Taksówka z lotniska w Antalyi

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Antalyi (Turcja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Antalyi

Podróże do innych krajów są zawsze ekscytujące i interesujące, niezależnie od tego, czy są to wakacje, czy podróż służbowa. Kiedy samolot wyląduje w Turcji, pozostał tylko jeden krok do przygody – wybór sposobu dotarcia z lotniska w Antalyi.

35 km (50 minut)
od 52 €
od 65 €
60 km (70 minut)
od 78 €
od 80 €
126 km (145 minut)
od 104 €
od 46 €
od 39 €
od 65 €
od 78 €

Koszt taksówek na lotnisko w Antalyi z wyprzedzeniem

Początkującym podróżnikom zaleca się skorzystanie z usługi «Transfer z lotniska w Antalyi». Transfer pozwala znacznie zaoszczędzić czas, dokładnie znać koszt podróży i liczyć na określoną pojemność samochodu, ponieważ taksówką mogą wyjednocześnie tylko trzy osoby. Transfer z lotniska Antalya możesz zamówić samodzielnie w domu.

O określonej godzinie samochód będzie stał przy wyjściu z terminalu, a kierowca pomoże załadować bagaż i dostarczy go na we właściwym czasie na jasno ustaloną kwotę. Transfer z lotniska w Antalyi do miasta kosztuje 2156 rubli. Jednocześnie możesz zamówić transfer powrotny, transport dowiezie z hotelu na lotnisko we właściwym czasie. Usługa transferu jest wygodna i korzystna, ponieważ kierowca spotyka się z gościem w hali przylotów, który bezzwłocznie zaprowadzi Cię do samochodu i jak najszybciej dostarczy do wybranego miejsca. Między innymi transfer jest tańszy niż taksówka, ponieważ płaci się za cały samochód, a nie za każdego pasażera.

To tureckie miasto jest najbardziej znanym światowym centrum turystycznym, odwiedzanym przez miliony gości z całego świata. W pobliżu Antalyi jest wiele miejsc turystycznych i można do nich dotrzeć z lotniska na różne sposoby. Jednym z najłatwiejszych jest taksówka z lotniska w Antalyi. Samo lotnisko ma dwa terminale, a przy wyjściu z obu znajdują się postoje taksówek.

Taksówka z lotniska Antalya może zawieźć Cię na najbliższy przystanek komunikacji miejskiej. Dodatkowo taksówką z lotniska Antalya można wybrać się w daleką podróż, cenę przejazdu można znaleźć na specjalnych znakach zainstalowanych właśnie tam - na parkingu. Koszt podróży do wybranej lokalizacji jest obliczany na podstawie odczytu licznika.

Przeciętnie minimalna podróż będzie kosztować 60 USD. Jednocześnie przejazd taksówką z lotniska w Antalyi do Belek będzie kosztował nieco mniej niż sto dolarów. Do Kemeru można poza 150 dolarów, ale wycieczka do Alanyi kosztuje nie mniej niż kilkaset dolarów. Kierownik pomaga negocjować z kierowcą samochodu, który wsadza turystów do taksówki i całkiem znośnie tłumaczy po rosyjsku.

35 km (50 minut)
od 52 €
od 65 €
60 km (70 minut)
od 78 €
od 80 €
126 km (145 minut)
od 104 €
od 39 €
od 78 €
od 46 €
od 65 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Antalyi?

Lotnisko Antalya jest wyposażone w dwa terminale. To nowoczesny, piękny budynek, w którym znajdują się wszystkie niezbędne usługi - od sklepów wolnocłowych po palarnię. Podróżni, którzy preferują wygodę nawet na lotnisku, mogą skorzystać z uprzywilejowanego systemu usług, w tym szybkiej kontroli paszportowej, a także wyczarterować prywatny odrzutowiec na lotnisku w Antalyi.

Nasze samochody w Turcji

Zamawiając transfer w Turcji z lotniska w Antalyi udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska w Antalyi Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Antalyi Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Antalyi Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Antalyi Taxi w Turcji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Antalyi na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Turcji

MA
Transfer bardzo mi się podobał, wszystko o co prosiłem, fotelik i podwyższenie działały, fotelik naprawiony był jak powinien, przeciw ruchowi auta, byłem zadowolony z Wi-Fi w kabinie, bezpłatna woda i gofry, obecność wilgotnych chusteczek, auto czyste, niedymione, bardzo przyjemny i pozytywny kierowca
WS
Wiaczesław Smirn
21 września 2020
Bardzo dziękujemy za jakość Twoich usług. Tak jak transfer z lotniska do hotelu, w przeciwnym kierunku wszystko było na czas, samochód znów był na najwyższym poziomie (Mercedes Sprinter w konfiguracji VIP). Jestem pod wielkim wrażeniem jakości i terminowości firmy. Dziękuję bardzo.
SG
Siergiej Gulajew
01 stycznia 1970
Spotkanie odbyło się od razu przy wyjściu z terminalu, pracownik spotkania z tabliczką przekazał nas kierowcy, który pomógł z rzeczami, a w aucie zaoferował wodę, która bardzo się przydała w 30-stopniowym upale. Wyjazd był klasą wysokiego poziomu.Dziękuję!"
Dziękuję bardzo, bardzo mi się podobało. Zostaliśmy powitani na lotnisku z tabliczką (nazwisko, imię). Samochód okazał się klasą wyższą niż zamówiony. Kierowca zna kilka języków i na spotkaniu zapytał w jakim języku wygodnie się porozumieć. Polecany do transferów.
SK
Swietłana Kalino
24 sierpnia 2019
Po raz pierwszy skorzystaliśmy z usług UniTaxi. Bardzo podobał mi się dyspozytor i kierowcy. Wszyscy są bardzo uważni i ostrożni! Wielkie dzięki wszystkim!!!
Transfer przebiegł bardzo dobrze. Spotkaliśmy się na czas ze znakiem przy wyjściu z lotniska. Zamówiłem małego sedana i spotkałem się na dużym wygodnym minibusie Klasy z klimatyzacją. Płatność pozostała bez zmian. Przybył szybko i spokojnie. Wysoce zalecane. Zadowolona! Super!
Zostaliśmy przywitani znakiem, szybko usiedliśmy i wyszliśmy. Kierowca mówił po angielsku i rosyjsku, bardzo dobrze. Zawieź nas do wskazanego punktu. W samochodzie foteliki Klasa są wygodne, miękkie
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.