Taksówka w Barcelonie

Zarezerwuj taxi z lub do Barcelona (Hiszpania) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Barcelony

Jeśli podróżujesz do Katalonii (region autonomiczny w Hiszpanii), najprawdopodobniej najpierw trafisz do Barcelony. W końcu to właśnie tutaj znajduje się największe lotnisko w regionie, które znajduje się poza miastem (około 10 km od centrum).

od 59 €
od 168 €
od 49 €
79 km (70 minut)
od 154 €
108 km (80 minut)
od 182 €
od 54 €
106 km (70 minut)
od 182 €
195 km (200 minut)
od 168 €
40 km (40 minut)
od 112 €

Koszt taksówek do Barcelony z wyprzedzeniem

Zorganizujemy dla Ciebie najwygodniejszy i najtańszy transfer z lotniska w Barcelonie do dowolnego z pobliskich miast, a nawet regionów: do La Pineda, Girony, Lloret de Mar, Reus, Oropesa del Mar itp. Możesz zobaczyć więcej szczegółowa lista patrz na tej stronie. Jeśli nie znalazłeś w tym właściwego kierunku, wystarczy, że złożysz wniosek do naszych managerów, którzy szybko rozwiążą Twój problem. Ponadto możliwy jest wyjazd do innego kraju - do Andory. Poczuj się jak w domu w Hiszpanii - z naszą usługą jest to w 100% możliwe!

od 59 €
od 168 €
79 km (70 minut)
od 154 €
108 km (80 minut)
od 182 €
od 54 €
110 km (75 minut)
od 168 €
od 49 €
40 km (40 minut)
od 112 €
68 km (60 minut)
od 126 €

Jak znaleźć i zamówić transfer w Barcelonie?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wyjazdu Barcelona, ​​w polu «Do» – miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Hiszpanii

Zamawiając transfer w Hiszpanii z Barcelony udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z Barcelony Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Barcelony Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Barcelony Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Barcelony Taxi w Hiszpanii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Barcelona na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Hiszpanii

NN
Wszystko jest bardzo jasne, na czas. Samochód jest świetny. Kierowca sam wszystko załadował. Prześlij też. Podjechałem pod samo wejście na lotnisko. Bardzo podobała mi się usługa. I w cenie znacznie tańszej niż transfer do hotelu. Zdecydowanie polecę wszystkim moim znajomym
Jesteśmy bardzo zadowoleni z UniTaxi ???? Twój kierowca zdążył na czas, nawet wcześniej, a podróż była idealna. Skorzystam ponownie z twoich usług.
VT
Zeer behulpzame kierowca. Punktueel en goede szofer Spreekt zeer goed Engels
RP
Rafael Peiro Bui
03 marca 2020
Bardzo, bardzo perfekcyjnie. kierowca samochodu. Wszystko fantastyczne.
Witam! Korzystałem z Twojej usługi około 5-6 razy i mogę powiedzieć, że Twoja firma jest absolutnie najlepsza! Zawsze na czas, z fantastycznymi kierowcami! To jest tak Top Night!?
Proces rezerwacji był niewiarygodnie szybki i prosty, kierowca punktualny i uprzejmy, a podróż wygodna i niedroga. Naprawdę nie mogłem prosić o więcej.
Kierowca był wcześnie i bardzo przyjazny. Podróż przebiegła szybko i na szczęście bez przygód!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.