Transfer z Palma de Mallorca
na lotnisko Palma de Mallorca

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Palma de Mallorca → Lotnisko Palma de Mallorca.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Palma de Mallorca na lotnisko Palma de Mallorca jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 15 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Palma de Mallorca na lotnisko Palma de Mallorca

Odległość: 10 km. Czas podróży: 15 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi Palma de Mallorca?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z Palma de Mallorca na lotnisko Palma de Mallorca o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Palma de Mallorca → Lotnisko Palma de Mallorca

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.88 na 5

Znakomity personel, świetna obsługa, szybka i świetne ceny na pewno ponownie skorzystają z Twojej usługi?
AT
Najdoskonalszy kierowca, jakiego miałem od dłuższego czasu.
Zarezerwowałem transfer z lotniska w Barcelonie do hotelu. Samolot wylądował trochę przed planowanym czasem. Mimo to kierowca był tam i pomagał z bagażem. Pojechaliśmy znakomicie, po drodze komentował mijane przez nas miejsca. Wszystko w porządku! Wykorzysta i poleci znajomym
Mieliśmy najmilszego i najbardziej przyjaznego kierowcę w Barcelonie, jakiego kiedykolwiek spotkaliśmy!
Wszystko było świetne! Dobry rosyjskojęzyczny kierowca, opowiedział wiele ciekawych rzeczy! Dzięki za jakość usług.
Znakomity kierowca, osobiście skontaktował się z nami wcześniej, zapytał, czy naprawdę potrzebujemy fotelika, odebrał samochód na bagaż.Dziękuję.
SP
Bardzo nam się podobało Kierowca dobrze mówił o Madrycie Pomógł w różnych sprawach Ogólnie podróż zakończyła się najwyższym wynikiem
Doskonały. Kierowca był bardzo przyjazny i punktualny.
OE
Dziękuję Ci. Kierowca H. bardzo uważny. Przybył szybko, miał nawet krótką wycieczkę po drodze. Mówił zrozumiale, ze zrozumieniem, że nie znam dobrze hiszpańskiego. Dziękuję Ci!
Wielkie dzięki za kompetentną organizację transferu! Wszystko było idealne: łatwość zamawiania na stronie, kolejne bardzo czytelne i szczegółowe informacje o statusie zamówienia, kierowcy (specjalne podziękowania dla niego!), komfortowy przejazd Klasą z lotniska do hotelu.
Wyrazić opinię

Transport z Palma de Mallorca

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z Palma de Mallorca na lotnisko Palma de Mallorca. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Palma de Mallorca powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Palma de Mallorca jest dostępna w 5 kierunkach:

od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €

Transfer taksówką na lotnisko Palma de Mallorca

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko Palma de Mallorca - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko Palma de Mallorca jest dostępne z 61 punktu:

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.