Transfer z lotniska Palma de Mallorca
do Santa Ponsa

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Palma de Mallorca → Santa Ponsa.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Palma de Mallorca do Santa Ponsa jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 30 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Palma de Mallorca do Santa Ponsa

Odległość: 33 km. Czas podróży: 30 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Palma de Mallorca?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z lotniska Palma de Mallorca do Santa Ponsa o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Palma de Mallorca → Santa Ponsa

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

Wszystko w porządku, wspaniały przewodnik-kierowca N., bardzo profesjonalny, uprzejmy, nie nachalny, udzielił wielu bardzo przydatnych informacji. Po prostu idealnie, bardzo dziękuję
Po prostu perfekcyjnie. Kierowca był profesjonalny, dotarłem na lotnisko punktualnie. Zarezerwowałem samochód Micro, kierowca przyjechał z dużym samochodem, ale cena nadal była taka sama. Dziękuję Ci!
EG
Bardzo podobał mi się kierowca. Śledzono lot. Spotkałem, załadowałem bagaż, pomogłem przy odprawie, przekazał ważne informacje.
bardzo przyjazny i pomocny kierowca, który przybył na czas na oba transfery. dziękuję bardzo
Wszystko mi się podobało, z przyjemnością skorzystam ponownie z Twoich usług)
SM
Taksówka przyjechała na czas, a samochód był czysty i schludny. Kierowca załadował bagaż bez pytania i bez żadnych opóźnień i incydentów zawiózł na miejsce. Idealne i bez wahania użyję ponownie.
Naprawdę profesjonalnie, perfekcyjnie na czas, szybko, przyjemnie i perfekcyjnie!
KA
Keren Atia
26 sierpnia 2019
Kierowca przyjechał na czas i pomógł nam z bagażem. Jazda poszła dobrze. Bardzo wygodny sposób na dostanie się z Barcelony do Salou
ES
Ekaterina Szmid
10 października 2020
Świetny kierowca!!! Spotkałem się ze znakiem, pomogłem z walizkami i w drodze do mieszkania opowiedziałem o mieście (poprowadziłem mini wycieczkę) Dziękuję
Bardzo łatwa w rezerwacji, z opcją fotelika samochodowego. Kierowca był przyjazny i czekał na nas, gdy wyszliśmy z obszaru odbioru bagażu. Świetna obsługa przez cały czas. dzięki.
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Palma de Mallorca

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska Palma de Mallorca do Santa Ponsa. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko Palma de Mallorca powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Palma de Mallorca jest dostępna w 61 kierunku:

Transfer taksówką do Santa Ponsa

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Santa Ponsa - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Santa Ponsa jest dostępne z 2 punktów:

od 0 €
110 km (100 minut)
od 0 €
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.