Transfer z portu w Barcelonie Rejs
do Barcelony

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z portu w Barcelonie Rejs → Barcelona.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z portu w Barcelonie Rejs do Barcelony jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 40 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z portu w Barcelonie Rejs do Barcelony

Odległość: 30 km. Czas podróży: 40 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi Port wycieczkowy w Barcelonie?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z portu w Barcelonie Rejs do Barcelony o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Port wycieczkowy w Barcelonie → Barcelona

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

Kierowca bardzo przyjazny i pomocny z bagażem itp. Taksówka (Mercedes Vito) jest czysta iw bardzo dobrym stanie. Odbiór był trochę spóźniony i musieliśmy krótko czekać (około 5-10 minut) na lotnisku?
Bardzo podobała mi się życzliwość i cierpliwość kierowców. Bardzo nam pomógł i podtrzymywał rozmowę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całej podróży. Nie było niczego, co by nam się nie podobało
Zamówiliśmy transfer z lotniska w Madrycie (Barajas) do centrum Madrytu. Przywitał nas kierowca ze znakiem i na naszą prośbę mówił po rosyjsku - dzięki za prośbę! Sama podróż przebiegła bez przeszkód. Dziękuję za waszą usługę!!!
Taksówka była opóźniona o 15 minut i mieliśmy lot do złapania w Maladze, ponadto kierowca nie miał żadnej zmiany - ale poza tym było OK.
To był świetny transfer. Gorąco polecam. Zarezerwuje moją następną podróż z UniTaxi.
SK
Wszystko poszło dobrze, bagaże zatrzymali, zadzwonił kierowca i powiedział, że czeka na wyjeździe. Spotkałem się i szybko doprowadzono do hotelu.
Wszystko było łatwe i gładkie. Ładny samochód i dobry kierowca. Dziękuję bardzo.
AA
Anastazja Averya
30 czerwca 2020
Świetna podróz. Syn jest zachwiany. Kierowca jechał bardzo ostrożnie, pomagał rozładować rzeczy na lotnisku, bardzo nam się to podobało.
Dziękuję bardzo!!! M. (kierowca) specjalne podziękowania
Nasz kierowca był bardzo dobrze wychowany, uprzejmy i wykonał cały załadunek i rozładunek bagażu. Jechał bardzo rozważnie ze względu na moje ostatnie operacje i gorąco polecam.
Wyrazić opinię

Transport z portu w Barcelonie Rejs

Najlepszym sposobem, aby dostać się do Barcelony, jest transfer z portu w Barcelonie Rejs. Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do portu w Barcelonie Rejs powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z portu w Barcelonie Rejs jest dostępna w 10 kierunkach:

Transfer taksówką do Barcelony

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Barcelony - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Barcelony jest dostępne z 69 punktów:

od 48 €
od 156 €
79 km (70 minut)
od 156 €
108 km (80 minut)
od 149 €
od 60 €
110 km (75 minut)
od 168 €
40 km (40 minut)
od 108 €
68 km (60 minut)
od 120 €
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.