Transfer taksówką w Belgii

Zarezerwuj transfer z lotniska Belgia lub z hotelu na lotnisko Belgia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Belgii z wyprzedzeniem

Belgia to idealny kraj do podróżowania samochodem. Możesz zamówić transfer na belgijskim lotnisku po przybyciu na miejsce, ale tym samym ryzykujesz przepłatę dużej kwoty. A poza tym znalezienie taksówki na belgijskim lotnisku to problem, bo nie jest tak łatwo znaleźć darmowe i wygodne auto w krótkim czasie. Jeśli przyjeżdżasz do Belgii w nocy, bądź przygotowany, aby zapłacić więcej za podróż, ponieważ lokalni kierowcy podnoszą stawki za przejazdy nocne. Jeśli zamówisz transfer w Belgii z wyprzedzeniem, nie musisz się martwić o znalezienie auta na lotnisku, ponieważ. kierowca w czystym i wygodnym samochodzie będzie już czekał na Ciebie ze znakiem. Jeśli chodzi o płatność, z góry poznasz cenę wycieczki i nie będziesz musiał dopłacać za spóźniony przyjazd. Wszystkie ceny w UniTaxi są stałe i nie zależą od pory dnia, weekendów czy świąt.

od 114 €
od 172 €
od 184 €
od 153 €
od 114 €
od 121 €
od 114 €
od 348 €
od 342 €

Taksówka w Belgii

Korzystanie z usług taksówkowych w Belgii nie stanowi problemu. W kraju działa wiele firm transportowych. Wszystkie ceny podróży są w przybliżeniu takie same i są obliczane na metry. Taksówkarze w Belgii to zazwyczaj kierowcy niezawodowi, którzy nie zapewniają komfortowych i cichych warunków podróży. UniTaxi gwarantuje profesjonalnego kierowcę. Każdy kierowca posiada licencję na przewóz pasażerów. Usługa przewiduje spotkanie ze znakiem. Jeśli zamówisz taksówkę w Belgii, kierowca przyjedzie na lotnisko lub do hotelu z wyprzedzeniem, aby się z Tobą spotkać. Kierowca zawsze pomoże z bagażem i zabierze Cię do samochodu.

od 114 €
od 176 €
od 104 €
30 km (40 minut)
od 125 €
117 km (90 minut)
od 172 €
105 km (70 minut)
od 297 €
77 km (60 minut)
od 193 €
od 545 €
310 km (205 minut)
od 661 €
135 km (105 minut)
od 342 €

Notatki o kraju Belgia

Belgia jest ośrodkiem przecinania się interesów politycznych i finansowych. Belgia jest krajem wysoko rozwiniętym i zurbanizowanym z dużymi miastami, portami morskimi o międzynarodowym znaczeniu, przeplatanymi kolejami i drogami. Kraj jest dosłownie centrum zabytków historycznych i budowli architektonicznych, z których wiele jest rozsianych po prawie całym terytorium Belgii. W każdym mieście w Belgii znajdują się starożytne katedry lub fortece, zamki lub średniowieczne budynki cechowe, które przechowują pamięć o bogactwie średniowiecza.

Belgia to świetne miejsce na podróż do historii Europy. Belgia ze swoimi starożytnymi i tajemniczymi miastami i prowincjami jest pełna wielu odkryć dla dociekliwego podróżnika. Zamawiając u nas taksówkę w Belgii, uzyskasz same dobre wrażenia z podróży.

od 172 €
od 214 €
248 km (190 minut)
od 455 €
22 km (40 minut)
od 91 €
117 km (90 minut)
od 172 €
od 98 €
210 km (150 minut)
od 286 €
80 km (60 minut)
od 163 €
115 km (100 minut)
od 176 €
150 km (120 minut)
od 195 €

Samochody

Do wyboru w Belgii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Belgii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Belgii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Belgii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Belgii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Belgii

Wszystko było świetne!!! Mieliśmy szczęście z kierowcą, który spotkał się z nami na czas na lotnisku, pomógł z bagażami i szybko pojechał do hotelu. W drodze dowiedzieliśmy się wielu przydatnych rzeczy o życiu miasta. Gorąco polecana usługa!
NB
Nadiezda Burawle
09 października 2020
Zamówiłam z Moskwy mamie o 5 rano. Wszystko w porządku. I okazało się, że taniej niż znalazła taksówkę w mieście! Z centrum na lotnisko Charleroi 93 euro. Dziękuję Ci!
Spotkanie na lotnisku przebiegło pomyślnie. Gdy opuściliśmy lotnisko, kierowca czekał już na nas z tabliczką. Do miejsca docelowego zawieziono nas komfortowym autem Klasy. Dziękujemy Twojej firmie za doskonałą obsługę!
kierowca na czas. Min punkt jest taki, że nie można go było odróżnić jako taksówki. nie było wzmianki, że to taksówka w minivanie?
Wszystko w porządku, kierowca spotkał się na czas pomimo opóźnienia naszego lotu)
Wszystko w porządku! Spotkałem się na lotnisku z tabletem z moim imieniem i nazwiskiem. Dostarczone szybko, a dodatkowo fajny bonusowy samochód był o klasę wyższy, w przeciwieństwie do tego, który zamówiliśmy. Specjalne podziękowania dla kierowcy!
Bardzo dobra obsługa! Korzystałem z tych dwóch sposobów lotnisko-hotel-lotnisko i zawsze przychodziłem na czas. świetny serwis
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.