Taksówka w Krakowie

Zarezerwuj taxi z lub do Kraków (Polska) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Krakowa

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z Krakowa w ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

od 35 €
od 0 €
120 km (90 minut)
od 0 €
107 km (100 minut)
od 0 €
295 km (250 minut)
od 296 €
295 km (185 minut)
od 0 €
od 0 €

Koszt taksówek do Krakowa z wyprzedzeniem

Do wyboru w Polsce (Polska) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-osobowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Istnieje możliwość zamówienia pojemnego minivana do Krakowa. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

od 35 €
120 km (90 minut)
od 0 €
107 km (100 minut)
od 0 €
od 0 €
295 km (250 minut)
od 296 €
68 km (70 minut)
od 0 €
295 km (185 minut)
od 0 €
160 km (150 minut)
od 0 €
75 km (80 minut)
od 0 €

Jak znaleźć i zamówić transfer w Krakowie?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Z» wpisz miejsce wyjazdu Kraków, w polu «Do» – miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew w Polsce (PL) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Polsce

Zamawiając transfer w Polsce z Krakowa udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z Krakowa Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Krakowa Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Krakowa Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Krakowa Taxi w Polsce dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Kraków na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Polsce

Ogromne podziękowania dla Alexeya, który spotkał się z nami późno w nocy na lotnisku w Poznaniu! Znakomity kierowca! Byliśmy bardzo zadowoleni z naszej nocnej podróży z lotniska do hotelu. Dziękuję Ci. Polecimy Cię naszym bliskim i znajomym. Życzę Ci sukcesu.
Kierowca był przyjazny mimo opóźnienia lotu. W drodze do hotelu opowiedział mi o zabytkach Warszawy. Wywarł bardzo dobre wrażenie.
Kierowca czekał na nas z wyraźnym znakiem w umówionym miejscu. Samochód był zgodnie z żądaniem, z wystarczającą ilością miejsca dla wszystkich 5 osób i bagażu. Kierowca był uprzejmy, uprzejmy i jechał bezpiecznie. Bardzo dobra obsługa, dziękuję.
Byłem mile zaskoczony poziomem obsługi. Bardzo nam pomogli z przesiadką w nieznanym mieście. Dziękuję bardzo, że jesteś sobą!
Doskonale. Kierowca czekał w hali przylotów ze znakiem, pomagał z bagażami. Mówi dobrze po rosyjsku. Ładny, czysty samochód. Bardzo się cieszymy, dziękuję.
Belavia leciała, długo czekała na drabinę i bagaż, czekał kierowca, zawołał. mówi po rosyjsku, próbował coś powiedzieć. super!!! jechał ostrożnie
Mimo opóźnienia lotu powitał nas w Warszawie bardzo imponujący mężczyzna z tabliczką (z nazwiskiem) w rękach. Na dobrym aucie zawiózł nas do mieszkania bez dodatkowych dopłat. Bardzo dziękuję za jakość usług. UniTaxi to nasza ulubiona.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.