Transfer z lotniska Palma de Mallorca
do Port de Alcudia

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Palma de Mallorca → Port de Alcudia.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Palma de Mallorca do Port de Alcudia jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 50 minut i kosztuje od 189 EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 3 klasy samochodów: od niedrogich "Minibus 7 pas" dla 7 osób i 13-osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Palma de Mallorca do Port de Alcudia

Odległość: 62 km. Czas podróży: 50 min.
Minibus 7pax Toyota Hiace, Opel Vivaro, Hyundai H-1 itp.
Minibus 7 pas
passangers 7
bagage 7
car Kiwi
cancel free
clock 90 min
table free
Dla grupy 4-7 osób lub dużego bagażu.
189 €
Minibus 10pax Mercedes Sprinter, Toyota Coaster, Ford Transit itp.
Minibus 10 pas
passangers 10
bagage 10
car Kiwi
cancel free
clock 90 min
table free
Uniwersalna opcja dla grupy do 10 osób.
218 €
Minibus 13pax Mercedes Sprinter, Toyota Coaster itp.
Minibus 13 pas
passangers 13
bagage 13
car Kiwi
cancel free
clock 90 min
table free
Uniwersalna opcja dla grupy do 13 osób.
247 €
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Palma de Mallorca?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z lotniska Palma de Mallorca do Port de Alcudia o dowolnej pojemności - od taniego Minibus 7 pas dla 7 osób do 13-osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Palma de Mallorca → Port de Alcudia

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

MK
Gorąco polecamy UniTaxi. Mimo że spóźniliśmy się z powodu lotu, czekał na nas kierowca. Jego samochód był absolutnie wygodny i czysty, jesteśmy zrelaksowani w każdej minucie naszej podróży. Całkowicie profesjonalna obsługa.
Na lotnisku powitał mnie rosyjskojęzyczny kierowca z tabliczką. Podróż minęła szybko w miłej rozmowie. Kierowca A. odmówił bycia bardzo interesującym rozmówcą. Polecam wszystkim UniTaxi.pl-taxi.
Kierowca czekał na nas, pomógł z bagażem i potwierdził, że będzie na nas czekał, ponieważ lot był spóźniony o godzinę. Profesjonalnie wykonana praca.
Cezar jest bardzo dobrym kierowcą! Bardzo dobry mówca po angielsku. Cieszyliśmy się każdą minutą transferu. 6 gwiazdek. Polecę naszym znajomym.
Wszystko na czas , Klasa komfortuno , bezpieczna ! Przede wszystkim pochwały! Super! Dzięki :)
Wielkie dzięki! Zgodnie z prośbą spotkałem się z rosyjskojęzycznym kierowcą na lotnisku w Barcelonie. Pojechałem do hotelu i odprowadziłem do administratora, odmówił dawania napiwku.
GW
Gorbunowa Wojtow
22 sierpnia 2019
Wszystko w porządku. Do hotelu dotarliśmy bez żadnych problemów. Komfortowy samochód Klasa przerósł nasze oczekiwania. Dużym plusem jest rosyjskojęzyczny kierowca.
CM
Świetny transfer kierowca był na czas bardzo bardzo uprzejmy. Świetnie mówiący po angielsku. Miałeś drobny problem z jednym z twoich pozostałych, ale te transfery całkowicie to zrekompensowały. Świetnie, dobrze zrobione.
Bardzo przyjazny kierowca, znał angielski, co było bardzo pomocne, ponieważ nie mówimy po hiszpańsku. Zdążyliśmy na czas, nie musieliśmy czekać, wszystko wytłumaczyliśmy, bardzo uprzejmie, SUPER!!!!
A. po prostu cud, wszystko jest na czas, klarownie i nawet ze wspaniałymi komentarzami o mieście!!! Wspaniały witacz i wycieczka dla turystów. Dzięki!!!
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Palma de Mallorca

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska Palma de Mallorca do Port de Alcudia. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko Palma de Mallorca powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Palma de Mallorca jest dostępna w 61 kierunku:

od 116 €
od 189 €
od 189 €
od 0 €
od 116 €
od 0 €
od 116 €
od 0 €

Transfer taksówką do Port de Alcudia

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Port de Alcudia - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Port de Alcudia jest dostępne z 2 punktów:

Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.