Transfer z Barcelony
do portu w Barcelonie Rejs

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Barcelony → Port wycieczkowy w Barcelonie.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Barcelony do portu w Barcelonie Rejs jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 40 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Barcelony do portu w Barcelonie Rejs

Odległość: 30 km. Czas podróży: 40 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi w Barcelonie?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z Barcelony do portu w Barcelonie Rejs o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Barcelona → Port wycieczkowy w Barcelonie

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

Nasza taksówka przyjechała dokładnie o wyznaczonej godzinie. Kierowca był profesjonalny i przyjazny. Zarezerwowaliśmy taryfę ekonomiczną, ale nasz pojazd był luksusowym mercedesem z klimatyzacją. Byliśmy bardziej niż zadowoleni z ceny.
MP
Wszystko w porządku, mimo zmiany czasu auto z kierowcą przyjechało jeszcze trochę wcześniej.Będziemy nadal korzystać z Waszych usług w przyszłości. Dziękuję Ci.
Dziękuję bardzo!!! M. (kierowca) specjalne podziękowania
Podobało mi się, że kierowca czekał, pomimo długiej odprawy paszportowej i odbioru bagażu. Dodatkowo dzwoniłem, żeby dowiedzieć się o opóźnieniu.
KK
Kristina Kukhila
16 września 2020
Bardzo zadowolony z transferu, aw szczególności z taksówkarza. Spotkałem się z tabliczką na lotnisku tuż przy wyjściu, pomogłem z walizkami zarówno na lotnisku, jak i w pobliżu miejsca docelowego. Dziękuję Ci!
Alles total super geklappt, sehr guter emailkontakt, nette Fahrerin!! Kann ich nur weiter empfehlen, vielen dank!!
Wycieczka poszła świetnie! Kierowca przyjechał na czas, przyjechał szybko iz komfortem Klasy, wszystkie życzenia zostały uwzględnione. Dziękuję bardzo. Następnym razem, gdy będziemy w Barcelonie, na pewno ponownie skorzystamy z Twoich usług.
GW
Gorbunowa Wojtow
22 sierpnia 2019
Wszystko w porządku. Do hotelu dotarliśmy bez żadnych problemów. Komfortowy samochód Klasa przerósł nasze oczekiwania. Dużym plusem jest rosyjskojęzyczny kierowca.
AT
Najdoskonalszy kierowca, jakiego miałem od dłuższego czasu.
dobra wygodna obsługa. przyjazny kierowca. Zdecydowanie polecam. Eliminuje kłopoty z szukaniem taksówki, gdy czeka na Ciebie kierowca.
Wyrazić opinię

Transport z Barcelony

Najlepszym sposobem, aby dostać się do portu w Barcelonie Rejs, jest transfer z Barcelony. Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Barcelony powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Barcelony jest dostępna w 58 kierunkach:

od 48 €
od 143 €
79 km (70 minut)
od 120 €
108 km (80 minut)
od 138 €
od 60 €
40 km (40 minut)
od 108 €
106 km (70 minut)
od 168 €
195 km (200 minut)
od 168 €

Transfer taksówką do portu w Barcelonie Rejs

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do portu w Barcelonie Rejs - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do portu w Barcelonie Rejs jest dostępne z 5 punktów:

Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.