Transfer z lotniska Palma de Mallorca
do Palma de Mallorca

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Palma de Mallorca → Palma de Mallorca.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Palma de Mallorca do Palma de Mallorca jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 15 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Palma de Mallorca do Palma de Mallorca

Odległość: 10 km. Czas podróży: 15 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Palma de Mallorca?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z lotniska Palma de Mallorca do Palma de Mallorca o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Palma de Mallorca → Palma de Mallorca

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.88 na 5

Spotkaliśmy się na czas, szybko dotarliśmy do hotelu.. wszystko. był godny i inteligentny. Dziękuję UniTaxi. Zdecydowanie polecę Cię znajomym
Witam! Dzięki, wszystko w porządku. Jedyne, co pozostaje bez odpowiedzi, to podany czas podróży. 15' to nierealny czas podróży. w najbardziej idealnych warunkach drogowych. Może ma sens poprawianie liczb. Jeszcze raz dziękuję i powodzenia!
LH
Orzechowe Bueno! Bardzo dobry i miły kierowca. Zarezerwowaliśmy podróż powrotną bezpośrednio z nim, ponieważ był taki miły i jechał bezpiecznie?
Tak, samochód się spotkał i zabrano nas. Wszystko w porządku! Dziękuję! Podobała nam się usługa! Mamy nadzieję, że przelew powrotny będzie taki sam! Z poważaniem Merab Gogichaty
Wszystko poszło dobrze. Kierowca mówił po rosyjsku. Nie tylko spotykał się i prowadził, ale także pomagał jako tłumacz podczas meldowania się w hotelu. Wielkie dzięki!
MB
Maryna Bielajewa
03 sierpnia 2019
Podróż poszła świetnie. Kierowca był tam jeszcze przed umówionym czasem. Skorzystamy z Twoich usług na innych wyjazdach!!!
Przybyłem 15 minut wcześniej, pomógł przewieźć bagaż Wszystko jest w porządku, dziękuję.
Doskonała obsługa, bez wahania polecam UniTaxi, kierowca był miły i pomocny
Naprawdę urocza pani. miły i przyjazny. Doskonała obsługa 5*****
Obsługa była dobra, a także taksówkarz był doskonały i pomocny i bardzo miły i poprawny dla nas, zawiózł nas dobrze na lotnisko jestem zadowolony z usługi, którą otrzymałem od UniTaxi wielkie dzięki pozdrowienia od maria lourdes machon
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Palma de Mallorca

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska Palma de Mallorca do Palma de Mallorca. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko Palma de Mallorca powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Palma de Mallorca jest dostępna w 61 kierunku:

Transfer taksówką do Palma de Mallorca

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Palma de Mallorca - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Palma de Mallorca jest dostępne z 6 punktów:

od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.