Transfer od Playa de Muro
na lotnisko Palma de Mallorca

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi od Playa de Muro → Lotnisko Palma de Mallorca.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się od Playa de Muro na lotnisko Palma de Mallorca jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 45 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek od Playa de Muro na lotnisko Palma de Mallorca

Odległość: 61 km. Czas podróży: 45 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi Playa de Muro?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii od Playa de Muro na lotnisko Palma de Mallorca o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Playa de Muro → Lotnisko Palma de Mallorca

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.88 na 5

Dobrze ubrany kierowca, fajny samochód, łatwa do znalezienia i wygodna jazda!
Wszystko idealnie. Kierowca przyjechał na czas i był bardzo pomocny. Ogólnie podoba nam się system rezerwacji i potwierdzania sms, a ceny są bardzo dobre.
Czas dostawy to 4:30. Bardzo się baliśmy, że spóźnimy się na lotnisko. Samochód przyjechał 10 minut wcześniej. Bardzo przyjemny kierowca. Przyjechaliśmy szybko. Polecam.
Kierowca spotkał się z nami i czekał, aż weźmiemy bagaż. Szybko pojechaliśmy do hotelu. Dzięki UniTaxi.pl. Skontaktujemy się ponownie.
AT
Najdoskonalszy kierowca, jakiego miałem od dłuższego czasu.
Kierowca był miły i opowiedział trochę o mieście. Ogólnie dobre doświadczenie.
Absolutnie profesjonalna i miła obsługa. wysoce polecany. Otrzymałem szybkie odpowiedzi na moje pytania e-mailem. Kierowca czekał na mnie, pomimo przelotu, bardzo pomocny, uprzejmy, prowadził odpowiedzialnie. Na pewno skorzystam z ich usług.
Samochód jest w doskonałym stanie, kierowca jest bardzo adekwatny i rosyjskojęzyczny. Wrażenia z wyjazdu są jak najbardziej pozytywne. Kierowca czekał na nieco opóźniony lot i pomagał z walizkami. Wszystko ok!
Mój kierowca był naprawdę dobry! Był bardzo uprzejmy i towarzyski. Był pomocny, zarówno z samym transportem, jak i radą i pomocą w przypadku pytań dotyczących hiszpańskiego stylu życia. Na pewno znowu z tobą pojadę!
Rezerwacja online jest łatwa. Informacyjne wiadomości kontaktowe wysłane do mnie przez e-mail i telefon komórkowy przed dniem odbioru. Kierowca przyjechał na czas. Bardzo miła pani. Przybył na lotnisko w idealnym czasie. użyje ponownie,
Wyrazić opinię

Transport od Playa de Muro

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer od Playa de Muro na lotnisko Palma de Mallorca. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Playa de Muro powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka od Playa de Muro jest dostępna w 1 kierunku:

Transfer taksówką na lotnisko Palma de Mallorca

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko Palma de Mallorca - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko Palma de Mallorca jest dostępne z 61 punktu:

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.