Taksówka w Krakowie

Zarezerwuj taxi z lub do Kraków (Polska) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Krakowa

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z Krakowa w ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

120 km (90 minut)
od 0 €
od 0 €
107 km (100 minut)
od 0 €
295 km (250 minut)
od 320 €
295 km (185 minut)
od 0 €
od 0 €

Koszt taksówek do Krakowa z wyprzedzeniem

Do wyboru w Polsce (Polska) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-osobowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Istnieje możliwość zamówienia pojemnego minivana do Krakowa. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

120 km (90 minut)
od 0 €
107 km (100 minut)
od 0 €
od 0 €
68 km (70 minut)
od 0 €
295 km (250 minut)
od 320 €
295 km (185 minut)
od 0 €
160 km (150 minut)
od 0 €
75 km (80 minut)
od 0 €

Jak znaleźć i zamówić transfer w Krakowie?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Z» wpisz miejsce wyjazdu Kraków, w polu «Do» – miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew w Polsce (PL) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Polsce

Kiedy zamawiasz transfer w Polsce z Krakowa, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Polsce to doskonały wybór.

Taxi z Krakowa Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Krakowa Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Krakowa Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Krakowa Taxi w Polsce dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Kraków na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Polsce

Świetna obsługa, bardzo fajny kierowca, super komfortowy samochód Klasy i wycieczka. Wszystko na najwyższym poziomie! Kierowca spotkał się z tabliczką, zaskoczony, że zna rosyjski. Pomógł przy ciężkich walizkach. Wielkie dzięki!
Idealny kierowca czekał już 15 minut przed czasem bardzo przyjazny i pomocny Zalecane?
Wspaniałe doświadczenie! Rezerwacja była bezbłędna, potwierdzenie zostało wysłane smsem i e-mailem, świetna cena i taksówka na czas! Zalecana.
Byłem mile zaskoczony poziomem obsługi. Bardzo nam pomogli z przesiadką w nieznanym mieście. Dziękuję bardzo, że jesteś sobą!
IC
Irina Chubarenko
25 kwietnia 2020
Kaliningrad - Lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie (RU), Klasa ekonomiczna
Podróż była doskonała, kierowca był wyjątkowo pomocny i dokładny. Bardzo dziękuję całemu zespołowi za przemyślaną i komfortową Klasę organizację.
SA
Shybko Artsiom
18 stycznia 2021
Lotnisko Chrabrowo Kaliningrad - Gdańsk (RU), Klasa ekonomiczna
Podobała mi się podróż, zawodowy kierowca to miła kobieta i miła towarzyszka, czas od lotniska do miejsca przeznaczenia zleciał niezauważenie.
MP
Michaił Pietrow
09 maja 2020
Udało mi się dostać do samolotu tylko dzięki chęci pomocy kierowcy, który przekonał celników na granicy, aby wypuścili nas z kolejki.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.