Transfer od Dubrownika
na lotnisko Tivat

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi od Dubrownika → Lotnisko Tivat.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się od Dubrownika na lotnisko Tivat jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 120 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek od Dubrownika na lotnisko Tivat

Odległość: 100 km. Czas podróży: 120 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi w Dubrowniku?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Chorwacji od Dubrownika na lotnisko Tivat o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Chorwacji

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Chorwacji lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Dubrownik → Lotnisko Tivat

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

257 opinii ze średnią oceną 4.94 na 5

IS
Irina Sushkevich
24 października 2020
Dziękuję bardzo! Kierowca spotkał nas na wyjeździe, pomógł zabrać nas z walizką. Przyjechaliśmy świetnie. Dziecko prawie natychmiast zasnęło w samochodzie i przespało całą drogę. Przyjechaliśmy za godzinę.
OC
Oksana Czandiszw
26 kwietnia 2020
Wszystko poszło dobrze, kierowca spotkał się na czas. Jedyną rzeczą było to, że cena była o 1 euro wyższa, jednak najwyraźniej wynika to z faktu, że hotel znajduje się w Becich, nieco dalej od Budvy. W przeciwnym razie wszystko jest w porządku, bardzo dziękuję za waszą obsługę! Na pewno skorzystamy z Twoich usług w przyszłości!
KU
Konstantin Uvaro
18 września 2020
Jak zwykle WSZYSTKO JEST WSPANIALE!!! Będę Cię polecać wszystkim moim przyjaciołom i znajomym. Wielkie dzięki!
JS
Julia Smirnowa
17 listopada 2020
Nie pierwszy raz korzystam z UniTaxi: spotkanie na lotnisku ze znakiem, uprzejmi rosyjskojęzyczni kierowcy, wi-fi w aucie - wszystko super. Dziękuję Ci!
Bardzo zadowolony!!!! dobra uwaga i komunikacja. wysoce polecany. Zapomniałem tabletu w samochodzie i przynieś mi go ponownie!!! Dzięki!!!!
AM
Wszystko poszło idealnie. Ponieważ nie można było podjechać pod dom samochodem, kierowca pomagał nieść ciężką walizkę. Dziękuję Ci!
AC
Andriej Czernysz
10 sierpnia 2019
Byliśmy zadowoleni z wyjazdu. Kierowca przyjechał nawet trochę wcześniej - co jest dobre. Pomógł z bagażem. Będziemy nadal korzystać z Twoich usług.
RT
Rubanow Timur
26 czerwca 2020
Dzięki kierowcy za czekanie - lot był opóźniony o godzinę. Kierowca czekał i pojechał do celu.
Podróż była świetna - szybka, komfortowa i punktualna. wszystko było cudowne! Kierowca super profesjonalista i bardzo dobry człowiek! Jesteśmy bardzo szczęśliwi! Dziękuję bardzo! Nasza podróż była niesamowita i bardzo ciekawa!
JT
Miły towarzyski kierowca, podjechał prosto pod wejście do hotelu, położonego w dziczy Budvy, a dokładnego adresu nie można było znaleźć nawet w google.
Wyrazić opinię

Transport od Dubrownika

Najlepszym sposobem, aby dostać się na lotnisko Tivat, jest transfer od Dubrownika. Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Dubrownika powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka od Dubrownika jest dostępna w 22 kierunkach:

od 54 €
100 km (120 minut)
od 0 €
230 km (180 minut)
od 317 €
101 km (110 minut)
od 0 €
104 km (110 minut)
od 0 €
50 km (60 minut)
od 0 €
92 km (100 minut)
od 0 €
od 0 €
124 km (135 minut)
od 0 €
140 km (190 minut)
od 180 €

Transfer taksówką na lotnisko Tivat

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko Tivat - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko Tivat jest dostępne z 68 punktów:

20 km (50 minut)
od 42 €
25 km (30 minut)
od 47 €
40 km (40 minut)
od 60 €
od 60 €
od 51 €
od 71 €
7 km (15 minut)
od 27 €
10 km (15 minut)
od 32 €
11 km (15 minut)
od 31 €
30 km (45 minut)
od 46 €
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.