Transfer taksówką w Czarnogórze

Zarezerwuj transfer z lotniska Czarnogóra lub z hotelu na lotnisko Czarnogóra pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Czarnogórze z wyprzedzeniem

Na stronie możesz szybko i łatwo zamówić transfer z lotnisk Tivat i Podgorica do dowolnego miasta w Czarnogórze, a także do miast sąsiednich krajów. Nie będziesz musiał dopłacać za spotkanie na lotnisku, dodatkowy bagaż, zwierzęta w kabinie - cena zawsze podawana jest na zasadzie all inclusive. Zawsze możesz liczyć na pomoc kierowcy przy załadunku bagażu.

Co by było, gdyby samolot był opóźniony w dniu odlotu? – Kierowca będzie na Ciebie czekał, nawet jeśli lot jest opóźniony, jednak uprzejmie prosimy naszych klientów o wcześniejsze poinformowanie naszego działu wsparcia o opóźnieniu lotu.

Można zarezerwować transfer w Czarnogórze wpłacając zaliczkę, resztę kwoty płacisz kierowcy przyjeżdżając na miejsce. Zapraszam do tworzenia zlecenia na przelew w Czarnogórze! Jeśli nie znajdziesz na stronie kierunku, który Cię interesuje, po prostu zostaw prośbę, w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o cenie.

20 km (50 minut)
od 42 €
25 km (30 minut)
od 45 €
40 km (40 minut)
od 54 €
od 54 €
od 47 €
7 km (15 minut)
od 26 €
od 65 €
10 km (15 minut)
od 37 €
86 km (90 minut)
od 108 €
100 km (120 minut)
od 156 €

Taksówka w Czarnogórze

Każdy, kto był w tym kraju, wie, czym jest taksówka w Czarnogórze! Nie będzie przesadą stwierdzenie, że taksówka w Czarnogórze jest głównym środkiem transportu turystów. Tylko w jednej Budvie jeździ nawet 1000 taksówkarzy. Niestety branża ta nie jest w żaden sposób regulowana przez państwo. W efekcie liczba „bomb” jest kilkakrotnie wyższa niż liczba oficjalnych taksówek, a flota jest bardzo zużyta. Konieczne jest uzgodnienie ceny przed wyjazdem, w przeciwnym razie ryzykujesz zapłatę trzykrotności rzeczywistego kosztu wycieczki. Nic dziwnego, że mówią: „Turysta to dar niebios dla taksówkarza”.

Dzięki UniTaxi jesteś chroniony przed tego rodzaju problemami. W końcu doświadczeni kierowcy i niezawodne samochody są do Twojej dyspozycji, niezależnie od klasy. Nie musisz się targować i tłumaczyć, jak dojechać do miejsca spoczynku. Po co ryzykować i psuć sobie nastrój - powierz transfer z lotniska profesjonalistom i rozpocznij wakacje od samego przybycia do Czarnogóry!

20 km (50 minut)
od 42 €
od 60 €
30 km (35 minut)
od 46 €
24 km (30 minut)
od 48 €
od 180 €
65 km (80 minut)
od 58 €
101 km (110 minut)
od 204 €
44 km (60 minut)
od 54 €
45 km (55 minut)
od 60 €
31 km (35 minut)
od 42 €

Notatki o kraju Czarnogóra

Czarnogóra to mały i bardzo przytulny kraj w południowo-wschodniej Europie. Czarnogóra przez bardzo długi czas była częścią większych państw, a jej pełną niepodległość ogłoszono dopiero w 2006 roku. Klimat Czarnogóry można nazwać przyjemnym i korzystnym dla wszystkich, gdyż przez cały rok jest tu dość ciepło. Nawet zimą temperatura rzadko spada poniżej minus pięciu stopni, i to tylko w północnej części Czarnogóry. Średnia temperatura latem w kraju wynosi 32 stopnie, co przyciąga tysiące turystów na wybrzeże Adriatyku.

Od mieszkańców Rosji do wjazdu do Czarnogóry wymagana jest wiza. Jednak można to zrobić wystarczająco szybko, bez zbędnej zwłoki, a wszystkie drobne kłopoty związane z papierkową robotą zostaną bezpiecznie zapomniane już pierwszego dnia odpoczynku.

Turystom zapewniamy wiele ciekawych wycieczek zarówno w naturalnym urodzie oraz w obiektach o znaczeniu historycznym. Historyczne bogactwo Czarnogóry można prześledzić dzięki wielu zabytkom architektury z różnych epok. Ogólnie historia Czarnogóry zaczyna się od czasu, kiedy Słowianie zmieszali się z plemionami tureckimi zamieszkującymi teren przyszłej Czarnogóry i zjednoczyli się w rodzaj państwa. Wtedy Czarnogóra była częścią Bizancjum i Jugosławii, ale jej mieszkańcy zawsze całym sercem marzyli o niepodległości swojej ojczyzny. Dziś wreszcie Czarnogóra jest wolna i szczęśliwa.

Większość osób przyjeżdża do Czarnogóry na wakacje z dziećmi – to bardzo spokojny i bezpieczny kraj. Czyste plaże, ciepłe morze i wspaniała pogoda, czego jeszcze potrzeba do szczęścia? Ponadto Czarnogóra ma więcej niż umiarkowane ceny w sklepach i restauracjach, więc spędzanie czasu tutaj może być bardzo różnorodne i interesujące.

od 60 €
od 60 €
od 78 €
od 60 €
od 22 €
od 84 €
od 54 €
46 km (55 minut)
od 66 €
od 90 €
od 62 €

Samochody

Transfer lotniskowy w w Czarnogórze oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Czarnogórze Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Czarnogórze Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Czarnogórze Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Czarnogórze Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Czarnogórze

BE
Beth
14 grudnia 2020
Skopje - Kotor (MK), Klasa ekonomiczna
To była doskonała obsługa. Mój kierowca był bardzo pomocny podczas całej podróży. Był uprzejmy, troskliwy i pozwolił mi się zatrzymać i zrobić zdjęcia, gdy mijaliśmy piękne krajobrazy.
SK
Sergeff Korszuno
04 października 2020
Samochód jest świetny. Dziękuję kierowcy!
IS
Irina Sushkevich
24 października 2020
Dziękuję bardzo! Kierowca spotkał nas na wyjeździe, pomógł zabrać nas z walizką. Przyjechaliśmy świetnie. Dziecko prawie natychmiast zasnęło w samochodzie i przespało całą drogę. Przyjechaliśmy za godzinę.
Mieliśmy dwóch bardzo uprzejmych i profesjonalnych kierowców. Oba dojechały na czas, a samochody były przestronne i czyste. świetny serwis.
AK
Adrian Keetley
02 listopada 2020
kierowca był tam na czas i pomocny z bagażem, był również bardzo uprzejmy, nie zawaham się polecić twojej usługi każdemu, kogo znam, kto odwiedza twój kraj
IM
Iuri Miroslava
31 października 2020
Super! Buv wodny przy wyjściu z lotniska z tabliczką. Vvіchlivy, pomіg, aby załadować bagaż. Wszystko było świetne...
OM
Olga Makarowa
09 stycznia 2021
Kierowca przyjechał 15 minut wcześniej. przed wyznaczonym czasem, żebym nie musiała na niego czekać. Bardzo uprzejmy i uśmiechnięty. Pomógł ładować i rozładowywać rzeczy. Wszystko jest bardzo pozytywne i przyjemne. Dziękuję Ci!
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.