Taksówka z lotniska Tivat

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko Tivat (Czarnogóra) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Tivat

Jedną z najjaśniejszych pereł turystycznego Adriatyku jest miasto Tivat, położone w najmniejszym okręgu administracyjnym Czarnogóry. Mimo to co roku do kurortów Tivat przyjeżdżają miliony turystów z całego świata. Będąc tutaj, musisz tylko zdecydować, jak dostać się z lotniska Tivat.

20 km (50 minut)
od 39 €
25 km (30 minut)
od 46 €
40 km (40 minut)
od 60 €
od 59 €
od 51 €
7 km (15 minut)
od 27 €
od 59 €
10 km (15 minut)
od 33 €
86 km (90 minut)
od 128 €
100 km (120 minut)
od 130 €

Koszt taksówek na lotnisko Tivat z wyprzedzeniem

Współcześni podróżnicy już dawno odkryli zalety zamawiania transferu. Zamówienie samochodu z odpowiednią ilością miejsc i wymaganym poziomem komfortu pozwala na rozpoczęcie wakacji z pozytywnymi emocjami. Transfer z lotniska Tivat przewiduje spotkanie gości bezpośrednio w hali przylotów, kierowca będzie trzymał tabliczkę z imieniem i nazwiskiem klienta, po czym zabierze Cię do samochodu i zawiezie we właściwe miejsce.

Ogromnym plusem transferu z lotniska Tivat jest ostateczny koszt usługi, nie będziesz musiał dopłacać za bagaż, za lądowanie, czy za czas spędzony w korkach. Na przykład wycieczka do Kolasina będzie kosztować około 85 euro, z kolei taksówka będzie kosztować więcej. W przypadku lotniska Tivat niewątpliwą zaletą zamówienia transferu jest to, że kierowca będzie czekał na swoich pasażerów do ostatniego, szczególnie latem, kiedy loty są opóźnione o kilka godzin.

Czarnogóra to kraj, w którym prawie połowa mieszkańców mówi całkiem znośnie po rosyjsku, a kierowcy w dziewięciu przypadkach na dziesięć mówią «wielcy i potężni», więc możesz liczyć na krótką wycieczkę po drodze z lotniska.

Tivat to stare, bardzo małe miasteczko na wybrzeżu Adriatyku, położone po południowej stronie półwyspu Vrmac na wybrzeżu Czarnogóry. W mieście mieszka tylko około dziesięciu tysięcy lokalnych mieszkańców, ale nie przeszkodziło to władzom kraju w zapewnieniu osiedlu doskonałej infrastruktury komunikacyjnej.

Jednym z popularnych środków transportu dla turystów jest taksówka. A dostanie się z lotniska do Tivatu taksówką to jeden z najłatwiejszych sposobów dotarcia do miejsca odpoczynku. Większość usług miasta jest dostosowana do potrzeb turystów, dlatego nie brakuje taksówek z lotniska Tivat. Jeśli przyjeżdżasz samochodem bezpośrednio na lotnisko, powinieneś przygotować się na dodatkowe koszty. Wsiadanie do samochodu będzie kosztować pół euro, każdy kilometr będzie kosztował trochę mniej niż w euro, dodatkowo trzeba będzie zapłacić podatek transportowy.

Tak więc podróż do Budvy będzie kosztować co najmniej 25 euro. Ponadto czarnogórscy taksówkarze mogą zażądać dużej kwoty za podróż, jeśli jest to wysoki sezon turystyczny, dlatego lepiej zarezerwować taksówkę z wyprzedzeniem lub kontrolować koszt podróży za pomocą licznika.

20 km (50 minut)
od 39 €
25 km (30 minut)
od 46 €
40 km (40 minut)
od 60 €
od 59 €
od 51 €
od 59 €
7 km (15 minut)
od 27 €
10 km (15 minut)
od 33 €
11 km (15 minut)
od 32 €
30 km (45 minut)
od 46 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Tivat?

Lotnisko Tivat to drugie co do wielkości i najważniejsze lotnisko w Czarnogórze. Latem na pas startowy trafia do sześciu samolotów na godzinę. Charakterystyczną cechą tego portu lotniczego jest to, że odbiera i wysyła statki tylko w godzinach dziennych, ponieważ pas nie jest wyposażony w oświetlenie. Lotnisko znajduje się w pobliżu Zatoki Kotorskiej, która podczas startu lub lądowania oferuje niesamowicie piękny widok na morze. W budynku lotniska znajdują się sklepy, biuro podróży, wypożyczalnia samochodów, mała kawiarnia, a niedaleko lotniska znajduje się komfortowy hotel.

Nasze samochody w Czarnogórze

Zamawiając transfer w Czarnogórze z lotniska Tivat udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska Tivat Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Tivat Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Tivat Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Tivat Taxi w Czarnogórze dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko Tivat na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Czarnogórze

ES
Elena Serbina
30 października 2020
Jak za pierwszym razem wszystko było super. Wspaniały kierowca M. B. Punktualny, uprzejmy, przyjazny. I pomagał w przekazywaniu rzeczy, a nawet, płynąc promem, sfotografował mnie na tle zachwycających czarnogórskich krajobrazów. Dzięki niemu i twojej służbie. Bezpiecznie z tobą))
IM
Igor Muchariew
22 września 2019
Świetnie, zaraz po wyjściu z terminalu spotkałem kierowcę, zero straty czasu, wziąłem bagaż, załadowałem i wyładowałem po przyjeździe, samochód BMW, spokojna jazda i w 30 minut byliśmy na miejscu. Dziękuję Ci!
BE
Beth
14 grudnia 2020
Skopje - Kotor (MK), Klasa ekonomiczna
To była doskonała obsługa. Mój kierowca był bardzo pomocny podczas całej podróży. Był uprzejmy, troskliwy i pozwolił mi się zatrzymać i zrobić zdjęcia, gdy mijaliśmy piękne krajobrazy.
PK
Paweł Kostin
07 czerwca 2020
Bardzo mi się wszystko podobało, kierowca był bardzo miły, spotkał nas na lotnisku. Jechałem ostrożnie, nie szybko, pomogłem w znalezieniu odpowiedniego adresu do mieszkania i ogólnie byłem bardzo uprzejmy. Dziękuję bardzo!
IC
Ilia Chudov
02 czerwca 2020
Kierowca przyjechał pół godziny przed wyznaczonym czasem, był niezwykle uprzejmy i pomocny. Podróż poszła świetnie. Dziękuję wszystkim za dobrze wykonaną pracę! Na pewno skorzystam z Waszych usług w przyszłości!
AG
Aleksandra Goncz
16 września 2019
Wszystko było w porządku, kierowca spotkał się na czas i szybko pojechał do hotelu. Cieszyłem się, że kierowca mówił po angielsku. Skorzystam ponownie z Twoich usług, dziękuję!
SL
Simone Lye
03 maja 2020
Obsługa była fantastyczna, kierowca był bezpieczny i przyjazny i odebrał nas na czas. Transfer był wygodny, a samochód był czysty i bardzo bezpieczny. Z pewnością polecam i skorzystam ponownie! Dziękuję Ci!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.