Taksówka z lotniska El Prat (Barcelona)

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko El Prat w Barcelonie (Hiszpania) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska El Prat (Barcelona)

Ci, którzy lecą do Barcelony, są przede wszystkim zaniepokojeni kwestią transferu – jak dostać się z lotniska w Barcelonie do miasta, w którym planują spędzić wakacje, powiedzmy Salou lub Lloret de Mar. Albo jak dostać się na lotnisko w Barcelonie z jednego z najbliższych kurortów lub centrum miasta. Jednak Hiszpanie rzadko mówią «lotnisko w Barcelonie», bardziej znają «transfer do El Prat» lub «taksówka do El Prat» po nazwie lotniska. Zadając pytanie mieszkańcom, lepiej zapytać, jak dostać się do El Prat niż na lotnisko w Barcelonie.

Koszt taksówek na lotnisko «El Prat» (Barcelona) z wyprzedzeniem

Transfer na lotnisko w Barcelonie, niezależnie od metody podróży, zajmie od 20 do 30 minut. Najoszczędniej będzie podróżować pociągiem - cena biletu dla osoby dorosłej to około 3 euro, autobus będzie kosztował 1,5 raza drożej. Ale trzeba poczekać – komunikacja miejska kursuje w odstępach 10-15 minut. Z dużym bagażem lub z małymi dziećmi te środki transportu są oczywiście niewygodne. Podróż taksówką na lotnisku w Barcelonie jest znacznie wygodniejsza. Nie musi czekać jak transport publiczny (pociąg i autobus), a jego usługi są dostępne przez całą dobę. Postoje taksówek znajdują się tuż przy wyjściach z terminali, dodatkowo wszędzie są tabliczki z informacją o lokalizacji parkingów. Więcej informacji o wszystkich sposobach dojazdu z lotniska w Barcelonie do miasta znajdziesz w naszym przewodniku.

Wszystkie taksówki na lotnisku w Barcelonie są łatwo rozpoznawalne po ich czarno-żółtym kolorze, zawsze mają cennik (zwykle umieszczony na tylnych drzwiach), ostateczna płatność jest dokonywana według licznika. Jeśli jesteś w pobliżu terminalu T1, warto skorzystać z bezpłatnego transferu do terminala T2, taniej będzie wziąć taksówkę z lotniska w Barcelonie do miasta. Taksówki nie zatrzymują się w niedozwolonych miejscach, pasażerowie zabierani są tylko na parkingi. Jak w inny sposób dostać się na lotnisko w Barcelonie? Z obu terminali odjeżdżają duże prywatne autobusy (granatowy napis na pokładzie «Aerobus») z oznaczeniem trasy A1 i A2 oraz trasy nr 16, nr 17 i TMB nr 46. Więcej o samodzielnej wycieczce do Lloret de Mar dowiesz się z naszego Airguide. A jeśli wybierasz się do kurortu Calella, koniecznie sprawdź aktualne ceny pociągów. Jeśli wybierasz się do Salou, to określ trasę, ponieważ nie dojedziesz tam bezpośrednio z lotniska w Barcelonie, na przykład pociągiem. Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o transporcie z lotniska w Barcelonie do Madrytu w UniTaxi Airguide.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska El Prat (Barcelona)?

Lotnisko Barcelona znajduje się w pobliżu miasta El Prat, odległość do centrum wynosi 14 km. Pod względem ruchu pasażerskiego w kraju zajmuje drugie miejsce - 35 mln osób rocznie. Dziś lotnisko posiada trzy pasy do przyjmowania samolotów (w tym cargo) oraz dwa terminale. Właściwie pięć, bo terminal T2 jest podzielony na trzy niezależne z literami A, B, C. Pomiędzy terminalami kursuje autobus – wahadłowiec basowy stale kursuje i obsługuje pasażerów za darmo.

Nasze samochody w Hiszpanii

Kiedy zamawiasz transfer w Hiszpanii z lotniska El Prat (Barcelona), dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Hiszpanii to doskonały wybór.

Taxi z lotniska El Prat (Barcelona) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska El Prat (Barcelona) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska El Prat (Barcelona) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska El Prat (Barcelona) Taxi w Hiszpanii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko El Prat w Barcelonie na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Hiszpanii

doskonała obsługa. Kierowca był dokładnie na czas i dostarczył nas do celu przed terminem. Samochód był czysty, a kierowca był bardzo przyjazny i uważny na nasze potrzeby. Na pewno skorzystam i polecam ponownie.
Kierowca przyjechał wcześnie i powiedział, że w razie potrzeby poczeka. Kierowca był również bardzo profesjonalny. Na pewno skorzystam ponownie.
Super! Wielkie dzięki???
I tam i z powrotem spotkały się wyraźnie na czas ze znakiem. Dostarczone szybko i bez problemów. Użyję w przyszłości. Zapłaciłem pełną kwotę za pośrednictwem strony.
Kierowca był doskonały. Samochód był jak nowy. Mój lot był opóźniony, ale kierowca wciąż czekał. Gorąco polecam?
Doskonała obsługa. Rosyjskojęzyczny kierowca. Czekał na nas 2 godziny (z winy przewoźnika bagaż był opóźniony). Wszystko wyjaśniłem i pomogłem. Samochód jest czysty. Dzięki!!!!
LM
Lloyd Macneil
06 marca 2020
Miałem tego samego kierowcę co ostatnim razem, Al., a ona była FANTASTYCZNA. Przyjechała na czas i szybko mnie dostarczyła, a do tego ma wspaniałą osobowość.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.