Taksówka z lotniska Fiumicino (Rzym)

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko Fiumicino Rzym (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Fiumicino (Rzym)

Miasto, w którym zbiegają się wszystkie drogi świata, gdzie każdy centymetr centralnych placów nasycony jest starożytnymi opowieściami, gdzie pomniki architektury i architektury są dosłownie rozrzucone na każdym kroku, miasto, do którego na pewno będzie się chciało wracać. Ale najpierw, po przybyciu do Rzymu, musisz dostać się z lotniska Fiumicino.

od 91 €
od 77 €
od 259 €
od 182 €
od 72 €
od 259 €
od 541 €
od 179 €

Koszt taksówek na lotnisko «Fiumicino» (Rzym) z wyprzedzeniem

Aby nie zepsuć wrażenia pierwszymi krokami w wiecznym mieście, warto zamówić transfer z lotniska w Rzymie. Pomoże to jasno zaplanować i zorganizować wyjazd, uniknąć niepotrzebnych trudności i dodatkowego stresu. Transfer z Fiumicino jest również wygodny dla dużych grup gości, ponieważ pojazdem transferowym może być mini lub duży autobus.

Przy zamawianiu transferu z lotniska w Rzymie do hotelu, turyści w budynku lotniska są przyjmowani przez kierowcę z tabliczką, który zawozi ich na miejsce parkingu i za ściśle ustaloną kwotę dowozi we właściwe miejsce. Cechą transferu do Rzymu z Fiumicino jest możliwość wynajęcia rosyjskojęzycznego kierowcy. Co więcej, koszt usługi nie ulegnie zmianie. Na przykład transfer z lotniska w Rzymie do centrum miasta dla trzech osób będzie kosztował około 50 euro. Możesz zamówić transfer nie tylko do zarezerwowanego hotelu, ale także do punktów sprzedaży, takie przejazdy szacowane są na 60 euro za samochód. Transfer jest szczególnie wygodny, jeśli wybierasz się do określonej części miasta: na przykład planujesz odwiedzić Watykan.

Wybierając się do światowej stolicy mody, możesz wstępnie wybrać wygodny transfer z lotniska do wylotu iz powrotem, jeśli wizyta nie zapowiada się długo. Doświadczeni turyści ostrzegają przed zatrudnianiem prywatnych przewoźników, ponieważ za nielegalną podróż można natknąć się na dużą grzywnę.

Najszybszym sposobem dotarcia do miasta będzie taksówka z lotniska w Rzymie. Na podstawie informacji uzyskanych z filmów i książek można spodziewać się od kierowcy darmowej opowieści o miejscach, które będą znajdować się po drodze. Jedynym problemem jest bariera językowa. Ale przejazd taksówką z Fiumicino będzie co najmniej interesujący.

Lotnisko znajduje się około trzydziestu kilometrów od centrum miasta, przejazd taksówką z lotniska w Rzymie będzie kosztował nie więcej niż 60 euro, biorąc pod uwagę nieobecność korków i sumienności taksówkarza. Decydując o tym, jak dostać się z lotniska w Rzymie, zwróć uwagę na skupisko białych samochodów przy wyjściu z budynku. W Rzymie kolor taksówki jest biały, choć na dachu zawsze są «warcaby», więc trudno będzie o pomyłkę. Na terminalu praktycznie nie ma prywatnych handlarzy, a taksówką z Fiumicino można doprzez całą dobę.

od 91 €
od 72 €
od 77 €
od 259 €
od 81 €
od 179 €
od 107 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Fiumicino (Rzym)?

Lotnisko Leonardo Da Vinci w Rzymie jest największym we Włoszech i jednym z 30 największych na świecie. Ten status oznacza obecność na jego terytorium wszystkich niezbędnych usług i usług. Wszystkie cztery terminale mają tragarzy, którzy za niewielką opłatą dowiozą bagaż do wyjścia z lotniska lub do innej jego części. Rodzicom z dziećmi na lotnisku oferujemy specjalny pokój wyposażony we wszystko, co niezbędne dla potrzeb dzieci związanych z higieną. Podróżującym religijnie lotnisko Leonardo Da Vinci oferuje sale modlitewne.

Nasze samochody we Włoszech

Zamawiając transfer we Włoszech z lotniska Fiumicino (Rzym) udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska Fiumicino (Rzym) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Fiumicino (Rzym) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Fiumicino (Rzym) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Fiumicino (Rzym) Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko Fiumicino Rzym na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

KB
Kristin Brooks
20 listopada 2020
Kierowca czekał na nas w Mestre przed naszym mieszkaniem, aby zabrać nas na lotnisko na poranny lot. Bardzo dobra obsługa. Był tam przed 6 rano i wysadził nas, a także pomógł z naszymi torbami. Znowu skorzystam z tej usługi.
ZA
Zoja Achmetowa
02 września 2020
Wszystko w porządku. Kierowca przyjechał 10 minut wcześniej, co było bardzo pomocne, ponieważ na wyjeździe z Rzymu były korki.
Kierowca był na czas dobrze przedstawiony bardzo przyjazny. Samochód był bardzo czysty, a podróż szybka i bezproblemowa. Polecam Twoją firmę każdemu
RB
Regina B
02 września 2019
Bussolengo - Lotnisko w Bergamo (IT), Klasa ekonomiczna
Kierowca przyjechał na czas, aby nas odebrać. Dotarliśmy na lotnisko w świetnym czasie, a cena taksówki była bardzo rozsądna.
Specjalne podziękowania dla kierowcy za pomoc w znalezieniu właściciela hotelu.
CB
Claire Brear
29 listopada 2020
Doskonała obsługa od początku do końca. Bardzo profesjonalni administratorzy firmy. Luksusowy pojazd z dużą ilością miejsca dla nas i naszego bagażu. Kierowca był bardzo miły i jechał bezpiecznie po trudnych drogach na lotnisko. Koszt był rozsądny bez dodatkowych kosztów.
Punktualny kierowca, czysty samochód. Wszyscy pomogli załadować / rozładować, a nawet przywieźli wózek bagażowy!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.