Transfer z Alcudii
na lotnisko Palma de Mallorca

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Alcudii → Lotnisko Palma de Mallorca.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Alcudii na lotnisko Palma de Mallorca jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 45 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Alcudii na lotnisko Palma de Mallorca

Odległość: 62 km. Czas podróży: 45 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi Alcudia?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z Alcudii na lotnisko Palma de Mallorca o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Alcudia → Lotnisko Palma de Mallorca

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.88 na 5

Wszystko poszło świetnie! Taksówka została podana na czas, uprzejmy i odpowiedni kierowca! Dziękuję, w przyszłości będę korzystał z Twoich usług!
Kierowca przyjechał wcześnie, był uprzejmy i uprzejmy. Przybył bardzo szybko. Wielkie dzięki!
Uznaliśmy UniTaxi za bardzo rzetelną i ponownie skorzystamy z ich usług. Nasz kierowca był na czas, aby spotkać się z nami na lotnisku. Samochód był bardzo ładny i wygodny, a kierowca bardzo profesjonalny, miły i uprzejmy.
Spotkany przez rosyjskojęzycznego przewodnika. Był miły i poprawny. Klasa komfortubut dotarła do celu. Zamówiliśmy przelew powrotny przez UniTaxi. Dziękuję Ci.
Spotkanie przebiegło zgodnie z planem. Zamówiliśmy Mikrobusa w Hiszpanii na 10 osób, ale przyjechał większy autobus. Samo auto jest czyste i fajne. Kierowca w mundurze. Wszystkie rzeczy dostały się do środka. Osobno chcę odnotować samą jazdę. To był genialny kierowca!
SK
Wszystko poszło dobrze, bagaże zatrzymali, zadzwonił kierowca i powiedział, że czeka na wyjeździe. Spotkałem się i szybko doprowadzono do hotelu.
Nasz kierowca był bardzo dobrze wychowany, uprzejmy i wykonał cały załadunek i rozładunek bagażu. Jechał bardzo rozważnie ze względu na moje ostatnie operacje i gorąco polecam.
Fajny samochód, uprzejmy kierowca, dostawa na czas. Koszt jest niższy niż taksówka. Na pewno będę pamiętał o tej usłudze i polecam ją wszystkim.
Obsługa była dobra, a także taksówkarz był doskonały i pomocny i bardzo miły i poprawny dla nas, zawiózł nas dobrze na lotnisko jestem zadowolony z usługi, którą otrzymałem od UniTaxi wielkie dzięki pozdrowienia od maria lourdes machon
DM
Nasz lot był opóźniony i dlatego przybył późno, ale kierowca nadal czekał ze znakiem przy wyjściu z obszaru odbioru bagażu. Samochód czysty, kierowca przyjazny, okazał się rosyjskojęzyczny, co nas ucieszyło. Z usług UniTaxi korzystamy nie po raz pierwszy i nadal będziemy z nimi współpracować.
Wyrazić opinię

Transport z Alcudii

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z Alcudii na lotnisko Palma de Mallorca. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Alcudii powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Alcudii jest dostępna w 2 kierunkach:

od 0 €
od 0 €

Transfer taksówką na lotnisko Palma de Mallorca

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko Palma de Mallorca - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko Palma de Mallorca jest dostępne z 61 punktu:

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.