Transfer od Tivat
na lotnisko w Dubrowniku

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi od Tivat → Lotnisko w Dubrowniku.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się od Tivat na lotnisko w Dubrowniku jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 95 minut i kosztuje od 144 EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 4 klasy samochodów: od niedrogich "Klasa ekonomiczna" dla 4 osób i 4-osobowych minibusów po taksówki VIP Klasa komfortu za 144 EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek od Tivat na lotnisko w Dubrowniku

Odległość: 50 km. Czas podróży: 95 min.
Economy Skoda Octavia, Toyota Corolla, Hyundai Elantra, Ford Focus itp.
Klasa ekonomiczna
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Ekonomiczna opcja dla maksymalnie 3-4 osób.
144 €
Comfort VW Passat, Toyota Fortuner, Toyota Camry, Chevrolet Suburban itp.
Klasa komfortu
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Do wygodnej podróży na duże odległości.
144 €
Micro VW Polo, Opel Corsa, Renault Clio, Skoda Fabia itp.
Mini ekonom
passangers 3
bagage 2
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Niedrogi transfer dla pary lub rodziny z dzieckiem.
144 €
Minivan 4pax VW Touran, Ford Galaxy, Opel Zafira, Peugeot 807 itp.
Minivan
passangers 4
bagage 4
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Kompromis między pojemnością a komfortem.
156 €
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi w Tivat?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Czarnogórze od Tivat na lotnisko w Dubrowniku o dowolnej pojemności - od taniego Klasa ekonomiczna dla 4 osób do 4-osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Czarnogórze

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Czarnogórze lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Tivat → Lotnisko w Dubrowniku

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

257 opinii ze średnią oceną 4.94 na 5

Wielkie dzięki! Kierowca jest niesamowity! Po drodze udało mi się zrobić mini-trasę. Polecam wszystkim skorzystanie z usług UniTaxi.
Spotkałem się ze znakiem na czas. Zamówiłem zwykłego 7-miejscowego minivana, przyjechał mercedes klasy V. Kierowca był przyjazny i wyglądał schludnie. Po przyjeździe do pensjonatu zadzwoniłam do właścicieli i poprosiłam ich o spotkanie. Zadowolona z obsługi, polecam
EN
Elena Nikitina
16 października 2020
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu. Kierowca o imieniu Marco przybył na czas. Wykazał się uwagą i troską przez całą podróż – prowadził matkę z dwójką dzieci. Dziękuję bardzo!)
ED
Ekaterina Denise
03 czerwca 2020
W pełni odpowiada obiecanym. Kierowca czekał na nas z tabliczką z imieniem i nazwiskiem, pomógł nam z bagażami. Samochód jest na dobrym poziomie, droga zajęła 45 minut. Szybko dostarczyli nas pod wskazany adres. Dzięki za usługę.
KL
Kim Ludmiła
21 lipca 2019
Świetny serwis. Kierowca spotkał się z nami, pomógł z bagażami, prowadził auto bardzo spokojnie i bezpiecznie, na 4 osoby auto jest super. Przyjechaliśmy do hotelu z komfortem Klasy. Dzięki za świetną obsługę.
BB
Borys Brazhniko
27 czerwca 2020
Dobra robota kierowcy! Jedynym minusem jest to, że się nie przedstawił i nie mogę podać jego nazwiska. Dzięki jemu i WAM za dobrze wykonaną pracę!
BM
Becher Marya
31 października 2020
Wszystko w porządku. Spotkaliśmy się na czas, dobrze dotarliśmy na miejsce. Młodsze dzieci były zapakowane w boostery. Wszystko jest tak jak powinno być :)
doskonały kierowca, dużo taniej zamówić tutaj np. niż wziąć transfer od taksówkarzy (Czarnogóra). Taksówkarze pobierają 50 euro przy zamówieniu z UniTaxi.pl- 22=) dzięki!
OK
Olga Karaseva
19 czerwca 2020
Wycieczka poszła świetnie! Mała usterka na spotkaniu, kierowca z tabliczką stanął w ostatnich rzędach. Musiałem zadzwonić do dyspozytora! Z usługi korzystałam po raz pierwszy, w Czarnogórze też pierwszy raz! Trochę nerwowy! Ale wszystko okazało się w porządku! Skorzystam z Twoich usług! Dziękuję Ci!
Taxi doręczono na czas, dobry, samochód klasy komfortowy, bardzo uprzejmy i pomocny kierowca. Jeśli zajdzie potrzeba ponownego skorzystania z usług transferowych, nie będziesz musiał szukać alternatywy.
Wyrazić opinię

Transport od Tivat

Najlepszym sposobem, aby dostać się na lotnisko w Dubrowniku, jest transfer od Tivat. Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Tivat powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka od Tivat jest dostępna w 16 kierunkach:

7 km (15 minut)
od 26 €
od 84 €
od 144 €
24 km (30 minut)
od 48 €
104 km (110 minut)
od 156 €
98 km (120 minut)
od 90 €
26 km (35 minut)
od 44 €
25 km (40 minut)
od 44 €
20 km (25 minut)
od 0 €
40 km (35 minut)
od 66 €

Transfer taksówką na lotnisko w Dubrowniku

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko w Dubrowniku - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko w Dubrowniku jest dostępne z 34 punktów:

od 54 €
od 144 €
od 192 €
od 72 €
od 27 €
od 84 €
od 180 €
od 37 €
od 72 €
od 168 €
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.