Taksówka w Krakowie

Zarezerwuj taxi z lub do Kraków (Polska) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Krakowa

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z Krakowa w ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

od 0 €
120 km (90 minut)
od 0 €
107 km (100 minut)
od 0 €
295 km (250 minut)
od 320 €
295 km (185 minut)
od 0 €
od 0 €

Koszt taksówek do Krakowa z wyprzedzeniem

Do wyboru w Polsce (Polska) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-osobowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Istnieje możliwość zamówienia pojemnego minivana do Krakowa. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

120 km (90 minut)
od 0 €
107 km (100 minut)
od 0 €
od 0 €
295 km (250 minut)
od 320 €
68 km (70 minut)
od 0 €
295 km (185 minut)
od 0 €
160 km (150 minut)
od 0 €
75 km (80 minut)
od 0 €

Jak znaleźć i zamówić transfer w Krakowie?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Z» wpisz miejsce wyjazdu Kraków, w polu «Do» – miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew w Polsce (PL) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Polsce

Kiedy zamawiasz transfer w Polsce z Krakowa, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Polsce to doskonały wybór.

Taxi z Krakowa Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Krakowa Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Krakowa Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Krakowa Taxi w Polsce dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Kraków na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Polsce

WM
Wasilij Meshcher
16 czerwca 2020
Lotnisko Chrabrowo Kaliningrad - Gdańsk (RU), Klasa komfortu
Wszystko zgodnie z planem, kierowca A. jeździł dobrym czystym samochodem, ciekawe rozmowy, Klasa komfortowe przejście graniczne. Wielkie dzięki.
Wszystko bardzo gładkie. S. to świetny kierowca!
Podróż była cudowna, zostaliśmy potraktowani przez taksówkarza na lotnisku, byli nawet bardzo uprzejmi, aby załadować nasz bagaż do pojazdu. Ogólnie podróż była doskonała.
Wszystko działało doskonale i zgodnie z planem. Był naprawdę dobry i profesjonalny kierowca. Z pewnością polecę tę usługę do wykorzystania i będę z niej korzystał ponownie podczas moich przyszłych podróży.
MP
Michaił Pietrow
09 maja 2020
Udało mi się dostać do samolotu tylko dzięki chęci pomocy kierowcy, który przekonał celników na granicy, aby wypuścili nas z kolejki.
Ogromne podziękowania dla Alexeya, który spotkał się z nami późno w nocy na lotnisku w Poznaniu! Znakomity kierowca! Byliśmy bardzo zadowoleni z naszej nocnej podróży z lotniska do hotelu. Dziękuję Ci. Polecimy Cię naszym bliskim i znajomym. Życzę Ci sukcesu.
Mimo opóźnienia lotu powitał nas w Warszawie bardzo imponujący mężczyzna z tabliczką (z nazwiskiem) w rękach. Na dobrym aucie zawiózł nas do mieszkania bez dodatkowych dopłat. Bardzo dziękuję za jakość usług. UniTaxi to nasza ulubiona.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.