Taksówka z lotniska El Prat (Barcelona)

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko El Prat w Barcelonie (Hiszpania) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska El Prat (Barcelona)

Ci, którzy lecą do Barcelony, są przede wszystkim zaniepokojeni kwestią transferu – jak dostać się z lotniska w Barcelonie do miasta, w którym planują spędzić wakacje, powiedzmy Salou lub Lloret de Mar. Albo jak dostać się na lotnisko w Barcelonie z jednego z najbliższych kurortów lub centrum miasta. Jednak Hiszpanie rzadko mówią «lotnisko w Barcelonie», bardziej znają «transfer do El Prat» lub «taksówka do El Prat» po nazwie lotniska. Zadając pytanie mieszkańcom, lepiej zapytać, jak dostać się do El Prat niż na lotnisko w Barcelonie.

Koszt taksówek na lotnisko «El Prat» (Barcelona) z wyprzedzeniem

Transfer na lotnisko w Barcelonie, niezależnie od metody podróży, zajmie od 20 do 30 minut. Najoszczędniej będzie podróżować pociągiem - cena biletu dla osoby dorosłej to około 3 euro, autobus będzie kosztował 1,5 raza drożej. Ale trzeba poczekać – komunikacja miejska kursuje w odstępach 10-15 minut. Z dużym bagażem lub z małymi dziećmi te środki transportu są oczywiście niewygodne. Podróż taksówką na lotnisku w Barcelonie jest znacznie wygodniejsza. Nie musi czekać jak transport publiczny (pociąg i autobus), a jego usługi są dostępne przez całą dobę. Postoje taksówek znajdują się tuż przy wyjściach z terminali, dodatkowo wszędzie są tabliczki z informacją o lokalizacji parkingów. Więcej informacji o wszystkich sposobach dojazdu z lotniska w Barcelonie do miasta znajdziesz w naszym przewodniku.

Wszystkie taksówki na lotnisku w Barcelonie są łatwo rozpoznawalne po ich czarno-żółtym kolorze, zawsze mają cennik (zwykle umieszczony na tylnych drzwiach), ostateczna płatność jest dokonywana według licznika. Jeśli jesteś w pobliżu terminalu T1, warto skorzystać z bezpłatnego transferu do terminala T2, taniej będzie wziąć taksówkę z lotniska w Barcelonie do miasta. Taksówki nie zatrzymują się w niedozwolonych miejscach, pasażerowie zabierani są tylko na parkingi. Jak w inny sposób dostać się na lotnisko w Barcelonie? Z obu terminali odjeżdżają duże prywatne autobusy (granatowy napis na pokładzie «Aerobus») z oznaczeniem trasy A1 i A2 oraz trasy nr 16, nr 17 i TMB nr 46. Więcej o samodzielnej wycieczce do Lloret de Mar dowiesz się z naszego Airguide. A jeśli wybierasz się do kurortu Calella, koniecznie sprawdź aktualne ceny pociągów. Jeśli wybierasz się do Salou, to określ trasę, ponieważ nie dojedziesz tam bezpośrednio z lotniska w Barcelonie, na przykład pociągiem. Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o transporcie z lotniska w Barcelonie do Madrytu w UniTaxi Airguide.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska El Prat (Barcelona)?

Lotnisko Barcelona znajduje się w pobliżu miasta El Prat, odległość do centrum wynosi 14 km. Pod względem ruchu pasażerskiego w kraju zajmuje drugie miejsce - 35 mln osób rocznie. Dziś lotnisko posiada trzy pasy do przyjmowania samolotów (w tym cargo) oraz dwa terminale. Właściwie pięć, bo terminal T2 jest podzielony na trzy niezależne z literami A, B, C. Pomiędzy terminalami kursuje autobus – wahadłowiec basowy stale kursuje i obsługuje pasażerów za darmo.

Nasze samochody w Hiszpanii

Zamawiając transfer w Hiszpanii z lotniska El Prat (Barcelona) udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska El Prat (Barcelona) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska El Prat (Barcelona) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska El Prat (Barcelona) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska El Prat (Barcelona) Taxi w Hiszpanii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko El Prat w Barcelonie na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Hiszpanii

Kierowca był punktualny, uprzejmy i pomocny, obsługa bardzo sprawna, na pewno skorzystamy ponownie. Dzięki UniTaxi ?
CZ
Constantinos Zin
10 kwietnia 2020
Nie spodziewano się takiej usługi i była to miła niespodzianka! Doskonała obsługa!! Kierowca oczekiwał nas na lotnisku i był bardzo pomocny i poprowadził nas przez miasto wyjaśniając nam, co widzieliśmy! Użyję ich ponownie, kiedy wrócę do Walencji! Cena była również bardzo ok!!
Taksówka dotarła na czas na nasz transfer powrotny z Andory na lotnisko w Barcelonie. Szybka obsługa, przyjazny kierowca. Bardzo godne polecenia!
Bardzo dobra obsługa! Dziękuję za przyniesienie mojego telefonu komórkowego! To było bardzo miłe z Twojej strony!
LH
Orzechowe Bueno! Bardzo dobry i miły kierowca. Zarezerwowaliśmy podróż powrotną bezpośrednio z nim, ponieważ był taki miły i jechał bezpiecznie?
Kierowca zadzwonił 15 minut przed przyjazdem, ostrzegł, że się zbliża. Przyjazny Hiszpan, mówi po angielsku. Pomógł z walizkami. Zamówiliśmy samochód z fotelikami, były już zamontowane. Podróż poszła dobrze. Dziękuję Ci
VT
Zeer behulpzame kierowca. Punktueel en goede szofer Spreekt zeer goed Engels
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.