Taksówka w Madrycie

Zarezerwuj taxi z lub do Madryt (Hiszpania) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Madrytu

Madryt jest jak prawdziwe serce Hiszpanii: jest nie tylko stolicą kraju, ale także położonym w samym jego centrum. Wiele wycieczek po Europie zaczyna się stąd, ponieważ tutaj, poza miastem, znajduje się jedno z największych lotnisk na świecie, Barajas.

od 65 €
102 km (70 minut)
od 203 €
360 km (220 minut)
od 507 €
100 km (80 minut)
od 260 €
57 km (65 minut)
od 102 €
225 km (160 minut)
od 406 €
497 km (325 minut)
od 669 €

Koszt taksówek do Madrytu z wyprzedzeniem

Nasi operatorzy mówią w Twoim ojczystym języku – rosyjskim. Wzajemne zrozumienie to najkrótsza droga do… oszczędności. W końcu bariera językowa jest częstym powodem wysokich opłat.

Cena transferu jest ustalana przed podróżą – będziesz dokładnie wiedział, jakiej stawki możesz się spodziewać. Informacje o tym, ile kosztuje taksówka w Madrycie, można znaleźć na tej stronie witryny lub podczas rozmowy telefonicznej z naszym operatorem.

Pierwszym problemem, jaki możesz napotkać po przyjeździe, jest transfer w Madrycie. Lotnisko znajduje się 14 km od centrum stolicy, więc na pewno trzeba zadbać o niezawodną taksówkę. I lepiej zrobić to wcześniej, aby uniknąć ewentualnych konfliktów z hałaśliwymi i temperamentnymi Hiszpanami, a także nie marnować czasu na szukanie darmowego samochodu.

Z pomocą UniTaxi.ru Twój problem zostanie rozwiązany w ciągu zaledwie kilku minut! Wystarczy jeden telefon - i masz pewność, że doświadczony kierowca będzie na Ciebie czekał dokładnie o wyznaczonej godzinie przy wyjściu z określonego terminalu.

od 65 €
102 km (70 minut)
od 203 €
25 km (25 minut)
od 111 €
100 km (80 minut)
od 260 €
336 km (200 minut)
od 541 €
115 km (100 minut)
od 203 €
65 km (55 minut)
od 142 €
360 km (220 minut)
od 507 €

Jak znaleźć i zamówić transfer w Madrycie?

Najczęściej nasi klienci zamawiają transfer z lotniska w Madrycie do hotelu znajdującego się na terenie miasta. Możliwa jest również inna opcja: poleciałeś do Madrytu samolotem, ale to nie jest Twój ostatni przystanek. Musisz więc jak najszybciej i finansowo dostać się do innego miasta. Zabierzemy Cię w każdą część Półwyspu Iberyjskiego: nawet do najbliższej Alcala de Henares (około pół godziny jazdy), nawet do odległej Barcelony (do 6 godzin samochodem).

Z nami rozpoczniesz swoją podróż, czy to biznesową, czy turystyczną, mając pełne zaufanie do swojego bezpieczeństwa! W Madrycie na lotnisku transfer zostanie Ci dostarczony zaraz po wylądowaniu samolotu. A zdanie o oszczędzaniu czasu i pieniędzy jest tutaj bardzo, bardzo istotne!

Nasze samochody w Hiszpanii

Zamawiając transfer w Hiszpanii z Madrytu udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z Madrytu Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Madrytu Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Madrytu Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Madrytu Taxi w Hiszpanii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Madryt na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Hiszpanii

Świetna podróż ze świetnym kierowcą.
Pierwszy raz korzystałem z tej firmy i byłem bardzo zadowolony. Kierowcy spotkali się na lotnisku punktualnie, a także odebrali z hotelu o umówionej godzinie. Samochody są czyste i wygodne. Na pewno skorzystam z tej firmy następnym razem.
Mimo godzinnego opóźnienia w przylocie samolotu, szybko wsadzono nas do samochodu i zawieziono do hotelu.
Przystojny kierowca!!! Maszyna Fresh klasy E kombi-super!!! +2 butelki wody! Wszystko w porządku!
Zamówiłem taksówkę mniej niż 24 godziny przed moim odbiorem w Fuengirola o 9 rano, a kierowca był tam 10 minut przed ręką, więc byłem pod wrażeniem, że zabrał nas na lotnisko w Maladze w komfortowych warunkach i był dżentelmenem, na pewno skorzystam z tej firmy ponownie.
Dzień dobry! Kierowca spotkał się z nami na lotnisku we wskazanym miejscu, lot był opóźniony. Mężczyzna w wieku 30-35 lat, schludnie ubrany. Pomagał z bagażami, jechał ostrożnie, auto było czyste, ładnie pachniało, temperatura komfortunaya była klasa. Przyjechaliśmy świetnie. Dziękuję Ci!
Wszystko super, Kierowca przyjechał trochę wcześniej niż wyznaczony czas, załadował cały nasz bagaż, mówił po angielsku, bardzo miły człowiek, super samochód, zabrał nas dosłownie w 20-25 minut, zawiózł nas prosto do naszego wyjścia, rozładował wszystko nasze rzeczy i życzył nam miłego lotu, wspaniałej obsługi!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.