Transfer z lotniska Palma de Mallorca
do Playa de Muro

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Palma de Mallorca → Playa de Muro.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Palma de Mallorca do Playa de Muro jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 45 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Palma de Mallorca do Playa de Muro

Odległość: 61 km. Czas podróży: 45 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Palma de Mallorca?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z lotniska Palma de Mallorca do Playa de Muro o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Palma de Mallorca → Playa de Muro

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.88 na 5

Witam! Korzystałem z Twojej usługi około 5-6 razy i mogę powiedzieć, że Twoja firma jest absolutnie najlepsza! Zawsze na czas, z fantastycznymi kierowcami! To jest tak Top Night!?
Doskonale. W samą porę. Grzecznie. W określonej lokalizacji. Zabawny rozmową. Mam nadzieję, że transfer powrotny na lotnisko będzie tak komfortowy jak Klasa. Najważniejsze jest na czas.
kierowca wziął większy samochód .. super do przenoszenia obszernego bagażu
Rezerwacja online jest łatwa. Informacyjne wiadomości kontaktowe wysłane do mnie przez e-mail i telefon komórkowy przed dniem odbioru. Kierowca przyjechał na czas. Bardzo miła pani. Przybył na lotnisko w idealnym czasie. użyje ponownie,
Bardzo przyjazny kierowca, znał angielski, co było bardzo pomocne, ponieważ nie mówimy po hiszpańsku. Zdążyliśmy na czas, nie musieliśmy czekać, wszystko wytłumaczyliśmy, bardzo uprzejmie, SUPER!!!!
Punktualny. Kierowca był pierwszej klasy. Dziękuję Ci
Wszystko poszło dobrze. Wielkie dzięki za jakość usług.
Taxi var presis på tiden. Hyggelig og behjelpelig sjåfør?
Wszystko było idealne! Kierowca przyjechał jeszcze trochę wcześniej, jechał szybko, sympatyczny, uśmiechnięty mężczyzna. W salonie grała dobra muzyka. Dziękuję bardzo UniTaxi!
ER
Elena Remennikow
31 października 2019
Wszystko poszło świetnie! Kierowca B. przyjechał nawet trochę przed wyznaczonym czasem, był bardzo miły i pojechaliśmy bez incydentów i na czas na lotnisko! Dzięki, świetna obsługa!
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Palma de Mallorca

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska Palma de Mallorca do Playa de Muro. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko Palma de Mallorca powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Palma de Mallorca jest dostępna w 61 kierunku:

Transfer taksówką do Playa de Muro

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Playa de Muro - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Playa de Muro jest dostępne z 2 punktów:

od 0 €
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.