Taksówka w Madrycie

Zarezerwuj taxi z lub do Madryt (Hiszpania) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Madrytu

Madryt jest jak prawdziwe serce Hiszpanii: jest nie tylko stolicą kraju, ale także położonym w samym jego centrum. Wiele wycieczek po Europie zaczyna się stąd, ponieważ tutaj, poza miastem, znajduje się jedno z największych lotnisk na świecie, Barajas.

od 60 €
102 km (70 minut)
od 188 €
100 km (80 minut)
od 240 €
360 km (220 minut)
od 468 €
57 km (65 minut)
od 94 €
225 km (160 minut)
od 375 €
497 km (325 minut)
od 616 €

Koszt taksówek do Madrytu z wyprzedzeniem

Nasi operatorzy mówią w Twoim ojczystym języku – rosyjskim. Wzajemne zrozumienie to najkrótsza droga do… oszczędności. W końcu bariera językowa jest częstym powodem wysokich opłat.

Cena transferu jest ustalana przed podróżą – będziesz dokładnie wiedział, jakiej stawki możesz się spodziewać. Informacje o tym, ile kosztuje taksówka w Madrycie, można znaleźć na tej stronie witryny lub podczas rozmowy telefonicznej z naszym operatorem.

Pierwszym problemem, jaki możesz napotkać po przyjeździe, jest transfer w Madrycie. Lotnisko znajduje się 14 km od centrum stolicy, więc na pewno trzeba zadbać o niezawodną taksówkę. I lepiej zrobić to wcześniej, aby uniknąć ewentualnych konfliktów z hałaśliwymi i temperamentnymi Hiszpanami, a także nie marnować czasu na szukanie darmowego samochodu.

Z pomocą UniTaxi.ru Twój problem zostanie rozwiązany w ciągu zaledwie kilku minut! Wystarczy jeden telefon - i masz pewność, że doświadczony kierowca będzie na Ciebie czekał dokładnie o wyznaczonej godzinie przy wyjściu z określonego terminalu.

od 60 €
102 km (70 minut)
od 188 €
25 km (25 minut)
od 102 €
100 km (80 minut)
od 240 €
336 km (200 minut)
od 500 €
115 km (100 minut)
od 188 €
65 km (55 minut)
od 131 €
57 km (65 minut)
od 94 €

Jak znaleźć i zamówić transfer w Madrycie?

Najczęściej nasi klienci zamawiają transfer z lotniska w Madrycie do hotelu znajdującego się na terenie miasta. Możliwa jest również inna opcja: poleciałeś do Madrytu samolotem, ale to nie jest Twój ostatni przystanek. Musisz więc jak najszybciej i finansowo dostać się do innego miasta. Zabierzemy Cię w każdą część Półwyspu Iberyjskiego: nawet do najbliższej Alcala de Henares (około pół godziny jazdy), nawet do odległej Barcelony (do 6 godzin samochodem).

Z nami rozpoczniesz swoją podróż, czy to biznesową, czy turystyczną, mając pełne zaufanie do swojego bezpieczeństwa! W Madrycie na lotnisku transfer zostanie Ci dostarczony zaraz po wylądowaniu samolotu. A zdanie o oszczędzaniu czasu i pieniędzy jest tutaj bardzo, bardzo istotne!

Nasze samochody w Hiszpanii

Zamawiając transfer w Hiszpanii z Madrytu udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z Madrytu Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Madrytu Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Madrytu Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Madrytu Taxi w Hiszpanii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Madryt na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Hiszpanii

Bardzo miły i godny zaufania kierowca, dobra komunikacja telefoniczna dzięki czemu szybkie i łatwe spotkanie. Transfer przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Polecam tę usługę i skorzystam z niej ponownie.
AF
Aleksander Fedor
03 sierpnia 2020
To nie pierwszy raz, kiedy korzystamy z usług UniTaxi. Droga powrotna z Salou do Barcelony przebiegała w rytmie łatwej wycieczki, dzięki której A.!
MP
Wszystko w porządku, mimo zmiany czasu auto z kierowcą przyjechało jeszcze trochę wcześniej.Będziemy nadal korzystać z Waszych usług w przyszłości. Dziękuję Ci.
Dobra pomoc z bagażem
Podróż przebiegła sprawnie, Kierowca spotkał mnie z tabliczką z moim imieniem na lotnisku. Zapłaciłem mu kwotę wskazaną podczas rezerwacji, pomogłem załadować i rozładować wszystkie rzeczy. Wszystko w porządku! Dziękuję.
Wszystko poszło idealnie! Kierowca skontaktował się dzień przed wyjazdem i zalecił wyjazd nieco wcześniej. Kierowca jest uprzejmy, punktualny i towarzyski. Pomogliśmy z bagażem, na lotnisku udaliśmy się do wózka bagażowego i załadowaliśmy nasze walizki. Wielkie dzięki!
Kierowca był doskonały. Samochód był jak nowy. Mój lot był opóźniony, ale kierowca wciąż czekał. Gorąco polecam?
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.