Transfer taksówką w Czarnogórze

Zarezerwuj transfer z lotniska Czarnogóra lub z hotelu na lotnisko Czarnogóra pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Czarnogórze z wyprzedzeniem

Na stronie możesz szybko i łatwo zamówić transfer z lotnisk Tivat i Podgorica do dowolnego miasta w Czarnogórze, a także do miast sąsiednich krajów. Nie będziesz musiał dopłacać za spotkanie na lotnisku, dodatkowy bagaż, zwierzęta w kabinie - cena zawsze podawana jest na zasadzie all inclusive. Zawsze możesz liczyć na pomoc kierowcy przy załadunku bagażu.

Co by było, gdyby samolot był opóźniony w dniu odlotu? – Kierowca będzie na Ciebie czekał, nawet jeśli lot jest opóźniony, jednak uprzejmie prosimy naszych klientów o wcześniejsze poinformowanie naszego działu wsparcia o opóźnieniu lotu.

Można zarezerwować transfer w Czarnogórze wpłacając zaliczkę, resztę kwoty płacisz kierowcy przyjeżdżając na miejsce. Zapraszam do tworzenia zlecenia na przelew w Czarnogórze! Jeśli nie znajdziesz na stronie kierunku, który Cię interesuje, po prostu zostaw prośbę, w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o cenie.

20 km (50 minut)
od 37 €
25 km (30 minut)
od 42 €
40 km (40 minut)
od 56 €
od 54 €
od 47 €
7 km (15 minut)
od 27 €
od 71 €
10 km (15 minut)
od 32 €
86 km (90 minut)
od 118 €
100 km (120 minut)
od 174 €

Taksówka w Czarnogórze

Każdy, kto był w tym kraju, wie, czym jest taksówka w Czarnogórze! Nie będzie przesadą stwierdzenie, że taksówka w Czarnogórze jest głównym środkiem transportu turystów. Tylko w jednej Budvie jeździ nawet 1000 taksówkarzy. Niestety branża ta nie jest w żaden sposób regulowana przez państwo. W efekcie liczba „bomb” jest kilkakrotnie wyższa niż liczba oficjalnych taksówek, a flota jest bardzo zużyta. Konieczne jest uzgodnienie ceny przed wyjazdem, w przeciwnym razie ryzykujesz zapłatę trzykrotności rzeczywistego kosztu wycieczki. Nic dziwnego, że mówią: „Turysta to dar niebios dla taksówkarza”.

Dzięki UniTaxi jesteś chroniony przed tego rodzaju problemami. W końcu doświadczeni kierowcy i niezawodne samochody są do Twojej dyspozycji, niezależnie od klasy. Nie musisz się targować i tłumaczyć, jak dojechać do miejsca spoczynku. Po co ryzykować i psuć sobie nastrój - powierz transfer z lotniska profesjonalistom i rozpocznij wakacje od samego przybycia do Czarnogóry!

20 km (50 minut)
od 37 €
od 78 €
30 km (35 minut)
od 48 €
24 km (30 minut)
od 37 €
od 192 €
65 km (80 minut)
od 78 €
101 km (110 minut)
od 240 €
44 km (60 minut)
od 317 €
45 km (55 minut)
od 60 €
31 km (35 minut)
od 0 €

Notatki o kraju Czarnogóra

Czarnogóra to mały i bardzo przytulny kraj w południowo-wschodniej Europie. Czarnogóra przez bardzo długi czas była częścią większych państw, a jej pełną niepodległość ogłoszono dopiero w 2006 roku. Klimat Czarnogóry można nazwać przyjemnym i korzystnym dla wszystkich, gdyż przez cały rok jest tu dość ciepło. Nawet zimą temperatura rzadko spada poniżej minus pięciu stopni, i to tylko w północnej części Czarnogóry. Średnia temperatura latem w kraju wynosi 32 stopnie, co przyciąga tysiące turystów na wybrzeże Adriatyku.

Od mieszkańców Rosji do wjazdu do Czarnogóry wymagana jest wiza. Jednak można to zrobić wystarczająco szybko, bez zbędnej zwłoki, a wszystkie drobne kłopoty związane z papierkową robotą zostaną bezpiecznie zapomniane już pierwszego dnia odpoczynku.

Turystom zapewniamy wiele ciekawych wycieczek zarówno w naturalnym urodzie oraz w obiektach o znaczeniu historycznym. Historyczne bogactwo Czarnogóry można prześledzić dzięki wielu zabytkom architektury z różnych epok. Ogólnie historia Czarnogóry zaczyna się od czasu, kiedy Słowianie zmieszali się z plemionami tureckimi zamieszkującymi teren przyszłej Czarnogóry i zjednoczyli się w rodzaj państwa. Wtedy Czarnogóra była częścią Bizancjum i Jugosławii, ale jej mieszkańcy zawsze całym sercem marzyli o niepodległości swojej ojczyzny. Dziś wreszcie Czarnogóra jest wolna i szczęśliwa.

Większość osób przyjeżdża do Czarnogóry na wakacje z dziećmi – to bardzo spokojny i bezpieczny kraj. Czyste plaże, ciepłe morze i wspaniała pogoda, czego jeszcze potrzeba do szczęścia? Ponadto Czarnogóra ma więcej niż umiarkowane ceny w sklepach i restauracjach, więc spędzanie czasu tutaj może być bardzo różnorodne i interesujące.

od 78 €
od 78 €
od 110 €
od 78 €
od 20 €
od 110 €
od 78 €
46 km (55 minut)
od 64 €
od 125 €
od 78 €

Samochody

Do wyboru w Czarnogórze 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Czarnogórze Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Czarnogórze Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Czarnogórze Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Czarnogórze Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Czarnogórze

AK
Anna Kalemintcev
09 lutego 2021
Kierowca przyjechał wcześniej, spotkał się ze znakiem, pomógł bez pytania z bagażem, jechał ostrożnie i szybko. Wielkie dzięki!
NK
Natalia Kladowsk
10 lutego 2020
Wszystko na bardzo wysokim poziomie.Dziękuję! :)
JS
Julia Smirnowa
17 listopada 2020
Nie pierwszy raz korzystam z UniTaxi: spotkanie na lotnisku ze znakiem, uprzejmi rosyjskojęzyczni kierowcy, wi-fi w aucie - wszystko super. Dziękuję Ci!
DG
David Garner
09 grudnia 2021
UniTaxi odkryliśmy dopiero dzień przed wyjazdem z naszego hotelu w Luksorze na lotnisko. Nie chcieliśmy płacić hotelowych podwyższonych stawek za transfer ani wdawać się w niekończące się targi z taksówkarzami na zewnątrz. UniTaxi.com poinformował nas, że otrzymał naszą prośbę i szuka kierowcy. Chwilę później potwierdzili transfer. Następnego dnia o 7 rano nasz kierowca Hussein czekał na nas przed hotelem z dużym znakiem z naszym imieniem. Hussein był przyjazny i uprzejmy. Jego samochód był nowy i bardzo czysty. Pomógł nam z bagażem. Zapłaciliśmy częściowo kartą kredytową podczas rezerwacji, a resztę gotówką w USD do Hussein. To była doskonała usługa!
EP
Podobało mi się to bardzo! Na wyjeździe spotkałem kierowcę, który pomógł wnieść i załadować walizki! Przybył szybko i sprawnie, jesteśmy bardzo zadowoleni!
KK
Kyrylo Kopytov
12 czerwca 2020
Wszystko na czas, bez opóźnień, taksówka zabrała nas na miejsce, którego potrzebowaliśmy. Co więcej, samochód pracował z Wi-Fi na pokładzie. Wszystko w porządku! Kierowca przyjechał na czas i zabrał nas prosto do hotelu. Mile zaskoczony obecnością wifi w aucie.
SK
Sergeff Korszuno
04 października 2020
Samochód jest świetny. Dziękuję kierowcy!
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.