wybrać się w daleką podróż, cenę przejazdu można znaleźć na specjalnych znakach zainstalowanych właśnie tam - na parkingu. Koszt podróży do wybranej lokalizacji jest obliczany na podstawie odczytu licznika.

Przeciętnie minimalna podróż będzie kosztować 60 USD. Jednocześnie przejazd taksówką z lotniska w Antalyi do Belek będzie kosztował nieco mniej niż sto dolarów. Do Kemeru można poza 150 dolarów, ale wycieczka do Alanyi kosztuje nie mniej niż kilkaset dolarów. Kierownik pomaga negocjować z kierowcą samochodu, który wsadza turystów do taksówki i całkiem znośnie tłumaczy po rosyjsku.

35 km (50 minut)
od 32 €
od 37 €
60 km (70 minut)
od 47 €
od 49 €
126 km (145 minut)
od 60 €
od 27 €
od 49 €
od 27 €
od 38 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Antalyi?

Lotnisko Antalya jest wyposażone w dwa terminale. To nowoczesny, piękny budynek, w którym znajdują się wszystkie niezbędne usługi - od sklepów wolnocłowych po palarnię. Podróżni, którzy preferują wygodę nawet na lotnisku, mogą skorzystać z uprzywilejowanego systemu usług, w tym szybkiej kontroli paszportowej, a także wyczarterować prywatny odrzutowiec na lotnisku w Antalyi.

Nasze samochody w Turcji

Kiedy zamawiasz transfer w Turcji z lotniska w Antalyi, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Turcji to doskonały wybór.

Taxi z lotniska w Antalyi Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Antalyi Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Antalyi Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Antalyi Taxi w Turcji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Antalyi na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Turcji

SM
Sherzod Mirsalik
04 października 2020
Dziękuję Ci! Samochód był lepszy niż oczekiwano!
Spotkali mnie tuż przy wyjściu i bardzo szybko zabrali mnie do hotelu ????? Dziękuję
DS
Diana Sułtanowa
07 października 2020
Spotkaliśmy się bardzo punktualnie i byliśmy bardzo uważni. Niespodziewanie miło.
SK
Siergiej Kazants
05 listopada 2019
Dziękujemy za czekanie na nas!))) Samolot był opóźniony o 7 godzin, ale strona spotkania wyraźnie wszystko prześledziła i spotkała się po przylocie, zgodnie z ustaleniami. Dziękuję Ci! Nadal będziemy z niego korzystać.
Chłopaki z UniTaxi byli bardzo pomocni. I chociaż byłem na złym wyjściu, udało im się mnie znaleźć i odebrać. Dzięki za wspaniałą podróż!
OM
Oleinikova Marin
27 grudnia 2020
Zostaliśmy przywitani przez bardzo przyjemnego kierowcę. Zamówiłem Volkswagena klasy polo i przyjechał nowy Mercedes! Klasa komfortubut szybko doprowadzona we właściwe miejsce
ES
Ekaterina Skorok
23 września 2019
Niesamowita obsługa!!!!! Wyraźnie, szybko, bez żadnych zaczepów, przyjemny kierowca, a auto generalnie przerosło nasze oczekiwania!)) Bardzo dziękujemy! Na pewno skorzystam z usług ponownie i polecam znajomym
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.