Transfer z lotniska Orly (Paryż)
do stacji kolejowej «Wostoczny» (Paryż)

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Orly (Paryż) → Dworzec Wschodni Paryż.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Orly (Paryż) do stacji kolejowej «Wostoczny» (Paryż) jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 30 minut i kosztuje od 78 EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 5 klasów samochodów: od niedrogich "Klasa ekonomiczna" dla 4 osób i 7-osobowych minibusów po taksówki VIP Klasa biznesowa za 120 EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Orly (Paryż) do stacji kolejowej «Wostoczny» (Paryż)

Odległość: 20 km. Czas podróży: 30 min.
Economy Skoda Octavia, Toyota Corolla, Hyundai Elantra, Ford Focus itp.
Klasa ekonomiczna
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 90 min
table free
Ekonomiczna opcja dla maksymalnie 3-4 osób.
78 €
Comfort VW Passat, Toyota Fortuner, Toyota Camry, Chevrolet Suburban itp.
Klasa komfortu
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 90 min
table free
Do wygodnej podróży na duże odległości.
78 €
Business Lexus GS, Mercedes E-class, Audi A6, BMW 5 Series itp.
Klasa biznesowa
passangers 3
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 90 min
table free
Wygodny samochód do podróży służbowych.
120 €
Minibus 7pax Toyota Hiace, Opel Vivaro, Hyundai H-1 itp.
Minibus 7 pas
passangers 7
bagage 7
car Kiwi
cancel free
clock 90 min
table free
Dla grupy 4-7 osób lub dużego bagażu.
132 €
Minivan 4pax VW Touran, Ford Galaxy, Opel Zafira, Peugeot 807 itp.
Minivan
passangers 4
bagage 4
car Kiwi
cancel free
clock 90 min
table free
Kompromis między pojemnością a komfortem.
132 €
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Orly (Paryż)?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę we Francji z lotniska Orly (Paryż) do stacji kolejowej «Wostoczny» (Paryż) o dowolnej pojemności - od taniego Klasa ekonomiczna dla 4 osób do 7-osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu we Francji

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer we Francji lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Orly Paryż → Dworzec Wschodni Paryż

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

414 opinii ze średnią oceną 4.94 na 5

XV
Xavier Vilades
20 kwietnia 2020
Z powodu późnego przylotu nasz lot został przekierowany do Charles De Gaule. Nasz kierowca śledzi informacje o locie i odbiera nas na drugim lotnisku, pomimo prawie 2 godzinnego opóźnienia!. świetny serwis
J
John Diamantara
23 sierpnia 2020
Lotnisko we Frankfurcie - Główny dworzec kolejowy w Strasburgu (DE), Klasa ekonomiczna
Doskonały samochód. Bardzo uprzejmy i ostrożny kierowca. Był na czas bardzo pomocny i zrobił wszystko, co było możliwe, aby nam pomóc Na pewno ponownie skorzystamy z twoich usług Dziękuję
Wszystko super, kierowca poznany, opowiedziany po drodze i miasto w miarę możliwości. Dzięki za usługę.
Jestem bardzo zadowolona z tej usługi, otrzymuję e-mail i sms na telefon przed rozpoczęciem usługi. Jestem również bardzo zadowolony z prawdziwego profesjonalnego szofera, który był tam nawet przed planowanym czasem. Ładny samochód i naprawdę czysty! Na pewno skorzystam ponownie z tej usługi
Byliśmy bardzo zadowoleni z transferu! Musieliśmy dwa razy zmienić czas i miejsce przyjazdu... co tam, trzy razy zmienić czas i miejsce przyjazdu i dyspozytorzy szybko i bez problemów wyszli nas na spotkanie, a kierowcy okazali się bardzo sympatyczni i uprzejmi! Dziękuję Ci! Dzięki tobie nasz przyjazd i wyjazd był łatwy i relaksujący!
Podróż poszła świetnie. Kierowca nie tylko dobrze jeździł samochodem, ale także przyjemnie się z nim rozmawiało. Ponadto zapewniłem sobie wi-fi, aby skontaktować się z krewnymi, którzy mnie spotkali. Wielkie dzięki!
Trwało to dłużej niż oczekiwano, ale to tylko kwestia ruchu. Kierowca był tam, aby się z nami spotkać, a znak, który trzymał, był widoczny?
Niezwykle miły kierowca o doskonałych manierach. To był idealny koniec naszej wycieczki. Wielkie dzięki UniTaxi, wolę Cię bardzo i od teraz będę korzystał z Twojej usługi.
Nasz kierowca czekał na nas, gdy opuszczaliśmy odbiór bagażu. Był bardzo miły, przedstawił się i pomógł nam z bagażami do taksówki. Jazda do celu była wygodna. Gorąco polecam UniTaxis i na pewno skorzystam ponownie.
Załatwiono to bardzo profesjonalnie i czułam się komfortowo w obcym kraju. Mój lot był opóźniony o ponad 2 godziny, a mój kierowca taksówki upewnił się, że skontaktuje się ze mną przez telefon.
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Orly (Paryż)

Najlepszym sposobem, aby dostać się do stacji kolejowej «Wostoczny» (Paryż), jest transfer z lotniska Orly (Paryż). Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko «Orly» (Paryż) powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Orly (Paryż) jest dostępna w 79 kierunkach:

Transfer taksówką do stacji kolejowej «Wostoczny» (Paryż)

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do stacji kolejowej «Wostoczny» (Paryż) - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do stacji kolejowej «Wostoczny» (Paryż) jest dostępne z 10 punktów:

Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.