Transfer taksówką w Belgii

Zarezerwuj transfer z lotniska Belgia lub z hotelu na lotnisko Belgia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Belgii z wyprzedzeniem

Belgia to idealny kraj do podróżowania samochodem. Możesz zamówić transfer na belgijskim lotnisku po przybyciu na miejsce, ale tym samym ryzykujesz przepłatę dużej kwoty. A poza tym znalezienie taksówki na belgijskim lotnisku to problem, bo nie jest tak łatwo znaleźć darmowe i wygodne auto w krótkim czasie. Jeśli przyjeżdżasz do Belgii w nocy, bądź przygotowany, aby zapłacić więcej za podróż, ponieważ lokalni kierowcy podnoszą stawki za przejazdy nocne. Jeśli zamówisz transfer w Belgii z wyprzedzeniem, nie musisz się martwić o znalezienie auta na lotnisku, ponieważ. kierowca w czystym i wygodnym samochodzie będzie już czekał na Ciebie ze znakiem. Jeśli chodzi o płatność, z góry poznasz cenę wycieczki i nie będziesz musiał dopłacać za spóźniony przyjazd. Wszystkie ceny w UniTaxi są stałe i nie zależą od pory dnia, weekendów czy świąt.

od 105 €
od 231 €
od 170 €
od 141 €
od 83 €
od 94 €
od 96 €
od 285 €
od 316 €

Taksówka w Belgii

Korzystanie z usług taksówkowych w Belgii nie stanowi problemu. W kraju działa wiele firm transportowych. Wszystkie ceny podróży są w przybliżeniu takie same i są obliczane na metry. Taksówkarze w Belgii to zazwyczaj kierowcy niezawodowi, którzy nie zapewniają komfortowych i cichych warunków podróży. UniTaxi gwarantuje profesjonalnego kierowcę. Każdy kierowca posiada licencję na przewóz pasażerów. Usługa przewiduje spotkanie ze znakiem. Jeśli zamówisz taksówkę w Belgii, kierowca przyjedzie na lotnisko lub do hotelu z wyprzedzeniem, aby się z Tobą spotkać. Kierowca zawsze pomoże z bagażem i zabierze Cię do samochodu.

od 105 €
od 153 €
30 km (40 minut)
od 102 €
117 km (90 minut)
od 232 €
105 km (70 minut)
od 274 €
77 km (60 minut)
od 170 €
od 503 €
200 km (160 minut)
od 524 €
310 km (205 minut)
od 597 €

Notatki o kraju Belgia

Belgia jest ośrodkiem przecinania się interesów politycznych i finansowych. Belgia jest krajem wysoko rozwiniętym i zurbanizowanym z dużymi miastami, portami morskimi o międzynarodowym znaczeniu, przeplatanymi kolejami i drogami. Kraj jest dosłownie centrum zabytków historycznych i budowli architektonicznych, z których wiele jest rozsianych po prawie całym terytorium Belgii. W każdym mieście w Belgii znajdują się starożytne katedry lub fortece, zamki lub średniowieczne budynki cechowe, które przechowują pamięć o bogactwie średniowiecza.

Belgia to świetne miejsce na podróż do historii Europy. Belgia ze swoimi starożytnymi i tajemniczymi miastami i prowincjami jest pełna wielu odkryć dla dociekliwego podróżnika. Zamawiając u nas taksówkę w Belgii, uzyskasz same dobre wrażenia z podróży.

od 270 €
od 339 €
248 km (190 minut)
od 741 €
22 km (40 minut)
od 131 €
117 km (90 minut)
od 232 €
od 0 €
210 km (150 minut)
od 0 €
80 km (60 minut)
od 0 €
115 km (100 minut)
od 0 €
150 km (120 minut)
od 0 €

Samochody

Transfer lotniskowy w w Belgii oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Belgii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Belgii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Belgii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Belgii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Belgii

Bardzo dobra obsługa! Korzystałem z tych dwóch sposobów lotnisko-hotel-lotnisko i zawsze przychodziłem na czas. świetny serwis
NB
Nadiezda Burawle
09 października 2020
Zamówiłam z Moskwy mamie o 5 rano. Wszystko w porządku. I okazało się, że taniej niż znalazła taksówkę w mieście! Z centrum na lotnisko Charleroi 93 euro. Dziękuję Ci!
Wszystko w porządku! Spotkałem się na lotnisku z tabletem z moim imieniem i nazwiskiem. Dostarczone szybko, a dodatkowo fajny bonusowy samochód był o klasę wyższy, w przeciwieństwie do tego, który zamówiliśmy. Specjalne podziękowania dla kierowcy!
Wszystko było świetne!!! Mieliśmy szczęście z kierowcą, który spotkał się z nami na czas na lotnisku, pomógł z bagażami i szybko pojechał do hotelu. W drodze dowiedzieliśmy się wielu przydatnych rzeczy o życiu miasta. Gorąco polecana usługa!
kierowca na czas. Min punkt jest taki, że nie można go było odróżnić jako taksówki. nie było wzmianki, że to taksówka w minivanie?
Jedyną rzeczą było złe miejsce spotkania, ale po usunięciu telefonu z powodu ponownego otwarcia lotniska.
Wszystko w porządku, kierowca spotkał się na czas pomimo opóźnienia naszego lotu)
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.